Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
kedvelt tagSzaszu2Férfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1981. hozzászólás - 2008.11.12. 16:02:08 (Válasz Sir Ny #1980 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2008.11.12. 15:39:59
szerintem meg mindenki rakhatna fel magának képeket.


Hát a kérdésem nem pont erre irányult, de azért köszi Amúgy támogatnám én is, hogy mindenki tehessen fel magának képet, habár sok macerával járna, ha hirtelen mindenkinél saját kép kerülne fel, sőt, szerintem az oldalt is lassítaná, de végülis tökmind1, nekem jo igy
Holló a lélekvadász - Mitsubishi
-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Power Like Hell - Plezúr
Pontszám: 5.67
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1982. hozzászólás - 2008.11.12. 16:24:10
Sziasztok!

Üdv mindenkinek! Lehet, hogy már valamikor valaki feltette már ezt a kérdést, de azért felteszem: Miért van az, hogy egy 30-al kisebb tulajdonságösszegű, azonos szintű viszont csak buzogánnyal rendelkező elver, mikor még mínuszt sem kapok a tulajdonságaimra??

Tudom, tudom, hogy legyen esélyük a gyengéknek is, de az, hogy ezt 6-szor játszátok el az emberrel az azért sztem már sok!

Ezért utáltam meg minden eddigi ehhez hasonló játékot, mert lehettem bármennyivel erősebb nem volt garantált a győzelem!

Mondja meg valaki nekem, hogy ez mire jó?????????????

Előre is köszi, sokat portyázó, fórumozó jelenleg még lelkes játékos, de lehet, hogy már nem sokáig!:(
Minas Thirith
Pontszám: 5.33
fórumozóTöti8Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1983. hozzászólás - 2008.11.12. 17:39:02
az a kérdésem hogy miért nem tudok támadni az állatommal?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1984. hozzászólás - 2008.11.12. 17:40:37 (Válasz Töti8 #1983 hozzászólására.)
ha már megvan, be kell idomitanod, ehhez szükséges az idomítás szakértelem.
Ha a beidomításon túl van, még ra kell kattintani hogy menjen veled harcolni.
Ha túl alacsony a morálja (25% alatt azt hiszem) akkor nem megy veled, mert morcos
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1985. hozzászólás - 2008.11.12. 17:45:21 (Válasz Alemen #1982 hozzászólására.)
Nem tudom, mekkora a tul.összeged, és milyen taktika alapján fejlődsz, de hét tulajdonságra leosztva átlag 4 pont a különbség mindenben, ha te egyenletesen fejlesztesz mindent. Ha a tul.összeg alapján gyengébbnek tűnő játékos hagyta a fenébe pl a varázslathoz szükséges tulajdonságokat (mivel csak buzogánya van, simán elképzelhető), akkor azon kemény pontokat megspórolt, és lehet hogy csak a védelmét fejlesztette.

Pl hasraütve: neked mindenből 30-as tulajdonságod van. az 210 pont. Ő hagyta a mágikus tulajdonságokat 20 ponton, az erőt egészséget mondjuk 25 re fejlesztette, a támadást 30ra, akkor eddig neki van 140 pont, vagyis a kettőtök közti 30as különbséghez nála 40es védelem van, tehát bár látszólag gyengébb nálad, 30%-kal jobban védekezik, és támadásban ugyanolyan eséllyel talál. Vagy tám/véd=35/35, így a látszólag soggal gyengébb karakter valójában 15-15%-kal erősebb nálad mind védekezésben, mind támadásban.


Általában rá szoktuk fogni a mákfaktorra az ilyen eseteket, de ez szerintem már akkora látszólagos erőkülönbség, hogy nem árt matekozni picit.

Vagy ha te szövetségben vagy, és van kb 10 szerencsepontod, akkor az elméletben ugyan növeli az esélyeidet, de pl a fenti levezetésben még gyengébb leszel a látszólag gyengébbnél, ha neki nincs szerencsepontja/kevesebb van mint neked.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.67
utáltSzabesz monsterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1986. hozzászólás - 2008.11.12. 18:29:01
Miért Van Multizva xxxliloxxx barátom?
Pontszám: 2.33
fórumozóDragon92Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Lélekkufár
1987. hozzászólás - 2008.11.12. 18:33:29
Azt szerteném emgkérdezni hogy hogyan adhatok el egy tárgyat ha épp használom? Mert vanni akarok egy másikat és azt szeretném betenni a helyére de ahoz csak akkor lesz elég LE ha már eladtam a tárgyat
Pontszám: 5
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár
1988. hozzászólás - 2008.11.12. 19:16:51 (Válasz Dragon92 #1987 hozzászólására.)
Míg nem veszel a használt tárgy helyett másikat addig nem tudod eladni a nálad levő tárgyat! Ha van még kérdésed írj!:)
Minas Thirith
Pontszám: 5
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1989. hozzászólás - 2008.11.12. 19:24:59
Azért a leírásokat nem olyan könnyű megtalálni, főleg a szakértelmeket!

Te aki keres az talál, tehát igazad van, előbb olvassanak utána pedig kérdezzenek, no meg ott van a mentor aki ezt el is mondja, hogy hogyan lehet több vadászatot indítani!:)
Minas Thirith
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lélekkufár
1990. hozzászólás - 2008.11.12. 19:28:47 (Válasz Alemen #1988 hozzászólására.)
Ez így nem pontos, csak a fegyvert nem tudod eladni a kezedből, a többi felszerelési tárgyat eladhatod akkor is ha használod, csak megkérdezi, hogy: "Használod.Biztos el akarod adni?" Vagy valami ilyesmi.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1991. hozzászólás - 2008.11.12. 19:54:52
Rendben, igazad van, bármikor eladható! Látszik, hogy én nem szoktam ezzel élni!!:)
Minas Thirith
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1992. hozzászólás - 2008.11.12. 20:07:06 (Válasz Alemen #1982 hozzászólására.)
Ez a kérdés már kb. 1000X volt feltéve és igazából mindenki mérgelődött már miatta! Azonban a nagyobb tulajdonságpont CSAK növeli az esélyeidet, és nem teszi biztossá a győzelmet! Tudom milyen rossz az ilyen - főleg a háborúknál - de sztem így a jó, mert a gyengébbnek is bejön néha egy-egy szerencsésebb ütés, lásd Dávidot Góliát ellen!(Bár Dávidnak biztos jött egy-két bónuszpont odafentről!)
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
irritálóAlemenFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1993. hozzászólás - 2008.11.12. 20:14:39
Nekem mondjuk most nem sokat számított a vereség, mert még így is a szintem 2. legjobbja vagyok!
Minas Thirith
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1994. hozzászólás - 2008.11.13. 11:05:06
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."

Tudom már más is említette, hogy van ilyen, de választ nem találtam. Háborúzni akarok, nem LE-t lopni.
Ha mindenki a katakombákban bújkál a többieknek meg 0 LE-je van, akkor mégis hogy üssem be őket???

Köszi előre is, aki meg tudja világítani ennek a funkciónak az értelmét.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűGritta6Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1995. hozzászólás - 2008.11.13. 11:14:10
Sziasztok!
Olyan problémám, kérdésem lenne, hogy a a szövetségebne a lélekkútba, hogyan lehet, vagy lehet-e egyáltalán lélekenergiát betenni?
A másik ehhez kapcsolódik: a velem egy szövetségben lévő játékosok az állításuk szerint, hogy ha építkeznek akkor levonja tőlük a lélekerőt, de az nem jelentkezik meg az építkezésben. Hogy lehet ez? És nem lehet, hogy amit beadtak az a lélekkútba ment?
Üdv: D
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1996. hozzászólás - 2008.11.13. 11:29:35 (Válasz G0df4th3r #1994 hozzászólására.)
Idézet: G0df4th3r - 2008.11.13. 11:05:06
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."

Tudom már más is említette, hogy van ilyen, de választ nem találtam. Háborúzni akarok, nem LE-t lopni.
Ha mindenki a katakombákban bújkál a többieknek meg 0 LE-je van, akkor mégis hogy üssem be őket???

Köszi előre is, aki meg tudja világítani ennek a funkciónak az értelmét.


nem akkor nem tamadhatod, ha 0 LE-je van, hanem ha 0% LE-t kapnal tole (mert annyian tamadtak az utobbi X idoben)
Pontszám: 5
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1997. hozzászólás - 2008.11.13. 11:47:37
Egy kérdésem lenne felétek. Ha valaki elbújik a Katakombákban akkor azalatt az idő alatt kap CSP-t és PP-t? Vagy olyankor ezek sem járnak?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1998. hozzászólás - 2008.11.13. 12:08:07 (Válasz Cassian #1997 hozzászólására.)
Idézet: Gritta6 - 2008.11.13. 11:14:10
Sziasztok!
Olyan problémám, kérdésem lenne, hogy a a szövetségebne a lélekkútba, hogyan lehet, vagy lehet-e egyáltalán lélekenergiát betenni?
A másik ehhez kapcsolódik: a velem egy szövetségben lévő játékosok az állításuk szerint, hogy ha építkeznek akkor levonja tőlük a lélekerőt, de az nem jelentkezik meg az építkezésben. Hogy lehet ez? És nem lehet, hogy amit beadtak az a lélekkútba ment?
Üdv: D


A Lélekkútba a friss belépőknek kell LE-t tölteni, mindenkinek annyit, amekkora a Lélekkút volt
mikor belépett. Ha a belépő már korábban egy másik szövetség Kútját feltöltötte, akkor az ottani Kút méretének felével csökken a betöltendő mennyiség. A lélekkútba töltött LE nem jelenik meg a Lélekkút építési statisztikáiban, ott csak azok a játékosok szerepelnek 0-nál nagyobb értékkel, akik az elején felépítették. Valamint a Kútba töltött/Kútból épített LE nem növeli a Kút méretét.



Idézet: Cassian - 2008.11.13. 11:47:37
Egy kérdésem lenne felétek. Ha valaki elbújik a Katakombákban akkor azalatt az idő alatt kap CSP-t és PP-t? Vagy olyankor ezek sem járnak?


A csp és pp jár akkor is ha katakombában vagy, elkölteni nem tudod. Csak figyelj rá, hogy ne csorduljon túl.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
1999. hozzászólás - 2008.11.13. 12:15:56
Köszi a választ. Főleg, hogy ilyen gyorsan jött.
Pontszám: 5
népszerűZogmundFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2000. hozzászólás - 2008.11.13. 16:42:42
Üdv mindenkinek!
Következő a kérdésem. Ha valaki átlép egy másik szövetségbe, és ott töltenie kell a lélekkútba, az építésnek számít a szerencse vagy az építkezés szakértelem szempontjából?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!