Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A bolygó ura
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
801. hozzászólás - 2012.12.03. 17:57:08 (Válasz Craslorg #800 hozzászólására.)
lemaradt az 1. tahát ősköves 10 dekrétumról van szó. azt hallottam,hogy soronként 3 lehet ugye elhasználni. de ha elhasználok kettőt az drágít valamit a következő sorban lévőkre?
Pontszám: 8.06
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
802. hozzászólás - 2012.12.03. 18:03:45 (Válasz PsyChoTickTack #801 hozzászólására.)
Igen. Az ösköves verzió 10-esével drágul, függetlenül attól, hogy hányadik sorban használod fel őket.
Pontszám: 9.14
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
803. hozzászólás - 2012.12.03. 18:49:04 (Válasz Bpetya75 #802 hozzászólására.)
köszönöm! akkor spórolni kell a végére nagyon még szerencse,hogy közben is ad némit.
Pontszám: 8.06
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
804. hozzászólás - 2012.12.03. 18:52:39 (Válasz Isten Kardja #798 hozzászólására.)
Igen ,megvehető ,én is eltoltam rájuk előbb egy csonterősítést hogy ne essen le a szintjük és meg tudtam venni.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.17
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
805. hozzászólás - 2012.12.03. 19:43:32 (Válasz Kiaphet #804 hozzászólására.)
Idézet: Kiaphet - 2012.12.03. 18:52:39
Igen ,megvehető ,én is eltoltam rájuk előbb egy csonterősítést hogy ne essen le a szintjük és meg tudtam venni.


Ááááá, köszönöm
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.05
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
806. hozzászólás - 2012.12.03. 20:08:53
Ez az állatgyilkoló küldi biztos tetszeni fog a környezetemnek, mindkét szakit felhúztam 150-re, és már hullanak is az ebek.......
A gazdik meg köszönhetik Mikiéknek.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.04
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
807. hozzászólás - 2012.12.03. 20:14:08 (Válasz Tseby dr akula #806 hozzászólására.)
Idézet: Tseby dr akula - 2012.12.03. 20:08:53
Ez az állatgyilkoló küldi biztos tetszeni fog a környezetemnek, mindkét szakit felhúztam 150-re, és már hullanak is az ebek.......
A gazdik meg köszönhetik Mikiéknek.


Pillanatok alatt megcsináltam.

Másodlagos varázslatom:2
Másodlagos támadásom:1

A 150-es érték a Te döntésed, nem Miklóséké...
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.78
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
808. hozzászólás - 2012.12.03. 20:15:15 (Válasz Isten Kardja #807 hozzászólására.)
Nekem 60 csatából nem sikerült
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.32
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
809. hozzászólás - 2012.12.03. 20:21:02 (Válasz LanMaffia #808 hozzászólására.)
Nálunk az ilyenektől már hullanak a Kristály ebei:

Rohanás közben egy dezintegtáció varázslatot idézel. (-475 VP). 20561 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -97 Taumaturgia. Ellenfeled állatai 2603 életpontot sebződtek. Hegymélyi drakón elájult.
Regenerálsz 45 életpontot. Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.

Ettől csak nagyobbakat szoktam ütni, legalábbis a kristályok állatain. Azt nem tudom hogy Tseby dr akula eléri-e a őket.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 8.05
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
810. hozzászólás - 2012.12.03. 20:43:56 (Válasz Isten Kardja #809 hozzászólására.)
Sajnos a kristályokat nem érem el, és 20ezret se varázsoltam még sose.
150-es másodlagosokkal is vagy 15 embert csaptam meg mire meglett a 3.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.04
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
811. hozzászólás - 2012.12.03. 21:12:40
Ez az állat gyilkolós volt az egyik amit nekem is ki kellett váltanom, nekem 0-0 mindkét szakértelmem és nem is kívánom megnövelni ,mert totál értelmetlennek tartom.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.38
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
812. hozzászólás - 2012.12.03. 21:18:18
Nincs értelme megvenned a Stimulátort, mert nincs familiárisod!

Ezek szerint nemcsak stímulátort hanem famílárist is kell vennem??????
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.69
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
813. hozzászólás - 2012.12.03. 21:28:33 (Válasz Tseby dr akula #812 hozzászólására.)
Esetleg egy dekrétum...?
Pontszám: 7.74
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
814. hozzászólás - 2012.12.03. 22:03:26 (Válasz Tseby dr akula #812 hozzászólására.)
Ez azért tényleg szar... nem kötelező a fam és így az már egyből 110 kő, a dekrétum meg drágítja a többit vagy akár már önmaga is a többedik, tehát alapból drága + időbünti. Szerintem ÜSZ, kérdezz rá, hogy nem lehetne a fam nélkülieknek csonterősíteni, ha meg valaki 60 alatti az úgyis dekázva jut csak odáig és el kell fogadni, hogy nem 60 alattiaknak lett tervezve az utolsó 3 sor.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.35
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
815. hozzászólás - 2012.12.03. 22:12:23
Üdv

Rávettem magam végül, hogy csak nekivágok a BU-nak. Hogy hozzon valami szint is a dologba. Mikibá írta, hogy alacsonyabb szinten nem lehet elérni a végére, de azért ad tápot a kicsiknek is.

Idézek tőle:
"Azonban a piramis egy alcsonyabb szintű karakter számára is nagyon jó jutalmakat fog adni a szintjéhez képest"

Nos amit én látok (56. szint) és ami táp sztem:

1. szint: Nyerhető: 5 őskő, 3 templomkristály, némi lé, PÁLCA! (ez megmarad)
2. szint: Nyerhető: 10 őskő, bűvös állateledel, 6 templomkristály (TK), némi lé. Ahhoz, hogy ezt a szintet teljesítsd! fel kell áldozz 10 TK-t, a megnyert lét építésre. Mérleg: -1 TK, pálca, állateledel, 15 őskő.
3. szint: Nyerhető: 15 őskő, 10 dukát, némi lé, 5 szubplazma. Teljesítés: 3 állateledel (kettőt venni kell -16 őskő), talán itt még nem kell dekrétum. Mérleg: -1 TK, pálca, 14 őskő, 5 szubplazma (nem táp), 10 dukát, némi lé.
4, szint: Nyerhető: 20 őskő, 20 dukát, némi lé, nyakék. Teljesítés: 7 gradulátum 14 kő, memóriaszelence 10 kő, építéssel mínuszban a lé, szerencsekerékre talán 10 kő.
Mérleg: 30 dukát, LÉ mínuszban, pálca, nyakék (sztem gyenge/közepes epik cucc, AF bón nem használható), -10-20 kő, -1 TK.

Kb eddig lehet elérni 60 szint alatt komoly befektetés nélkül. A 30 dukáton és a pálcán felül csak vesztettem. Sajna többet kell visszakölteni, mint amit kapok.

5. szint: Nyerhető: 25 kő, 30 dukát, lé, szubplazma detektor (ezen a szinten értelmetlen), relikviakupon, katalizátor eszencia. Teljesítés: 80-as állat dekrétum, vadászzsákmány (30 kő), 30 AF dekrétum, 5 szörnykoktél 15 kő. Mérleg: 60 dukát, pálca, nyakék (gyenge), kupon. -1 TK -55-100 kő és/vagy - lé a dekrétumok miatt.

Nem elemzem tovább, mert nincs értelme. Az utolsó szinten ad értelmesebb tápot ami a maszkban teljesedik ki.

Maga a sokszínűsége nagyon pozitív, de egyáltalán nem mondanám rá, hogy alacsony szinten is ad hasznos dolgokat, ahogy Miklós írta. Ezen finomítani kell, mert csak elsőre vonzó a dolog, de, ha jobban ránéz az ember rájön, hogy annyira nem is jó. 100+ on nyilván fun az egész. két nap alatt végigrohannak rajta

Ettől remélem, hogy csak jobb lesz és nem feltétlenül csak alacsony szinten. Ha meg ez a gond, akkor legyen három részre osztva és eltérő feladatokkal 50,100 és 150 kategória szintekkel.
Pontszám: 9.35
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
816. hozzászólás - 2012.12.03. 22:45:06 (Válasz Fecsu123 #815 hozzászólására.)
Egy szintrétegbe tartozunk. Ha kombinálod ismételhető küldikkel, VT-vel, szövi küldikkel és ésszel (nem úgy értem, hogy Te hülye vagy, hanem hogy a 4 játékrészt ésszel összedolgozod, hogy egymást segítsék), akkor szerintem jól hoznak együtt.
Én is az alsó 4 sort csinálom csak, mert addig lehet 60 alatt ésszerűen. Az építés nem LE kidobás, mert nő a szerencse ami mindenhez kell. Ha csak alsó 4 sorban gondolkodunk, akkor nem is kell rohanni, 3 hét, időzíthető minden úgy, hogy egybevágjon a 4 játékmód. Ha részletesebb leírás érdekel valakit akkor nekifoghatók holnap, de szerintem ha belegondol valaki akkor átlátja amire célozgattam.

Egyet sajnálok, hogy a nyakék lószar. Kevesebb TÖ-t ad, mint egy TKP-s kincs, nemhogy epikus és az AFP % sem fixen 5%, hanem kicsiknek az is kisebb. Ráadásul csak akkor érvényesülne az AF bónusz, ha folyamatosan viselnénk, de az több kárt tenne, mint hasznot. Úgy kéne működnie, mint a maszknak: relik, folyamatos hatásokkal viselés nélkül és medállá vált fél év után, ennyi TÖ plusszal úgy is csak dísz.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.23
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
817. hozzászólás - 2012.12.03. 22:49:40 (Válasz Fecsu123 #815 hozzászólására.)
56 szinten csinálom 4 sorral fogok végezni és +os őskővel.

a 4. sorig el lehet jutni őskő használat nélkül. Befizetésekből a kövek mellé osztottak sorsjegyet állat izét meg minden.
a 4. sorban granulátom és memo szelence. aki akarja itt egyben válthat Lét őskőre ha dekrétumozik.

összegzés: 56. szinten kapok egy rakat mindent, jót játszok és +ba zárok őskőben. Mivel a szerencse a leghasznosabb tulajdonságok egyike ésa szövimre is ráfér az egyetlen kötelező Lé költést sem tartom kidobott Lének.
fel kell használnom 10 templom kristályt, arra amire a legjobb felhasználni, Lét és állat szintet kapok belőle.

a lebecsülöd az építést az írtóztató tárgy ellenállását af képességét -60. szintbe gondolkodsz csak- a szerencsét, az állat szintlépéses tk felhasználást stb stb
úgy tényleg minuszos vagy.
Pontszám: 7.54
kedvencSapphyreFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
818. hozzászólás - 2012.12.03. 23:32:15 (Válasz Quellon #814 hozzászólására.)
Nekem szintén ez a gond van.
Írtam is az ÜSZ-nek, mire a válasz leegyszerüsítve (azért szépen meg volt fogalmazva) ez volt kb.:
VEDD MEG!
Pontszám: 8.57
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
819. hozzászólás - 2012.12.03. 23:38:47
Quellon és BaalCain kösz, hogy beszálltok a fejtegetésbe.


Persze csinálom én is az ismételhető küldiket és direkt lassan haladok, hogy ne toljak ki magammal. Bár így is elég gyenge az LE/TP még ha láthatatlanban is pörgetem le a vadászatot. Nem becsülöm le a szerencsét. A karim erősnek számít. A környezetében csak pár karakter van hasonló tulokkal. A szerencsém magasabb mint az ellenfeleimé. Így nekem nem opcionálisan van fejlesztve ergo épp kidobásnak veszem. De nem akarom magamra formázni a BU-t.
Az AF képességét a nyakéknek pedig semmiben nem nézem, mert kb 1-2% lesz amit portyánál és térkapunál hülyeség viselni, vadászni meg ritkán vagyok és amúgy se érzem soknak ezt a "rásegítést". Az állataim ennyi TP-ből sokkal többet fejlődnek. Egyedüli pozitívuma számomra a sokszínűsége és azok közül akik végigcsinálják talán többen vannak azok akik szintén ezt értékelik, de inkább nem számolnak utána.

Ha viszont azt veszem alapul, hogy befizetéssel nem jöttek plusz csecsebecsék amiket itt felhasználhatok akkor biztos, hogy nem lesz kő termelés pluszban. Ez még hagyján, mert legyen valami befektetés csak az elérhető cél gyenge. A nyakék egyáltalán nem ér semmit. Csak nem akartam ennyire ledegradálni, mert még a BU előtt leszóltam és Biri bátyó nekem esett, hogy "te meg hol élsz?" Pedig csak a nyilvánvalót írtam le, hogy gáz a jutalom. Relikviaként sokkalta hasznosabb lenne.


Íme:
Idézet: Fecsu123 - 2012.11.29. 11:42:47
Miklós!

Az irtózat nyakéke az nyaklánc ként fog funkcionálni? ,ha igen erősebb-e mint az elérhető szint*2 legjobb epikus harci nyaklánc? ,mert ha sanszos, hogy nem akkor inkább legyen gyengébb, de relikvia. Mert 50-60-70 szint környékén majd mindenkinek már jó epikus cucca van és ez a nyeremény elvileg az alacsonyabb kariknak szól. Míg a maszk meg a nagyoknak ami külön álló tárgyként vagyon írva vagyis én úgy értelmeztem.



Talán jobb lenne a következőt három kategóriába besorolni értelmesebb jutalom kategóriákkal. Így lehetne nehezíteni a toppereknek és könnyíteni a kisebbeknek. A jutalmak pedig relikviák legyenek vagy viselkedjenek úgy mint a maszk. Fél évig extra bón utána relikvia töredék tulajdonságokkal.
Pontszám: 8.92
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A bolygó ura
820. hozzászólás - 2012.12.04. 09:38:10 (Válasz Quellon #816 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2012.12.03. 22:45:06
Egyet sajnálok, hogy a nyakék lószar. Kevesebb TÖ-t ad, mint egy TKP-s kincs, nemhogy epikus és az AFP % sem fixen 5%, hanem kicsiknek az is kisebb. Ráadásul csak akkor érvényesülne az AF bónusz, ha folyamatosan viselnénk, de az több kárt tenne, mint hasznot. Úgy kéne működnie, mint a maszknak: relik, folyamatos hatásokkal viselés nélkül és medállá vált fél év után, ennyi TÖ plusszal úgy is csak dísz.


Ez amúgy tényleg fura. Mert a relikviáknál a karakterlapon megjelenik nekem például.
Felvenni mégis fel lehet.
Ha tényleg nyakéknek lett szánva, akkor valóban felejtős.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.71
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője