Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
fórumozóMedzsikAtisFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
401. hozzászólás - 2013.06.27. 07:13:15
Jó napot. A világ 4-en a bolygó ura versenybe megállt a szerencsekerék pörgetése 9-en amihez 10 kell de tegnap 9 volt és ma nem kevesebb mint 4-et pörgettem és maradt 9-en valaki admin utána tudna nézni vagy járni előre is köszi a segítséget
Pontszám: 5
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
402. hozzászólás - 2013.06.27. 07:18:09 (Válasz MedzsikAtis #401 hozzászólására.)
Segítség -> Ügyfélszolgálat -> hibabejelentés
Pontszám: 7.66
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
403. hozzászólás - 2013.06.27. 08:04:27 (Válasz MedzsikAtis #401 hozzászólására.)
Az irtózat piramisában nincs 10 pörgetéses feladat csak 9 , talán ezért is állt meg 9-en, mivel 9x kell megforgatni a kereket

vagy nem a piramisban kaptad a feladatot, hanem templomban , V4en nem is kellene menjen az event

közben benéztem 4esre és tényleg van event ez még nekem is uj de kereket akkor is csak 9x kell forgatni a 4. sorban
Pontszám: 7.54
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
404. hozzászólás - 2013.06.27. 15:53:50
Jobb később, mint soha.

Hali Baraty!

Hogy is van ezzel a %-os ellenfél dologgal? Hogy lehet, hogy én ugyanannyi TP-t kapok, ha 100%-osat, vagy 20%-os ellenfelet támadok, az állatom meg marhára nem. Nem "csalás" ez egy picit?

Előre is köszi.

Üdv: Tulok,

/Hali!

Ez így van, de a pontos okát meg nem mondom neked hirtelen, inkább Miklóst kérdezt. (ügyfélszolgálat)

Baraty/

A kérdésem az lenne, hogy ez miért van így? Ha én ugyanannyi TP-t kapok, akkor az állatom miért kap 73-104 TP-ig függ, hogy az állatnál miért számít, hogy hány %-sat támadok, amikor nálam nem számít. Nekem ez durva hiba, vagy kitolás. Részletkérdés.

Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv Tulok.

ma, 15:45

István
Szia.

Megbeszéltam Miklóssal, és azt igérte, hogy hamarosan kiszedjük ezt a korlátot, az állat is teljes TP-t fog kapni akkor is, ha %-os ellenfelet támadsz.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.06.27. 15:54:22-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.52
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
405. hozzászólás - 2013.06.27. 16:07:02 (Válasz Viszok009 #404 hozzászólására.)
Kezdetben mind a két esetben % számított a TP-nél. Aztán észrevették, hogy az EH fix LE mellé számított %-os TP-vel, bőven lehet javítani az LE/Tp arányon. Ekkor került bele, hogy EH-nál mindig 100%-os a TP. Ugyanezen okból lett egy minimum Tp a csaták végén, magas szintről támadás esetén, de ez már mindenkire vonatkozott, nem csak az EH-ra. Az állatok kapott TP-jét nem vetették fel ilyen szempontból, de mivel te megtetted, ezért ez is elindult a javulás felé.
Pontszám: 9.12
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
406. hozzászólás - 2013.07.04. 22:47:35
Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, milyen gyakorlati illetve elvi akadályai vannak annak, hogy megkaphassa szövetségünk azon információt, mikor történt az utolsó két licit a tegnapi epikus tárgyra?

A két játékos hozzájárulna természetesen, hogy kiadjátok ezt a szuper titkos infót nekünk.
Pontszám: 7.62
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
407. hozzászólás - 2013.07.05. 08:50:57 (Válasz Maci #406 hozzászólására.)
Ha választ is szeretnél/tek, akkor kérdezzétek meg tőlük az igazi Ügyfélszolgálaton, mert itt nem hiszem, hogy olvasni fogják, ha külön rá nem vezetitek őket. Ha pedig a nyilvánosság kedvéért írtad ide, akkor majd írd ide a válaszukat is.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.06
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
408. hozzászólás - 2013.07.29. 16:08:06
Tegnap életemben először vettem igénybe az ügyfélszolgálat segítségét, és azt kell mondjam tökéletesen elégedett vagyok.
Relatíve gyorsan, teljesen korrekt stílusban kaptam választ, egyúttal segítséget egy jelentéktelennek tűnő problémára, egy állatom elnevezésére.
Az állatom neve Foszforeszkáló Öreg Szarvas lett volna, amit a rendszer azonnal meg is cenzúrázott feltehetőleg az első szótagokra való tekintettel, tartottam tőle hogy ez miatt más nevet kell találjak az állatnak, illetve egy olyat kell majd elfognom aminek találó nevet tudok majd adni. Szerencsére az ügyfélszolgálat megoldotta a problémát, az eredeti terv szerint lett elnevezve a jószág.
Ha az érintett személy/személyek akik ebben a segítségemre voltak esetleg olvassák ezt a hozzászólást ezúton is nagyon szépen köszönöm neki/nekik!
Pontszám: 5.23
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
409. hozzászólás - 2013.07.29. 16:46:03 (Válasz Zoole #408 hozzászólására.)
Nagyon szerencsés vagy
Vagy pedig szabadságra ment Herr
Pontszám: 7.73
népszerűIgorFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
410. hozzászólás - 2013.08.14. 13:54:02
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 5221 sebzést okoztál, és 809 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 230 lélekenergiát.
na most lehet hogy én vagyok a h*lye, de ha több sebzést okoztam, mint kaptam, akkor nem én nyertem???
Pontszám: 7.75
kedvencMordusFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
411. hozzászólás - 2013.08.14. 14:02:31 (Válasz Igor #410 hozzászólására.)
Kivégeztek mester. Ilyenkor mindegy mennyit sebzel vesztesz.
Pontszám: 6.16
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
412. hozzászólás - 2013.08.20. 00:42:08
Már kértem ,,most újból,,,,,,

Légxszives hozzátok szinkronba a Oldj meg sikeresen 15 kalandot mostantól számítva!
Mert a tárolható kalandok száma 14db,Igen dühitő mikor (( mint most is )) 14 lemegy ((főleg ismételhető küldiként )) s utánna NEM dob a gép küldetést..

Veszt az ember napot..LE is nem tudja miatta megfelelően felhasználni ,,feleslegesen csatákat viv..emiatt feleslegesen figy a csp és a pp pontjai,,szóval IGEN idegeket borzoló.

Egyszerűen fel lehetne oldani,, levenni a küldit 14-re,,,vagy az AF---Hosszútávú memória 4-et ,,5-re fel vinni

Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta eddig 14 kalandot oldottál meg.és kb 52 támadás több vadászattal sem találtam kalandot.

LOVAG
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
413. hozzászólás - 2013.08.20. 08:13:19 (Válasz Utolsó_Lovag #412 hozzászólására.)
Írj a játékon belüli ügyfélszolgálatra "fejlesztési javaslat" tárggyal. De oda elég egyszer is, nem kell 3x. Bár ha oda írnék, a stíluson kicsit faragnék a helyedben.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
414. hozzászólás - 2013.09.16. 18:02:37
ma, 14:51Zooleee
Sziasztok!

A múltkori aranydukátot a napi ajánlatoknál többször vettem meg őskőért, a dukátokat levontátok, az őskövet is visszaírjátok, vagy ez nem lehetséges?

Köszönettel: Nagy Zoltán
ma, 15:36István
Szia.

Azok akik szóltak a hibáról, azok visszakapták az őskövekete, platinájukat. Akik ezt nem tették meg, és őskövet fizettek érte, azok most platinát kaptak vissza.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


No komment...
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.47
népszerűBedzsikFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
415. hozzászólás - 2013.09.16. 18:53:17 (Válasz Zooleee #414 hozzászólására.)
Ez azért elég kib@szás jellegű!
Pontszám: 8.16
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
416. hozzászólás - 2013.09.16. 19:53:52 (Válasz Bedzsik #415 hozzászólására.)
Szerintem elég finoman fogalmaztál. Aránytalan büntetés - továbbmegyek - pitiánerség ez, kérem szépen. Még szomorúbb, hogy ennek ilyen elsunnyogós módon kell megtörténnie, "majd észreveszik" alapon.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
417. hozzászólás - 2013.09.16. 19:54:46
Erre csak annyit tudnék mondani röviden, hogy elmentek ti a ..


Hogy gondoljátok azt, hogy ti, a rendszer vagy bármi más hiba okából kifolyólag azzal büntetitek meg a játékosokat, hogy nem állítsátok vissza a normál állapotot?!?

Én nem vettem pluszba egy darabot sem,de ez felháborító. "Véletlenül" pont az őskő zabáló sz*rok akadtak be mi?

Komolyan mondom iszonyat suttyó megoldást választottatok. Az oké, hogy több dukátot lehetett venni,de ez nem a játékosok hibája, szólt érte pár játékos és ők visszakapják, a többi nem szólt, mert már szóltak és direktbe leszívatjátok.

Nektek kellene elnézést kérni és rendbe hozni mindent, nem itt azoknak kuncsorogni akik játszanak. Most már tuti nem megyek találkozóra, mert egy zsák őskövet osztogatnék, hogy legyen mivel dobálni a szervezőket.
Pontszám: 8.69
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
418. hozzászólás - 2013.09.16. 20:08:06 (Válasz Zooleee #414 hozzászólására.)
Aztabüdösgeci!
Pontszám: 6.58
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
419. hozzászólás - 2013.09.16. 20:12:13
Húha. Ez egy kissé túlmegy néhány határon. Az őskövet pénzért veszik a játékosok, talán joggal kaphatnák vissza. Én csak azért értesültem a hibáról mert olvasom a fórumot. A játékosok többsége tudtommal nem.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.22
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
420. hozzászólás - 2013.09.16. 21:44:12
Biztos nagyon fárasztó lett volna, ha kiírják mondjuk a napi rutinok mellé, hogy:

Hé ha hó, Te aki vettél 250 dukátot xy őskőért, ne feledd, hogy ez hiba volt a dukátot visszavettük, de az őskövet nem, szal ha kell gyere üszre...

Elég komoly, hogy azt látják, hogy ki szedett ki többet kőért, de azt már nem tudják, hogy az mennyi kő volt...lol...



Apropó: Zolibá írt, bár sztem megint elég félreérthetően...azt írta ne vegyem meg még egyszer a Kryxónium fókusz-t, a bökkenő az, hogy megvenni megvehetem akár százszor is, csak ne használjam el, noh mindegy. Jah és azt ígérte a "programozó" a héten berakja, rákérdeztem, hogy fogok én erről értesülni, erre azt írta, csak nekem írnak...hát igen ez már jobb mint a prém...igencsak.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2013.09.16. 21:44:52-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.54
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője