Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2009.02.14. 10:40:14
üdv

ad1: A harci erőben keményebb szövetségek nyugodtan üthetik a náluk jóval gyengébbeket, ha akarják. farmolhatják őket, újra és újra.
ad2: A farmolt szövik védekezhetnek azokkal az eszközökkel, amit a játék ugyanúgy számukra lehetővé tesz, mint ahogy a támadóknak azt a lehetőséget, hogy szinte esélyteleneknek menjenek neki és teljes nyugalomban lerabolhassák őket. Ha ez a védekező módszer az, hogy éjszaka támadnak, utána katakomba akkor éljenek azzal. Ha pedig citadellát tudnak lőni, lőjenek azt. Ha pedig kiugrálnak a szöviből, jelentős fejlődéstől elesve egy időre, akkor csinálják azt.
Hol a probléma?
Ha mi, támadó szövik hivatkozhatunk arra, hogy ilyen a játék rendszere, mi csak eszerint játszunk és ütjük a gyengébbeket, akkor ők is mindent megtehetnek azért (természetesen a szabályokat betartva), hogy ezeket a támadásokat elkerüljék, vagy ellenreakciót fejthessenek ki.
Mi megkaptuk most egy védekező - egyébként harci erőben gyengébb - szövitől a citadellacsapást kétszer, buktunk 60e-t, nyertünk 20-at.
Ők így védekeznek a támadók ellen, ahogy ki is írták a leírásukba. Szívták a fogukat néhányan nálunk, de mégis valahol egyetértek a védekező féllel, bár jól megszivattak minket igaz..
Legközelebb lehet meggondoljuk, hogy nekik menjünk-e.

Fentiek miatt különösebben nem szimpatikusak az olyan kezdeményezések, ahol a védekező fél lehetőségeit próbálja meg az erősebb korlátozni különféle módszerekkel, akár játéktechnikai megoldásokkal, akár szóbeli fenyegetéssel, stb.

üdv
maci
Dátum: 2009.02.07. 08:38:29
Köszönjük!

szerk: jééé, lement az ára az italoknak..

Csupa jó hír!
Dátum: 2009.02.06. 15:50:25
akkor ezek szerint tőled kaphattam néhány perce a kedves sorokat:)

Figyelj, tényleg nem rosszindulatból, de szerintem neked orvosra lenne szükséged..

Ha kíváncsi vagy, hogyan szedtem össze, kérdezd meg levélben, ahogy a legtöbb ember megkérdezi, nem foglak válasz nélkül hagyni...

szerk
Dátum: 2009.02.06. 15:08:52
Hogy nem irracionális a szerzett LE-nk???? Hogy nem irracionális a szerzett LE-nk??
Most jól megsértettél minket! Pedig arra törekedtünk, hogy irracionális legyen, de egyszer csak szembesülnünk kell a ténnyel: nem irracionális!

És még valami:

Ezúton kérem a fejlesztőket, hogy

ne törőjjé' le!


üdv
maci
Dátum: 2009.02.04. 23:21:32
Te személyesen Miklósnak fizetsz? Mi ez, házhoz viszi neki a postás?

Ez gondolom kb. március közepéig kitart..

Akkor dec-márc. 15 alatt három és fél hónap , költöttél rá 20ezret..
Havonta kb. 6000 Ft..
És gondolom megveszed minden nap az ősköves italokat...

Tehát ennyi befektetéssel tudtad biztosítani az optimális erőforrásokat a gyors fejlődésedhez..

Fizetett beépített ügynökünket hallották

maci
Dátum: 2009.02.04. 17:19:32
Gyakorlatilag forintosítva mennyi ez a "drága"?
Mondjuk 4000 Ft/ hó?
Dátum: 2009.02.04. 15:13:37
Kíváncsi leszek, hányan fognak vakító fényt lövöldözve buzogányt suhogtatni a viadalon
Dátum: 2009.02.03. 22:46:59
és körülbelül mikorra lesz meg a fejlesztés?
ez a negyvenöt is 2 nap alatt...

Úgy, hogy volt kb. 8 játékos, akikkel próbálkozhattunk..
most sincs több igaz...
Dátum: 2009.02.03. 16:26:35
Szerencsére sokat nem sebeztek eddig még egy kivétellel, a vicc az, amikor még így is kikapnak
Dátum: 2009.02.02. 23:58:01
Részemről, ha gyorsíthatjuk valahogy a játékot, tegyük meg!
Ha vadászol 40-50-et, befogsz naponta 5 lényt, térkapuzol párszor és leportyázod a a napit, majd egész nap a gép előtt ülhetsz..
És főleg a sajtolás az, ami iszonyat belassítja, kell öt óra, hogy kisajtoljam a lényeket, azért ez durva..
Egész nap majdnem gépközelben kell lenni, igaz nem folyamatosan, de jó, ha óránként azért ott vagy..
Vagy ha dolgod van, beregeljen helyetted valaki, hogy ne arra gyere haza este 6-kor, hogy még 4 lényt ki kell sajtolni, mert addig nem tudsz újat befogni, így nem vadászol, a sajtolás+turbó kombó miatt meg nem portyázol.., magyarul áll az egész órákat.

Őskő vagy szaki, részemről mindegy, bár én előbbit használnám inkább.
hogy sikerült 1 nap alatt?

részemről ez majdnem az impossible mission lesz lassacskán.. kb. 45 csatából sikerült egyszer..
Gáz ez a küldi nagyon.. még mindig....
Tudom, ha mindenki egyformán szív, akkor végül is igazságos, de számomra idegörlő, pedig csak három napja csinálom.
Egyszerűen fel nem fogom, miért nem volt elég 2 döntetlen pl.
Vannak egy kattintásra megcsinálható küldik ezelőtt is, ezután is, felesleges volt szerintem ilyen magasra tenni a mércét ...

A játékosok igaz így könnyebben kapcsolatba kerülnek egymással, lévén kooperációra van szükség, de sajnos ennek velejárója az anyázás is, ha full cuccban jönnek, vagy te mész abban véletlenül.. vagy itt most ez a kérdés, hogy döntetlenezés közben korrekt-e full cuccban támadni egyébként full cuccos karikat.. (?)

maci
Dátum: 2009.02.02. 19:15:28
üdv

a legegyszerűbb erőseket támadni nagyon magas negatív módosítóval..
Amikor 50%-nál nagyobb a módosítód, az állatod már nagyobb eséllyel talál, mint te...
Dátum: 2009.02.02. 17:53:16
üdv

Az igazi top portyás nem csinál küldit
Majd megcsinálja az egészet sorban, amikor már nem portyából él, hanem vadászatból..

maci
Dátum: 2009.02.01. 18:47:02
nagyon jó!


várjuk a megjelenést Blackjack;)
Dátum: 2009.01.25. 00:45:34
A 20 kvíz kérdéses küldit most buktam el harmadszorra. Először 17-nél, majd 12-nél, legvégül 20-nál. Éljen.

Köszönöm azoknak a kedves játékos társaimnak, akik feltett kérdéseikre nem tudják a helyes választ.

Ha csuklik a mama, ne keresgéljétek az okát, én vagyok.

maci
Dátum: 2009.01.24. 22:44:05
Mi alapján mérhető a karakter ereje? befektetett LE? szint?
Dátum: 2009.01.24. 00:56:33
"Rohadjon meg Shameed Warlock, meg a többi szaros farmer bot.......Nem gondoljátok hogy valaki játszani is akar?"

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=3498



Én komolyan azt hittem, hogy rabszolga kari, annyit ütöttük, erre kiderül hogy érző szívű játékos..
Dátum: 2009.01.22. 18:37:37
Balor jól látod, csak némi kiegészítéssel élnék:

Nem csak, hogy ő üti a rabszolgáit, de a rabszolgák is ütik őt. LOL kategória. Hol van az tiltva, hogy ne verethesse valaki le magát a szint legjobb portyásán? És ha véletlenül 5-6 ilyen "leveretés" is van naponta, mit számít? A portyás nem multizik, Ő nem tehet róla, hogy rajta veretik le magukat egyes életunt rabszolgák és 1000 LE környékén hagynak nála. Mossa kezeit...

És a legszebb egészben, hogy nem is szükséges rabszolgákat felhoznia, elég hogyha néhány haverjával együtt kezdte a játékot és azok abbahagyják. Máris van x olyan rabszolgája, akiknek az LE diff-je nem rossz, kb. egy szinten vannak vele. Mondjuk 5 ilyen karija van, magas kreatívval több százezret verhet ki belőlük, mire elérik az LE redukció szintjét. Persze nem játszhat azonos ip címmel, de gondolom ez megoldható.

Engem az idegesít az egészben a legjobban, hogy hiába került sok energiába (idő, pénz, agyalás,szervezés,idegeskedés) nekünk az, hogy topba legyünk, az utánunk jövő tisztességtelenül játszó 10-ed annyi idő ráfordítással is megcsinálhatja ugyanazt, mint mi.
Az igazságérzetemet sérti az egész.

maci
Dátum: 2009.01.22. 12:18:46
üdv

miért profi valaki valamiben? Mert rengeteg időt beleöl abba a tevékenységbe, amiben a többiekhez képest kiemelkedő akar lenni. Legyen az sport, munka, játék, bármi...

Aki az elsők között kezdte a játékot, megvolt a lehetősége, hogy szintben elhúzzon és abból legyen LE erős, aki később kezdte, próbálkozhatott a szintvisszamaradással, hogy portyából hozza be az LE-t. (most a két végletről beszélek)
Mindenkinek meg volt a lehetősége. Igaz utóbbiaknak sokkal több időt kellett a játékkal foglalkozni, mint előbbieknek.

A kérdés, hogy az ember mikor veszi észre, hogy "mi éri meg".. Attól függően lehet eredményesebb a többieknél. Most már egyértelmű a szintvisszamaradás előnye-hátránya, de amikor elkezdődött az "úttörők" még nem tudták, egyszerűen jobban ráéreztek, mint a többiek. Ugyanúgy a vadászat és gyors szintlépés adta előnyöket is azok használhatják ki a legjobban, akik hamarabb találták meg a optimális koncepciót.

Aki portyában topban van, az jogosan van ott (ha nem multizik, vagy nem multiznak neki persze). Sőt. Most utólag azt mondom, hogyha mérlegre teszem az időt, amit a játékkal foglalkoztam és az eredményt, kétséges, hogy megérte-e.

maci