Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ludovek

Oldal: 1234
Dátum: 2010.02.02. 15:43:35
ugyan mar. a vak is lathatta par ora alatt, mi a szitu, mostanara vilagos minden. nyilvan ha ranezek a toplistara, aresz, hephaistos, hestia, demeter, aphrodite, dionusos, apollon; ez a sor biztos nem szurja ki a szemem, mint ahogy az sem, hogy multikkal folyamatosan leveretve magukat (meglepo modon sosincs eleg EP-juk tamadashoz, nem rabolnak toluk es nem koltenek semmire, megis mindjart 4. szinten vannak) akarjatok atmenteni a LEt szakikra, ahogy anno qlminator csinalta - csak o multik vagy 200 haver segitsege nelkul.
ez persze csak az egyik vonal, ahogy latom. de nem, ti nem indultok, istenem, hogy miert akartok mindig mindenkit hulyenek nezni.
megis ki mas lehetne ez a rakat orult, hiperkocka allat? jaj bocsesz, ti _elvezitek_ a jatekot! kivancsi vagyok, amiota elindult a szerver, hany orat nem kepernyot bamulva toltottetek. fejenkent atlag ketto?
remelem, sokadszorra is buszkek vagytok ra, hogy nincs eletetek. ize, hogy ilyen jol szerveztek.

ja es damage: az Olympos jobb lett volna. gondolom, te arra szavaztal.
Dátum: 2010.02.01. 18:16:25
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 3.972 lélekenergiát.

???? (vegeredmenyben 4-et vitt) ilyen precizek vagytok mostanaban?
Dátum: 2010.02.01. 16:28:55
tetszik az elso hely, mi? ne szokj hozza..
Dátum: 2010.02.01. 15:40:00
ugyszolvan sokallom, hogy ennyi idon belul mar harom kemkedesre szant kari jelentkezett hozzank (van egy-ket tippem, kik probalkoznak ilyesmivel), nem lehetne ezeknek a kormukre nezni? nem nehez oket felismerni sem. amig be nem kerulnek egy szovibe, semmit nem csinalnak, de 500 levelet es jelentkezesi kerelmet mar elkuldtek.
Dátum: 2010.02.01. 14:11:41
mivel ok nem fogjak megmondani, megmondom en: Olympus vagy hogy a tokombe irjak ok.
persze ugyis letagadjak.
Dátum: 2010.01.31. 12:36:08
Idézet: Vodkaslecso - 2010.01.25. 16:26:19
valojaban az az erdekes, hogy akinek a post-ja alatt 'ajjatfajm' van irva, az mind retardalt.
hmm..
Dátum: 2010.01.31. 12:34:56
Idézet: Miklós - 2010.01.22. 23:07:46
a megosztottságot látva szeretnék kompromisszumra törekedni, ezért 80 epikust javaslok
ebbol oszt’ kiderul, hogy vegul mik a feltetelek, grat! merthogy tudtommal sehol mashol nincsenek a feltetelek feltuntetve. ha megis, bocs, de akkor meg az elrejtesehez grat.


Idézet: Miklós - 2010.01.22. 23:07:46
A szerver 10 órakor szokott nyitni.

egy par alkalom meg semmikeppen sem ’szokas’.

Idézet: Rokamoka - 2010.01.23. 14:48:12
*: Bocsesz, de HKK-s relikviák V4-es álláspontjáról semmit nem találtam. Kisegítene valaki?
ezt nem artana tudni, en sem jartam sikerrel a kereses soran.
Dátum: 2010.01.22. 14:18:21
az a baj, hogy elhiszed, hogy ezt irjak. a gyors szerverek egyik "alap" kovetelmenye, hogy eros inkognitoban tartsd magad, amig csak lehet. ha nem teszed, rengeteg plusz tamadasi feluletet hagysz. nem veletlenul lathatod hat a sok dehogyfogokenindulni hsz-t, ezek szep hanyada kamu..az, hogy te magasrol teszel az inkognitora, az mas lapra tartozik.
viszont nem tudom, kinek lehet igaza, mert mindkettotok jol lattot meg egy-egy lenyegi elemet. az en magan joslatom az, hogy a kozepjatek fele izmosan be fog lassulni a jatek (epikdaralas=mindennemu verseny), de ezt csendes beletorodessel veszi tudomasul mindenki, meg a regen topjatekos is, mert addig erosodhet epikusra vagy egyenire. igy itt eros lesz az osko-kieses is. viszont annyira azert vannak fanatikusak az emberek, hogy az egyebkent igy mar ertelmetlenul gyors bekezdesnel es a hajrara "agyon"koltsek magukat.
szerintem egyertelmu, hogy a leendo V5-ot egyelore potlando jott letre a mostani V4, csak a vezetoseg most jott ra, hogy karibolcsodesre kell beloni a dolgot, mert igy alig van gondjuk vele. ugyanis a massziv kaksizasbol az itt egyetlen vakkantasert konyorgok arcaba nagyon is azt mutatja nekem, hogy ezzel csak a gond van.


megjegyzes: egy igazan kis ido raforditasaba kerulne (ez a kicsi relative kicsi ahhoz kepest, amit eddig fejlesztesekre koltottek el), es jatekosparadicsom/bevetelbombat lehetne krealni a versenyszerverbol. mint ahogy ez minden netjatekban igy van, amit ismerek. ugy latszik, jobb ez igy.
Dátum: 2010.01.21. 14:44:05
nana, csak semmi konnyelmu igeret, nyuszika! ellenben az oskovekkel kapcs. igazad van, ugy sejtem, a nempremeseknek igazi mennyorszag lesz ilyen formaban a V4. a cel valoszinuleg az lett volna, amit pityu leirt, de hat sajna ez nagyon el lett nezve.

Craslorg: nem igazan ertettem, mire gondoltal! milyen "fooldal"?
Dátum: 2010.01.16. 15:38:42
valoszinuleg valamelyest rutabbul fogalmaztam volna meg, de a mondanivaloval teljes mertekben egyetertek.
Dátum: 2010.01.12. 16:38:21
Miklós!

megis hogy regisztraljak elore, ha meg a hordat sem tudom eldonteni? tudniillik a feltetelektol nagyban fugg. ne siessetek el ezt is, mint oly sok mindent. ha nem is szivesen, de inkabb varunk meg egy honapot a nyitassal, csak vegre ide is iranyitsd a figyelmet, es gyurjunk ossze valami jot!
Dátum: 2010.01.08. 14:54:51
Idézet: Miklós - 2010.01.07. 16:56:05
Elnézést, a V4 újraindítással kicsit elcsúsztunk, de hétfőn, január 11-én ki fogjuk írni az előregisztrációt.


ebbol nem derul ki az indulas idopontja. vagy elotte meg otletelunk egy-ket sort?
szornyu, valoban. nem akarja undorito, hanyingert kelto modon elvenni mastol a jol megerdemelt jussat, csak mert bantja a szemet, hogy mas is kapott csillagocskat, hat kozositsuk ki! bezzeg ha a ti csillagjaitokrol van szo, akkor megy am a levegocsepeles.

(byzon, ez most ironia volt? jol csinalom?)
Dátum: 2009.12.19. 18:59:27
latod ywgarrd, a szovitarsad epp most hazugozott le teged! verjuk meg!
ne keverjetek fausttal. en egy szoval nem mondtam - tovabbra sem, hogy penzert vettetek elonyt. csak szeretnem tudni, mi ertelme van elferditeni az igazsagot, ha nincs mit rajta szegyellni, es miert kell ragaszkodni ahhoz. ez az annyit mondogatom, hogy mar en is elhiszem esete, azt kiveve, hogy pl. en nem hiszem el. mert tudom, hogy az ellenkezoje tortent.
aki meg nem, azzal ne akarjunk mindig hulyesegeket beetetni. koszi.

ugy latom, a nyuszis megjegyzest az enyeimen kivul senki nem erti, sebaj. amugy nekem egyre megy, hogy zold pok vagy nyul. mindketto kicsi es idegesito.

egeszen pontosan, nem szeretnem tudni. csak azt szeretnem, ha abbahagynatok.
Dátum: 2009.12.18. 22:54:50
a szokasos legkonnyu felfogasod es a nyulas szocsavaras mindig erdekes felreertelmezeseket hoz ki, sokadszorra is meg tudtok lepni vele. en masok otletere tovabbra sem reagaltam, nem tudom, milyen nyelven erthetnem meg ezt veled. (mondjuk "nyussz-nyussz", ez jo lesz? vagy barmit is mondjanak a kis ragcsalok.)

mint mondtam, idovel megtudjatok. ugyis 1-2 nap alatt izekre szoktak szedni az otleteleseket, es ahogy latom, akar januarban is ketseges a szerverindulas.
Dátum: 2009.12.18. 22:33:28
en nem vitaztam, es nem fikaztam senki otleteit, foleg nem allitottam legbolkapott baromsagokat, begyakorolt szofordulatok kisasszony.
azert is nem irtam be ide az en javaslataimat, hogy masok hulyesege ne vegye el az ertekuket. de idovel gondolom, kiderulnek majd.
Dátum: 2009.12.18. 22:16:08
en mar kozvetve elkuldtem az otleteimet a vezetosegnek. a szajtepest ratok hagynam, ha nem nagy gond.
csak gondoltam, elejet veszem a tovabbi felesleges nepbutitasnak (erre nincs jobb szo), mert azt nem csipazom.
Dátum: 2009.12.18. 21:17:29
tessek indulni a valasztasokon! de ne itt gyakorolj, mert meg paran bedolnek, es nem vennem a szivemre, ha elbutitott jatekosokkal indulnek a kov. szerveren.
Dátum: 2009.12.18. 20:49:21
Idézet: Ywgarrd - 2009.12.18. 20:25:12
A szövetségi társaim közül senki sem tett így


ejnye mar. latom, meg nem mondtatok le a nepbutitasrol! faust nem olyan atverheto, mint amilyennek latszik..

Idézet: Ywgarrd - 2009.12.18. 20:25:12
De őskő nélkül meg lehet nyerni a legnagyobb LE differencia és a legmagasabb szintű állat kategóriát is.


ez igy igaz. ha senki oskoves nem indul a posztokert.


felreertes ne essek: nem akarok beszallni a vitaba, nem vagyok senki partjan, de ezek mellett nem mehettem el.
Dátum: 2009.12.16. 21:33:51
ha mar szemelyeskedes:
mcpaul, ha nem most is arra figyelnel, hogy 500 karakterrel lepontoz(tas)d azokat, akik neked ellent mondanak, illetve magadat fel, talan megertened, mire akarnak paran ravilagitani. nem hagyhattam ki.
Oldal: 1234