Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.07.04. 14:12:04
Vichy… hogyan fejezed be a raklámszlogent?
... az egészség fontos, kezdje a lábánál!
... az egészség fontos, kezdje a bőrével!
... az egészség fontos, kezdje a hasánál!
... az egészség fontos, kezdje az arcánál!

Törlés.
Gusztustalan, hogy még a kvízben is reklámokat engedtek. Hagyom lejárni kérdést, nem vagyok hajlandó rá válaszolni.
Dátum: 2009.07.04. 13:55:30
Bagoly, Elite, Black nem vegyétek sértésnek - ha mégis úgy érzitek az sem érdekel igazából - , de nem folytatom hiába tudnék válaszolni, PÜ-ben bármire szívesen válaszolok, de itt nem komolytalankodom tovább orkokkal (ami a játékban max a szolgám lehetne ugye, mert befoghatjuk állatnak, de semmi több ) meg ninjákkal.
Dátum: 2009.07.04. 13:52:00
Van egy ilyen mondás: "Inkább ésszel, mint erővel." Lehet, hogy ez a játék csak egy tanmese..?
Viccet félre: Ariel, ha összeadod a tám/véd-re szerezhető pluszok meg az IQ-ra szerezthetőeket és átlagolod akkor körülbelül azonos összeg kell hogy kijöjjön, abban az esetben ha arányosan fejleszti valaki. Itt pedig nyugodtan vegyétek figyelembe az éület/szövi bónuszokat is!
Maximum IQ bónusz: 15
Maximum tám/véd: 75 - de ha a mesterit nem vesszük figyelembe akkor is 60
Dátum: 2009.07.04. 13:03:03
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Na ebből a hsz.ből látszik mennyre nem figyeltél arra hogy mit írkáltunk itt eddig össze-vissza.

Az a baj, hogy tényleg össze-vissza írkáltok és sajnos vagyok elég makacs és hülye ahhoz, hogy figyeljek is erre.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Senki nem jött azzal hogy a smaragdok hibásak bármiben is egyszerűne sokkal erősebb a varázslatuk mit a többi hora által okozható fizika sebzés!

Az előbb írtam, hogyan növeld fizikai sebzésed. Ahogy egy erős varázslatokra építő az IQ-Tau-t húzza egekbe úgy te próbáld másképp, de ez keveseknek sikerül, azért pedig nem a mágust fejlesztők a hibásak, sem a hordabónuszok.
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 12:53:18
Eddig az mondtátok mondta, mindenki abba az irányba fejleszti a kait amerre szeretné, ha éppen ork akkor ork, ha lovag akkor lovag, ha varázsló akkor varázsló.

Kíváncsi leszek mikor érti meg mindenki, hogy itt nincsenek orkok sem lovagok, sőt még varázslók sincsenek csak így rövidebb leírnunk, hogy varázslatra építő, magas IQ-Tau és kritikus varázslattal-al rendelkező Végzetúr! Itt csak Végzeturak vannak!

Téged nem tudlak elnézni és ahogy a viharfelhőidből látom mások sem... de most megbocsáss keresnek, majd reagálok, ha visszaértem.
Dátum: 2009.07.04. 12:51:08
Arielről nem ejtettem szót és Ő se rólam.
Sértegetésről csak blacksheep beszélt.
A varázslat akkor erős, ha kihasználod a benne rejlő lehetőséget. Arielt gömbözd meg bátran, utána fejleszd akkorára a támadsod, mint az IQ-ja és az erőd, mint a taumaturgiája, persze ezt úgy, hogy alig páran vannak még a közelében is ugyanennek és adj hozzá minimum 100+60 kritikus ütést. Na aztuán mond meg légyszíves, hogy hányszor és mekkorát találtál be, összedva pedig az mennyi sebzés lett 6 kör alatt.
Dátum: 2009.07.04. 12:40:09
3 rubin mondja a magáét és állítja, hogy nem sérteget csak, ha énis...
Azért nem a smaragdok a hibásak, hogy x+1-en nem tudtok olyan karaktert építeni amivel elégedettek lennétek... ork karakter? Hol élsz? Ez nem LotR, Gothic vagy bármi más, se orkok, se kasztok amik erősen elhatárolódnának! Itt csak 4 horda van hordabónusszal ami nem azt jelenti, hogy ha bizonyos színű vagy akkor másképp nem is boldogulhatsz.
A problémákra megoldást kell keresni, nem pedig kikönyörögni, hogy valaki oldja meg.
Dátum: 2009.07.04. 12:27:42
Akkor nem kíséred elég figyelemmel a csatáikat, ha szerinted képesek a leírtakra.
Dátum: 2009.07.04. 12:25:45
Tévedsz. Azért látod így, mert nincs előtted jó példa a szövidben.
Dátum: 2009.07.04. 12:23:33
Tényleg úgy néz ki általában, hogy nincs egyensúlyban, de az igazán erősek tudnak nagyot lőni és annyit ütni is 6 kör alatt amihez még az állatok hozzáadódnak.
Dátum: 2009.07.04. 12:01:03
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 10:40:44
A hsz-d több szót nem érdemel!


Te egyet sem érdemelnél, de a jó tanács nem árthat: amennyi idő alatt ezt megírtad, inkább tájékozódhattál volna jobban.
Az 50-70-esek akikről én beszélek ténylegesen mindent tudnak amit a játékról lehet és ez nem szintfüggő, csak nem akartam sorolni a neveket.
Mellesleg itt te vagy eltájolva nem én, szurilo írásait lassan 3 hónapja olvasom ugyanebben a témában kisebb-nagyobb változásokkal.

Ilyen hozzáállással akkor sem tudnál többet, ha szeptember 22-én kezded.

Végszóként: nem a szinted alapján ítéllek meg téged és a játékismereted, hanem amit (le)írsz. Most pedig mehetsz "spanyolviaszt szarni"...
Nem baj, ha nem hiszed el, attól még mindenki aki ismeri a játékot tudja, hogy teljesen szabályosan lehet ilyen eredményt elérni.
Dátum: 2009.07.04. 07:07:29
Olyan jó látni amikor azok sírnak akiknek nincs elég játéktudásuk...
Ezt a játékot senki nem játszhatja sikeresen, ha nem gyűjt össze minden fellelhető információt.
BllackSheep & Szurilo a szövetségetekben lehet, hogy nagyon durva hobbyjátékosok vagytok, de többet nem mernék állítani az írásaitok alapján. Látszik, hogy csak arról van foglamatok ahányadik szintig fellépdeltetek már.
Nem kell, hogy elhigyjétek amit a V1-an játszó 50-70 szint között játszók már átéltek és elmondanak nektek, de fogadjátok el, hogy amit "tudtok" a játékról és a benne rejlő lehetőségekről az minimálisnak tűnik.
V1 szintben legnagyobb játékosai közt van minden hordából és mindegyik boldogul, vagyis megtalálták a megoldást. Ti és gondolom sok ás csendes társatok pedig az általuk javasolt megoldásokat fejeteket a falba verve utasítjátok el... akkor ne csodálkozzatok, hogy 1-2 jól/kevésbé jól fejlesztett máguskarakter (aki, mint később rájöttök majd nem csak smaragd lehet) rommá lő az első körben.
Ha meg veletek ez nem gyakran fordul elő, mert minden téren nagyon faszályosak vagytok akkor nem kell itt cirkuszolni egy már rég lefutott dolgon (mások nevében?).

További sok sikert, csak előbb ismerjétek meg a játék teljes spektrumát.
Dátum: 2009.07.02. 18:02:02
Látod-látod, kellett neked nyugdíjas klubba menni.
Dátum: 2009.07.01. 22:10:53
Nem én pontoztalak le, de remélem nyugodt lesz az álmod ennek ellenére.
386 a magyar országgyűlés taglétszáma.
Mindkét oldal meglincsel, ha nem azt mondod ami az érdekük/tetszik nekik.
Dátum: 2009.07.01. 17:24:01
Nem érted meg, hogy ha 37 ezres kutatok van akkor maximum 74 ezer LE lehet "benne" egy győztes háború után? Az efeletti veszik el csak. Ha a 37 ezret nem kaptátok meg akkor írj Baratynak vagy arra a címre amit az okosabbak majd mondanak.
Itt csak egy dolog sántít, hogy nem ismered a szabályokat eléggé. Vagy pedig pont kifogtatok valami bugot, de ezt majd Baraty megmondja (holnap).
Dátum: 2009.07.01. 16:52:00
Ebben egy dologgal nem értek egyet: összeszorított fogak.
Miért pont akkor nem nyitod ki a szád amikor jót mondanál?
Dátum: 2009.07.01. 15:38:39
Várható IRL fejlesztés az újabb gengszterváltás, de ha lehet ne itt folytassátok. Egyébként is mindegy, hogy a jobb vagy baloldali falba verik a fejed és honnan köpnek ránk, a jelenlegi 386-al nem lesz változás.
Én itt le is zártam, ha véletlenül valaki érdeklőde a véleményem iránt akkor PÜ.
Dátum: 2009.07.01. 11:51:42
Idézet: Sun13 - 2009.07.01. 11:49:01
- az epikus specializáció csak 0,5%-lett szintenként mielött valaki hisz az előrejelzésnek.

Mennyi a max?
Dátum: 2009.07.01. 11:47:55
Miklós!

50-es vezetőkészségem van, tehát maximum. 3 állattal harcolok 30-as hordázással, egyenlőre nem is akarok többel. Két garnitúrám van jelenleg, tehát 6 idomított állat.
3 egész ügyes, 3 friss amikkel háborúba vagy "győzz 50 portyában" küldibe még nem kezdenék a kicsi elnyelésük miatt. Így 5 slotom van még. Az epikusok csatánként 200-400 ÉP-t zúznak a kis harcosaimnak, ha nem tartom magam üthetetlenül akkor fentebbről lecsapva 100-500 ÉP sebzést kaphatnak. Tegnap egy csatában negyed ÉP-jük maradt ott. A sebgyógyítás ló..., öhm semmit nem ér. Jelenleg 5-ös a, de ha 50+50 lenne akkor sem érne semmit mert félóránként egyszer használhatnám egy állathoz.
Ezek a dolgok intelligens kedvenc és bűvös kunyhó mellett történnek és a vastagbőr sem segít érdemben.

Én nem mondom, hogy csináld ezt vagy azt és ha nem akkor törlök, de szeretnélek megkérni, hogy mond el mit javasolsz a következő helyzetben. Ha már a játékosok által megfogalmazott megoldások nem valósultak meg.

Ja hogy már folyamatban van, csak a "-20 k LE-s" küldi és a Doomlord fontosabb meg még ki tudja mi? Persze a nemzetközi hozhatja majd a pénzt a konyhádra, de nem illik elfelejteni, hogy mi magyarok is fizet(t)ünk és teszteljük Neked, hogy (egyre) jobban működjön.
Dátum: 2009.06.26. 11:10:27
Dorn(ugye balhé kell, hogy tudjam kinek írok?): PÜ.

Ric: lehetett volna durvább is. Nem vagyok nagy matekos, számold ki ha van rá késztetésed, hogy mennyit buksz 72 alatt minimálisan (értsd: ha szinte végigrepülöd a szinteket Visszafogott nélkül max szinguval, napi 25/40 portyával mert ugye megtehetnéd) plusz MAJD HA kiderül mi van 100%-on akkor tudsz összehasonlítani.
De még mindig valami olyan ról vitázunk ami elméletileg már le van zárva csak nem tudjuk hogyan.