Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lumir

Oldal: 1
Ez ellen úgy tudsz védekezni hogy folyamatosan 0LE-n vagy, és kifigyeled azt a 8 órás időszakot amelyben a fő "szipolyozóid" közül minél több megtámadott. 8 órán belül ugyanis nem támadhatnak még 1X.


Akkor mutatnék valamit:
Idő Támadó Védekező Eredmény
Ma, 09:19 Chaos666 ...... A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 11:45 Chaos666 ...... A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát.
Ma, 15:59 Chaos666 ...... A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát.

Na ez a kemény. Hogy a fenébe csinálta? Mindez ma történt nov.20-án.
Most akkor vannak szabályok vagy nincsenek??? Szerintem abba hagyom a játékot, aztán kész.
A név elhallgatása jó ötlet, de akkor lécci te is szedd ki az idézetből. Köszi!
Sokáig gondolkodtam, hogy szóljak-e. Végül úgy döntöttem, szólok, mert nem azért szálltam be ebbe a játékba, hogy néhány játékos kedvenc "köcsöge" legyek!!!
Néhányan kifejlesztették a farmolás új lehetőségét, a "halál listát". Kifigyelik a gyengébbeket, készítenek egy listát és farmolják őket.
Ezért szeretnék panaszt benyújtani Sameed - 10. szintű végzetúr (gyémánt horda, a Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza szövetség tagja) ellen, aki pl. nov.13 és nov.18 között 9 alkalommal vert el. Nem is ez a gond, hanem az, hogy képtelenség LE-t gyűjteni, ha napjában többször is rám jár.
Érdekesnek tartom azt is, hogy azonos szinten vagyunk, én láthatatlan vagyok és még így is lenyom 44/119 arányban. Valószínűleg nem én vagyok a listáján egyedül, most meg is ragadnám az alkalmat, hogy a karilapjáról idézzek néhány adatot:
Tulajdonságösszeg: 296
Zsákmányolt lélekenergia: 252.934
Elvesztett lélekenergia: 10.899

A másik vérszívóm: TrueBlood, de ő 6 nap alatt "csak" háromszor nézett be hozzám.

Akkor nézzünk néhány adatot tőlem is:
Tulajdonságösszeg: 205
Zsákmányolt lélekenergia: 5.973
Elvesztett lélekenergia: 25.555

Szóval ilyenkor mi van? Lehet ez ellen tenni valamit, vagy ez így teljesen okés?
Remélem van erre a problémára is orvosság, mert azért nincs kedvem játszani, hogy más rajtam hízzon...
Oldal: 1