Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gaby67

Oldal: 12
Kedves Pietrus!
Nagyon szépen köszönöm,most már értem.A közeljövőben jobban odafigyelek.
Üdv.
Gaby.
Kedves Adminok!
Tájékoztatnátok,hogy hol a helyesírási hiba,amiatt visszaküldtétek a kérdésemet?Én nem találok benne.......

Melyik sportág kiválósága volt Kesjár Csaba?

focista
autóversenyző
úszó
sportlövő

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kedves Craslorg!
Nagyon köszönöm a segítséget,további szép napot.Üdv:Gaby
Sziasztok!Feltettem ezt a kérdést,de nem fogadták el.

Mi az atoll szó jelentése?

golyóstoll féle
párnatöltet
fúvós hangszer
korallzátony

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Miért speciális?Iskolában földrajz órán tanultunk róla,és a google-ban is megtalálható.
S ráadásul még új kérdést sem tehetek fel.
Tudna nekem segíteni valaki?
Nagyon szépen megköszönném.Üdv.Gaby
Kedves Craslorg!Köszönöm szépen a gyors választ!Tudok a helyesírási hibákról,a fiam írta,Én diktáltam,csak annyira siettem,hogy nem volt időm átnézni.Most már jobban odafigyelek!Mégegyszer,köszönöm.Szép napot!Üdv.:Gaby.
Jó reggelt,kedves Miklós!
Én azt szeretném kérdezni,hogy a feltett kérdésemre,melyre már válaszoltak is,miért nem kapom meg a Le-át?Így már,ha játékban van is,még nem biztos,hogy jó?Nem értem!
A másik kérdésem az lenne,miért kell három napot is várni,míg a kérdések kiértékelés alatt vannak?!Addig megválaszolok 70 kvízkérdést is, ami a semmibe vész,vagyis nem számít bele az újabb 100-ba!Kérlek szépen válaszolj Nekem!
Egyébként nagyon jó a játék,el sem tudok innét szakadni,annyira megszerettem!
További sok sikert és szép napot kívánok.Üdv:Gabi.


Lemondok a kérdés feltevéséről 383 lélekenergiáért.

Lemondok

Legutoljára feltett kérdésed
Melyik sportág kiválósága volt Ranga László?

ökölvívó
cselgáncsozó
labdarúgó
raliversenyző

A kérdésre eddig 0 jó és 2 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!
Hali!Megnéztem a Google-ban,és valóban úgy van, ahogy mondod.De mi nem egyértelmű ezen????Nekem is dobtak már annyi kérdést vissza,de némelyik olyan szarvasmarha hibákkal is átcsúszik a jó válaszba.Ez van.Nos,sok sikert a továbbiakban.Szia.
Oldal: 12