Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.08.30. 15:57:10
Persze eltérő igények, ez 100%. De nem makacs nemre van szükségünk, hanem az álláspontok közelítésére.
Dátum: 2009.08.30. 15:51:20
Ezt a szakit szerény véleményem szerint senki nem használná, a majdnem semmiért való horribilis fejlesztési kölcségért és az ütési korlátok csökkenéséért - mert ugye mindenki csak a fentről lecsapásért panaszkodik, ha saját maga üt le valakit x+1-el magasabbról az nem zavarja.

A kreaff kiterjesztése nem rossz, de nem érdemes negyedelni ahatékonyságát. Egyben vagy sehogy - szerintem - és eddig a sehogy érvényesült.
Dátum: 2009.08.30. 15:31:29
Nekem nem kell Bufa ezt megírtam 1 oldallal ezelőtt.
Tudom nekem Naturiusom van (keményen melóztam érte, nem az ölembe pottyant), nem álszent vagyok, más cuccot sem onnan szeretnék kifarmolni.
Nekem teljesen jó, ha az epikus tárgyaim továbbra is a szövetségi epikusból kell kiszednem vért izzadó építéssel és gyüjtögetéssel, a "magánepikust" pedig szórakozásból minden "táp" nélkül ütném.

Kellene végre valami ebben a játékban ami nem ad és nem vesz el erőforrást, ami csak és kizárólag szórakoztat!

Szerintem.
Dátum: 2009.08.30. 15:18:29
Légyszi nézd meg a toplistát és számold meg hányan vannak olyan kaliberűek, mint Koc. Igen ő és még páran az első x-en úgy gyalogolnának át, mintha nem történt volna semmi, de nem lehet a közepén kezdeni.
Viszont sokunknak nem egy varázslat és két ütés az epikus. És lefelé ez a réteg egyre bővül.

Szerintem te is csak kifogást keresel megoldás helyett. Nem baj, ha nem tetszik ez az ötlet, de dolgozz ki jobbat és szobrot állítunk neked.
Dátum: 2009.08.30. 12:56:21
A játéklehetőség van ingyen, nem a siker, az élmény és hogy mindent megkapunk.
Dátum: 2009.08.30. 12:34:05
Ja, a matekérettségin is megbukhatsz, ha a helyesírásod gyenge ... ilyen szarul készített dolgok nekem nem mérvadóak. Túl vagyok rajta. Te nem az érettségit véded csak winniet cseszegeted, arra ott van a saját topicja.
Ha meg programozó vagy akkor inkább nyugtasd a tudatlan népet, hogy nincs ebbe semmi csalás vagy trükközés, hanem megvan a reális magyarázata, nem kell a káosz, az így is mindig van bőven.
Dátum: 2009.08.30. 12:21:42
1 pontba nem kell belekötni ...
Dátum: 2009.08.30. 11:41:04
Elméletileg igen, ha nem úgy működne az szerintem hiba lenne.
Dátum: 2009.08.30. 10:30:42
Tök jó kis mese De a 3 milla csak azért 3, mert minden fázis 2-be kerül és nekünk még a másodikból a fele visszavolt.
Egyébként meg nem elég változatos, hogy 3 különféle képet kaptál?
Dátum: 2009.08.30. 09:47:16
Solina, köszi az infót!
Dorn nincs szerencséd, nekem 46-ból megvolt az első kettő. Ugyan random az egész, hogy mikor kapod, de egyiktől sem kell búcsúznod, a 3. fázisban elérhető mindhárom.
Dátum: 2009.08.30. 09:17:55
Aki relikviába botlik az legyen szíves nyomja be!
Dátum: 2009.08.30. 08:13:17
*Entropius* vs. Megtévedt Próféta csatát nézem a támadás menüpontban és ha *Entropius* adatlapjára vagy a Kristály szövetségre szeretnék ugrani a csatától a Kristálytagon keresztül akkor a V4-es eredményhirdetésre ugrik.

Remélem nem nagyon zagyva a megfogalmazás, nem értek igazából az ilyen problémákhoz és a megfogalmazásához, ha pontosabb infó kell, kérdezzetek és megpróbálom összegyűjteni.
Dátum: 2009.08.29. 22:31:43
Melléklet Morti képéhez:
A csatában összesen 207 sebzést okoztál, és 5089 sebzést kaptál.

Nekem nem kell az egyéni epikustól:
- tengernyi dukát
- az összes kincs
- TP
- LE
- az se kell, hogy az állatom erősödjön, csak cserébe ne is dögöljön bele (vagy sebződjön, de akkor fejlődjön is)

Bőven megelégednék, ha lenne egy kis szórakozásom/sikerélményem, nem csak vadászhatnék naphosszat.

Idézet: Miklós - 2009.08.29. 19:46:39
Szerintem vizsgáljuk meg inkább azt, hogy pontosan miért is szeretnétek ezt.

Ezért szeretném/szeretnénk Miklós, hogy szórakozni is tudjunk - játszani!! hisz ez játék nem? - ne csak fejlesszünk egy végtelen ámokfutás kényszerében.

Persze lehet egyedül vagyok ezzel, akkor majd a többiek is kifejtik remélhetőleg a véleményüket és persze lenyomnak a pontozással - a legegyszerűbb tetszés/nemtetszés kifejezési mód.
Dátum: 2009.08.29. 18:35:39
Akik játszanak azok előre haladnak, a többi csak ottmaradt beregelt karakter.
Ez mindnekinek jó lenne, persze aki többet és/vagy jobban játszott annak mindenben jobbak az eredményei, esélyei.
Dátum: 2009.08.29. 15:55:46
Ez igaz, persze. Idézet: Morroch - 2009.08.29. 15:37:25
valami szerint meghatározott "toplista" első x helyén álló magánepikus mészárló karaktereknek potyog

Ez akarta jelenteni, hogy találjatok ki valami olyan kategóriás besorolást amiben mindenkinek lenne esélye, de lehetne az azonos erejű játékosoknak versenyezni. Ehhez a kategorizáláshoz én nem értek. Elismerem "kicsit" nyakatekerten fogalmaztam az előbb, remélem most érhetőbb lett.
Dátum: 2009.08.29. 15:37:25
Sőt én azt is el tudnám képzelni, hogy ténylegesen tárgyjutalom csak a valami szerint meghatározott "toplista" első x helyén álló magánepikus mészárló karaktereknek potyog, így állandó lenne a verseny, hogy ki bírja jobban.

Elég kezdetleges gondolat, de ha ahsználható akkor javítsátok ki, ha nem akkor mutassatok a hibára légyszi.
Dátum: 2009.08.29. 10:55:23
Idézet: Miklós - 2009.08.29. 10:45:36
Idézet: Hertz - 2009.08.28. 17:27:44
A háborún kívül az epikus ütés volt az egyetlen szövetségi összefogást ígénylő tevékenység. Már az előző epikus is a varázslatával 2500 körül sebzett belém, ez most megugrott 4500-ra.

Talán esetleg az első alkalommal megdobtad a mentődobást, a másik alkalommal meg nem...

Félreértetted, az előző epikus, tehát a 99-es varázslattal 2500-2700-at lőtt az epikus, ha nem mentettük le, most pedig a 121-es koncentrált fagycsapás 2500 körül volt, ha levédtük és 4-5000 ha nem sikerült védeni. Sírni még korai lenne, meglátjuk mit hoznak az épületeid, de jelen pillanatban 0 az esélyünk a 4-5 legnagyobb kivételével.

Idézet: Miklós - 2009.08.29. 10:45:36
Idézet: Morroch - 2009.08.28. 17:40:39
A három játékos közül egyiksem kiscserkész, de azért elég jól látszik, hogy egy jól fejlesztett "harcos" igenis ver annyit, mint a varázslatok

Abban az esetben, ha közben az állataid épp a kennelben heppáznak...


Hülyének nézel?* Próféta és Xinx is teljes felszerelésben volt állatokkal körülvéve - természetesen. Az igaz amire, ha jól emlékszem Felix rávilágított és Koc is mondta, hogy Galmuszkkal nincs összehasonlítható, de amit én mondtam az az, hogy erős "harcost" is lehet fejleszteni, csak jól kell csinálni! Megértem, hogy elszúrtátok az erőszorzó képletét és ki kell javítani, de így csúnya nagy sebzéseket fogunk osztogatni egymásnak (állatok is) és kevesebb lesz a portya talán.

szerk.:* nem akartam bemásolni 2 féloldalas csatát, de ez nem azt jelenti, hogy buzogányban várták Galmuszkot
Dátum: 2009.08.29. 10:10:39
A 10 pont jó. Nem több, nem kevesebb, mint amennyit kapunk egy epikus tárgyért.
Dátum: 2009.08.29. 10:02:50
Ne írj ilyet, mert elhiszi és legközelebb is hasonlóan nagyreményű hadüzeneteket küldözget!
Dátum: 2009.08.29. 09:59:27
Hagyd, nem rossz szándékú csak fogalma sincs még a játékról. Had tesztejen.