Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

A v1-en feltett kérdésemet csak a v1-en adják le, ha jól tudom.
Melyik szövetség nem a smaragd hordába tartozik (világ 1) ?

Végzeturak mesterei
Száz Hordás Pagony
Tyrant
Sötét Ösvény

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Igen. Ez a speciális réteg a játékosok. Mégis mit tegyek fel, ami még nem szerepelt, de relatíve normális kérdés?
Szerintem ez egy jó kérdés. Csak Norisz sosem adja meg magát.
Dátum: 2009.02.24. 11:23:51
Azért nem szerezni egy nap LE-t, mert bevittek a kamrába teljesen hülyeség. Nekem például jól esik, hogy ma Liadas, tegnap meg Wurgolx vitt kínozni. Ez azt jelenti, hogy szerintük erős vagyok a szintemen. Nekem az ilyenek adnak sikerélményt a játékban. (Eddig is jöttek portyázni, győzni eddig sem volt esélyem, most viszont már látom, hogy kiemlet helyen szerepelek. Persze az is megeshet, hogy véletlenül lettem én az áldozat.)

Az ép problémára meg kitűnő gyógyír a gyógyital.

Szerk: Gau84 postjára akartam válaszolni.
Dátum: 2009.02.20. 22:07:53
1 pp-ért szerzel 5-600 LE-t, 0 rizikóval a kínzókamrában. 1 vadászatért szerzel 800-1000 LE-t 0 rizikóval, 1 térkapupontért szintén 800-1000 LE-t 0 rizikóval. Ezek mégsem gusztustalanok?

Ez az épület csak arra jó, hogy megérje erősebb karaktereket is támadni, hiszen azok valószínűleg több LE-t termelnek egy nap. Így a Mortimer által emlegetett előnyt meg lehet szerezni.

Egyébként meg ebben a játékban pszichopata, sárgásvörösesen izzó szemű végzeturakat alakítunk, akik azért végzeturak, mert legszívesebben bevégeznék mindenki másnak. Csak azért nem ölik meg egymást a karakterek, mert egy gyilkosságba nagy valószínűséggel a győztes is bele halna (sztori szerint). Ez nem egy rózsaszín gyerekmese, ez egy durva pvp játék, ahol ha gyenge vagy kihasználnak.
Dátum: 2009.02.20. 21:53:14
De nem tőled szerzi a Lé-t!!! Ezen mit nem lehet megérteni? Kb ugyanannyit ér, mintha minden szintje adna egy térkapu pontot. Egyet portyázol kapsz érte LE-t, senkinek sem rossz.
Dátum: 2009.02.20. 21:44:53
Ezt az épületet is felépítette a klán és gyarapszik belőle. Senkinek semmi hátránya nincs. Innentől kezdve, hogy ezt így kifejtetted nincs miről beszélni.
Dátum: 2009.02.20. 21:03:22
A játék lényege, hogy teljesítsd az általad kitűzött célokat és ami még ennél is fontosabb: érezd jól magad. Szerintem.
Dátum: 2009.02.20. 16:27:20
Erre azt tudom mondani, hogy meg kell építeni a kínzókamrát és kész. Azért meg mert nem értünk egyet valamiben még nem kell azt mondani, hogy az én kommentjeim sza*t sem érnek.

De hogy válaszoljak az alapkérdésre: Azért visz be, mert Ő az erősebb. Ha sokkal, akkor nem tudod legyőzni, ennyi. Egy napig a rabszolgája leszel, mert megteheti Veled. Ez egy ilyen játék.
Dátum: 2009.02.20. 16:21:19
De Ő meg egy nála sokkal gyengébbet fog berángatni a kamrába és belőle kap LE-t. Előnye szinte senkinek nem lesz belőle, csak több LE lesz a játékban.
Dátum: 2009.02.20. 15:43:49
Úgy érzem, hogy ez az épület már most túl van misztifikálva. Azért eddig senki nem tüntetett, hogy van olyan játékos aki alá 10 ember regisztrált, és emiatt ő kap napi 3-4k LE-t, pedig az nagyon megborítja a játékegyensúlyt. Ez az épület ezt hívatott kiegyensúlyozni, szerintem.

Ezenfelül pedig álljon itt a remek példám a tápra: 2009.02.20. A kínzókamrából 1 LE áramlott beléd.
Dátum: 2009.02.20. 14:54:25
Nem így van. A klán első epikus ellenfele 50. szintű aztán minden újabb egy szinttel nagyobb.
Dátum: 2009.02.20. 14:19:39
Nálunk is 4 órától 9-ig terjedhet az idő, attól függően éppen mennyien tudjuk vállalni.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 662 sebzést okoztál, és 202 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

Ezt a mai naptól mennyien fogjuk olvasni. Ez a játék nem túl emberbarát.
Dátum: 2009.02.19. 11:18:26
De miért is akarjuk kötelezővé tenni az állatcserét? Nem azért nyertem meg 2400 csatát, hogy most a kukába dobhassam az állatom. Én felfejlesztettem a szívósságot és az intelligens kedvencet, hogy az állatom minél gyorsabban lépje a szinteket, cserébe elmaradtam a spektrálissal a szintemhez képest. Engem ki fog kárpótolni?
Dátum: 2009.02.18. 20:07:27
Én használom a gyógyítás skillt (lehet egyedül a játékban), mert eleinte az epikus meg a fentről jövő támadások majdnem kifektették Dyllon-t. 6-os gyógyítás 10 ép-t tölt, 12-es pedig 25-öt. Ennél többre felesleges vinnem, hiszen két óra vadászat alatt 100 ép-t lehet gyógyítani a dögön. (Mióta megnyomtam az intelligens kedvencet inkább már csak azért használom a szakértelmet, hogy érezze a törődést az állat. Igazán kaphatna morált a szeretetért.)
Dátum: 2009.02.18. 11:22:47
Ez az ötlet drasztikusan módosítaná az egész állattartás dolgot. Aki most idomított be egy dögöt az nagyon jól járna, a többiek meg nagyon megszívnák. Szerintem nem jó ötlet, mert nincs kiegyensúlyozva.
Dátum: 2009.02.17. 12:20:12
V1-en mindkettőt csináltam mióta játszok, V2-n csak portyázom. A küldetések feladatok, melyekkel a hordaparancsnok bíz meg. Nem kérdezi meg mit szeretnél, hanem akadályokat helyez eléd melyeket leküzdve fejlődhetsz.
Én nem értem miért túrja mindenki az elementáris fúziót. A csp végtelen, de mindenki többet szeretne belőle. Mivel a szintnek igazából semmi szerepe nincs a játékban inkább lemaradok, sokkal több emberrel lehet akkor csatázni.
Dátum: 2009.02.17. 12:13:12
Aki csak portyázik az viselje a következményeit annak, hogy megakad a küldetésekkel. Senki nem kényszerít, ez egy döntés.