Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Street05

Oldal: 12345678
Dátum: 2010.01.04. 18:21:21
Ez tényleg így van, és pontosan azért mert a hidegben meghalna
Dátum: 2010.01.03. 20:26:35
Az egyik bokszmeccsen kiütik a 4. menetben az egyik félt. A bíró rászámol, mire egy idős nő kiugrik az első sorból:
- Ismerem a buszról, nem fog felállni!


(a néni a buszról mért megy bokszmeccsre? )
Dátum: 2010.01.03. 00:04:55
Próbáld meg, hogyha IE-t használsz akkor firefox-al és fordítva..Hátha bejön
Dátum: 2010.01.02. 19:38:09
Hát pedig igenis el kell hanyagolni az ilyen felelőtlenségeket, ha egy amúgy is beteg ember elkapja ezt a vírust, és akkor semmi probléma nem lesz .
Másrészről pedig, mostanában volt az a nagy hideg, szóval van esélye, hogy a járvány apadni kezdett.
Dátum: 2010.01.02. 15:07:35
Így van, és éppen ezért annyi a dolgunk, hogy a felülfertőzésnek esélyt sem adunk. Nekem ki volt mutatva a vírus, és ezt egy sima influenzaként éltem meg, annyi különbséggel, hogy egy picit vadabb (39fok láz kb 2 napig). Ezen felül semmi extra nem történt.

A kánikulára pedig annyit, hogy lehetséges, hogy a melegre lehet fogni, viszont legalább annyira a gondatlanságra is. Nem isznak eleget, kimennek az utcára 12-15 között stb., amiket elkerülve megelőzhető lehetne. Ez olyan mintha, az antarktiszra menne ki 150 ezer ember, ruha nélkül, és lám pár nap alatt végez a "nagy hideg" mindenkivel.
Dátum: 2010.01.02. 15:01:38
Hát azért a természeti katasztrófákat biztosan nem rendezik meg, viszont itt lehet nagyban túlozni. Ugye amikor azt mondják hogy meghalt egy bácsi a vírus miatt, de később kiderült, hogy tüdőelégedetlensége is "közrejátszott", és úgysem fognak utánajárni, hogy mi is van valójában. Ergo a láthatatlant fel lehet fújni
Hát a speciális érdeklődési kör a lényeg szerintem, ami pedig azt jelenti, hogy nem mindenki néz animációs sorozatokat/filmeket, tehát inkább próbálj valami általános műveltségre mutató kérdést feltenni.
Bár én elfogadtam volna, mert aki nem is nézi is hallott már róla biztosan.
Dátum: 2010.01.02. 13:45:46
Azért annyira nem kell kényelmesnek lennünk. Fontosabb dolgok az elmúlt hetekben említettek, és az új világgal kapcsolatos dolgok. Ráér később testre szabni mindent.
Dátum: 2010.01.02. 13:43:41
Grt az okosaknak akik ennyiért licitálnak =))

Utolsó mondatok:

Micsoda?! Mit nem merek?

Ha finnyáskodsz, én eszem meg!

Gyertek gyerekek, itt vastag a jég!

Ne féljetek, ezek csak gyakorló gránátok!

Pedig valahova ide ástam azt a gödröt...
Oldal: 12345678