Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.01.24. 19:02:04
Ha nem klánalapító tag vagy, akkor nem az optimális 1000 LE-nél kapod meg a szerencse 1-et, hanem 2000-nél. Ezután a játék csak az általad befektetett LE-t nézi a szerencse kiszámításánál, még a karakterlapodon az építés skillel megspékelt adatot látod. Ez lehet a differencia oka.
Dátum: 2009.01.22. 14:25:58
Biztos voltam benne, hogy valaki egyszer ezt megkérdezi tőled Mortimer. Csak azon lepődök meg, hogy ilyen sokáig kellett várni.

Hogy ne csak offoljak: a wiki segít a 20-30-40k LE-s összeszedő küldetésekben, hiszen az ember tudja pontosan mikor fognak jönni, és előtte milyen egyszer kattintós küldetéseket lehet betárazni. Ezzel rengeteg stressztől védi meg magát az ember és nem mellesleg nem fogják 19-29-39k LE-nél lerabolni.
Dátum: 2009.01.21. 10:40:46
Nagyon jó az új fejlesztés, hogy 15% alatt látszik mikor üthetek újra. Ezért szerintem sokan hálásak lesznek.
Dátum: 2009.01.20. 17:54:22
Bár én vagyok az egyik élharcosa a "tüntessünk a smaragdok jogaiért és tápoljuk a hordabónuszukat mert gyenge" ligának, mégis mostanra azt kell mondanom, hogy a mana magasabb szinten a rengeteg tudatturbó, térkapu és portya miatt bőven fontos lesz, az IQ pedig talán a legfontosabb tulajdonság az epikus elleni csatáknál.

Szóval túrjad csak őket ezerrel, meglesz annak a haszna később, addig meg pakolj támadásra és védőre is.
Dátum: 2009.01.19. 00:46:13
Segítséget kérnék a nagy számolóktól! 788 LE-ből egyetlen peches (randomos) csatával buktam 205-öt. Igaz, hogy rubinnal támadtam gyémántot, de ez akkor is egy kicsit sok. (Alacsony a szint, nincsen se átkozás se klán épületek se semmi.) Hogyan történhetett ez?
Dátum: 2009.01.19. 00:36:59
A csatában összesen 305 sebzést okoztál, és 305 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen

Nem hiszem el. 28. szinten is van ilyen. Igaz 1000-ből egyszer. Kár hogy még nem tartok ennél a küldetésnél.
Dátum: 2009.01.18. 17:23:17
Idézet: Csagary - 2009.01.18. 17:02:39
aki ügyesebb az haladjon jobban


Aki ügyes az jobban halad, a korlátozások mellett is. Ez az egész vita elfajult oda, hogy a portyázóktól elvették a nagyon kényelmes farmokat (főleg akkor kényelmes, ha nem is a saját) és most azért megy a tüntetés, mert meg kell dolgozni az LE-ért.

Mikor elkezdtem a játékot én is féltem a randomtól, sőt szétagyaltam magam. Mára megszoktam, sőt mostanában már élvezem, mert 20. szint felett a random már csak egészséges környezetet biztosít a harcoknak. Mikor bevezették a pp-ket az se nagyon tetszett, de a játéknak nagyon jót tett (szerintem). Ettől az új szabálytól is sokan megrettennek, de a portyák kb 12 óra elteltével igazolták, hogy ha valaki nem direkt a farmokra utazik, hanem megpróbál ügyesen játszani, azt nem is igazán érinti.

Illetve ami a legfontosabb, még mindig el lehet menni vadászni annak, aki szerint a portya már nem éri meg. Ilyen úgy sem lesz.
Dátum: 2009.01.18. 14:57:09
Akkor kellene egy olyan épület, ami nem a közelharcot tápolja. A gyakorlótérből azért kapok plusz támadást, mert a többiekkel gyakorolunk. Na de ha engem vmi okos mágus varázsolni tanít a tanteremben?

Persze értem én Miklós logikáját, csak hát olyan buta, hogy a klán mágustornya! a leghaszontalanabb.
Dátum: 2009.01.18. 09:43:13
Nem volt felajánlva semmilyen szavazás, mert döntetlenre hajtottunk. De Craslorgnak lehet igaza, majd írok az adminok felé üzenetet.
Dátum: 2009.01.18. 09:12:57
Azért a nyugis erős kifejezés. Nem véletlenül értékelte szinte mindenki 10-esre Mortimer hozzászólását, szerintem mindenki élt már át hasonlót, aki komolyan játszik.

Valószínűleg a játék neve azért végzetúr, mert mindannyiunknak ez lesz a végzete.
Dátum: 2009.01.18. 08:54:31
Idézet: Ricardo - 2009.01.12. 17:45:21
Hogyan lehet, hogy kapituláltunk 25-0 állásnál (mi álltunk vesztésre) mikor legalább 50 csata kell egy háború végéhez? Ez igen kényelmetlenül érintett minket.


Felteszem harmadszor is, hátha nem tűnik el és választ is kapok rá.
Dátum: 2009.01.17. 16:00:20
Bevallom őszintén én is lepontoztam, mert így a post szűréssel már nem látom az írásait. Ez a topic nem erre való és a napi 20-30 hozzászólásával teljesen tönkreteszi azt az egyetlen fórumot, ahol még Miklós is válaszolt általában az emberek kérdéseire panaszaira.

Ezek a várható fejlesztéseknek szóló hozzászólások, van egy olyan is, hogy vélemények a játékról.
Dátum: 2009.01.16. 13:24:10
Erre a problémára van másik topic is, de ha már ideírtad ide válaszolok: ez a kérdés nálam is megbukott volna. Miért tartozik bele az alapműveltségbe, hogy egy vidéki ismerje az összes pesti kerületet? A pestiek sem tudják felsorolni a különböző megyék városait, nem is várja el tőlük senki.
Dátum: 2009.01.16. 10:43:24
Nem értem mit jelent az, hogy "csorog a vadászatpont". Hogyan tud egy karakter veszteséget szenvedni egy olyan dologtól, ami folyamatosan mindenkinek termelődik a végtelenségig? Azt kicsit azért túlzásnak érzem, hogy 20. szinten 100 sp-vel mászkálnának a karakterek, főleg azok, akik nem portyáztak össze 3-400k LE-ket.

Mindenkinek meg van adva a lehetőség, hogy most akkor portyáról áttérjen a vadászatra, szinte semmi veszteség nélkül.
Dátum: 2009.01.16. 08:44:37
Először én is megijedtem, hogy ezzel az újítással kivégezte a Beho a portyázást (ezt pár posttal korábban már írtam), de aztán ma reggel az első két portyámra sikerült 800 LE-t összeszednem (4. szint), ami megnyugtatott. Innentől talán inkább még izgalmasabb lesz a játék, hiszen keresni kell majd az áldozatokat, nem lesz elég megnézni kinek van a szinten a legkevesebb tulajdonsága, legrosszabb LE diff-je.

Eardog: V2-n ha jól látom Te portyáztad össze eddig a legtöbb LE-t, tehát nem értem mi a panasz oka. Ha az állításod igaz, akkor Téged már senki nem tud behozni, mindig Te leszel a szinted legerősebbje.
Dátum: 2009.01.15. 19:11:11
"- Már jó ideje tervezünk egy olyan változást, hogy akinek a szerzett LE-je nagyon nagy mínuszban van, attól kevesebb lélekenergiát lehessen rabolni. Az érv ez ellen az volt, hogy a gyenge játékot ne jutalmazzuk. Itt azonban nem is erről van szó elsősorban: sok esetben a nagy LE mínuszos karakterek valakinek a "rabszolgái". Persze ezeket folyamatosan figyeljük és ha szükséges, zároljuk, de mindenképp kellett egy megoldás erre a játék szintjén is. A változás most bekerült, ezzel remélhetőleg sikerül visszaszorítani az ilyen jellegű visszaéléseket."

Vajon a nagyon mínuszban van mit jelent?

V2-n van egy alacsony szintű portyakarakterem, akinél már most észleltem, hogy két olyan karaktertől akitől elvileg sokat kellett volna hoznom (mióta támadtam őket senki más nem támadta és nem költöttek LE-t semmire) csupán 1-1 LE-t kaptam. Az egyiknek -6k az LE diffje, a másiknak -4.5k (4. szint mind a kettő). Már ez is drasztikusnak számít, illetve innentől akkor alacsony szinten is megöltük a portyázást, akinek nagy az LE diff-je az mostantól behozhatatlan?

A változtatást én is üdvözítem, mert szükség volt rá, de félek egy-két csaló miatt a játék még sivárabb lett.
Shadorian, az árnyékfoltozó mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy gyilkos matéria. 703 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!

Azt hiszem ezt nem kell ragozni. Nem tudom kapott-e már valaki ekkora sebet egyetlen forrásból. Remélem én vagyok az új csúcstartó.
Dátum: 2009.01.14. 02:19:22
Csak a legdurvábbat emelem ki, a sehonnai írok nevenincs regényeit már betudtam annak, hogy műveletlen vagyok.

Ki lett a 2008-as HKK nemzeti bajnok?
Magyar Attila
Panyik Zoltán
Csernus Dávid *
Sass Tamás
Dátum: 2009.01.13. 16:35:22
Idézet: Miklós - 2009.01.13. 13:20:57
Jó-e az, hogy a 3. világon maximalizált a portyában szerezhező LE, az ellenfél győzelmeitől függően?

63% Igen, ez egy jó ötlet, mert így a nem prémiumosok is tudnak gyűjteni
18% Szerintem ez felesleges, elég az, hogy a prémiumosoktól nem lehet lopni
19% Igen, de a maximálisan szerezhető LE legyen több


Nem, nem jó, de ilyen válasz nem volt.
Dátum: 2009.01.13. 13:48:53
Szinte mindig fórum közelben vagyok, most az egyszer nem voltam, egyből én lettem a központi téma. Mondja valaki, hogy ez a játék nem 7/24-es.

Na de komolyra fordítva a szót. Tegnap este megkezdődött a háború és észleltük itt a fórumon, hogy az ellenfél (nem ellenség) tagjai közül többen (jogosan) reklamálnak, hiszen a béke csarnoka miatt nem üzenhettünk volna nekik hadat. Csak páran voltunk bejelentkezve a klánból és ott a többség úgy vélte, az lenne a jogos, ha szüneteltetnénk a háborút arra az időre, amég ez a bug el nem rendeződik.

Sajnos a többiek véleményét meg nem várva felvettem a kapcsolatot a szövetséggel és a mi szövetségünk nevében békét kötöttem. Ezután többen is bejelentkeztek még a klánunkból, és a döntésem ignorálva lett, egy korábbi sérelem miatt. (Az egyik tag az Illuminati-ból a háború előtti napokban 3 vagy 4 portyát is intézett a szövetség ellen, és ha akkor nem hiányzott a béke csarnoka, akkor most se hiányozzon - alapon)

Örülök, hogy a hiba megoldódott és köszönöm az Adminoknak, hogy ilyen gyorsak voltak. Én a magam részéről elnézést kérek minden érintettől, remélem ezzel az ügy le van zárva.

-----

Ami a levelezést illeti: nem szeretem, ha a magán beszélgetéseimet kiteszik közszemlére, de nincs harag, megértem Zsolesz álláspontját.