Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.08.29. 16:42:10
15 nap folyamatos birtoklása a HT-nek és 70 epikus győzelem jó lenne kezdetnek. Emellett hozzá lehetne tenni, hogy a klánban lennie kell 1 karakternek aki benne van a top 25 építőben, top 25 rablóban, a top 25 szinthuszárban, a top 25 kvízben, a top 25 küldetésesben, stb. (Lehet top 50 is, ha túl nehéz a kritérium.)
Dátum: 2009.08.29. 15:12:28
A nirdatar gyűrűbe alapból kettő kellene hogy férjen a térkapus kristályok fejlesztése óta, de mivel kevés embert érint, ezért nem lett leprogramozva.
Dátum: 2009.08.29. 11:41:30
Nekem biznisz. Ha nem lesz lekorlátozva én lehet ráugrok. Tulajdonság és szakértelem olcsósító gyűrű úgy is kell, a többiből kijön a bajnoki öv, a szívósság öve, a szkarabeusz és a minden szakértelmet 1-gyel növelő könyv.
Dátum: 2009.08.29. 10:17:46
Behozhatatlan előnyt? Hol? +10 IQ meg +10 támadás azért nem behozhatatlan előny.
Dátum: 2009.08.29. 02:15:36
Engem az érdekelne, hogy mennyi ilyen 1%-os medált lehet szerezni összesen? (Tápolós rész) Ha most ki is hagyom a világot a 100 őskő és 1% plusz lé bőven elég jutalom hozzá, hogy minden másodikon becsatlakozzak a győztes klánba.

Lehet itt tápról, meg nem tápról beszélni, ami +Lét ad korlátlan mennyiségben az rossz nem lehet.
Dátum: 2009.08.29. 01:46:51
A fertőzés leküzdése mennyi? 670k körül van. A szint növekedés miatt inflálódott ez az érték, hogy nullában legyél, mondjuk a dupláját kell visszahoznia. 1.35 millió LE-t is megtermel mondjuk 10 szint alatt (hasra ütök így éjszaka, Kocos szerintem már kiszámolta a pontos adatokat, remélem kisegít majd ebben) utána tiszta tápot termel.

A portyában alapból nincs LE, ha ezt megkoronázom még 50%-kal túl sokat azért nem tápoltam.

A Fertőzés teljes mértékben uralja elmédet! A téboly miatt még saját hordatársaidra is rátámadhatsz (kivéve szövetségi társaidat), és 50%-kal több lélekenergiát zsákmányolsz.


Saját szövetségi társra nem lehet támadni, tehát a kreatívos bónusz is leleplezhető. (És csak annyira használható, mint a mostani korlátozott rendszerben.) Kamrázni a fertőzött is csak 15-öt tud, tehát túl sok előnyt nem kap. (Minden karakter hasonló mennyiségű LE-t tud termelni.) Az élmezőnyben kevés a célpont, ezért nem olyan táp, a középmezőnyben a túl sok célpont miatt viszont lehet senki nem kamrázza előtted a delikvenst, ott azért nem olyan táp.

Ha ki akarom aknázni a bónuszomat, akkor most már mindenkit farmolnom kell, azokat is akik velem egy klánban voltak eddig. Számtalan levélből éreztem már, hogy az embereket bizony fel tudja bosszantani, ha 15-20k LE-t visznek el tőlük egyetlen portyázással. Így ez nem egy túl jó megoldás. Szerepjátékosan klassz dolog, hogy kívülálló leszek, viszont az élmezőnyben elég haszontalan. (Sőt, lehet a középmezőnyben is.)

Ha tápolni szeretnék azt mondanám, hogy bármikor kifizetném a ~700k-t, hogy leküzdhessem a fertőzést (nem, 50 szint alatt már nem éri meg), mint hogy használjam a mostani bónuszt. (Pedig én napi 50-60k LE-t portyáztam az elmúlt hónapban össze.)

Az a problémám, hogy a fertőzés egyik vége nyers tápot adott, még a másik vége szerepjátékosan beilleszthető, hangulatos bónuszt. Nem lehet őket összehasonlítani. (A szerepjátékos rész miatt tetszik a fertőzés 100%, maximum csinálok egy új klánt csak fertőzött smaragdoknak majd.)
Dátum: 2009.08.28. 13:39:33
Ha mindenki számára megszerezhetőek lesznek azok a képességek, amiket a relikviák tudnak biztosítani, akkor az aukció teljesen elértéktelenedik. Miközben ötletelünk azért maradjunk a realitás talaján.

Olyan tárgy lehetne szerintem, ami csökkenti az ellenfél lélekszívás képességét. Ha van bénítás és bénítás hárítás, akkor szerintem ez is belefér. Esetelg olyan is lehetne, ami vadászatonként -1, -2, stb tp-t adna. Ha már tápolás, akkor esetleg lehetne olyan, ami +1%-ot ad a csapdázásra és így max fölé is mehet (9%-ra), vagy 1-gyel megnöveli a befogható lények számát, talán -10, -20, -30, stb másodperc a vadászatból (bár ez lehet már ereklye szintű).
Dátum: 2009.08.28. 13:33:25
Azért ment a nagyrésze nálunk előre, hogy könnyebb legyen. Ez is a taktika része volt. Nem egyszemélyes terminatorokra volt szükségünk, hanem jó harcosokra, akik tudják az epikust püfölni és közben a vakolókanalat sem hanyagolják. Megnézném, hogy az általad említett 15. szint alatti nagy harcosok mennyit sebeznének bele a ma esti 30. epikusba.
Dátum: 2009.08.28. 12:10:55
Idézet: Thauglor - 2009.08.28. 12:03:35
és most is nagy arc folyik a mi szintünkön a 2. helyért, ami sokkal érdekesebb mint egy kocka csapat ellen loholni, élvetet nélkül egyéniséget félretéve:) Hajrá Khatifok, nem hagyunk titeket:D


Nem akarlak megbántani, de így csak a keserűség szólhat belőled. Miért lennénk kockák? Csak mert nyerni akartunk és ezért a legjobb tudásunk szerint játszottunk? Ha valaki jobb Nálatok annak már nincs egyénisége?
Dátum: 2009.08.28. 11:40:28
Mondjuk én még mindig nem tudom a fél V4-es klánról, hogy kinek kicsoda a V1-es megfelelője.
Dátum: 2009.08.28. 11:21:36
Miért elszólás?

Elég gyorsan körvonalazódott a szerveren, hogy kik azok akiknek van már múltja/tapasztalata korábbi világokon. (Emellett nem egy karakterlap árulkodott a gazdájáról.)

Edit: Damage 26. multija vagyok
Dátum: 2009.08.28. 09:35:48
Most akkor a 100% fertőzöttség annyi, hogy innentől farmolhatom a barátaimat is? Zseniális.

Eddig csak az Azúr Légió, a Ronin, a Tökéletes Gyémánt és az Elit Horda nem szeretett, mostantól simán farmolhatom a Sötét ösvényt is, ha a Végzeturak Mestereiben vagyok, vagy a Végzeturak Mestereit, ha a Sötét Ösvényben vagyok.

Bevallom töreledelmesen bár ez szerepjátékosan már jobban illik a történetbe, mint a másik bónusz, igazából használhatatlan.

(Mondjuk táp benne, hogy az azonos hordájúak sosem fognak kiszabadulni a kamrádból. Kérdés hogy ez a fertőzöttnek jó-e, vagy azoknak akik utána kamrázzák a delikvenseket.)
Dátum: 2009.08.27. 21:51:54
Winnie Téged kérdezett valaki? Nem? Akkor ne oszd itt az igét. Aki fizet mondjuk havi 5000 magyar forintot, az néha nehezen tudja úgy nézni a játékot, hogy nem baj ha nekem rossz is lesz, az én pénzemből sok-sok ingyen játszónak még jobb.

(Egyébként egy olyan játékban, ahol naponta 4-500k LE-t is termelhet egy karakter igen hosszú idő az egy hét.)
Dátum: 2009.08.27. 21:04:00
Én valami olyasmit szeretnék, hogy a fertőzött végzeturak és végzetúrnők szimbiózisba lépnek az ellenséggel, ami így felruhúzza őket a különböző hordák képességeivel. 68. szinten +1, 78. szinten +2, 88. szinten +3, 98. szinten +4 fajta hordabónusza lehet a karakternek az alapon kívül. (Természetesen a KH bónusza is bejátszana, lévén azok is az ellenség csatlósai. Ha tudnék ép határ alatt támadni, lehet nem is törölném magam.)
Dátum: 2009.08.27. 20:49:16
Hát izé .. Meglátjuk először mi is lesz a jutalom, aztán majd kiderül mit hogyan osztok el.

Edit: Jah, értem már a kérdést. A dicsőség a lényeg.
Dátum: 2009.08.27. 19:42:14
Én V2-n 2 perc alatt el tudtam felejteni ma mindenemet, lévén töröltem. Van ilyen gátoló valami?
Dátum: 2009.08.27. 18:05:28
Azt értem, hogy megint szidjuk az IQ-t, hogy ilyen táp, meg olyan táp, de arról mindig elfeledkezünk, hogy az erő és a támadás fejlesztése nem csak magunkat, de az állatokat is tápolja. Az IQ meg nem. Márpedig a játékban állatok nélkül nem igazán lehet csatát nyerni.
Dátum: 2009.08.27. 17:06:57
Na mondjuk én azt nem értem, miért kell 7-900at egyáltalán állatba sebezni?! Ez miért jó? Szegények úgy hullanak mint a legyek. (Bár ez nem teljesen tartozik a topichoz.)
Dátum: 2009.08.27. 12:33:10
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.08.27. 10:38:42

2. Dutch már nyilatkozott és bár tudjuk hogy sosem fog törölni, szerintem nincs szüksége a plusz védelemre.


De, Dutch törölni fog. És igen, nincs szüksége védelemre.
Dátum: 2009.08.27. 09:46:53
Hát ez bebüntetett. Azt hiszem kisírom magam a sarokban, aztán regisztrálok is a teve klubba, innen meg törlöm magam.