Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bajusz

Oldal: 1
Dátum: 2010.10.07. 19:35:35
de min1 én részemről lezárom az egészet és tényleg remélem hogy alaptalanok a vádak és ennyire jóa szövitek ez komoly
de az ahogy beszéltünk az meg gondolom megértitek csöppöt mérgesek vagyunk mert az ilyen helyzetek nagyon dühítőek. szóval én részemről kiszállok mert nincs értelme tovább folytatni.
Dátum: 2010.10.07. 19:33:28
lehet bepunnadt de ennek egy oka van még ottkinnt jó az idő és a tiszta levegő jobbat tesz.
Dátum: 2010.10.07. 19:29:47
ezt mondjuk örömmel hallom XDXDXDXD
Dátum: 2010.10.07. 19:25:11
én csak azért vagyok csöppöt hisztis mert azért nah pontnálunk pont most pont itt azért soka véletlen nemmondom hogy nemhibáztunk sé midnenki el is ismeri de MÁS IS HIBÁZOTT és igen akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is necsak az enyém
Dátum: 2010.10.07. 19:23:46
félre értés végett tény meglettetek gyanusítva de az nem én voltam ebeb azért egyetértünk. én általánosságban mondtam
Dátum: 2010.10.07. 19:17:23
ebbe igazad van de én nem is tagadtam hogy ezt csnáltam de akkro ne olyan érvvel vágjanak vissza amiben hibásak hivatkoznak sokan mert ez jelenteni kell de közbe meg deül ki hogy többent udtak róla mitn gondoljuk és senkinek nemvolt akkora becsülete hogy én majd megakadályozom a csalókat. most meg ők verika mellüket hogy a csalás az csalás na neeeeee és ezt aki úgyérzi vegye magára aki nema z nem.

ja az átlagot meg neméppen számítógépes játékokra értettem.
Dátum: 2010.10.07. 19:12:35
de elvileg aki tud róla annak kötelessége jelenteni nem???????????????????????????????? és ez nem verseny akkor már hanem kiba..ás. vagy nevezzük máshogy POLITIKA. A verseny alapja a tisztaság. legalábbis éán úgyszoktam versenyezni és eddig jó átlagom van benne
Dátum: 2010.10.07. 18:58:31
figy az NJ csupán azért jött ide mert ha msot te lennél a mi hejünkben és ezt látnád hogy számodra magas építés és eredmények vannak egy szöviben és téged húrcolnak sztem neked is elpattanna az agyad nem? a szabály meg most csak annyit hogy nem csak olyanok játszanak akik tudnak értelmezni iylen szabályokat pontosabban például egy 10 éves nemhiszem hogy nagyon tudja melyik szabályról miylen kitétel van és hova kell jelenteni. és nem korhatáros játék.meg hogy csak is tényleg csak nálunk volt visszaélés azt tényleg nemondja senki én nem az NJ-t vádolom bevallom megfordúlt bennem nemtagadom de azért párszázan játszanak és ebből csak pont aza 33 ember használta aki egy szöviben van a többi meg csak bambán nézte??? viccnek si rossz sőt harmat gyenge
Dátum: 2010.10.07. 18:53:15
Pontosan olyan hiba lett kihasználva amit NEM mi hoztunk létre okés lehet rá szabáyl de mindenki emberből van. És akkor ennyiből aki beleőlte a lóvéját az őskőbe és most babnnolták akkor kérheti vissza mert egy hibás játékban kezdett el játszani ha felvolt tárva a hiba ha nem. szóval szép szabály de sztem nem ők tartanak el minket hanem mi őket avyg nem?
Dátum: 2010.10.07. 18:48:46
De egyet kérdezek ha fórdítva lenne és tegyük fel veled\tek lenne ilyen "probléma" ti mitcsinálnátok???
Dátum: 2010.10.07. 18:42:23
hát akkor GRATULÁLOK ja a postát meg inkább nemdobom fel ha nem gondd ha feltudsz odáig menni akkor le is lehet szépen battyogni érte XD
Dátum: 2010.10.07. 18:10:54
legyen igaza midnenkinek de hogy akkor is undorító. Jó Nem csalt senki az NJ-be oké de hogy sehol máshol azt NMEHISZEM EL. ÉS EZT SENKI NE MONDJA. mert azért ennek mekkora esélye van valjuk be rohadt alacsony és egyből minket húrcolnak meg.Mert hogy mi rohadt visszaélők vagyunk . hát pfff én csak annyit mondok hogy én meg nemcsinálok félmunkát ezt csak a szerverről. bocs kicsit ideges vagyok kell lőnöm egy sört szerintem.
Dátum: 2010.10.07. 18:05:31
az a legszőrnyűbb hogy ennyire hülyének néznek minket. jajj van mirte hivatkozni de nem mi csináltunk egy bugos szervert. És azért kevés ember van aki nemhasznál ki egy ilyen plusz lehetőséget amit MÁS hibája miatt kaptunk. szóval azért nah.
Dátum: 2010.10.07. 17:54:19
najah ezt adom nekem ne mondja senki hogy csak itt volt úgynevezett "előnyszerzés" mert az eléggé vicces sőt RÖHELYES.
Oldal: 1