Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2010.10.31. 01:08:44
Bármi, ami plusz játékélményt ad, jöhet
Ráadásul a kazamata ötlet tetszik, őszintén megvallva nem olvastam még végig az ötletedet, de már annak örülök egyáltalán, hogy valaki ötletel..

Az, hogy a karakter fejlesztést tesszük sokrétűbbé nekem kevesebbet számít, mint az időszakos események.
Idézet: Lora - 2010.10.25. 13:04:18
Az új kiegészítőben új kódok lesznek, mellyel új relikviákat lehet szerezni majd.


köszi.
üdv

A pontosítás végett: az új kiegben kódok lesznek ÚJ relikviákhoz?

maci
Dátum: 2010.10.13. 14:44:53
Hát egy ilyen specializált tulajdonságnövekedés azért pöttyet durva lenne
De támogatom persze.
Dátum: 2010.10.13. 14:42:46
te kis optimista
Nekem nem ez jött le.
Dátum: 2010.10.13. 09:38:50
De, az.
Dátum: 2010.10.12. 09:55:49
Két észrevételem lenne landragór 3. fázissal kapcsolatban:

"Apja öröksége azonban mérhetetlen erővel ruházta csak fel. "

Magáért beszél.

"A börtön lezárására tíz napotok van, ha ennyi idő alatt nem sikerül elég energiát fókuszálni, akkor végetek van..."

Ezt kifejtenétek? Törlitek a karaktereket? Mer' akkor gyorsan elcsajozom az ősköveimet.

maci
Dátum: 2010.09.17. 09:24:21
Na beindult a lepontozás. Erre gyorsan kellett nyomni egy tucat egyest, hogy lenyomjad.
Dátum: 2010.09.17. 08:53:26
"És szabadon idézve Miklóst, akinek büdös az event, be van szarva az NE csinálja! Előre lehet tudni a "nyereményt", el lehet dönteni, hogy ilyen bizonytalansági faktorok mellett tetszik e neked a szajré, és abba lehetne már hagyni ezt a folyamatos rinyát! (Pl nem kurva mindegy milyen színű és nevű medált oszt az event??? Lényeg, hogy egyel több plecsnyid lesz mint a többieknek!)"

nem értek egyet
Dátum: 2010.09.17. 08:46:24
Egyetértek.
Ahhoz, hogy valaki az eseményben "jól' szerepeljen, ép-vel bírnia kell, ősköves italt, vagy LE italt kell vennie.
Nekem még az aktiválás költségének "elszámolása" is kérdéses. Lehet esett róla szó, de nincs időm mindent visszaolvasni.

Én azért valamit nem értek. A játék fontos része, hogy sikerélményt ad. Anélkül valljuk be kevesen játszanánk. Önmagában a sárkányok elleni győzelem, hogy harcban megverjük őke,t nem az. Az viszont, hogy azért olyan jutalmat kaphatunk, amitől erősebbek, ügyesebbek, némelyek okosabbak lesznek, már inkább.
Már régen nem arról kéne beszélnünk, hogy megéri-e majd vagy sem. Alapvetőnek kellene lennie, hogy aki részt vesz, és költi rá az LE-t, csp-t, ép-t veszt, az erősebben jön ki belőle, mintha vadászgatna (hiszen az semmi kihívással nem jár).
Ráadásul az esemény így lehetne pozitív hatással azok játékára is, akik nem érnek rá egész nap a gép előtt ülni. Aki "normálisan" játszik, pontosan tudja, hogy a vadászat, az abból származó LE elköltése, térkapu, entitás, epikus, portya miatt nagyon sokat kell gép előtt lenni.
Ha játszunk a sárkány ellen, egyből egyszerűsödik az egész. Ha tisztában vagyunk vele, hogy megéri, akkor az ép-t nem portyára, egyebekre lőjük el feltétlenül, a csp-t nem hosszan tartó vadászatokra, nem görcsölnénk az LE időben történő elköltésén, egyszerűen játszunk az eseményben. Hiszen azért elég napi kétszer-háromszor belépni, és már meg is van a csp, LE elköltése. Majd 30 nap múlva beérik a gyümölcse, és lesz egy hejjehujja be szép karakterünk.

Persze itt figyelembe lehet venni, hogy pont azért ne adjon annyi tápot, hiszen gyorsítja a játékot, és effektív kevesebb időt kell a játékkal foglalkozni.
Erre azt tudom mondani, az eseménynek mindenki örül, mindenki boldog, legalább 30 napig csökken a játékra fordított időnk;)
De ha ez olyan áron "történik", hogy a karakterem gyengülhet, akkor inkább az lesz, amit mondott Miklós, napi egy sárkány, hogy a morál ne csökkenjen.
Akkor mi is az értelme az eseménynek?

Szerintem játékfejlesztői oldalról ti nem látjátok - és most furcsán fogok fogalmazni - , mennyire "ki vagyunk éhezve" valami újdonságra a játékban. Az új épületek, szakik, vagy mittomén is szép meg jó, de valami történés már nagyon kellett. VAlami versengés, olyasmi amivel foglalkozni tudunk folyamatosan.
Végre itt van valami, erre gondolkozni kell rajta;
" tetszik, üssük, de rosszul járhatok, vagy maradjak ki az eseményből, ezzel csökkentve a játékélményemet".

Ha a játéknak az a lényege, hogy egyre erősebb, táposabb karakterünk legyen, akkor ez az eseménynél miért kérdéses?

maci
én kérek elnézést
legközelebb jobban átgondolom, mielőtt írok, számítva a kemény kritikára
Valakinek a multija, és nem akarja a gazdi, hogy fölé üssék szintben. Több tp-t kapna érte.
Dátum: 2010.09.03. 08:19:50
üdv

Tudom, nagy kérés, nem is biztos, hogy elő mernék hozakodni vele, ha nem most keltem volna, és nem lennék tisztában tetteim következtével, de:

A többi nem véges világon is szeretnénk 3 napos aukciós pörgetést.
A kvíz gyorsító kulcsokra kéne egy on/off kapcsoló. Ok, hogy nem számít jó besorolásnak a helyes válasz, de legalább, ha az ember szeretné, mert ideje van kvízelni kapcsolhassa már ki.

maci

szerk: elírtam ezt azt, a muszályt ly-al írtam, néhány szó kimaradt, és a káromkodásokat is helyettesítettem vesszőkkel.
Dátum: 2010.08.08. 20:56:19
Nem használják a hozzáférésedet mások? Esetleg másik világon?
jajjdetetszett .

Legutóbb nálunk abból volt probléma, hogy minden nap többször látogatja egy szövitársam az egyik nagyobb szövi tagjait.
A szövvezetőjük szerint nem etikus. Főleg, ha manás cuccban van a védekező.

LOL.

Aztán kiderült, hogy az én erkölcseim mások, mint az övé. Például támadok lefelé. Most erre mitaszongyak?


maci

ui: az omega szép, az omega jó.

szerk: bocs, nem ide tartozik, csak fellelkesültem, hogy lehet panaszkodni.
Dátum: 2010.06.10. 19:46:53
A fórumon azt beszélünk meg, ami sokakat érdekel, érint.
Tisztelet a kivételnek, aki csak azért van itt, hogy ne máshol legyen.

Ha majd Miklósék lépéseket terveznek a scripthasználók ellen, szépen letiltják azon játékosokat, akik használták.

Tudod Hype hány visszaélési lehetőség van, a scriptnél SOKKAL komolyabb, amivel más játékát tönkrecseszik, vagy saját karakterüket kvázi "verhetetlenné" teszik játékosok?
Dátum: 2010.06.10. 15:41:19
Hmm.. én úgy emlékszem nem kért pénzt a script írója. A példád véleményem szerint nem helytálló, főleg a mobilos nem, velük tényleg bizalmatlan az ember .

Részemről köszöntem, hogy eddig könnyítette a játékomat a script, ha a jövőben nem fogja, úgyis valahogy elleszek.

Viszlát és kösz a halakat

maci
Dátum: 2010.06.10. 14:49:28
üdv

Lesz pontosítás, véglegesítés Zan ügyben?

maci

ui: aki találkozón felismer, jöjjön oda egy ölelgetésre. Manapság túláradó szeretet uralkodik rajtam, még meszynek is megbocsátanék
Dátum: 2010.04.20. 21:20:07
Üdv skacok

Reméltem, hogy nem fog a téma előtérbe kerülni Hercegnővel kapcsolatban.
A legrosszabb élményem a játékkal kapcsolatban eddig ez az eset.
Nekem jó barátom Hercegnő, mégis én voltam, aki írtam a játékvezetésnek a visszaélés miatt a szövetséget képviselve (és természetesen magamat.)

Sajnos nem lehetett normális mederbe terelni a dolgot. Komoly visszaélés történt, aminek meg lett a következménye.

Ha személyesen nem tapasztaltam volna meg, valószínűleg én is itt csápolnék most Hercegnő mellett.

Részemről a karakter visszaállításával nincs gondom, nem az én tisztem eldönteni, ki milyen büntetést kapjon, ha megsérti a játékszabályokat.
Másrészt nem szándékozom mások játékát ellehetetleníteni sem.

Bármit, amit csináltunk védekezésből tettünk. Nem én, nem Let., hanem a szövetség összes tagja.

Nem gondoltam volna, hogy így elfajulhat a játék iránti szenvedély, és még kevésbé azt, hogy ilyen komoly érzelmekkel viseltetnek játékosok a végzetúr irányába.

Nem fogom részletesen elmesélni az utóbbi hónapok történését, nem jellemző rám a bosszúállás, vagy mások lejáratása.

És sajnálom, hogy olyan játékosok, akiket tisztelek és kedvelek a játékban, félinformációk és téves következtetések alapján ítélik meg a kialakult helyzetet.

üdv
maci
Dátum: 2010.04.07. 12:06:26
Marietta, az elbűvölő
(350 követő)

Eddig összesen 1 térképdarabot találtatok.
Te eddig 1 térképdarabot találtál.