Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Mivel előre lebeszélt csaták, így persze, hogy nem lehet.

Nekem inkább az a problémám vele, hogy a híres figyelő program észre sem veszi..

Jó, hogy a játékosok jelzik, de akkor is.. no...
Dátum: 2009.05.17. 10:38:14
Random kell a bajnokiba, hiszen ha nem lenne, mindig a legerősebb nyerne, valljuk be , ez egy picit unalmas lenne.

Maul döntő csatájában is a papírforma szerint ellenfelének kellett volna nagyon nagy különbséggel nyernie, mégis csak 30-40 életponton múlt, ha jól emlékszem...

Szerintem gáz lenne 50 szintre külön kategóriát csinálni...

Ki lehet sakkozni, hogy a kategóriád tetejéről indulj. Persze oda kell figyelni, hogy lépsz szintet.
Természetesen vannak kevésbé rutinos játékosok, akik ezzel nem különösebben foglalkoznak, de ők kevesebb eredményre is számíthatnak...
Ma sokat tanultam tőled..
üdv Noodlee

Hirtelenjében nem értettem, miért nekem írsz, de közben visszanéztem, van egy hozzászólásom tényleg..

Hmmm.... A portyázást már sokszor kiveséztük, nagyjából a játékos banda fele tudja már, mit lehet megcsinálni portyából és mit nem..
A te karaktered konkrétan 5. szint környékén, ha jól emlékszem 2000-es rablásokat csinált...

Ha te mondod én elhiszem, hogy odafigyelés és tapasztalat kérdése

üdv
maci

szerk: Először csináltam v2-őn karaktert, gondoltam milyen érdekes lesz újra felhozni egy karit.
Aztán megnéztem, kik milyen rablásokkal rendelkeznek alacsony szinten, és rá kellett jönnöm, ehhez én már öreg vagyok..
Úgyhogy két hét játék után töröltem is szegénykémet..
Dátum: 2009.05.06. 20:47:33
Vigyázzál vele, mert a 8. ker. tanácsadója, és van egy jipsi nevű állata.

Gyanús, felettébb gyanús..
Dátum: 2009.05.06. 17:57:13
üdv

Nagyon röviden és tömören. Vagy vegyétek el a játékosok lehetőségét kérdés írásra, értékelésre, vagy szűrjétek meg komolyabban a kérdéseket.

Nem szóltam hozzá eddig különösebben a dologhoz, mert nem láttam értelmét. De a játék egyik legidegesítőbb momentuma az, hogy naponta tucatjával olvasom a hülyébbnél hülyébb baromságokat, közben az én kérdésemet, néhány vakbarom 6 éves meg rossznak értékeli.

Na ezért nem írtam eddig, az agyam elszáll, ha kvízről van szó ebben a játékban.. komolyan....

maci

ui: egyik csak speciális kör tudja a választ t. EGYIK rossz kérdésem: honnan ugrik elő Bob és Bobek a rajzfilmben? Az egy dolog, hogy vannak fiatalabbak, akik nem ismerik a mesét, de rákeresnek, viki első találatként hozza, ott a megoldás.
De az hogy a Hakine Anime fiszimf@szom razfilm mikor született.. ez közismertebb..
Vagy kik használtak rovásírást a legtovább Mo-n? Ki nem játszotta Don Corleone-t: a lehetőségek között Kossuth Lajos, és hadd ne soroljam tovább, ez csak a mai termés kb. 1/5-e.

Mégsem lett olyan rövid, sorry
üdv

Sajnos V1-en és V2-őn visszaélésre ad lehetőséget az, hogy nincs maximalizálva a portya.
Mindkét szerveren megtalálhatóak azok, akik ki is használják ezt.

Sajnos nem igaz az, hogy az a rablott 50e LE nem fog számítani később, hiszen később már más nagyságrendekben fog többet rabolni a multis, tehát alacsony szinten csak 50 e különbség van, magas szinten már 500, vagy több. Ráadásul kevesebb időráfordítással, mint a tisztességesen játszók. (plusz az, hogy viadalon összekerülsz vele, és dupla rablott LE-je van, ugyebár nem keveset számít. Mire eljutok oda, hogy a köztünk levő 1M különbség ne számítson harci erőben, mert nekem 9M neki 10M lesz, addigra jópárszor kikapok tőle bajnokin.. )

V2-őn regisztráltam karaktert, megnéztem az első pár szinten levő szintvisszamaradottakat. Lehetetlen ütésekkel kérkednek a honlapjukon, egyértelműen látszik egy tapasztaltabb játékosnak, hogy ezt ott nem lehet megcsinálni úgy, hogy nem futtat mellette farmkarikat. Persze nem Ő játszik velük, vagy barátok abbahagyják és farmkari lesz belőlük, vagy egyszerűen megkéri egy-két ismerősét hogy napi pár perc játékkal vadászgasson, fejlesztgesse a tulokat, hogy ne nagyon támadják, majd amikor eljut a vadászkari a szintjére, elkezdi kiütni belőle a nagy LE-ket..
Még az is megoldható nagyjából, hogy csak Ő tudja ütni.. (esetleg még valaki két támadása közben beüti, na és? )

Na az ilyenek miatt megy el az ember kedve a játéktól, amikor hiába hozol fel egy karit rengeteg energiaráfordítással, ezt más megoldja okosabban (bár kevésbé tisztességesen).

Nem akarom újra belekezdeni a témába, sokszor volt már szó róla, csak kicsit megint bennem van a v2 karakterek átnézése után...

V3-on sokkal kiegyensúlyozottabb, ott az építőrabszolgákkal lehet előnyt kovácsolni, de farmarikkal hál'Istennek már nem.
Bár ott, ha jól informálódtam, az építőrabszolgák megléte is elég komoly probléma, főleg az elől levő játékosok között, hiszen nem kevés LE-t spórolhatnak, akár több milliós tételben is, ha futtatnak építőket a szöviben.
Véleményem szerint a fejlesztőknek nehéz dolga van ebben a kérdésben, hisz nehéz belőni azt a "határvonalat", aminél még egészséges a játékosok szabadságának korlátozása.
Én valamivel azért keményebb kezű lennék. Rendben van, hogy nem akarják elvenni a kedvét a top szövetségnek azzal, hogy zárolják a szövetség 1/4-ét, de ezek a játékosok emiatt nem fogják a játékot feladni, míg lehet hogy azoknál, akik a saját LE-jüket ölik bele az építkezésbe, hamarabb betelik a pohár.

Sajnálom, hogy egyszerűen nincs meg az emberekben az az érzés, hogy igen, magamtól csináltam, így lettem jobb, szebb. Helyette inkább, nézzük; hogy lehet kihasználni a kiskapukat, hogy lehetek könnyen erősebb.

uff, én beszéltem, a lelkizésnek vége

maci
Dátum: 2009.04.26. 22:22:37
üdv

Igen, itt vagyok.
Megkérdeztem a fejlesztőket, lehetőség van-e újra visszajönni, az eredményt itt láthatjátok.
De ha ez nem szabályos, vagy sokak érdekeit sérti, részemről rendben a törlés.

üdv
maci

ui: Azért Szabinho némi ellentmondást érzek abban, hogy írsz egy kedveskedő levelet, hogy örülsz az ittlétemnek, közben fórumon felhozod a témát, hogy ugyan maradjak már törölve, LOL

Zaccmester: csak keményen, a végén sikerül elérned, hogy töröljenek, remélhetőleg javítja a játékélményedet majd.
szerk: már mi az, hogy a te karid nem állítanák vissza? Szerinted miért állna érdekükben kivételezni velem? Egyszerűen nem értem..
Dátum: 2009.04.26. 16:48:24
kinek, hol...
Dátum: 2009.04.26. 16:08:07
most olvasom Viszok az aláírásod, V2-őn titok a karid?
Nem te viszed ott az LE diffet?
Mintha valahol már írtad volna.. (?)
Dátum: 2009.04.26. 16:07:19
ha szintvisszamaradott a karid, az égvilágon senki nem támad.
Dátum: 2009.04.26. 14:53:20
Ez az, amit nem nagyon csinál senki, ugyanis nem túl etikus..
Lehet gyorsan számolni, mennyi LE-t hozna el egymástól két szintvisszamaradott, akiket senki sem mer támadni..

Milliós nagyságrendben rabolnának egymástól, majd nemsokára ki lennének szűrve és zárolnák őket szerintem.

teljesen mindegy egyébként, hogy hogy fejleszted a karaktert, a lényeg az 50-es kreatív. Letvetkőzik a védő, így mindig az erősebb fegyverzetű nyer..

szerk: v3-on nincs értelme, nem lehet túl sok LE-t hozni a korlát miatt, v2-őn, és v1-en már inkább.
Dátum: 2009.04.23. 16:58:34
hmm... el sem olvasom rendesen a kérdést.. a gyémántbónusz számít csak, igazad van Sanyi..
a fene..
Dátum: 2009.04.23. 16:58:16
....
Dátum: 2009.04.23. 16:33:17
nem lehet, és a térkapus csatáknál számít a kreatív...
(na, már okoskodok:) )

maci
Egy kis érdekesség..

Tényleg ki akarsz sajtolni egy 114. szintű állatot?

Ok.

Kisajtoltál a lényből 65472 lélekenergiát.

üdv
maci
Dátum: 2009.02.16. 00:00:34
Nézz a hozzászólásod fölé kb. egy centire..
Dátum: 2009.02.15. 16:42:25
Skandar Graun rajtam is többször kifogott, pedig jelentősen erősebb statokkal mentem neki..

De nem is csodálkozom rajta, hiszen Yvorl rajta tartja egyetlen szemét..
Dátum: 2009.02.14. 13:35:27
Na ezt most nem fogadjuk el, max. ha történelem tanár vagy..
"Bizony volt hogy egy háború alatt én is meztelenbe voltam néha"

Ezt most elképzeltem...