Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fero17

Oldal: 12
Dátum: 2010.08.11. 22:24:07
Számon kellene tartani hogy egy szövetségben ki mennyi hozzászólást írt!
Dátum: 2010.04.07. 22:36:08
A 2.világon keresek harcosokat! Gyertek csak van szabad hely. Kötelező adó nincs, úgyis saját haszna lesz belőle aki épít. Csatlakozzatok ti is a Smaragd végzet szövetséghez.
Dátum: 2010.04.06. 21:29:12
-A játékom során sokszor volt olyan pillanat mikor egy hangulatjellel sem tudtam kifejezni arckifejezésem. Ezért én örülnék neki ha többféle smyle lenne a játékban, szerintem hangulatosabbá tenné a fórumozást a szövetségben.
-Javasolnék a szövetségekben egy olyan oldalt ahol megmutatja hogy ki hány hozzászólást írt, és hogy a taglistánál több szín legyen vagyis azt is mutassa például fekete színnel ha az illető már 2 hete nem lépett be.
Egyszerű kis ötletek, de szerintem nagyszerűek.
Dátum: 2010.03.27. 22:21:44
Hát, ez a topik nagyon jó!!!!
Dátum: 2010.03.26. 19:43:51
Meg most jutott eszembe ha láthatatlanná válok akkor fele annyi TP-t és LÉ-t kapok. Igy szerintetek hamarabb meglenne a küldetésem amit most csinálok? Vagyis ha láthatatlanná válok akkor is ugyan annyi eséllyel fogok óriási állatot vagy az esély is csökken?
Nem szeretnék hülyeséget csinálni. Inkább előtte megkérdem
Dátum: 2010.03.25. 23:17:43
Tudom már leírtam egyszer , de nagyon sürgős lenne.
Dátum: 2010.03.25. 21:05:37
A doomlordhoz is van nyílt kvíz adatbázis?
KÉRLEK ADJATOK MÁR EGY LINKET HA VAN!!!!
Dátum: 2010.03.24. 22:57:43
A doomlordhoz is van nyílt kvíz adatbázis?
KÉRLEK ADJATOK MÁR EGY LINKET HA VAN!!!!
Dátum: 2010.03.23. 22:26:08
A doomlordhoz is van nyílt kvíz adatbázis?
KÉRLEK ADJATOK MÁR EGY LINKET HA VAN!!!!
Dátum: 2010.03.22. 20:40:52
Igen Craslorg, ezt én is tudom, a szerencse sok minden másban is hasznos, csak ne vagyok még valami tapasztalt és nem rég kezdtem és nagyon elhanyagoltam a szerencsét és most bajban vagyok. Hát igen 1200 TP alatt csak egy óriás méretű szörny jött és én nem nagyon szeretek vadászgatni . Már kaptam választ a szövetségemben is. Miszerint az ideális mikor már nem nő az esélye annak, hogy nagyobb szörnyeket ejtünk el az karakterszint x 2 +20 szerencse ezen a szinten amit említettem az előbbi hozzászólásomnál. Azt is hozzáteszem hogy 70-s szinten karakterszint x 2 +50.
De továbbra is várom a pontos választ ha esetleg valaki tudná biztosan .
Dátum: 2010.03.22. 16:49:04
Igen az is számít Zantetsuken. Nekem is lenne gy kérdésem és csak az válaszoljon aki biztosan tudja a választ!!!

Találtam valamit a wikin a szerencséről:
Az igazán szerencsés végzeturak gyakrabban találnak az átlagosnál nagyobb méretű, és így több lélekenergiát adó szörnyeket. Ez a hatás tapasztalatok alapján karakterszint*2-es szerencse környékén éri el maximumát.
Ezt most úgy kell érteni hogy pl: 21(az én szintem)megszorozva 2-szer = 42 szerencse?
Akkor nekem ez a maximum? Tehát ha ezen a szinten 42-nél tovább tolom a szerencsémet akkor már nem nő az esély tovább hogy nagyobb szörnyet kapjak el ?
Pl: ha a szerencsémet 43-ra tolom az már nem változtat semmin?

Egy kicsit zavaros, tudom.
Dátum: 2010.02.02. 01:20:13
Azt szeretném kérdezni hogy sajtolásnál kapunk TP-t is? Még most fogom tanulni a sajtolás szakértelmet. De ez nagyon érdekelne.
Dátum: 2010.01.31. 00:32:08
A vezetőkészség nem kell csak ha egy újabb állatot akarsz. Ahhoz hogy legyen egy befogott állatod kell a csapdakészítés szakértelem. Türelmesnek kell lenni. Mikor foglyul ejtetted a lényt be kell idomítani. Ehhez kell az idomítás szakértelem.
Dátum: 2010.01.26. 14:20:24
Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy a lélekkút töltődése függ attól h ki mennyit portyázik szövetségen belül ?

kapacitása folyamatosan nő, ahogy egyre újabb épületeket emeltek. Ha a szövetség háborúban győz vagy veszít, a lélekkút töltöttsége változhat. Ezenkívül a lélekkút méretét minden építés növeli, kivéve, ha az a lélekkútban felhalmozódott lélekenergiából történik. A lélekkút méretét a lélekkút karakterek általi töltése is növeli.
Dátum: 2010.01.26. 14:13:29
A leírását olvastad?

24 órára megnő a védekezésed, intelligenciád és elnyelésed, ha nálad jelentősen erősebb végzetúr támad meg.

Azaz, ha magasabb szintű, nagyobb tulajdonságösszegű a támadód, akkor bónuszt kapsz ellene.


Nem, nem találtam, már egyes szinten megvettem. Meg azt meg tudnátok mondani hogy mennyivel növeli?
Dátum: 2010.01.25. 19:49:37
Már mindenhol kerestem de nem találtam. Leírná nekem valaki mi is az védelem itala. az egyes szinten vettem meg. Mire való? Mit növel meg, mennyivel?

Előre is KÖSZÖNÖM
Dátum: 2010.01.21. 21:44:46
Nem vonódik, az ellenfélbe bevitt sebzésed bizonyos százalékát kapja meg az állat sebződésben, a másodlagos szakid szintjétől függően.


Köszönöm a segítséget!!!
Dátum: 2010.01.21. 17:12:52
Sziasztok lenne egy kérdésem ami nagyon érdekelne. Ha fejlesztjük a Másodlagos támadást a szakértelmeknél akkor a sebzés az állatra + támadás vagy a bevitt sebzésből vonódik ki?
Dátum: 2010.01.17. 13:30:56
Az országúton hatalmas viharban megy egy kamionos.
Lát egy piros esőkabátos embert az út szélén, megáll. Kinyitja az ajtót és megkérdezi:
- Mit akarsz?
- Én vagyok a piroskabátos köcsög, és éhes vagyok.
Gondol egyet a kamionos, kidobja neki az ebédjét, majd továbbhajt. Nemsokkal később lát egy sárga esőkabátos embert az út szélén. Mellette is megáll.
- Mi kéne?
- Én vagyok a sárgakabátos köcsög, és szomjas vagyok.
A kamionos kidobja neki az innivalóját, majd továbbhajt.
Kis idő múltán újabb, kék esőkabátos embert lát az út szélén. Megáll.
- Na neked mi kéne te kékkabátos köcsög?
- Jogosítvány, forgalmi engedély...
Dátum: 2010.01.17. 13:25:19
Király ez a topic!!!
Oldal: 12