Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2013.02.06. 11:05:23
Az semmi Orosz V2-n a négy xenóból még kettő talpon van. Kb 20-an játszanak azon a szerveren xD. Nem nagyon jött be a keleti piac felé nyitni. :s Bár az Orosz V1 aktívabb és izgalmasabb is,de az se egy tűlakódás.
Dátum: 2013.02.05. 22:01:16
hehe,de kevertem A térképpel. Bocsesz, szal arra céloztam volna,de legalább belendültetek
Dátum: 2013.02.05. 19:23:06
Szerintem ez a legfeleslegesebb event, kb csak azért van, hogy legyen valami. Simán le lehetne cserélni valami értelmesebbre. Idejétmúlt a dolog.
Dátum: 2013.02.05. 19:21:05
Annak a másik feltétele, hogy legyen legalább 5000 res mágiája. és, ha ezt megcsinálja viheti naponta

Az 500 KP csak egy névleges érték, hogy ne egy legyen. Nyilván minden tagunknak négyjegyű KP pontja van, de miattad meg is emelem ezerre
Dátum: 2013.02.05. 16:10:59
Avagy legyen olyan szövitek amiben a tagok képesek megbeszélni,hogy ki vigye el a kincset akár előre leírt kívánságlista alapján is. Mi 30 an vagyunk és egy két kisebb vitát leszámítva heti két három kincs kerül kiosztásra nagyon régóta minimum licitekkel. A minimum licit persze már nem egy mint az elején, hanem szinthez mérten egy névleges minimum licit van. 100. sznten pl 500 KP a kincs minimum ára. Így azért építeni is kell legalább manából minden nap.
Dátum: 2013.01.27. 22:03:25
Te mindig máshogy látod ,de ebbe nem is akartam belemenni.

Én csak annyit írtam, hogy nálam 59. szinten max EH val relikkel ez a 60 LE/TP nagyon gyenge. Sőt.. Felesleges átváltani térkifórdítóval és erre pazarolni, hacsak valakinek nem ezen múlik a minimum győzelem alacsonyabb szinteken.

Bár tudom én voltam a hülye, hogy egyáltalán kipróbáltam . Csalódtam benne ennyi az egész. Sokkal jobbra számítottam. Maradok a VF-nél, térkapunál és beütöm a szokásos köreimet ahonnan nem ilyen ratyi 60 LE/TP potyog.

,hogy én is számokkal villogjak a 182.2 től azért jobb átlag jön ki a végén , de a tempó az sajnos nem mellette szól ezt elismerem. :s
Dátum: 2013.01.27. 13:44:06
Váltottam EH-ra, mert még épp nem értem el a 60. szintet és volt betárolva 8 térkifórdítóm,de amit az első pár ütés után láttam, hát szánalmas. Persze lehet mondani, hogy küldi pörög alatta, de azt nem nevezném pörgésnek


Miért ilyen gagyi az EH, ha PP ből támadok? Minimális a plusz LÉ amikor 30 TP-t osztogat érte vagy mint amikor 14 et.

Te nyerted a csatát, jutalmad 1274 lélekenergia és 30 TP!

Te nyerted a csatát, jutalmad 1210 lélekenergia és 14 TP!

Te nyerted a csatát, jutalmad 1274 lélekenergia és 30 TP!

Te nyerted a csatát, jutalmad 1022 lélekenergia és 12 TP!

Te nyerted a csatát, jutalmad 483 lélekenergia és 6 TP!

Te nyerted a csatát, jutalmad 1231 lélekenergia és 16 TP!
Ez tetszetős fejlesztés, de veszélyt is rejt magában. Ha megindul pár karakter mondjuk V2- ről V1- re mi a garancia arra,hogy nem vált e ki tömeges átvándorlást (már aki megteheti, mert ugye ez nyílván nem ingyen lesz jó szokáshoz hűen) vagy vált e ki az ott maradottakban unalmat, fagyasztást, törlést?

Számomra egyértelmű, hogy az aktívabb világ fele dőlne el az egész. Kb aki szán rá annyit (és van akinek semmi sem sok) az nem marad hullatengerben idővel. Aki meg nem az nézelődhet "zombiulásig".

Sokkal inkább helyén való lenne, ha ingyenes lenne, ha kipróbálható lenne (fantom karakterrel), ha összevonnák a két harci világot, vagy, ha nem nyúlnátok hozzá. Számomra semmi garanciát nem jelent ez arra,hogy a játékélményem nőne-e ettől vagy csökkenne. Gyanúsan utóbbi,hacsak nem megyek majd a kolomp után.

Valami értelmes megoldást kell erre a problémára találni úgy,hogy ne csökkenjen a non prémesek és kevésbé rááldozók játékélménye.
Dátum: 2012.12.27. 22:18:13
Szövetségi fórumon BB kódok használata nagyon elkelne.
- Félkövér, idézés... és a többi. Hivatkozások támogatása.

Szavazatok módosítása.
- Szavazás mégsézése 5 szavazati joggal rendelkezőknek.
- Szavazás megváltoztatása.
- Szavazat visszaküldésére lehetőség vagy legalább látni, hogy kitől van a plusz szavazat.

Állatképek változtatása. Már régi téma, de unom a meglévőket újat meg nem éri meg már elindítani.
- Az eddig elért szintkategóriákból választható képek, ahogy halad a karakter a szinteken úgy bővül a képek listája.

Örülnék valami "egyediséget" előirányzó vonalnak.
- Olyan összetett relikvia bevezetésére gondoltam, amit folyamatosan lehetne fejleszteni. Teszem azt mondjuk minden egyes event során a teljesítmény alapján kapna a karakter olyan plusz nyersanyagot, amit be tud építeni egy egyedi relikviába.
Nem kell messzire menni pl az irtózat nyakéke tovább upgradelhető lenne beolvasztott fókuszkristályokkal, amelyeket eventek során és V4 es eredmények alapján lehetne gyűjteni. Elsősorban fun kategóriában gondolkodtam, csupán kiegészítésként. + meggyőzőkészség az állatoknak, + szakipontok, + idomítás, + elnyelés, vastagbőr, epikus harapás százalékos erősítése. Természetesen az irtózat nyakéke erősíthető lenne a szintkategóriákig + tulajdonságnöveléssel. Relikviában gondolkodtam elsősorban, ami teljesen mindegy, hogy mi csak színezze tovább a játékot, viszont ne kerüljön őskőbe és ne kerüljön lépbe. Amolyan egyediséget adjon a karakternek. Tovább bonyolítja a játékot, de valójában ezért játszik vele mindenki, mert összetett csak már kezd egy irányba vánszorogni.
Dátum: 2012.12.25. 12:06:24
Mindenkinél ilyen veszett lassú?

Bár sejtésem szerint mindenki a lepattanóra hajt.

Hehe boldog karit nekem

Te nyerted a csatát, jutalmad 96347 lélekenergia és 31 TP!
Dátum: 2012.12.05. 11:59:42
Nagyon okosat szóltál. Ilyet én is tudok.

Nincs csajod, de meleg még lehetsz.


Idióta logika az, hogy azért ilyen a tárgy, hogy több esélye legyen azoknak bajnokin alacsony szinten akiknek a szövije nem tud ilyen tárgyat kitermelni. Kezdve azzal, hogy majd minden valamire való szövetség már tud epikezni és igenis ettől erősebb tárgyakat tudnak onnan bárkire ráaggatni. Sokkal kevesebben vannak azok akik erre nem képesek és előttük is ott az esély, hogy bekerüljenek egy olyan szövetségbe ahol ezt megtehetik. Valamint azt sem értem, ha erősebb lenne a nyakék akkor azzal miért kerülnének hátrányba azokkal szemben akiknek jobb epikus nyakláncuk van?!? Ez mi már? Értelmesen erős nyakékkel az is jól jár aki "common" és az is aki nem. Legalább nem lenne senkinek sem savanyú a szőlő. Viszont ilyen égből kapott érvekkel jobb lenne leállni. A vezetőség részéről meg valami írni, mert unalmas már megint ez a találgatás meg várakozás. Nem értem mibe telik két mondatot ideírniuk. Hogy vettük javítunk, hogy vettük le van ejtve.
Dátum: 2012.12.03. 23:38:47
Quellon és BaalCain kösz, hogy beszálltok a fejtegetésbe.


Persze csinálom én is az ismételhető küldiket és direkt lassan haladok, hogy ne toljak ki magammal. Bár így is elég gyenge az LE/TP még ha láthatatlanban is pörgetem le a vadászatot. Nem becsülöm le a szerencsét. A karim erősnek számít. A környezetében csak pár karakter van hasonló tulokkal. A szerencsém magasabb mint az ellenfeleimé. Így nekem nem opcionálisan van fejlesztve ergo épp kidobásnak veszem. De nem akarom magamra formázni a BU-t.
Az AF képességét a nyakéknek pedig semmiben nem nézem, mert kb 1-2% lesz amit portyánál és térkapunál hülyeség viselni, vadászni meg ritkán vagyok és amúgy se érzem soknak ezt a "rásegítést". Az állataim ennyi TP-ből sokkal többet fejlődnek. Egyedüli pozitívuma számomra a sokszínűsége és azok közül akik végigcsinálják talán többen vannak azok akik szintén ezt értékelik, de inkább nem számolnak utána.

Ha viszont azt veszem alapul, hogy befizetéssel nem jöttek plusz csecsebecsék amiket itt felhasználhatok akkor biztos, hogy nem lesz kő termelés pluszban. Ez még hagyján, mert legyen valami befektetés csak az elérhető cél gyenge. A nyakék egyáltalán nem ér semmit. Csak nem akartam ennyire ledegradálni, mert még a BU előtt leszóltam és Biri bátyó nekem esett, hogy "te meg hol élsz?" Pedig csak a nyilvánvalót írtam le, hogy gáz a jutalom. Relikviaként sokkalta hasznosabb lenne.


Íme:
Idézet: Fecsu123 - 2012.11.29. 11:42:47
Miklós!

Az irtózat nyakéke az nyaklánc ként fog funkcionálni? ,ha igen erősebb-e mint az elérhető szint*2 legjobb epikus harci nyaklánc? ,mert ha sanszos, hogy nem akkor inkább legyen gyengébb, de relikvia. Mert 50-60-70 szint környékén majd mindenkinek már jó epikus cucca van és ez a nyeremény elvileg az alacsonyabb kariknak szól. Míg a maszk meg a nagyoknak ami külön álló tárgyként vagyon írva vagyis én úgy értelmeztem.



Talán jobb lenne a következőt három kategóriába besorolni értelmesebb jutalom kategóriákkal. Így lehetne nehezíteni a toppereknek és könnyíteni a kisebbeknek. A jutalmak pedig relikviák legyenek vagy viselkedjenek úgy mint a maszk. Fél évig extra bón utána relikvia töredék tulajdonságokkal.
Dátum: 2012.12.03. 22:12:23
Üdv

Rávettem magam végül, hogy csak nekivágok a BU-nak. Hogy hozzon valami szint is a dologba. Mikibá írta, hogy alacsonyabb szinten nem lehet elérni a végére, de azért ad tápot a kicsiknek is.

Idézek tőle:
"Azonban a piramis egy alcsonyabb szintű karakter számára is nagyon jó jutalmakat fog adni a szintjéhez képest"

Nos amit én látok (56. szint) és ami táp sztem:

1. szint: Nyerhető: 5 őskő, 3 templomkristály, némi lé, PÁLCA! (ez megmarad)
2. szint: Nyerhető: 10 őskő, bűvös állateledel, 6 templomkristály (TK), némi lé. Ahhoz, hogy ezt a szintet teljesítsd! fel kell áldozz 10 TK-t, a megnyert lét építésre. Mérleg: -1 TK, pálca, állateledel, 15 őskő.
3. szint: Nyerhető: 15 őskő, 10 dukát, némi lé, 5 szubplazma. Teljesítés: 3 állateledel (kettőt venni kell -16 őskő), talán itt még nem kell dekrétum. Mérleg: -1 TK, pálca, 14 őskő, 5 szubplazma (nem táp), 10 dukát, némi lé.
4, szint: Nyerhető: 20 őskő, 20 dukát, némi lé, nyakék. Teljesítés: 7 gradulátum 14 kő, memóriaszelence 10 kő, építéssel mínuszban a lé, szerencsekerékre talán 10 kő.
Mérleg: 30 dukát, LÉ mínuszban, pálca, nyakék (sztem gyenge/közepes epik cucc, AF bón nem használható), -10-20 kő, -1 TK.

Kb eddig lehet elérni 60 szint alatt komoly befektetés nélkül. A 30 dukáton és a pálcán felül csak vesztettem. Sajna többet kell visszakölteni, mint amit kapok.

5. szint: Nyerhető: 25 kő, 30 dukát, lé, szubplazma detektor (ezen a szinten értelmetlen), relikviakupon, katalizátor eszencia. Teljesítés: 80-as állat dekrétum, vadászzsákmány (30 kő), 30 AF dekrétum, 5 szörnykoktél 15 kő. Mérleg: 60 dukát, pálca, nyakék (gyenge), kupon. -1 TK -55-100 kő és/vagy - lé a dekrétumok miatt.

Nem elemzem tovább, mert nincs értelme. Az utolsó szinten ad értelmesebb tápot ami a maszkban teljesedik ki.

Maga a sokszínűsége nagyon pozitív, de egyáltalán nem mondanám rá, hogy alacsony szinten is ad hasznos dolgokat, ahogy Miklós írta. Ezen finomítani kell, mert csak elsőre vonzó a dolog, de, ha jobban ránéz az ember rájön, hogy annyira nem is jó. 100+ on nyilván fun az egész. két nap alatt végigrohannak rajta

Ettől remélem, hogy csak jobb lesz és nem feltétlenül csak alacsony szinten. Ha meg ez a gond, akkor legyen három részre osztva és eltérő feladatokkal 50,100 és 150 kategória szintekkel.
Dátum: 2012.12.03. 10:17:42
Köszi Maci akkor ez lesz a megoldás. Csak az előző kategóriában kettőnél jött a retesz és elfelejtettem, hogy ez egy idő után változik.

Lépek is feljebb akkor, boldogítom a következő szinteket
Dátum: 2012.12.02. 20:42:27
Ma, 03:10 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Fecsu123

Harmadjára is behúztam ugyanabban a kategóriában. Sztem ha működik a buborék nem kellett volna nyernem. Viszont fentebb se tudtam nevezni.

Ha úgy nyertem, hogy nem volt bugzás akkor nem szóltam.

Ha nem lett módosítva a szabály bajnokin és bugzik akkor "előnyre" tettem szert az ellenfeleimmel szemben. Bár rühellem ezt a fajta hátrányba hozást azért a játékostársaimmal nem tolnék ki még ha nem is ismerem őket.

Ebben az esetben átadom a legutolsó bajnoki címem a velem döntőben párbajozó játékostársamnak. Aki nem más mint: BLACKDEMON

Ma, 03:09 BLACKDEMON Fecsu123 Te nyerted a csatát.
Dátum: 2012.11.30. 14:36:21
Nincs valami gond a bajnokival?

Úgy emlékeztem, hogy a normál bajnokit a 18 kategóriában már kétszer nyertem meg és nem írja ki nevezésnél, hogy ennyi és ennyi hátrányom van, ha újra itt nevezek valamint nem ajánlja fel a következő kategóriát.

Visszakerestem fórumon és itt is igazol, hogy már kétszer húztam be ezt a kategóriát.

Bár ha eltörölték a bajnoki buborékot akkor nem szóltam csak nem tudok róla

2012.10.03. 22:51:53

Idézet: Pke13 - 2012.10.03. 22:51:53
v2:

Tegnap, 08:57 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Fecsu123


2012.11.02. 11:14:18

Idézet: Faust0ne - 2012.11.02. 11:14:18
V2:

Ma, 03:08 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Fecsu123
Dátum: 2012.11.29. 12:09:59
Ha elolvasod újra akkor 50-60 szintet írtam ember mint felső határt. Ott az aktív többségének simán van olyan tárgya ami szint*2 ez a tárgy pedig a kisebbeknek szólna mivel addig tudják megcsinálni. Onnantól kezdve már nem teljesíthető alacsonyabb szinten.

Ez pedig egyáltalán nem extrém játékstílus. Ezért írtam,hogy inkább relikvia legyen mint a maszk,de gyengébb. Egyébként meg tömegnek nevezni a 120 feletti karikat is bődség. Alatta is van élet.
Dátum: 2012.11.29. 11:42:47
Miklós!

Az irtózat nyakéke az nyaklánc ként fog funkcionálni? ,ha igen erősebb-e mint az elérhető szint*2 legjobb epikus harci nyaklánc? ,mert ha sanszos, hogy nem akkor inkább legyen gyengébb, de relikvia. Mert 50-60-70 szint környékén majd mindenkinek már jó epikus cucca van és ez a nyeremény elvileg az alacsonyabb kariknak szól. Míg a maszk meg a nagyoknak ami külön álló tárgyként vagyon írva vagyis én úgy értelmeztem.
Dátum: 2012.11.29. 10:50:00
5. szinttől kizáródik mindenki aki 60. szint alatt van, de inkább 70 az.

Sztem lehetett volna az utolsó egy két szintre berakni ezt a korlátot. Elég rossz érzés kimaradni ebből. Rengeteg dekrétumot kellene ellőni és még az se biztos, hogy elég lenne a sikerhez.
Kimaradunk a relikekből és a többi okosságból is. Legalább nem kell sietnem és itt ülnöm órákat, hogy haladjak a feladatokkal. Ennyi haszna van a korlátnak
Dátum: 2012.11.26. 11:07:53
Ez pontosan így van. Nagyon jól rávilágítottál erre a tényre. Viszont az "orosz lottó" teljesen letisztult és semmi belekavarás nincs. Csakis reprezentatív és amolyan nagyvonalú célzattal indították.

Ha itt ősköves vonatkozást is hozzácsapnának jó "szokás" szerint akkor inkább nem is vetettem fel a dolgot. Isten ments még egy lehúzós kezdeményezés. Csakis a játékosbarátibb énem vezérelt amikor felírtam ezt a javaslatot ide.