Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 4.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
341. hozzászólás - 2010.10.07. 15:58:16 (Válasz Binike #339 hozzászólására.)
Légy szíves módosítsd a hozzászólásodat és zárd le az idézetet, mert szétesik az oldal.
Pontszám: 7.62
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
342. hozzászólás - 2010.10.07. 16:11:07 (Válasz Binike #339 hozzászólására.)
Aki egyszer használta, annak kinullázzuk az EH-ját, aki többször, azt pedig bannoljuk 5 napra.
Pontszám: 6.71
irritálóDR SanyamFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
343. hozzászólás - 2010.10.07. 16:28:46
Azt szabad megkérdezni hogy a TOP1 szöviböl mér nem zároltak?Van ott olyan aki több karival épít + 510röl lement a szakija 241-re még sincs zárolva az testvérek közöt is majdnem 300szaki hiány.Na hogy is van ez?Ja megvan admin támogatásnak hívják az ilyet 1 szövinek mindent szabad a többi szövit meg baonjuk ez aztán a tisztességes most aztán még nagyobb előnyhöz juttatták a TOP1 szövit.Ezt nevezik nyílt segítségnek ez már azért tényleg durva Baraty.Kicsit jobban meg kéne néznetek vagy azért vártatok 2napot hogy legyen idejük törölni?mert bizony tűnt el pár kari a TOP1 szöviböl és más került a helyére az elmúlt két nap alatt.Bizonyítva ezzel azt is hogy ők tisztességtelenül építetek ekkorát.
Pontszám: 4.11
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
344. hozzászólás - 2010.10.07. 16:48:24
most nézd meg az nj-t, biztos tudásból ered a 3x akkora kút mint a többi szövinek.
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 4.25
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
345. hozzászólás - 2010.10.07. 16:54:27 (Válasz DR Sanyam #343 hozzászólására.)
Ha volt ilyen karakter nálunk, ugyanabban az eljárásban részesült, mint bárki más, de mivel senkit nem bannoltak 5 napra, ez elég jó bizonyíték rá, hogy nem emiatt lett akkora a kút amekkora.
Az utóbbi napokban egy karakter távozott a szövetségből, ő is személyes okokból.

De egyébként meg igen, itt játszik az egész JV gárda természetesen, mert amúgy nehéz lenne a 100 őskövet megszerezniük, szóval le van zsírozva, nincs játék, ez kőkemény meló
Pontszám: 6.05
utáltPullosNő
Végzetúr poronty
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
346. hozzászólás - 2010.10.07. 17:09:25
Mégis hogy képzelitek hogy a Ti programozási hibátok miatt,amit sokan kihasználtak,mert a szabályzat nem tiltja bannoljátok az emnereket?????!!!!!Kivéve persze a Nincs Játék tagjait!!!!!!Ha nem vonjátok vissza a bannolást biztosak lehettek benn hogy sok régi játékost (és pénzt)fogtok elveszíteni!!!Tisztességtelen amit csináltatok!!!Mutassátok meg hogy hol van leírva a szabályok közé hogy nem lehetett kihasználni ezt a hibát!!!!!!
Pontszám: 2.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
347. hozzászólás - 2010.10.07. 17:15:24 (Válasz Pullos #346 hozzászólására.)
Idézet: Pullos - 2010.10.07. 17:09:25
Mégis hogy képzelitek hogy a Ti programozási hibátok miatt,amit sokan kihasználtak,mert a szabályzat nem tiltja bannoljátok az emnereket?????!!!!!Kivéve persze a Nincs Játék tagjait!!!!!!Ha nem vonjátok vissza a bannolást biztosak lehettek benn hogy sok régi játékost (és pénzt)fogtok elveszíteni!!!Tisztességtelen amit csináltatok!!!Mutassátok meg hogy hol van leírva a szabályok közé hogy nem lehetett kihasználni ezt a hibát!!!!!!


Itt van leírva (Felhasználói feltételek)

Idézem neked:
3. Játékban lévő hibák

Kérjük a játékosokat, hogy a játékban talált hibákat, úgynevezett bugokat jelentsék a bug@vegzetur.hu e-mail címen. Az ilyen bugok nem használhatók ki akkor sem, ha nem kerülnek azonnal javításra. A bugok által való előnyszerzés büntetést vonhat maga után. A játékosokat hátrányosan érintő hibák esetén nem vállalunk garanciát a karakterek adatainak visszaállítására vagy megváltoztatására, de ez mindig egyedi elbírálás tárgyát képezi, és a bug@vegzetur.hu e-mail címen kell jelezni.

A felejtés szakértelem az EH esetében abszolút a leírással ellentétesen működött, azaz igaz rá a fenti hiba kitétel. Aki ezt tudatosan kihasználta, az a fentiek alapján vétett a felhasználói feltételekben foglaltak ellen.

Mielőtt azt gondolná bárki, jelenleg nincs ezen a V4-en karakterem, nincs nekem még egyszer idegzetem hozzá.
Pontszám: 8.81
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
348. hozzászólás - 2010.10.07. 17:17:55 (Válasz Pullos #346 hozzászólására.)
Ezt az accot ezért a hozzászólásért generáltad?
Pontszám: 7.11
fórumozóCsaba8Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
349. hozzászólás - 2010.10.07. 17:26:05
én ha belegebtem se tudtam akkora építést produkálni mint az NJ-ből 1 páran pedig prémes vagyok folyamatosan ahogy megindult a szerver rögtön nekikezdtem
nem ma kezdtem én se a játékot de lehet h ti ezek szerint vmi rejtett tartalékból húztatok akkora kutat vagy még van 1 ötletem ráolvasással
Pontszám: 5
utáltPullosNő
Végzetúr poronty
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
350. hozzászólás - 2010.10.07. 17:27:43
Güntherke például hány karakterrel játszik????
Pontszám: 5
irritálóDR SanyamFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
351. hozzászólás - 2010.10.07. 17:29:07 (Válasz Craslorg #347 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.10.07. 17:15:24
Idézet: Pullos - 2010.10.07. 17:09:25
Mégis hogy képzelitek hogy a Ti programozási hibátok miatt,amit sokan kihasználtak,mert a szabályzat nem tiltja bannoljátok az emnereket?????!!!!!Kivéve persze a Nincs Játék tagjait!!!!!!Ha nem vonjátok vissza a bannolást biztosak lehettek benn hogy sok régi játékost (és pénzt)fogtok elveszíteni!!!Tisztességtelen amit csináltatok!!!Mutassátok meg hogy hol van leírva a szabályok közé hogy nem lehetett kihasználni ezt a hibát!!!!!!


Itt van leírva (Felhasználói feltételek)

Idézem neked:
3. Játékban lévő hibák

Kérjük a játékosokat, hogy a játékban talált hibákat, úgynevezett bugokat jelentsék a bug@vegzetur.hu e-mail címen. Az ilyen bugok nem használhatók ki akkor sem, ha nem kerülnek azonnal javításra. A bugok által való előnyszerzés büntetést vonhat maga után. A játékosokat hátrányosan érintő hibák esetén nem vállalunk garanciát a karakterek adatainak visszaállítására vagy megváltoztatására, de ez mindig egyedi elbírálás tárgyát képezi, és a bug@vegzetur.hu e-mail címen kell jelezni.

A felejtés szakértelem az EH esetében abszolút a leírással ellentétesen működött, azaz igaz rá a fenti hiba kitétel. Aki ezt tudatosan kihasználta, az a fentiek alapján vétett a felhasználói feltételekben foglaltak ellen.

Mielőtt azt gondolná bárki, jelenleg nincs ezen a V4-en karakterem, nincs nekem még egyszer idegzetem hozzá.


Vártam már 2napja hogy ide be írj eddig nem volt bátorságod most is csak a NJ-t véded,és még véletlen se feltételezi rólad hogy neked van ott pár karid szokás szerint csak támogatod őket. NO KOMENT
Pontszám: 4.17
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
352. hozzászólás - 2010.10.07. 17:30:58 (Válasz Pullos #350 hozzászólására.)
Egy és csakis egy igaz Güntherünk van
de van olyan szép mint hat másik
Pontszám: 6.30
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
353. hozzászólás - 2010.10.07. 17:33:09 (Válasz DR Sanyam #351 hozzászólására.)
úgy írják: no comment
ezt egy kommented végére oda írni fölösleges, ahogy az egész vagdalkozás is

valamint megtennéd, hogy megpróbálsz olvashatóan írni?
Pontszám: 6.30
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
354. hozzászólás - 2010.10.07. 17:45:24 (Válasz DR Sanyam #351 hozzászólására.)
Gratulálok! Akkor légy szíves olvasd el megint, mit írtam és értelmezd. Egy kérdésre válaszoltam, hogy hol van ez leírva. Senkit nem védtem, de lehet, hogy te találsz elrejtett utalásokat.
Azt pedig a V4 lejártakor megnézheted, hogy a plecsnijeim száma nőtt-e. Ha nem, a következtetés levonását rád bízom...
Szövegértés egyes, leülhetsz.
Pontszám: 8.81
fórumozóAsuka KazamaNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
355. hozzászólás - 2010.10.07. 17:46:11
"én ha belegebtem se tudtam akkora építést produkálni mint az NJ-ből 1 páran pedig prémes vagyok folyamatosan ahogy megindult a szerver rögtön nekikezdtem"

na ez volt a hiba,ezért tartasz ott ahol most...az elejétől építeni:)
már elöttem is leírták,szaki,szaki,szaki..aztán építés...
de látom ez még mindig magas!
ha most abbahagynám az epikcsapást és építő lennék,sztem a server végére én is beérnélek építésbe..
nem a sárdobálást kéne művelni,hanem a "Hogyan játszunk jól és értelmesen a Végzetúron" c könyvecskét ..

ezért nekem is megérte megszólalni..
Cicafiú
Pontszám: 6.67
utáltPullosNő
Végzetúr poronty
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
356. hozzászólás - 2010.10.07. 17:48:50
Azért nagyon érdekes hogy csak a második helyen álló szöviből bannoltak majdnem mindenkit!!!!!!!Máshol nem!!Hogy is van ez??????
Pontszám: 1
fórumozóBajuszFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
357. hozzászólás - 2010.10.07. 17:54:19
najah ezt adom nekem ne mondja senki hogy csak itt volt úgynevezett "előnyszerzés" mert az eléggé vicces sőt RÖHELYES.
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
358. hozzászólás - 2010.10.07. 17:56:58 (Válasz Pullos #356 hozzászólására.)
elég sok mindent elárul, nem?
amúgy az Ogréban is találtam zárolt karaktert
Pontszám: 5.07
utáltPullosNő
Végzetúr poronty
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
359. hozzászólás - 2010.10.07. 18:01:19 (Válasz cirip #358 hozzászólására.)
Bizony sok mindent elárul!!!!!!!!!!Azt hogy előre meg van hogy a Nincs játék fog nyerni!!!
A hozzászólást Pullos módosította 2010.10.07. 18:01:44-kor
Pontszám: 1
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 4.
360. hozzászólás - 2010.10.07. 18:01:30
tuti röhej ez az egész

bamoltak oké tudomássul veszem nem érdekel

de az hogy lehet hohy az NJ szabályosan 3x többet épitett mint mi

de legalább nem játszok

söt ezek után a többi világon is meggondolom hogy játszok-e a prémes karikkal

mert aki csal azt nem büntetjük mert velük pöfeszkedünk a többi meg levan szVrva

gusztustalan az egész banda

majd ezek után cseszek én lovét adni erre a játékra nagy fityiszt kapnak

majd keresek másik hasonló játékot
Pontszám: 4.08
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!