Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2013.12.22. 23:00:02
"FONTOS HÍR! Szeretnénk kedvezményes vásárt csinálni tárgyakra, de ez sajnos lehetetlen addig, amíg bizonyos tárgyakat (ősköves gyógyitalok, varázsitalok, állatfelszerelések és fókuszkristályok) teljes áron vissza lehet adni. Ezért a gyógy- és varázsitalok eladásának lehetőségét teljesen megszüntetjük, az állatfelszereléseket és fókuszkristályokat pedig csak csökkentett áron lehet majd eladni. Épp ezért szólunk előre, aki akarja, a következő 2 napban ezeket a tárgyakat még teljes áron eladhatja a lélekkufárnál. Köszönjük a megértéseteket!"


Egy újabb nerf

Vásár még a fasorban sem, de az eladás már csak ~harmad őskő áron megy. Így annyi a templomos küldi gyors letudásának.
Az egész baromság úgy ahogy van. Ha kedvezményes vásárt akarsz akkor leviszed az árat és annyiért is lehet eladni. Mi a túrónak ez a körítés mellé, hogy addig nem lehet, amíg el lehet ugyanannyiért adni. :S Persze, amint a vásárnak vége az ár megy vissza normálra, de bent felejtitek az arányos eladást és marad a harmad ár
..és nem előre puffogok csak láttam már karón varjút behoéknál.
Dátum: 2013.12.09. 19:11:40
Miklós, megint te vagy az?!?
Dátum: 2013.12.09. 14:37:46
Zialin a mágus - 127. szintű végzetúrnő

Legtöbb okozott sebzés: 21510
Tulajdonságösszeg: 4392
Szakértelemösszeg: 4084
Teljesített küldetés: 1466
Teljesített kaland: 4152
Győztes kihívás: 7181
Összes építés: 400.180.879
Zsákmányolt lélekenergia: 23.501.386
Elvesztett lélekenergia: 2.977.285
Helyes kvíz-válaszok: 43.210
Fertőzés: 0%


Tele bizsukkal és egyéb relikekkel. Full prémes kari keresi új gazdáját.

Január végén befejezi a játékot addigra szeretnénk méltó utódot találni neki. Névre írva, ahogy kell, egy kérése van, hogy a kari maradjon a szöviben (az egyik legaktívabb szövi a szerveren 35/29 zöld).

Keressetek v2-n Fecsu123 néven vagy itt. Mint a szövi vezetője van némi beleszólásom kihez kerüljön. A legrátermettebb Zialinnal lelevelezi az átadást.

Köszönöm. F.
Sziasztok!

Hmm... egy újabb fejlesztés. Régen mindig örömmel vártam az ilyen és ehhez hasonló hírek megjelenését.
Tekintsünk el attól, hogy egy új játékos pislog, mint kutya a szélben, persze, ha beszélhetünk még új játékosról. Juteszembe mentorprogram talán előrébb való lett volna.
Viszont nem is ez az én aggályom, hanem a folyamatos "fejlesztés" = drágulás projekt. Az előző eventet becsülettel végig csináltam az eredménye max jutalom, viszont hordatrófea 50 db. Nem vettem meg naponta a "kötelező" adagot, így természetesen kimaradtak a tápoló relikviák. Nem lett 15 tárhelyem és +10% életerőm. Ezzel ismét drágult a játék, ez az új állatfejlesztés egy újabb ok, hogy költhess.

Persze semmi sem kötelező, játszani sem. Szinte a kezdetek óta jelen vagyok, kialakítottam egy nagyon jó közösséget, amely már párszor átformálódott épp az ilyen fejlesztések következményeként. Én csakis a szövetségem miatt vagyok még itt. Nem nevezek bajnokira, ha megkérnek rá és más is nyerni szeretne. A játék iránti érdeklődésem már elvesztettétek, nem nem fogok törölni, mert kíváncsi vagyok, mint bír el még a VU világa. (Igen a mondat ellentmondást tartalmaz, de nem is kell ezt mindenkinek értenie.)
Dátum: 2013.11.06. 00:09:18
Üdv.

Számomra az event összességében csalódás volt. Az ötlet kiváló, de az ezen való nyerészkedés szánalmas, elvitte a pozitív dolgokat mérhetetlen mélységekbe. Az, hogy ezer csata körül negyven pár hordatrófea (20 csata/1) esett, így kő befektetés nélkül lehetetlen reliket szerezni az esemény végére hát minden szempontból igazságtalan.
Igen nem költöttem rá, mert nem vagyok fejőstehén. Innentől ÉP hátrányba kerülök bajnokikon meg ami kell. Az ideiglenes TÖ toldás is karcsú, de ezt is írták már itt. Nagyon sokan szóltak és mégse változik semmi.

No, de velük lehet ezt csinálni, így teszik is. Ha lehet több "új" eventet ne javasoljatok , igaz, hogy ötletük nincs, de arra van, hogyan lehet azt mézesmadzagosan "beprovidentelni".

Ariel a terved jó volt, tetszett is az összefogás része, de megfúrták, hogy szórakoztatóból termelésbe csapjon át.

Vazz inkább szedjetek éves díjat mindenkitől a prémre, mint ezt a folyamatos költés erőltetést toljátok a képünkbe.
Dátum: 2013.10.17. 17:02:50
Eléggé elrontja a taktikot, hogy összevontan támadunk egy térképet. Mivel a játékosok legalább felének több karaktere van más más színben más más világon. Az infok kiszivárognak, a játékosok dilemmába kerülnek melyik karival vegyenek rész aktívabban és a többi. Maga az event nagyon jó lenne, de ezen majd valamit változtatni kell.
Dátum: 2013.10.04. 00:02:42
Én spec csak ma vettem észre, hogy ki lett rakva a hírlevélre. Előtte első belépésnél látszott valami kiírás. Kicsit megtévesztő, de ez már részlet kérdés. A pénzért tult meg na mindegy abba bele se megyek. A többiben Kócnak igaza van. Kenyeret vegyél, vagy vidd el az asszonyt valahova.
Dátum: 2013.09.23. 07:47:49
Lenne némi észrevételem.

Tegnap betoltuk a felgyűlt lét a fába.

Állapot: 9. szint építése folyamatban.
Készültség: 35.3% (6.355/18.000 energiatégla)
(Napi építés: 289.728.359 LE)

Ettől végül több ment bele, de ez lett utoljára kimásolva, jóval 300 M felé mentünk, erre:

Kaptatok 8092 energiatéglát.

Hát ez mi?!? Oké,hogy az aktivitást is nézi, de ez kérem vasárnap az event utolsó napján volt építve, jóval magasabb tégla számra számítottunk.
Dátum: 2013.09.16. 19:54:46
Erre csak annyit tudnék mondani röviden, hogy elmentek ti a ..


Hogy gondoljátok azt, hogy ti, a rendszer vagy bármi más hiba okából kifolyólag azzal büntetitek meg a játékosokat, hogy nem állítsátok vissza a normál állapotot?!?

Én nem vettem pluszba egy darabot sem,de ez felháborító. "Véletlenül" pont az őskő zabáló sz*rok akadtak be mi?

Komolyan mondom iszonyat suttyó megoldást választottatok. Az oké, hogy több dukátot lehetett venni,de ez nem a játékosok hibája, szólt érte pár játékos és ők visszakapják, a többi nem szólt, mert már szóltak és direktbe leszívatjátok.

Nektek kellene elnézést kérni és rendbe hozni mindent, nem itt azoknak kuncsorogni akik játszanak. Most már tuti nem megyek találkozóra, mert egy zsák őskövet osztogatnék, hogy legyen mivel dobálni a szervezőket.
Dátum: 2013.09.12. 06:53:06
Nekem úgy rémlik eddig is 8 ért lehetett megvenni, amikor lehetett. Érdekes, hogy pont két őskőemésztő tétel ragadt be
Dátum: 2013.08.16. 14:17:15
Továbbra is bugos az UVB-n a visszacsatolás varázslat hatása.

Spec nálam az ellenfelem első két körben nem talált el a varázslattal, majd a harmadikban igen innentől kezdve nem talált el, de még három körön át minden ütésem után jött a visszacsatolása.

Összességében többet sebeztem a végén és szinte csak magamra voltam veszélyes a visszacsatolás miatt, de attól még bugos.

A csatában összesen 24518 sebzést okoztál, és 4338 sebzést kaptál.

Volt már erősebb ellenfelem is bajnokin amikor ugyan így jártam, csak ott az első körtől kezdve hatott rám és tüskés bőrrel együtt már kb ugyanakkora sebzést kaptam vissza mint amit ütöttem, épp, hogy csak legyőztem.
Idézet: Jocó_1995 - 2013.07.20. 20:55:00
Sziasztok! 3 napja játszom a Végzetúr-al és NAGYON tetszik! Tényleg rengeteg célt és sikerélményt ad, nagyon jó játék, gratulálok a fejlesztőknek! Ennyi idő alatt még nem tudok mindenről, de folyamatosan olvasgatom a segítségeket úgyhogy nem lesz gond. Mint mindenkinek, nekem rengeteg célom van a játékban.

Rövidtávú célom: Teljesíteni a végzet templomát!

Hosszútávú célok:

"Templomi dekrétum" Relikvia megszerzése (100 Őskő)
"Vadászíj" Relikvia megszerzése (100 Őskő)
Legalább 20 medál szerzése (Ha több sikerül az nem gond )
5000es tulajdonságösszeg
Az összes szakértelem megszerzése (Végtelen szakértelemre nem vonatkozik)

Nagyjából ennyi! Célok vannak bőven, szóval lesz mit tenni de az is biztos hogy nem fogom megunni mostanában a játékot!





Miklós! Te vagy az?
Dátum: 2013.07.02. 15:13:32
Megérdemelt egy 10-est.
Sziasztok.

Ezeket az ötleteket én javasoltam Miklósnak kicsit több mint fél éve.


Idézet: Miklós - 2013.06.24. 16:25:26
Végzetúr tervek 2013. június

Mentor rendszer. Minden új játékosnak lehet egy mentora a régi, tapasztalt játékosok közül. A mentor adhat segítséget szóban (üzenet, chat), és fizikailag is, adhat vmennyi LE-t, segíthet a lélekkút beépítésben és sok másban. Cserébe, ha a tanítvány fejlődik, abból a mentor is profitál.



Ez azt hiszem egyértelmű, a lényege, hogy azt a kevés friss regizőt ami van megtartsuk, megértessük vele a játék lényegét, amely az egyik legösszetettebb. Akik szeretik ezért szeretik, de egy friss belépőnek elég kusza lehet. Erre jó a mentor rendszer és cserébe nyer a mentor is.

Volt még pár ötletem ezeken túl is, amiből ezek kerültek listára.


Idézet: Miklós - 2013.06.24. 16:25:26
Végzetúr tervek 2013. június

További játékos ötletek: lehetne olyan ősköves funkció, ami nem termelne lét, de segítene egyes dolgokban és élményszámban menne, pl:

- 5 állat viselése egy napra egy hónapban egyszer ****
- 1,1-1,2* TP szerzés egy napra egy hónapban egyszer
- +1 kör entitás és epik ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- dupla vastag bőr entitás és epikus ellen egy napra egy hónapban egyszer *
- 55-ös kronokompenzáció egy hónapban egyszer



Nos sokan ellenzik ezzel semmi gond nincs is. Az eredeti ötletem szerint ez csak fun kategória lett volna. Semmi pluszt nem adna lében. Az 5 állat a + egy kör, a dupla vastag bőr csakis kizárólag entitásra és epikusra lett volna kalibrálva. Nem térkapura, nem bajnokira és nem portyára vonatkozna. Az 55 krono pedig csak a kicsiknek lett volna érdekes. Ez csak fun ismétlem, hogy színesítse az epik harcot.

A plusz TP pedig a szinthuszároknak lett volna ötlet, de ez megint csak nem tetszett szóval nem is védem meg.

Csupán azért írtam ezt a HSZ-t, hogy legyen "arca" a játékos ötleteknek is és tudjátok kit kell szidni.

Szép estét.
Dátum: 2013.05.12. 22:54:54
Persze, ha innen nézzük nem rossz, de ha onnan, hogy ez a négy piros forgatásom volt eddig összesen akkor már nem olyan szép. Főleg úgy, hogy be van tárazva asszondja, hogy = 10 db Kisebb térkapu stimulátor. :S UltraI meg egy sincs
Igaz kőért eddig 90* forgattam a láda beváltása után forgattam minden nap és ez a négy is így lett. Majd az event végén is beváltom a ládát és elpörgetem amíg 100 felett lesz a PPont azután újra csak, ha muszáj.
Dátum: 2013.05.12. 20:42:20
asszem 20 volt.
Dátum: 2013.05.12. 13:57:19
Idézet: Fecsu123 - 2013.05.10. 16:10:26
ööö beváltottam a kincsesládát 200 pechpontra, forgattam kettőt kőért és két piros egymás után . Bár jobb is eshetett volna,de nem rossz.

A nyereményed: 10 AF pont, 77 TP
A nyereményed: 30 Őskő




Megint két pirosat forgattam egymás után.. ezzel el is fogyott a +100 pechpontom. :s

,de a térkapu sz..ság miért van még a pirosak között?!?

A nyereményed: Kisebb térkapu stimulátor
A nyereményed: 10 AF pont, 76 TP
Dátum: 2013.05.10. 16:10:26
ööö beváltottam a kincsesládát 200 pechpontra, forgattam kettőt kőért és két piros egymás után . Bár jobb is eshetett volna,de nem rossz.

A nyereményed: 10 AF pont, 77 TP
A nyereményed: 30 Őskő
Dátum: 2013.05.08. 22:56:38
Ezzel akkor valszeg nem jártam jól :s, de ha már gyűjtögettem egy ideje akkor rászánom.

Fókuszálsz a manapilonon keresztül 62800 lélekenergiát (-4000000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy épülő energiabörtönről.
Dátum: 2013.05.08. 22:48:56
Ok meg is van. Elsiklottam Cras összefoglalása mellett :S ..és igen részt vettem már én is az összesen, de elfelejtődnek a dolgok :S.

Nem is lenne rossz spoiler-be rakni mindegyik eventnél egy részletes leírást valahova az alsó fertályára.