Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mazlee

Dátum: 2008.10.28. 23:17:07
Azért arra kiváncsi lennék hogy most a tesztelők nem végeztek jó munkát ( még szerintük is rossz ez a rendszer ) vagy a Miklósék nem foglalkoztak a tesztelőkkel hogy ez igy szar?
Dátum: 2008.10.28. 12:12:58
magyarázod a bizonyítványod?
Dátum: 2008.10.28. 10:45:46
Nos!

a kicsik hadat üzennek a nagyoknak. 5 kis klán egyszerre 1 nagynak. Ezzel a kicsik a sajátjukból 1et használtak fel.
a nagynak viszont ugyanúgy van 5 indítható háborúja. a bejövő 5 kukihuszár hadüzenete ezt nem csökkenti le.

akik őt támadták várnak hónapokig a semmiért.
a nagy meg a saját indított háborúját megnyeri és röhög a kicsiken akik ugyan hadba hívták őket de nem csinálnak semmit.

stimmt?
Dátum: 2008.10.28. 09:57:31
nem gondoltam hogy a tegeződés bántó, de én már csak ilyen maradi vagyok

akkor pontosítom a kommentemet mert úgy látom félreérthető

tehát a 77es legyőzi azokat a kissebbeket akik ellen ő indit háborút, azok a kicsik meg akik őt támadják csak a saját háborúszámukat használják el feleslegesen mert megtámadni ugysem merik a 77est karaktert és csak állnak, állnak...

és a 77es ugy győzi le a kicsit hogy nem csinál semmit az meg csapkodja őt eszeveszetten és a saját háborújának a veresége felé halad.
akkor énis sorolok amiket néztem és ajánlom mindekinek


Joey
Háziháború
My name is Earl
4400
NORM SHOW!!!
két és fél férfi
Dr Who
Csengetett M'lord
Allo, Allo
Fekete vipera
rém rendetlen család

és sorolhatnék jópár animét is ami "kötelező"

Cowboy Bebop
Trigun
Szellemfiú
Initial D
Dátum: 2008.10.28. 09:15:57
jó hát erőfüggő. és nincs mit tenni ellene. mert győzni nem nagyon fognak ellenük egyesével, támadni meg ugysem lehet sűrűn... ha meg lemegy 15% alá akkor meg röhög a markába. napi 1 varázsitallal kihúzza simán..

tehát itt van elbacva az egész
Dátum: 2008.10.28. 08:30:12
hogy ez mekkora hülyeség...

a nagy fogja magát és egyesével lenyomja a kicsiket és kész. az inditható háborúk száma nem függ ettől. tehát senki nem bénít le senkit.
bocsi.. én 2 kártyánál voltam egyszerre fejlesztő is és tesztelő is. ezért gondolnám hogy van átfedés.

de akkor Zoli kommentjét át lehet írni.



Ha mindenáron meg akarjuk őrizni a játék tisztaságát, akkor hogyan lehetséges az, hogy a tesztelők is játszanak??? Azt hiszem, ők kicsit jobban tudják, mit, hogy, meddig is miért kell csinálni! Ilyet még életemben nem hallottam.. Ha 2 karakter súlyos csalás, akkor ez milyen kategória?! Főleg, ha még szövetséget is alakítanak és a normálfelhasználók előtt behozhatatlan előnyre tesznek szert...
Dátum: 2008.10.27. 17:59:27
teljesen egyetértek.

még annyit tennék hozzá, hogy ez a háborúsdi ha igy marad senki nem fog pénzért játszani. meg lehet nézni milyen arányban vannak prémium userek azok között akik az elején regisztráltak és mennyi az újak között. oltári a különbség. és azok akik költöttek rá lefogadom hogy mind azt mondják, én többet nem költök... ez igy egy szar.

bocs hogy igy kimondom, de ez annyira elrontotta az egész játék ízét, hogy nagyobb összegbe mernék fogadni hogyha ez igy marad nem kell 2 hónap és az egész prémumságnak lőttek.
Dátum: 2008.10.27. 16:57:38
Az az igazság hogy már most eljutott arra a szintre ez a játék hogy a legelső szövetséget sehogy senki nem tudja lenyomni. még ha összefog 100 szövetség akkor sem. Ők vívják a harcaikat, irgalmatlanul fejlődnek és nincs aki meg tudná ütni őket. és ha meg is üti 10ből 2x akkor is csak szopóka van, de hiába az esetleges összefogás ugysem lehet őket folyamatosan támadni mert legfeljebb lemennek 15% alá és ott röhögnek a markukba, megvárják míg kiütlegelik magukat a többiek és egyesével lenyomja mind.

mondjátok már el ebben mi a játék?
mert észre kéne venni, hogy szinte senkinek nem tetszik ez a fajta csatározás... a vége az lesz hogy egyeduralkodói lesznek egy nagy semminek mert mindenki abbahagyja a játékot vagy átmegy másik világba...

vagy lesz egy olyan küldetés 25462. szinten hogy győzd le az ELIT csapatot?
érdekes én úgy olvastam hogy az ELIT HORDA ilyen tesztelőkből áll vagy legalábbis a többségük az volt.
Dátum: 2008.10.27. 10:20:58
már mondták hogy nem lesz mert szar és bla bla és nem jó és szar és bla bla meg visszaélés, satöbbi és bla bla...

mindenre kifogásokat mondanak mert lusták megcsinálni a jót...
Dátum: 2008.10.22. 12:23:50
ezidőalatt beleöltél 10e HUF-ot a játékba... azt nem hinném hogy megéri egy szolgának... hozzáteszem és még nemis biztos hogy ő nyeri a licitet tehát elég rizikós a dolog.
Dátum: 2008.10.22. 10:26:20
miért kéne kiküszöbölni?

ha van annyi LE-je és kiégett ősköve akkor miért ne vehetné? mire egy 4. szintű karakter összeszed 4000-5000LE-t plusz néhány kavicsot addig simán leszedik róla a felét tehát effektív még többe kerül neki és lehet nem éri már meg. másodsorban igy meg a karaktere nem fejlődik annyit amennyit ez a tárgy adhat ennyiért.
Dátum: 2008.10.22. 09:52:18
azért mert elöl kevesen vannak hátul viszont sokan. és sok embernek javitani a játékát érdemes.



látom a licit fogalmával nem vagy tisztában.

felteszed a buzogányt 1000 indulóval. Minden tárgynak meglehetne a max induló ára és a max eladási ára, hiszen a lélekkufár árai fölé menni nincs logikus értelme.ezzel ki is lövöd a túltápolást. ok akkor annyit módosítok hogy a lélekkufár árainál nem lehetne több. egy alacsony szintű ugyis nehezen szed össze +3-4 szintű tárgyra LE-t. mondjuk 3 nap hosszú a licit. annyira sokat nagyon kevés karakter tud összeharácsolni anélkül hogy ne csapják meg előtte és vegyél el a pénzét. hozzáteszem a log-ból ez is kiderülne...
Dátum: 2008.10.22. 09:28:48
Craslorg:
magyarázd már el mitől lenne rabszolgázás.

főleg ha kiégett őskőbe is kerül ÉS licites lehetne a tárgy! akkor akárki elnyerheti igy el is felejtheted a rabszolgázást. aki jobb fegyvert szeretne hamarabb az lehet hogy igy többet fizetne egy tárgyért mintha kivárná a sorát, de ha nem éri meg már annyiért akkor megveszi a lélekkufártól. teljesen jó ez az ötlet. ez csak annak nem jó aki elöl van.

Cassian:
a keveset töltsünk a gép előtt már a háborúknál bedőlt...
Dátum: 2008.10.21. 21:38:11
ne legyél negativ és ne akard elrontani a tesztelők játékát
Dátum: 2008.10.21. 21:25:15
ugy kéne csinálni hogy az olyan tárgy ami őskőbe került azért használtan is kelljen valamennyi őskövet vagy kiégett őskövet adni
Dátum: 2008.10.21. 12:34:53
ráadásul ez a stilus merőben ellenkezik a játék alapkoncepciójával miszerint nem kell sokat ülni a játék előtt...
Dátum: 2008.10.17. 10:57:14
ahha! akkor én értelmeztem félre. thx!