Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 2 új fejlesztés
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
181. hozzászólás - 2009.07.04. 00:32:57
olyan hogy "smaragd=varázsló" nincs. tehát a smaragdot beskatulyázni nem lehet. ebből a játékból hiányzik a kasztrendszer. persze lehetne a smaragd a varázsló, a rubin a harcos, a zafírok kiegyeznének a paladin megnevezéssel, de akkor mik a gyémántok? a tolvaj kaszt? nem mert ahhoz nincs elég kitérésük (evasion). itt ti most a varázslásra és a varázsló felépítésre haragszotok. az hogy egy smaragd varázsló és "nem kéne" annyi ÉP-je legyen az vicc. az is vicc hogy egy varázsló ne viseljen páncélt. tessék megnézni hogy mennyi védekezést ad egy kifejezetten varázslóknak szánt felszerelési tárgy (bár a főmágus látóköpenye kicsit mintha kilógna a sorból).

a támadáslistánkat figyelem rendszeresen és amikor látok egy betámadást 50 felet akkor az úgy néz ki hogy "olyan nincs hogy Graham Treefrog nem lő vari kritet". Graham Treefrog a rubin horda jeles képviselője és 1.6-1.8k vari kritekkel adakozik a rászorulóknak. és a támadása nem lehet valami magas (a szintjéhez képesz persze) mert közelharcban többnyire melléüt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
182. hozzászólás - 2009.07.04. 00:33:58
rubin vagyok...mindenki arra fejleszti a kariját amerre akarja, szerintem sincs itt olyan hogy varázsló, harcos, stb, ha tudod hogy miben akarsz felülkerekedni harcban, azt fejleszted...ennyi... Blacksheep nagyon szép hogy kiállsz a mondanivalód mellett, de sok olyan játékos válaszolt már aki nálad jóval tapasztaltabb, többet tud, szóval igazán megérthetnéd hogy nincs igazad
Csak ennyit akartam, nem bírtam már tovább olvasgatni...jóéjt mindenkinek!
A hozzászólást Infernal módosította 2009.07.04. 00:37:55-kor
Pontszám: 8.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
183. hozzászólás - 2009.07.04. 00:37:42 (Válasz Szabinho #176 hozzászólására.)
Akkor minek a hordabónusz!

A harcos helyett írhatnék rubint is, de direkt nem írtam, mert a zafír is és a gyémánt is közelebb áll a harcoshoz mint a varázslókhoz.

Dr_Faktornak igaza van és én nem is ebbe az irányba akartam terelni a beszélgetést, de mindenki ezen kezdett el lovagolni.

Egy szónak is száz a vége jelen állás (felszerelés) szerint most a smaragdoknak áll a világ. Mert a hajszányi hordabónuszukat a jelen fejlesztések jobban támogatják mit a másik 3 hordáét.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.29
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
184. hozzászólás - 2009.07.04. 00:39:33 (Válasz BlackSheep77HUN #183 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 00:37:42

Egy szónak is száz a vége jelen állás (felszerelés) szerint most a smaragdoknak áll a világ. Mert a hajszányi hordabónuszukat a jelen fejlesztések jobban támogatják mit a másik 3 hordáét.



vicces kijelentés...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
185. hozzászólás - 2009.07.04. 00:42:48 (Válasz BlackSheep77HUN #183 hozzászólására.)
"jelen állás (felszerelés) szerint most a smaragdoknak áll a világ"

Nincs olyan, hogy "jelen állás", a helyzet folyamatosan változik. Tavaly ősszel első 12 szinten lehetett csak rabolni, utána a gyémánt bónusz meghalt. Ezzel szemben jelenleg még 40. szinten is van olyan, aki kizárólag portyából él, azaz kiemelkedően hatásosan működik a hordabónuszuk. 60. szint felett szintén, a Kristályhorda miatt, ráadásul kezdenek elszaporodni a lélekszívást adó tárgyak, szóval gyanítom, hogy a következő reneszánsz az övék lesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
186. hozzászólás - 2009.07.04. 01:00:38
Köszönöm mindenkinek a türelmet. Értem én hogy miről beszéltek. Nincs ezzel gond, de a harcos az ne var......

Még1x köszi a türelmet.

Szabinho sajnos nem érlek el, de szívesen megmutatnám ki a harcos Rubin a gáton!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
187. hozzászólás - 2009.07.04. 07:07:29
Olyan jó látni amikor azok sírnak akiknek nincs elég játéktudásuk...
Ezt a játékot senki nem játszhatja sikeresen, ha nem gyűjt össze minden fellelhető információt.
BllackSheep & Szurilo a szövetségetekben lehet, hogy nagyon durva hobbyjátékosok vagytok, de többet nem mernék állítani az írásaitok alapján. Látszik, hogy csak arról van foglamatok ahányadik szintig fellépdeltetek már.
Nem kell, hogy elhigyjétek amit a V1-an játszó 50-70 szint között játszók már átéltek és elmondanak nektek, de fogadjátok el, hogy amit "tudtok" a játékról és a benne rejlő lehetőségekről az minimálisnak tűnik.
V1 szintben legnagyobb játékosai közt van minden hordából és mindegyik boldogul, vagyis megtalálták a megoldást. Ti és gondolom sok ás csendes társatok pedig az általuk javasolt megoldásokat fejeteket a falba verve utasítjátok el... akkor ne csodálkozzatok, hogy 1-2 jól/kevésbé jól fejlesztett máguskarakter (aki, mint később rájöttök majd nem csak smaragd lehet) rommá lő az első körben.
Ha meg veletek ez nem gyakran fordul elő, mert minden téren nagyon faszályosak vagytok akkor nem kell itt cirkuszolni egy már rég lefutott dolgon (mások nevében?).

További sok sikert, csak előbb ismerjétek meg a játék teljes spektrumát.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.77
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
188. hozzászólás - 2009.07.04. 10:40:44 (Válasz Morroch #187 hozzászólására.)
Kedves barátom, látom fogalmad sincs arról miről is folyt tegnap este a beszélgetés vagy ha úgy jobban tetszik a vita! Szó sem volta arról hogy kinek milyen irányú a saját karaktere, vagy éppenséggel az mennyire erős, legyőzhető-e vagy sem. Erről még csak szó sem volt. Arról meg aztán végkép nem volt szó, hogy kinek mennyire nagy a játéktudása. És nem sírt itt senki hogy az én karakterem gyengébb mint másé ez ezért vagy azért van. Kicsit eltájoltad magad.

Tegnap este a hordák közötti különbségekről folyt parázs vita és a részemről felemlegetett úgymond beskatulyázásról (smaragd/varázsló, rubin /harcos)
De arról hogy személy szerint ki milyen irányba fejleszti a karakterét szó sem esett.

És azért mert a V1 50-70. szintű karakter mondja amit mond még lehet hülyeség. Ne keljen már hasra esnem azért mert valaki 50-70. szintű. Lehet hogy alacsony szintűnek számítok a 31. szintemmel, de mire elém az 50-70. szintet lehet hogy sokkal erősebb lesz a karakterem, mit azoké akik most azt hiszik magukról már mindet tudnak a játékról mert 1-2 hónappal előbb kezdték. Elszomorító az hogy a szintekhez méred a játéktudást is.

A hsz-d több szót nem érdemel!

Más:
Még egy szó erejéig visszakanyarodva a tegnap estéhez ezt a Legendából másoltam ki és azt hiszem hogy a hordákkal a hordabónuszokkal és ezzel a szösszenettel nem kell többet bizonygatnom, hogy készítők igenis megkülönböztettek harcos és varázslót stb. Csak a játéknak ez a része később el lett hanyagolva és keveredtek a "kasztok" vagy direkt hagyták, hogy mindenki a hordája jellemző erősségét figyelmen kívül hagyva saját belátása szerint fejlessze tovább a kariját.

De igen is van varázsló és harcos horda:

Legenda 8. fejezet

Annak idején, amikor a négy sereg felvonult, hogy szembeszálljon az Ellenséggel, a galetkiket a képességeik alapján osztották be egy-egy csapatba. A fizikailag legerősebbek, a harcosok lettek a rubin horda tagjai. Ők voltak a legtöbben, de a háborúban, mivel az első vonalban harcoltak, is a legtöbb közülük halt meg. Az ő feladatuk volt, hogy a smaragd osztag fizikailag gyengébb, de komoly mágikus potenciállal bíró varázslóit megvédjék. A zafíroké volt a felderítői szerep: igazi túlélőművészek voltak, teljesen ismeretlen terepen is képesek voltak élelmet találni, elrejtőzni, nyomokat követni. A gyémánt horda katonáit mindhárom másik egységbe tartozók lenézték. Ők voltak a sereg gyilkolóművészei, a többiek által megsebesített Ellenség gyenge pontját keresték, és irigylésre méltó precizitással csaptak le rá - és ezért persze a babérokat is ők aratták le.

És itt azt hiszem az is le van írva hogy a smaragdoknak fizikailag gyengébbnek kellene lenni. Ehhez képest ugyanannyi ÉP-t kapnak szintenként mint a harcos Rubin.

Na most Morroch lehet vagdalózni megint a játéktudással meg a kockulással. Szánalmas hogy a +20 szinttel és két hónap előnyükkel egyesek azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt.
És itt most nem azokra gondolok akikkel tegnap este olyan jót vitáztam/beszélgettem.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.07.04. 10:45:58-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.00
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
189. hozzászólás - 2009.07.04. 10:58:51 (Válasz Mortimer #185 hozzászólására.)
Örülnék, ha egyszer a zafír ideje is eljönne
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
190. hozzászólás - 2009.07.04. 10:59:48 (Válasz BlackSheep77HUN #188 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 10:40:44

És azért mert a V1 50-70. szintű karakter mondja amit mond még lehet hülyeség. Ne keljen már hasra esnem azért mert valaki 50-70. szintű. Lehet hogy alacsony szintűnek számítok a 31. szintemmel, de mire elém az 50-70. szintet lehet hogy sokkal erősebb lesz a karakterem, mit azoké akik most azt hiszik magukról már mindet tudnak a játékról mert 1-2 hónappal előbb kezdték.



Mostmár tényleg kiváncsivá tettél, szerintem űberfasza karaktered van és nagyon erős lesz, de légyszi mond már meg a karakter nevét, hagy gyönyörködjünk benne ...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
191. hozzászólás - 2009.07.04. 11:07:56 (Válasz Szabinho #190 hozzászólására.)
Ment Pü. üzenet!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.40
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
192. hozzászólás - 2009.07.04. 11:09:19 (Válasz BlackSheep77HUN #188 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 10:40:44

És itt azt hiszem az is le van írva hogy a smaragdoknak fizikailag gyengébbnek kellene lenni. Ehhez képest ugyanannyi ÉP-t kapnak szintenként mint a harcos Rubin.

A smaragdok általában gyengébbek is. Nem fejlesztik annyira az erőt, mint a rubinok, hiszen nem a közelhari sebzésre van bónuszuk, hanem a varázslatra. Taumaturgiával pedig pont fordított a helyzet.
De sokan vannak, akik rubinként isinkább a varázslatokban hisznek, illetve fordítva. Hordát viszont a szövetségük miatt nem akarnak váltani.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
193. hozzászólás - 2009.07.04. 12:00:37 (Válasz Ariel #192 hozzászólására.)
Kénytelenek a varázslatot nyomni, mert túl nagyot kapnak, ha nem teszik meg...és emiatt nem csak a rubinok, hanem szinte mindenkinek muszáj:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
194. hozzászólás - 2009.07.04. 12:01:03 (Válasz BlackSheep77HUN #188 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.07.04. 10:40:44
A hsz-d több szót nem érdemel!


Te egyet sem érdemelnél, de a jó tanács nem árthat: amennyi idő alatt ezt megírtad, inkább tájékozódhattál volna jobban.
Az 50-70-esek akikről én beszélek ténylegesen mindent tudnak amit a játékról lehet és ez nem szintfüggő, csak nem akartam sorolni a neveket.
Mellesleg itt te vagy eltájolva nem én, szurilo írásait lassan 3 hónapja olvasom ugyanebben a témában kisebb-nagyobb változásokkal.

Ilyen hozzáállással akkor sem tudnál többet, ha szeptember 22-én kezded.

Végszóként: nem a szinted alapján ítéllek meg téged és a játékismereted, hanem amit (le)írsz. Most pedig mehetsz "spanyolviaszt szarni"...
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.83
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
195. hozzászólás - 2009.07.04. 12:19:55 (Válasz Eliteninja #193 hozzászólására.)
Sajnos ez így van. A közelharci és a varázslói tulajdonságok nincsenek kiegyensúlyozva. Ha magas az IQ-d, nemcsak "eltalálod" a varázslattal az ellenfeledet, de az övét is kivéded. Közelharcban ha el akarod találni az ellenfelet, akkor támadást kell növelned, ha kivédeni az ütését akkor a védelmet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
196. hozzászólás - 2009.07.04. 12:21:17
Jah ez még annyira nem is lenne gond, de az, hogy ennyire elszálltak a varászlatok:( oké, hogy csak egyet lövök és 6 harci köröm van(ha jó vagyok:D)de baromira nincs arányban a kettő, hiába van 6 harci köröm.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
197. hozzászólás - 2009.07.04. 12:23:33 (Válasz Eliteninja #196 hozzászólására.)
Tényleg úgy néz ki általában, hogy nincs egyensúlyban, de az igazán erősek tudnak nagyot lőni és annyit ütni is 6 kör alatt amihez még az állatok hozzáadódnak.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 2.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
198. hozzászólás - 2009.07.04. 12:24:33 (Válasz Morroch #197 hozzászólására.)
Jah az egy pár szinttel lejebb lévőkre....
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
199. hozzászólás - 2009.07.04. 12:25:45 (Válasz Eliteninja #198 hozzászólására.)
Tévedsz. Azért látod így, mert nincs előtted jó példa a szövidben.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 2 új fejlesztés
200. hozzászólás - 2009.07.04. 12:26:08
sztem van 1 pár....


update: ha nem is sok, mivel megfogyatkoztunk egy kicsit, de a top itt maradt nálunk(top a szöviből...), sztem Karay, Wright stb karik nem rosszak....kémleld csak le őket és ugyanezen a véleményen vannak....
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.07.04. 12:27:30-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!