Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ludovek

Oldal: 1234
a regebbiekre en sem emlekszem. eppen ezt mondom, az aktualissal kell tisztaban lenni.
en nagyon nem szeretnek politikai ingovanyra tevedni, de az egy hatalmas nepbutitas, hogy ha megint besargulunk, majd lecserelik a rendszert. tudomasom szerint ez sehogy nem kovetkezhet be, mert nagy ereju eu-szabalyok irjak elo, hogy a bolognainak most mar maradnia kell.
nem mindegy, hogy rigo utcara mesz nyelvvizsgazni es elersz 60%-ot vagy valami frissen indult lizingelt szaron 90-et. (ez csak egy pelda.) az ilyeneket nezik, en is nezem. ha te nem teszed, akkor azok, akik hozzad kerulnek, es nem eroltettek meg magukat tanulas/kepzes teren, halaimat rebegnek majd neked.
ejnye mar, cirip, azt mondod, teged (titeket) nem erdekel az, hogy akikkel majdan munkaviszonyba kerulsz, a nyugdijadat adjak majd, illetve az orszagod kovetkezo nemzedeke, milyen kovetelmenyeket kell, hogy teljesitsenek? sejtesem szerint, ha mindenkit kikepeznenek egy ketkezi szakmara, az megragadna a figyelmet mindenkinek. oruljunk neki, hogy nem igy van, de azert szerintem igenis alapmuveltseg, hogy a leghiresebb/hirhedtebb vizsgan az ember eleteben (meg ha nem is rolad van szo) mit varnak el.
imadnivalo ez a teveklubozas.
tenyleg szeretsz szellel szemben menni, de azt kell hogy mondjam, meg ha magam ellen beszelek is, hogy felettebb szuper az otlet, ha nem is konkretan ezekkel a szamokkal. ki-hi-vas!
aki 'jol jatszik', annak nemhogy hatrany lenne a dolog, hanem jatekelmeny-noveles, illetve serkento ero. de a 'jol jatszas' nem csak abbol all, hogy hudeugyesen van fejlesztve a karakterunk. hanem hogy elvezzuk is-e a fejleszteset.
na alljon meg a menet, azert ezt kotelezo tudnia minden magyar embernek, aki ertelmi kepessegei tudataban van.
az egy dolog, hogy szamomra is rohadtul kovethetetlen volt az elmult par evben, de a kolykokkel folyamatosan utankepeztettem magam, mert rohadtul gaz, hogy csak azert, mert 'x' eve erettsegiztel, nem tudod, hogyan mukodik a jelenlegi rendszer.
szerintem.
Dátum: 2009.12.02. 15:17:42
nem tudom, hogy bug-e vagy hogy mas tapasztalta-e, de V3-on nagyon kohog a kviz. konkretan arra gondolok, hogy tobb szaz CSP alatt majdnem feleannyi kulonbozo kerdest kaptam, minden 1 ora 40-es turnusban elofordul legalabb ket kerdes ketszer, nem valami izgi. legyetek szivesek, nezzetek ra!
Dátum: 2009.11.24. 13:00:45
ki kell venni a ht-t. sokkal nagyobb taktikai teret generalna a dolog, nem uniformizalodott epuletlistak lennenek. amennyire figyeltem, mi abban tertunk el, hogy nem volt kinzokamrank, ehelyett bevallaltuk a tizes aksit. rengeteg kenyelmi epulet hianyzott, mert a tornyot kellett epiteni, kb. 50% epites arra ment el.
ha valakiknek hianyzik az a +10% (ami a zsirosabb vadaszatok leven nem eppen szar), versenyezzen csak erte, a tobbiek meg hadd haladjanak felig-meddig normalisan.
Dátum: 2009.11.24. 12:54:49
volt rola szavazas, tobb szovetsegnel is. nalunk toronymagasan az nyert, hogy ne igy nyomuljunk, jatsszunk tisztessegesen, ha mar csinaljuk. plusz azert kidobni versenyszituacioban szazezreket, hogy a masikat ugy-ahogy hatraltassuk, nagyon nagy butasag lenne. eleg egyertelmu szamolas nelkul is, hogy ha 6-7 szovi felepiti magasra (mondjuk hetes szintre), akkor nekik tobb le megy el, mint amennyivel a masikat hatraltatjak, es ez nemhogy kozelebb hozna a vezeto szovit, de ordenare bakloves lenne, mivel meg jobban elhuznanak azok. mondhatja erre barki, hogy jatekelem, azert van berakva, hogy lehessen hasznalni.
kerdes, hogy minek van egyaltalan berakva..
Dátum: 2009.11.18. 10:05:58
errol mar volt szo, hogy max. ugy lehetne kikuszobolni, hogy a lelekkutbol valo rablas ossz. mennyiseget vesszuk figyelembe a haboruknal. de attol meg ugyanugy felejtos az egesz, megmondom, miert:
ha nem vagy itt egy napra, izekre szedik meg ha eros is vagy, fontrol szetcsapnak. emellett a gyengebbek tapasztalatom szerint NEM elvezik, ha agyon vannak alazva, marpedig a vilag gyors jellege miatt katakomba, lathatatlansag meg ilyesmik rohadtul nem erik meg.
sot, az egesz haborusdi nem eri meg, elvegre ki az az idiota, aki erre akarja pazarolni az epjet, amikor epikusra amugy is napi tobb tizezer megy el lotyik miatt?
az egyetlen pozitivum a transzc. projekcio hianya, mert az a szaki meglepoen magasan volt sokaknal, de abbol meg nem sok let lat az ember, ergo a tenyleges nyereseg egy rahedli tp, loeroert (gyogyital) cserebe.

viszont kocos otletei fainak. foleg a krono, a csapda, meg a sajtolas, mert nem kifejezetten erte meg kifejleszteni oket.
Dátum: 2009.11.17. 16:42:02
arra gondolsz, hogy mindenki kapjon 20. szintre 60-60 magiat, taut, egeszseget, 15-15 szubterit es kontinuumszukitest, oszt' hajra? vegulis, legalabb kihivas-szagu lenne. csak mint mondtam, ezermillio szazalek, hogy nem tudnank dulore jutni egy uj alapkarakterben.

a "nem epp nagy melo"-rol kerdezd Baratyot, biztos mindenhez igy all, igen.
Dátum: 2009.11.17. 15:57:31
hja, a pontozas-szuro elromolhatott naluk, jelenteni kellene. elolvastam oket, kivetelesen. de hogy minek.. mindenesetre prozaisagban boven felulmuljak a tizedikeseim multkori dolgozatait, pedig abban is voltak am dolgok szep szammal.
szerencsere akiknek szamit, nekem nem kell harsogva ismetelgetnem, mennyire vagyok jo jatekos, lattak anelkul is.

lecso fiam, szejjelnezhetnel, mindenki kevesebb csp-t akar, nemhogy meg tobbet is..
Dátum: 2009.11.17. 15:45:49
kivancsi vagyok, szazan ketszaz vagy esetleg haromszaz felekeppen kepzeljuk-e el az indulo karaktert. ha en kapnek egy karit, aminek akar egy pottyel is tobb a vedekezese, mint 20, hagynam a picsaba az egeszet. leprogramozni is halatlan munka.

random team, teams r locked: na ne mar..!! beragadsz 5 hulyevel, 5 vilagmegvaltoval, 10 inaktivval, 10 pancserrel meg 4 tenyleg ertelmes emberrel. vajon mit teszel? (remelem, ez csak vicc volt reszedrol.)


a +25% eltorleset viszont nagyon is csipaznam. ha jol emlekszem, mar elozo v4 utani kibeszelesben javasolta valaki, hogy korlatozva legyen. kivancsi vagyok, mit szolna ehhez Miklos!
Dátum: 2009.11.17. 12:57:03
Idézet: pityu - 2009.11.17. 11:50:10
Idézet: Qlminator - 2009.11.17. 10:45:05
Idézet: pityu - 2009.11.17. 09:08:36
Szerinted miért volt nekünk csak 5-ös akadémiánk? Lehet hogy mégiscsak tudnánk neked is tanítani még ezt-azt.


Biztos tudnátok, de ez épp egy alapos baklövés volt. Tehát nem pont ezt kéne felhozni.


Az eredményünk szerintem inkább engem igazol. De nagyon szívesen meghallgatom, miért is lett volna szükség a manakonstra vagy éppen az ultraspecre...


nem volt az bakloves, csak nem lehet elore felmerni, megterul-e. meg ti is csak alig par emberetekbol tudtatok kihuzni, kell-e neki ultraspec, fog-e konstizni, nemtom mit varunk egy szedett-vedett bandatol. meg az ywgarrd-szintu szamologepek is becsodoltek a megeri-e? kerdessel, szinten mit varunk egy mokaoptimalizator mokustol.
a szervezettsegetek nem kerdes. eppen ez az. a problemaval valaszoltok a problemara. mivel azon jatekosokat, akik "nevesek", ergo konnyen megtalalhatoak, plusz idot es penzt is hajlandoak aldozni a dologra (nem keveset), illetve belatoak, es nem 100x kell elmondani nekik valamit, nagy reszben tomoritettetek, osoreg jatekosoknak nem volt eselye utokepes csapatot osszeallitania. aki meg 3-4 honapja kezdte, nyilvan nem tud a semmibol elorangatni feleennyi embert sem. a tobbiek kozul meg, akik "csak ugy" betevedtek V4-re, lehetetlen a legjobbakat egybegyurni, pedig a vandorlasok/hordavaltasok igen jol peldazzak, hogy azert sokan probalkoztak (laze, faust, barbapapa, kissolyom, mokus, stb.).

asyl, alomvirag, ywgarrd, pityu, chehs es caveman, meg barki, aki feleslegesen veszi magara: pont nem rolatok beszeltem, es ezt tudjatok jol. hanem a felelotlenul nagypofaju tagjaitokrol, akik termeszetesen, mint mindig, most is lapitanak. (nem, caveman, szo sincs rola, hogy kollektive mindenkire ertettem volna, de hisz ez is csak jatek a szavakkal..)

ywgarrd: meg jo, hogy nem arcbol irod. elso kezbol tapasztaltam, hogyan improzza ossze az egeszet mokus, a kesobbiekben masok beleszolasaval es segitsegevel. a hangsuly az alkalmazkodas elkepeszto merteku hianyan van.
nalunk is ugy indult, hogy csak 5. szintig megy az aksi. csak nalunk meg tobben igergettek...
ugyanakkor pl.: a hataridore valo szakertelem szintek elereset kirugas terhe mellett nem neveznem "teljes szabadsagnak". persze, ez volt a legokosabb dontes, kar, hogy mokus az ilyesmihez tul vajszivu volt, es csak a vegen jott ra, hogy ez a legnagyobb hibaja.
Dátum: 2009.11.17. 09:06:46
iiiiinnye! ezt oszt' megkaptam! (mar megint)
hat, lehet, hogy kicsit nyers a stilusom, de attol tartok, totalisan erthetoen es foleg ertelmesen fogalmaztam. frappansan ragadtok ki reszeket (ki beszelt arrol, hogy nekem faj a vereseg? allitom, sot, fogadok ra, 100x jobban ereztem magam a ket honap alatt, mint ti), es nagyon ugyesen kerulgetitek azt a bizonyos kasat.
latjatok, meg a sajat bevallasa szerint is "hulye" faustot sem vagjatok at ezzel a palankon. mert o tovabblat a sajat arcanal.
meg nagyon csupasziv ember, amely fogalom rolatok valahogy nem jut eszembe.
nemtom, miert mindig a napocskasok vitatkoznak velem (meg egyaltalan minek, amikor ok is tudjak, hogy igazam van, csak imadnak szavakat, mondatokat kiforditgatni), amikor en az amugy is sokak altal serelmezett iq-huszarokat hivnam tancba, vallaljak mar legalabb egyszer a tetteikert a felelosseget. de ugysem fogjak, mert elpoen(?)kodni vagy elsunnyogni egyszerubb. (haaaadd ne kelljen neveket sorolnom! szovetsegek topicban eppen elegszer felhangzottak a becsesek, persze ebbol nem lehet kovetkeztetni arra, hogy talan bennuk van a hiba, csak de)

megjegyzes: nem hallottunk semmit a forumunkon az egeszrol, mokusnak volt valami hsz-a, hogy hagyjuk, mert nem a mi dolgunk. mi mind arra tippeltunk, hogy a szokasos baromsagok egyike, o meg elobb-utobb ezek szerint elhitte, hogy nem az.
Dátum: 2009.11.17. 00:59:51
elbeszelunk egymas mellett, bekito koma!
de ha mar itt tartunk, megprobalom kitalalni: fekudjek ra a le-ado szakikra, epikushoz meg a kritikusokra, es ne szubterit fejlesszek? ja, fene, csak nem talalok meg 45 tagot, akik ugyanezt csapatjak, elore megvan, mikor ki jon be, es a 10 legszarabbat meg ki is vaghatjuk. (mintha szukseg lenne ra.)
en azt serelmezem, hogy miert kell gunyt uzni azokbol (most eppen abbol), aki(k) szarbol epitenek varat. nyilvan b*ssza egyesek csoret, hogy van(nak), aki(k) ilyenre is kepes(ek).
nem rad gondolok, te mar bizonyitottal ilyen teren. ize...

zarjuk rovidre: ha a rakoncatlan nyulaid melloznek az ilyen felesleges, megalazo baromsagokat, leborulnek nagysaguk elott. az ilyenektol azonban annyira borsodzik a hatam, hogy nem tudok hajlongani. sajna nalam elkulonul a jo jatekos meg a jo ember. ja, hogy utolag mindenre ra lehet mondani, hogy poen volt? nem egyfelekeppen ertelmezzuk a jo poent, vallalom.
Dátum: 2009.11.17. 00:31:23
Idézet: pityu - 2009.11.16. 21:56:04
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is),


Én tudom hogyan, Ő tud emberként viselkedni.


veletek ellentetben.
(mar megint a diplomata. amikor a nagyszaju, korlatozott elemek befuccsolnak, mert tudjak, hogy a masiknak igaza van, es ez veget vet az arcoskodasnak, akkor mindig jon egy diplomata. derek.)

"brutalmokusi fordulat"
ahhahah, mekkora vicc, mindenki fekszik a nevetestol! szerintetek ki erti (ti sem, hogy mit probaltok kiparodizalni, sebaj), es mi, akik igen, mennyire tartjuk hanyingernek?
"HULYE"
na iiigen. akkor nem azokrol mondhato ez el, akik 100 oskovet a sajat szorakoztatasukra(?) kidobnak az ablakon. lejaratjatok magatokat, es meg mokasnak is gondoljatok. Miklosnak biztos tetszett.
"VESZITENI"
mig ti onteltsegetek okan unatkozva gyoztok, masok elismeresre meltoan veszitenek. de persze ti csak elvezetbol jatszotok, nem optimalizaltok. hja.

johetnek a napocskas nyulak. egy visszavonult, van meg.
Dátum: 2009.11.16. 21:49:28
grat a kockabuckalakoknak, ismet bebizonyitottak, hogy senki nem kepes olyan organikus kapcsolatot letesiteni a szamitogeppel ket honapra, mint ok. na jo, azert mokus, jackass, saby meg meg egy paran probalkoztak.
a viccet felreteve, azert jo lenne, ha helyen lenne az arcotok! senki nem ketli, hogy jo jatekosok vagytok, ha nem a legjobbak, de ez nem jelenti azt, hogy embernek is megfeleltek. gondolok itt arra, amikor rendszeresen hulyenek neztek/hulyere vesztek masokat (vagy probaljatok), meg amikor hudeviccesnek erzitek magatokat, csak nem veszitek eszre, hogy rajtatok kivul senki nem nevet. es ebbol arra kovetkeztetek, hogy csak egy-ket kiemelkedo tehetseg van, a tobbiek csinaljak, amit eloirtak nekik, es igy bujnak el a vezerek moge (de hogy minek?), igy akarjak palastolni, hogy maguktol ugyanolyan "felrefejlesztett" karaktereik lennenek, mint amit sokakra mondanak a hatuk mogott. (nalatok is volt jo par, a latszat csal)
hihetetlen, hogy ez a sok hobbijatekos es/vagy ujonc tud tisztesseggel vesziteni ti meg nem tudtok ugyanigy nyerni.
bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is), de ha ezt helyre tennetek, az jo volna, mert bar nem tudunk mit tenni ellene, mindenkit irrital.
a vak teruletetek igen dominans meg a rejtett is, talan el kene huzni a nyilt fele.

amugy szervezettek vagytok, az biztos, csak erre kar felvagni. ez nem travian.
Dátum: 2009.10.25. 21:31:24
tudjatok, az a legszomorubb, hogy mert Miklosek elb*szarintottak valamit, mi ugrunk egymas torkanak. es amit eddig a forumon olvasgattam, az esetek donto tobbsegeben igy van. es nagyon nem szabadna igy lennie.
Dátum: 2009.10.25. 21:02:39
Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nekem be van állítva, hogy 5-ös értékelés alatti hozzászólások ne jelenjenek meg, egytől-egyig ájjatfajmos kommentje vannak kiszűrve.... Az enyémek csak azért látszódnak, mert mint valaki frappánsan megjegyezte kiküldtek napocskával irogatni...


erre mondtak nalunk, hogy ne pontozassal erveljunk, mert semmi ertelme, es kulonben is, az masok modszere...tudtommal tolunk senki nem pontozgatott.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nem vagyok tappancs tag, de ezek szerint a humoromat tekintve még lehetek... (tök egyedül találtam ki)


jo neked.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Erre csak annyit tudok mondani, hogy az nem ismeri a játékot vagy nincs magánál, aki elhiszi azt, hogy egy huszon x-edik szinten lévő karakter 30 teljesített küldetéssel nem találja Drakint. Az okosak hülyéskednek, ....


nem a karakterlapodra celoztam. a sorok lenyeget nem sikerult megertened.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Pár hozzászólással ezelőtt még valaki pont az ellenkőző dolog miatt verte a mellét... hogy Ti vagytok az a szövetség, ahol minden egyes karakter mögött a saját gazdája áll. (a hozzászólást nem találtam meg a sok módosított között ) Nem ítélem el az epikus helyettesítést, félreértés ne essék, csak furán jött le a dolog.


ezt meg egyenesen felreertetted. eppen azt mondom, hogy nalunk most hajnalban sem helyettesitettek. mi ugyanis, hogy is mondjam.. ha nem is eliteljuk, de...

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nem azon a pár órán fog múlni.


igy legyen.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
http://img260.imageshack.us/img260/2241/legjgyozelem.jpg

http://img248.imageshack.us/i/legrosszabbveresg.jpg/

És ez csak én vagyok. (mi jelenleg max 10-en ölünk epikust még 3-4 napig)


meg jobb neked.
Dátum: 2009.10.25. 18:47:12
azert igen mokas ez a mindenkori strategiatok, hogy a forrofejuek raebredven, hogy milyen fals, sajat maguknak ellentmondo baromsagokat szajkoztak, elmennek sirni a belso forumotokra. ott a tappancs-mag es meg egy-ket hidegveru osszedob egy hudemokas sztorit, amit bekuldenek valamelyik fo alkotoval, akinek egy napocska van neve mellett, jelezven, hogy no vele aztan nem lehet vitatkozni, o jotet lelek, jot akar. a tobbiek kozben folyamatosan, korusban eneklik az "ovoda" cimu szamot, es a legvegere bekulditek valamelyik fo diplomatat, de kanon ovoda-kiserettel.
es elvarjatok, hogy a poenos kisregeny meg a diplomata - aki kozben alig birja visszafojtani neveteset - hozzaszolasa kozott elvesszen a sok-sok ovoda.
igaz ugyan, hogy valoszinuleg ti vagytok az emlitett dal szintjen, ha tenyleg nem ertitek meg, hogy itt most nem +200 LE "kisirasarol" volt szo.
amugy meglepoen jo teljesitmeny, a szoban forgo egyszavas dal egyik betuje igen hatul van az abc-ben.


es most, kerlek, gondoljatok bele - nem a fajmosoknak szol, ok el sem olvassak, csak zsigerbol valaszolnak -, milyen erzes, ha azt latjatok, csusztok vissza szoviszinten, epuletekben, kutban, akarmiben. az epikusokkal is 4 orakat szenvedtek. erre jon egy epikus, amit nagy aldozatok aran (nem mindenkinel bevett dolog ugyanis, hogy 5 ember le sem fekszik 3-ig, es az osszes tobbit helyettesitve lecsap egy szornyet) sikerulni latszik ket ora alatt padlora fektetni, ezzel beigazolva, hogy megerte szakizni es tulajdonsagokra pakolni az epites hanyagolasa mellett.
zord idopont, de csaladias a legkor, mert remekul halad az epikus. eppen a gyozelmi torra es orommamorra keszultok az utolso percben, mely a moralt tokeletesse teheti, amikor abban a remenyben, hogy az i-re a pontkent te teheted fel a pontot, ranyomsz a tamadas gombra.

es ledermedsz par percre.

szemed elott egy hihetetlennek tuno felirat, ami mindent elrontott, egyetlen figyelmeztetes nelkul. es tudod, hogy semmit nem tehetsz ellene. csak bamulod a monitort.


szerintem az, aki elment x percre vadaszni, ugyanugy erezte ezt, tehat sejtitek, mire gondolok.
szorozzatok be egy jo nagy szammal az erzest. ebben semmi ovodas nincs, ez emberi.
Oldal: 1234