Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alemen

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.21. 16:46:22
Sőt egyikünk sem kapta meg a relikviát a csapattagjaink közül! Várom válaszod!
Dátum: 2010.06.21. 16:43:03
Üdv Baraty! Azt szeretném megkérdezni, hogy a VU talin részt vettünk a térképes játékban és nyertünk, de még nem kaptam meg a választott relikviámat az első helyért! Mikorra várható?
Miklós, szerintem ezt az új reformot felejtsétek el!! Megölitek a játékot, melynek folyamata már jó ideje zajlik, amikor mindent szinthez kötöttetek, most meg, hogy kimaxolta a fél végzetúras gárda a manakonstot a semmibe akarjátok taszítani!! Nem értelek benneteket! Ha valamit bevezettetek, akkor maradjon is, ne legyetek olyanok mint a mi kis államunk - remélem nem kell bővebben kifejtenem!

Jah és még hozzátenném a pók karikon kezdtétek még anno a visszafejlődést, amikor a kreatívot visszafogtátok, azóta csak káosz van és nem tudjátok, hogy most mit csináljatok! Nem kell mindig a nyavajgásra figyelni, hogy másnak mekkora előnye van a egyes szakikból, pl.: kreatív meg manakonstrukcióból, mert ha aki nyavajog nem lenne lusta és béna, ahhoz, hogy kifejlessze, nem lenne hátrányban!

A lényeg, ha elengedhetetlennek tartjátok ezt a lélekenergiás építést, akkor legalább csak az új vagy a Hatalom tornyára, meg az alvilági veremre alkalmazzátok, ne minden épületre!

Remélem inkább elfelejtitek az egészet, mert ez megöli a játékot és tényleg káosz.hu lesz!
Dátum: 2009.10.12. 16:13:52
Nekem csak az nem tetszik, hogy minden újításhoz egyre magasabb szintűnek kell lenni:( Csak, hogy ne legyen félreértés nem azért nem vagyok 40-es, csak 30-as szintű már lassan 1 év alatt mert keveset játszom, hanem mert kizárólag portyázom és megfontolt vagyok! Az entitás miatt is 2 szintet kellett fejlődnöm, hogy üthessem, most meg jön a kaland és még 10 szintet kéne fejlődnöm! Tönkreteszi a játékot ez a szintmeghatározás! No meg mire 40-es leszek, addigra a 40-45-ös szintűek már végigcsinálnak kalandokat és olyan tárgyakkal fognak letámadni 4-5 szintet, amiket éppen csak 10 perce láttam és még csak hozzá sem tudtam kezdeni!:(

Egyszerűbb lenne, olyan kalandokat kitalálni, melyhez egy átlagos 40-es szint kari vagy egy kemény portyakari már 30-as szinten neki tudna állni, mint pl. az entitásnál is 30-as szint kell, de mire tárgyat kaphat az karim addigra már 63-as szintű lesz az entitás és egy átlagos karinak semmi esélye nincsen, míg egy erős portyakari mint jómagam a 4.2 millás LE differenciámmal és tulajdonságösszegemmel, simán ütögetem őket!

Úgyhogy jók amúgy az új ötletek, csak a szintkövetelményt nem kéne mindig feljebb nyomni! Hadd csináljon mindenki kalandot, hamár kitaláljátok és jöjjön az oldalra több ember játszani és ne azt lássák, hogy húúúú 30-as szint kell, hogy entitást üthessek??-ne mááár és 40-es, hogy kalandot csinálhassak! Remélem értitek, hogy mire akartam kilyukadni!

Király az oldal!!!:D
Dátum: 2009.09.16. 10:57:11
Már én is nagyon várom az egyéni epikust, de sajnálattal láttam, hogy eltűnt már a képe is!:( Remélem minél hamarabb sikerül minden szabályt kitalálni rá!
Szerintem ez egy nagy hiba lenne, ha lekorlátoznátok a szerezhető LE-t mert tényleg sokan itthagynák! Erre kérdezném, hogy akkor minek találtátok ki a 3-as világot, ami a békés világ, ha már a többi világot is elterelitek abba az irányba?
Direkt ajánlják is a 3-as világot a nyivákolóknak, mennjenek oda a gyengébbek, ne a taktikusan játszó embereket kényszerítsék lemondásra!

Lassan úgy érzem, mintha a Végzetúr világok mindegyike egy-egy Magyarország lenne egy bizonyos politikai csoport vezetné a világokat és megszorításokat vezetne be aminek semmi értelme, mert csak csökkenti a bevételeit!

Bocsi, ha egy kicsit durva voltam, de tényleg én is törölni fogom magam, ha ezt bevezetitek, pedig sokat öltem ebbe a játékba és eddig nem bántam, de remélem hogy a sok ellenérv után meg fogjátok gondolni magatokat!

Köszönettel


Minas Thirith
Dátum: 2009.03.07. 13:30:34
Én is többet támadtam! Rosszul járt mert sűrűbben támadhatom mint 8 óra és nem csak 10 perccel hamarabb:)
Dátum: 2009.03.07. 12:56:56
Üdvözletem!

Az lenne a kérdésem, hogy az átlagnál valamivel jobb játékosoknak miért kell eltűrniük a veszíteni nem tudó játékosok szidalmait? Valamint összejátszással vádol, na meg, hogy feljelent a semmiért, csak mert neki képzelgései vannak??? Elveszik az ember kedvét a játéktól és ahelyett, hogy megkérne hogy ne támadjam rögtön szid, ti mit csinálnátok ilyenkor a helyemben? Ti is simán támadnátok, hamár nem képes megkérni rendesen, mert én egy diplomatikus ember vagyok, de nem bírom elviselni azokat a játékosokat, akik nem fogják fel, hogy ez csak egy játék!

Írjam ki a karakterlapomra, hogy ha sokat támadlak légyszíves írj és nem támadlak??
Dátum: 2008.11.12. 20:14:39
Nekem mondjuk most nem sokat számított a vereség, mert még így is a szintem 2. legjobbja vagyok!
Dátum: 2008.11.12. 19:54:52
Rendben, igazad van, bármikor eladható! Látszik, hogy én nem szoktam ezzel élni!!:)
Dátum: 2008.11.12. 19:24:59
Azért a leírásokat nem olyan könnyű megtalálni, főleg a szakértelmeket!

Te aki keres az talál, tehát igazad van, előbb olvassanak utána pedig kérdezzenek, no meg ott van a mentor aki ezt el is mondja, hogy hogyan lehet több vadászatot indítani!:)
Dátum: 2008.11.12. 19:16:51
Míg nem veszel a használt tárgy helyett másikat addig nem tudod eladni a nálad levő tárgyat! Ha van még kérdésed írj!:)
Dátum: 2008.11.12. 16:24:10
Sziasztok!

Üdv mindenkinek! Lehet, hogy már valamikor valaki feltette már ezt a kérdést, de azért felteszem: Miért van az, hogy egy 30-al kisebb tulajdonságösszegű, azonos szintű viszont csak buzogánnyal rendelkező elver, mikor még mínuszt sem kapok a tulajdonságaimra??

Tudom, tudom, hogy legyen esélyük a gyengéknek is, de az, hogy ezt 6-szor játszátok el az emberrel az azért sztem már sok!

Ezért utáltam meg minden eddigi ehhez hasonló játékot, mert lehettem bármennyivel erősebb nem volt garantált a győzelem!

Mondja meg valaki nekem, hogy ez mire jó?????????????

Előre is köszi, sokat portyázó, fórumozó jelenleg még lelkes játékos, de lehet, hogy már nem sokáig!:(
Oldal: 1