Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zagamoon hírnöke

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.30. 15:19:20
Ez az "érdektelen lexikális tudás" elég érdekes, mert olyan kérdések kerülnek be, hogy azt se tudod mi van. Se egy normális megfogalmazás, semmi. Van hogy nem is kérdés. Ennyi erővel meg a léghajó is lexikális tudás, mert honnan tudja az átlag ember, hogy hányan élték túl? Egyáltalán kit izgat? Már bocsánat. Aki túl is élte, mára már rég nem él (valószínűleg).
Dátum: 2011.03.30. 13:53:18
Sziasztok! Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy hogy jutott át ez a kérdés a rostán? Mert nekem Kyoto, meg hasonló neveket dob vissza helyesírási hibával, pedig fonetikusan így írjuk Európában, és nem Kiotó. Ez olyan, mint a Verne Gyula
Íme a kérdés, amivel találkoztam:

Milyek állat hímje és nősténye pusztul el együtt? - akinek nem tűnt föl: "Milyek"

Csóka
Fekete özvegy
Horgászhal
Kardszárnyú delfin
Értem. Köszönöm a felvilágosítást. Én komolyan mondom hogy még 16-ot tanultam.
Viszont azt akkor sem értem hogy hogy fogadhatnak el bizonyos kérdéseket. Nem egyszer találtam helyesírási hibákat, vagy szimplán értelmetlen kérdéseket.
Pl. amivel példálóztam, de volt még egy-két eset, mikor a hajamat téptem.
Sziasztok! A feltett kvízkérdésem rossz értékelést kapott, mégpedig a következő indokkal: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
így hangzott:
Hány holdja van a Jupiternek?
5
16
12
1
Áruljátok már el, hogy fogalmazzak ennél egyértelműbben?! Nem azt írtam hogy x hold, midőn delta x tart a 0-ba jobbról. A válasz pedig úgy tudom helyes, hacsak nem találtatok még egy holdat, vagy nem robbantottatok föl egyet.
Nem értem, légyszi magyarázzátok el. Néha olyan kérdéseket elfogadtok hogy marhaság is, helyesírási hibákkal is tele van, és érdektelen lexikális tudásra hivatkozik. Ne idegesítsetek már légyszives. Olyan kérdést kaptam egyszer hogy milyen fajhoz tartozik xy (valami kiejthetetlen név)
olyan válaszokkal hogy tünde, félelf, ork, meg ilyenek. De azt se írta a gyerek, hogy honnan szedte. A csillagok háborújából, vagy a Warcraftból.
Segítséget kérek! Előre is köszönöm!
Dátum: 2010.09.24. 11:52:08
Aha. Értem. Köszi a segítséget. A baj csak az hogy megint visszaküldtem, átírva, már van vége, és lélekgyémánt is, csak ha bármilyen nevet beírok, azt nem fogadja el szörnynek. Sem csontvázharcos, vagy ilyesmi. Szóval azt mondod hogy a főmufti inkább meneküljön el. Nem is rossz ötlet.
Dátum: 2010.09.23. 21:40:55
Sziasztok! Volna egy kalandom számkivetett néven, ami vissza lett küldve. Nagyjából értem hogy miért, csak tájékozódni szeretnék, hogy ki tudjam javítani.
Pl. nem igazán értem mit jelent, hogy a kalandozó nem kap lélekgyémántot. Ezt hol tudom állítani.
- vagy hogy a kalandnak nincs vége. - pontosan mire gondoltok
- és miért csak vadászható teremtményeket lehet beírni ellenfélnek. A kalandom lényege, hogy egy remete mágus a főellenség.
Légyszi segítsetek, hogy ki tudjam javítani! Előre is kösz!
_Zagamoon hírnöke
Nem tudom kik értékelik a kérdéseket, de lehet le kéne cserélni a zsűrit.
Bocsi emberek! Lenne egy kis gondom. Nem egészen értem hogy miért lett elutasítva a kérdésem, mely lényegében teljesen alapműveltség. A kérdés így szólt:
Melyik görög isten római megfelelője Jupiter?
Hádész
Árész X
Zeusz
Artemisz
Kérdem én, ki a kutya füle nem ismeri föl a hadistent, amit az ember 6-odikos korában biztos hogy tanul?
Oldal: 1