Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2012.04.01. 18:01:09
Már már gyanús lenne, ha gyorsan reagálnának.

Egyébiránt, hogy megjegyezzek egy két dolgot.
Engem nem zavar, ha valaki olyan scriptet használ, amivel javítja a gépe teljesítményét, csökkenti az itt eltöltött időt, megspórol magának rengeteg klikkelgetést így nem két évente, hanem három évente szorul új egérre és a többi pozitív élmény... a lényeg, hogy kényelmi funkciót használ. Spec nem élek vele, de ez az én bajom. Már rég nem játszom annyit vele, hogy fenn akadjak ilyeneken. (megoldása várat magára elvileg berakják kényelmi funkciónak,hajrá)

Itt az említett scriptek azon fajtájával van gondom, amelyek helyetted portyáznak. Folyamatosan lekérik az oldalt és odaszúrnak amikor 15% felé érsz.

Tovább mennék, ha valaki megtette akkor bocs innen is, de senkit nem érdekel az a tény, hogy eddig ezt a fajta scriptet eddig nem bannolták??? Most komolyan bárki csalhatott így és juthatott előnyhöz úgy, hogy gépnél sem volt. Ez iszonyatosan nem törődöm magatartás a JV részéről. Már réges régen fórumos bejegyzés nélkül ki kellett volna vágni az összes ehhez hasonló csalást. Nem pedig arra várni, hogy valaki jelentse a csalás tényét. ,ha nincs jelentve meg se történt. pff

Persze mi lett a vége ennek a semmittevésnek?!? Arra vár a nép, hogy mi számít csalásnak és mi nem.

Cáfoljon rám valamelyik JV valami értelmes módon és akkor törlöm a HSZ-t, de ez szánalom.
Dátum: 2012.04.01. 17:32:20
Kérdés!

Nem nagyon értem ezt a küldetést,hogy hogyan számolja a szintlépést.

Lépjetek szintet 23 alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak)

26 an vagyunk.
- Ebből kettő nem teljes jogú tagunk (a kutat még nem építették be).
- 5 tag pedig piros, tehát több mint egy hete inaktív.

Sehogyse jön ki. Viszont nekem úgy rémlik,hogy elvileg úgy lett megcsinálva ez a küldi,hogy az inaktívokat nem veszi bele a szintlépésbe és az egyéb küldikbe se.

A kérdés,hogy jobban jár e a szövetségem,ha kidobálja a régóta piros tagokat a szövetségi küldetések szempontjából? (csak a szavazatok miatt vannak még benn,ami elég hasznos tud lenni)
Dátum: 2012.04.01. 02:24:09
hát öö tipikusan no komment.
Dátum: 2012.03.22. 20:08:01
ohh nekem új volt Még nem láttam, örültem neki. hátha fog más is..
Dátum: 2012.03.22. 19:48:57
Üdv

Nálunk is fut ehhez hasonló topic. Felrakok csak úgy egyet. Ez a legfrissebb most nálunk. "egyperces" trükkös kis feladvány, jókat agyaltunk rajta mire meglett. . Hajrá.

http://kepfeltoltes.hu/120320/okt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Dátum: 2012.03.19. 14:26:52
Lehetne berakni még olyat,hogy LE/TP számláló szintre lebontva. Tudom és hallottam,hogy van script erre,de én nem használok ilyet,talán más se és érdekelne azért,hogy milyen aránnyal játszom egy adott szinten.
Dátum: 2012.03.19. 14:11:38
Na ez igen. Végre valami nagyon érdekes. Csak az árakra ügyeljetek,mert minden új dolog csak drágítja a játékot.
Exponenciálisan nő az ár azoknak akik az élmezőnyben akarják tudni a karakterüket és most az élmezőnyt nem feltétlenül a szintre értem.
Dátum: 2012.03.12. 23:49:38
Egyenesen undorítónak tartom,hogy valakik csak úgy szidnak valakit aki törölt azért,mert nem tetszett neki ez a fejlesztés sem.
Nem beszéltem vele,de láttam a listában és nem csak egy "pistike" volt. Biztosan nem könnyű szívvel nyomott törlést arra, amit több éven át épített,de a döntését inkább jelnek kellene venni, mint sem gúnyolni úgy, hogy még csak meg sem védi magát.

Szerencsekerék:

Alapvetően nem rossz "ötlet". Jelen van már majd minden valamire való játékban,de nem egészen így. Az ára igazából "lényegtelen" LENNE. Arányaiban láttam már sokkal drágább újrapörgetést is. A gond a megkülönböztetésben van ősköves és nem köves között. Akár sisakoknál nézve is akár itt a pörgetésnél. A pörgetésnél inkább esélynövelést kellene biztosítania, mint sem tárgymegkülönböztetést.
Mondom ezt kövesként. Nagyon elszálltnak érzem ezt az előnyt. Vagy legyen akkor az amiért itt sokan panaszkodnak az árakat mérsékeljétek,hogy bárkinek elérhetőbb legyen.
Egyszer Miki már lepontoztál egyre,mert beszóltam a fejlesztések miatt. Megteheted most is,de akkor is állom azt a HSZ-t,hogy a fejlesztések nagyon haloványak. Az eventek újrapörgetése meg egyenesen nulla. Csakis őskőhabzsolásnak vélem az egészet,ami elvárható lenne,de nem mindig ugyanazért bakker.

..és igenis kitolásnak érzem azokkal akik megvették ezen tárgyakat. pl V2-n Pale a tudás könyvét 2200 dukátért vette meg. Biztos lehet benne mindenki,hogy nem veszi meg,ha így is hozzájuthat. (,ha kipörgetnék valamit kompenzálni kellene nekik levonva az eltelt időt amíg náluk volt addig is)
Miért nem lehetett csak itt megszerezhető tárgyakat berakni?!? Mennyivel érdekesebb lett volna az új tárgyakat lesni/várni.

Viszont ennek a baromságnak,hogy kudarc szilánk meg ne ülj fel. Az itt vergődők nagy része rögtön akar mindent. Biztosan csábító Neked is az,hogy az ősköves pörgetők BIZTOSAN pörgetnek majd 100 at a fix jutalomért,de a szerencse szó akkor itt már érvényét is veszti. Ez akkor már más pl: 100 ból 1 .


Összefoglalva: Érdekes, új, elnagyolt, DRÁGA, a szerencse kijár mindenkinek kövesnek (maximum esélynövelés) és nem kövesnek ez pedig nem így van itt.
Dátum: 2012.03.05. 17:38:46
Én úgy érzem lett.
Most már csak két normál övet tudok nyerni egy kategóriában,mert a harmadikat a rengeteg mínusz miatt már szinte lehetetlen behúzni,de legalább nyerek mellé két utolsó vérigest.

Komolyra fordítva egy kategóriában nem maradok tovább két hónapnál. Amint megvannak az övek lépek fentebb. Elkezdtem vadászgatni is a gyorsabb haladás érdekében. Így elhagyva egy egy kategóriát vicces emberek is meg meg nyerik mögöttem akik addig tuti nem tudták volna. ,de ezzel így van minden top karakter aki lépés kényszerben van.
Dátum: 2012.02.04. 16:48:27
Üdv

Azért a csalás szűréssel ne szaladj el annyira. Szépen és jól hangzik,ahogy itt leírtad,de valójában ez nem így van és ki is játszák a rendszert az ügyeskedők.

Én felrakok ide egy levelezést. Megvallom ideges voltam már a tagra és ezt a helyi vezetésen vezettem le,ahogy azt kell. (buktam miatta pár medált) ,de szánalmasnak éreztem azt,ahogyan szűrnek. Kétszer tiltattam a játékost és mindig visszaengedték. Most viszont végül kapott egy véglegest a levelem után + a társai is.

,ha bárki aki ezzel a módszerrel csal azt nem szúrják ki csak akkor van vizsgálat,ha jelentenek valakit abból nem lesz semmi,hogy a program majd kiszűri főleg,ha prémes. Irtó bénán kell valakinek csalnia,hogy így zárják. Csakis jelentés után mozdulnak. (ezt lehet cáfolni vagy az ellenkezőjét állítani,de akkor egy visszaengedett csalót miért nem kell szűrőre tenni és automatikusan tiltani,ahelyett,hogy újra jelentgetni kell?!?)

Én nem mondom azt,hogy most mindenkit vágjanak ki aki besegít egy társának és mondjuk eventezik helyette vagy belép szavazni,mert ez oké,de az,hogy irdatlan mennyiségű LE ket rabolnak le egymástól nyugiban na az már gáz.

---------------------------------
Kendőzetlen stílusban :s ,ha valakit zavar ne olvassa el.


Üdv

Fecsu123 vagyok V2 ről. Becsületes nevem nem tárom Önök elé. Viszont ilyen meló engem is érdekelne,ahol munka helyett a nemi szervem ritmikus huzogatásával is pénzt kereshetek. Erre Én is képes lennék majd lehet mellékelem az Önéletrajzomat legközelebb.

Megfogadtam,hogy nem veszem többet a fáradságot,hogy csalást jelentsek. Mivel az utóbbi két jelentésem után ˙{Barakuda (V2)} az a csoda esett meg,hogy a multizó játékost először 3 napra azután valamivel többre lakatolták. Persze azóta vígan köztünk jár.

Végülis ismét magammal tolok ki,hisz a tag újra elkezdte a kis játékát és mivel prémes gondolom lehetetlen kiszűrni,hogy megint csal.
Még jó,hogy Nekem Danny Blue szintű telepatikus képességem van és kiszúrom az ilyen kis tetveket.
,ha veszi valaki a fáradságot és végigolvassa akkor leírnám az általam észlelt csalást. (,ha nem olvassa el senki akkor mint a remény rabjaiban minden nap egy levél szintre kell süllyedjek,hogy végre foglalkozzanak is vele)


Nos V2-ről lenne szó. A csalás összetett és mint pók ezzel keresztbefarkalok magamnak, mert célpontokat vesztek így,de mivel sikeresen tönkrevágták a portyát már tök mindegy.

Kezdjük Haroma - 47. szintű végzetúrral. A kedves úr heti rendszerességgel veszít el nagy mennyiségű LE-t mindezt úgy,hogy közben rak egyet kettőt az SZŐ jére.
Pl elbukik ma 200 e LE-t igen ennyit simán. Ez az LE ugye nem mehet Barakudához mivel azonos hordában vannak,DE

Itt jön a képbe szuperpókunk,aki rögtön "megérzi" a potya LE-t (Christian Panthera telepata tanonc módjára): GergőHUN88 - 47. szintű végzetúr és szépen lerabolja pár ütésből. Természetesen Ő sem költ el belőle egy fikarcnyit sem.

Naná,hogy beleverek a kis Geribe Én is,mert érzem a lét. Csak nem mindig jön be,ami viszont érdekesebb:

Tegnap, 09:45 Fecsu123 GergőHUN88 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2677 lélekenergia és 25 TP
Összesen: 357 / 792
Zsákmányolt lélekenergia: 623.710
Elvesztett lélekenergia: 790.251

Ma, 10:05 Fecsu123 GergőHUN88 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 13399 lélekenergia és 15 TP.
Összesen: 364 / 801
Zsákmányolt lélekenergia: 713.945
Elvesztett lélekenergia: 809.337

Szuperpókunk pár kaszáló mozdulat után beszed 130 e LE-t, de ahhoz már nyilván kellene némi ész is,hogy elköltse. Ja, hogy nem is akarta. Így már nyilván más a helyzet.

Ezután Gerikét rommá verik hárman négyen. Amiből hozzám is kerül,mert látom a statját és megcsípem. ,de ki állhat ezek mögött a dolgok mögött ?!?

Itt jön az Én telepatikus képességem elő.

,,Nincs karikás ostorom, nem vagyok betyár és nem hordok bő gatyát.... stb"

Bizonyítékom annyi van mint eddig is látom a toplistát látom kitől megy el LE látom kihez fut be akkor is oda fut be amikor senki máshoz nem. Túl sok a véletlen és mivel már többször megtette így megteszi újra.

Épp azért ilyen összetett ez a csalás,mert így nehezen lekövethető hisz,ha van közben egy pont ahol hígulhat az LE az már lekövethetetlen így biztonságban rabolgathat Barakuda tuti célpontokra.

Az előző csalása,ha jól rémlik lefizetés alapú volt. Fizetett egy tagnak akinél LE-t rabolt le. Hát az már nem semmi
Viszont ami az az,hogy mocskosul unom,hogy ilyen tag van aki szétvágja az Én játékomat,ami tiszta mint a frissen hullott hó. Most toljam telibe Én is?!? Én hülye még vettem követ magamnak karira

Kérem az említett emberkék tiltását, a levél pedig a válasszal együtt megy a fórumra.

Üdv: F.

---------------------------------

Szia.
Először is megjegyezném, hogy teljesen felesleges ilyen stilusban kezdeni egy levelet. Ezzel csak ellenséges légkört teremtesz.

De térjünk a lényegre.
Barakuda már 2x kapott pár napos letiltást multizás miatt.
December végén kaptunk egy levelet az egyik játékosunktól, aki szintén Barakuda multizására gyanakodott. Ezért Barakuda figyelés alá került. Hogy mi is megbizonyosodjunk arról, hogy egyértelműen multizásról van szó, ahhoz akár több hétig is figyeljük a karakterek cselekedeteit.
Most, hogy te is jelezted felénk a multigyanut, újra ránéztünk a karakterre.
A multizás beigazolódott, és véglegesen letiltottuk a leveledben emlitett 3 karaktert.
Remélem megnyugtató és kielégitő volt a válaszom.
Dátum: 2012.02.04. 16:16:34
V2

2012.02.04. Boxer az aukción megvásárolta a következő tételt: Engulfer 120 aranydukátért.

A nevére kattintva már csak ez jelenik meg:

Nincs ilyen karakter!

Még kitolásból elvitt egy AH-s cuccot
Dátum: 2012.01.30. 18:20:17
"Mivel a PP két módon költhető nem biztos, hogy különbséget kéne tenni a kihívás és portya között."

(Nem mintha olyan túl sok TP vel járna a portyázás lefele ütve egy VS nek.)
,DE, ha a PP költés letudható lenne azzal,hogy kihívásozik egy VF es akkor annak a VF esnek nulla TP vel sikerül abszolválnia ezt a feltételt,hogy költs PP-t (amit amúgy is el állat fejlesztgetne kihívással) míg egy AF esnek már komoly TP mennyiségbe kerül letudni a CSP-s feltételt.

Ezeknek a sisakoknak közel,de inkább túlhaladóan olyan értékkel kell bírnia,ami megéri azt a cécót,hogy valaki kiessen a szokott ritmusából és ne kerüljön emiatt hátrányba azokkal szemben akik viszont nem hajlandóak tenni érte.

Csak kiegészítésnek szántam,mivel világos,hogy a cél az lenne,hogy minél gyorsabban lépdeljenek az emberkék szinteket. ,de megint iszonyat sok feltétel van támasztva ahhoz,hogy valakinek sisakja legyen. Ráadásul 99. szint?!? Bakker az fényévekre van még mindig. Két év múlva lesz sisakom.
Dátum: 2012.01.23. 22:31:37
Sosi81 WIN!!

Annyira halvány, hogy ehhez képest mocskos másnaposan, mondhatni még takony részegen, rendesen becsipásodott szemmel is éles képet látok viszont magamról a tükörben és még rá merném mondani, hogy ez egy fantáziadús ábrázat.
Dátum: 2012.01.10. 12:54:31
Idézet: Kornmirror - 2012.01.10. 12:00:42
Igen anno ugyanez volt a problémám, hogy miért nem támadható sima portyában az eventen kívül a normál portyaablakból az akivel egy kufárnál vagyok??

mód:
Vannak pókok aki ezért maradnak ki a mulatságból


Én is kihagytam az előzőt. Lemondtam a jutalomról cserében "alacsony" szinten (30) 3 hét alatt csúcsrablásokat szedtem össze asszem minimum +1.5 milla LE vel zártam. ,DE most alig van célpont, szóval lehet kapnak a nyakukba a szintemen egy ÉP verő Fecsut és klónját
Ott egy nulla is lemaradt a végéről. Mármint,ha kereken két millával álltál akkor az nem lehet 199500,de a többi elég érdekes. Furcsa számok ezek.


(..és bakker csak ennyit lehetett elrabolni két millából?!? )
Dátum: 2011.12.20. 15:24:57
+10
Dátum: 2011.12.19. 21:06:27
Üdv Dark.

Köszönöm,hogy megemlítettél. Én is hasonlóan gondolom, kiváló kis csatákat vívtunk meg bajnokikon. Az utolsó meg aztán végképp jó lett.

Némi nemű téveszme van egyes játékosokban azzal kapcsolatban,hogy mi nyavalygunk. Nem lenne semmi gond azzal,ha nem aggatnának ekkora mínuszokat a nyakunkba. Ezek szinte direkt bajnokira épített karakterek amelybe igen sok idő lett fektetve azért,hogy ilyen legyen.
Hogy miért lettek így építve?!? Lehetne normálisan is játszani stb.. reakciókkal ne is fárasszatok. A válasz egyszerű azért lett így építve,hogy nyerjen bajnokit,erős legyen és szinte verhetetlen. Ez is egy cél és mivel meg van rá a lehetőség így éltünk vele. Mert bajnok bárki lehet csak tenni kell érte nem keveset. Az meg,hogy ennyire hátrányba hoznak pöttyet demoralizáló tud lenni. Ezért nyavalygunk kedves Swastika. ..és azért mivel ezt megnyerni eddig elég nagy kihívás volt most már szinte "bárki" számára elérhető.
Dátum: 2011.12.18. 19:10:51
Erre nyilván gondoltam és ez így is lenne ahogy írod,de a szavazásnak lenne legalább annyi értelme,hogy akit érdekel a téma az feljön a fórumra is beszélni róla.
Talán...

Ezért lehet jó lenne minden nagyobb eseménynél vagy fontosabb fordulópontnál egy ilyen tesztet kitölteni LE-ért,hogy bevonjuk a sok érdektelen vagy nem tudom mi a fene történik körülöttem embert és végeredménynek pedig a fórumon elhangzott dolgok után dönteni. Nem pedig bevezetni ezt meg azt a nerfet.
Dátum: 2011.12.18. 15:28:43
Némi paradoxon

Játszok az orosz szerveren és kezd tetszeni. Eddig úgy nem igazán érdekelt,de elkezdtem portyázni és már a 3.helyen vagyok LE diff ben sztem két nap se kell a top egy hez.

Ami még ütős az ez:

Tegyél fel egy kvízkérdést amit a játékosok jó kérdésként elfogadnak:

Tegnap, 23:57 kor felraktam
Tegnap, 23:59 Jött a válasz,hogy helyesírás hibás,mivel oroszul kellett írni :s

Ma, 12:12 felraktam újra
Ma, 12:13 elfogadták!!

Azért,ha megnézitek az időket elég hamar kiderül,hogy gyorsan reagálnak. Bár lehet,hogy az egyik orosz monitor arc írt rá egy scriptet,ami egyből reagál
Bár ki tudja meddig tart ott is a lendület.

mód: zizi
Dátum: 2011.12.18. 15:22:22
Ez az épületbónuszos dolog egészen jó ötlet egyébként. Nem kellene beleszámítania a bajnokiba. Igaz mondom ezt úgy,hogy nálunk se maxosak az épületek és ezek nélkül húztam már be jó pár övet és gondolom ezek hiányában is buktam már el jó párat. ,de ezért nem váltok másik szövire majd maxos lesz idővel az is (más volt fontos max térkapu és egyéb tápolás )

Viszont ami érdekes lehet csak nekem rémlik így,de amikor behozták a medál *-3 módosítást akkor volt egy felmérés.
Emlékszem,hogy volt rajta négy öt kérdés és közte volt ez is,hogy maradjon e -1 vagy legyen -3 a medál büntetés. Persze meg lett szavazva gondolom,de Nekem spec ez is hiányzik,mert ez a -10 is csak úgy be lett vezetve,hogy innentől ez lesz.
Ki volt rakva ide fórumra,de sok beleszólás e téren nem volt. Ráadásul,ha lenne felmérés talán többen is reagálnának egy egy fontosabb témához,mert rájönnének,hogy van téma és van beleszólásuk.