Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Köszi, azt én nem is figyeltem.

Ugyanakkor több karaktert is tudok, akik pénzért cseréltek gazdát elég nyílvános módon (ott is adatlapon volt hírdetve a dolog), mégis ha jól tudom én vagyok az első büntetett ilyen dologért. A következetességet azért itt is elvárnám a JátékVezetéstől, amellett persze, hogy én megérdemlem most a büntetést.

Ráadásul ilyen esetben kaphatnék egy e-mail-t is, amiben bővebben tájékoztatnak az eseményről, és leírják, hogy meddig is fog ez tartani. (3 nap vagy végleges.)
John Matrix, V4.

Tiltás oka: Netikett megsértése

A játékvezető megjegyzése:

A karakterek árulása tilos, ahogy a felhasználói feltételekben is szerepel.

(javaslat: a felhasználási feltételek ne csak a regisztráció pontból legyen elérhető. Én legalábbis máshonnan nem találtam rá linket.)
Dátum: 2010.06.21. 22:25:32
Én nagyon nem szeretem C-ét, de azt azért el kell ismerni, hogy nagyon tud. Ő lehet az a klasszis, aki egy brazilok ellen a plussz lehet, ahol már csak a jó csapatjáték nem elég. Neki amúgy is tét alatt megy, ilyen meccsen, mint a Korea elleni félti magát.

Mindenesetre a Portugál - Brazil meccsen kiderül, ki mennyit is ér valójában.

U.i.: végre megvan az első telitalálatom, elég sokat kellett rá várni.
Dátum: 2010.06.21. 08:22:06
Portugália - Észak-Korea 2-0
Chile - Svájc 1-1
Spanyolország - Honduras 2-0
Dátum: 2010.06.20. 18:03:43
Íjj bazz .. én olasz drukker vagyok, de ez ..

Mindenesetre, ha Paraguay megveri Új-Zélandot, akkor elég egy 3. döntetlen is a tovább jutáshoz. Aztán a hollandok ellen meg már lehet játszani a védekezünk - kontrázunk focit.

Szerk: illetve, tegyük hozzá, hogy az új-zélandi az lesgól volt.
Dátum: 2010.06.20. 14:12:50
Azért az, hogy Te poénból 100 szintet szeretnél leütni, nem ugyanaz a kategória.
Szerintem nem jó ötlet ugyanazt a tápot odavetni a fertőzötteknek, mint a sterileknek, mert akkor semmi értelme nincs magának a fertőzésnek. Én alapból is sokkal markánsabb dolgokat vártam volna a JV-től, nem csak annyit, hogy egy fun dolgot szembeállít egy nyers táppal.

A játékban egyáltalán nem jelenik meg az a szerepjátékos vonal, mely szerint azok a végzeturak, akik nem küzdöttek a fertőzés ellen tulajdonképpen behódoltak az ellenségnek, rengegátok lettek. Én sokkal szívesebben látnék olyan fejlesztést, hogy a teljesen fertőzötteket az ellenség és ez a kór kiszipolyozza, azaz ők 68. szinttől fizetnék az "adót" ami kötelező lenne, és akár negatívba is mehetne az aktuális LE-je a karakternek (ilyenkor akár a tulajdonságai is csökkenhetnének időlegesen, kb úgy mint segítsgényújtáskor). Viszont minden szint elején, miután az ellenségnek "adózott" az ellenség megjutalmazná és mondjuk egy választott szakértelmet a szint végéig 10-zel max fölé növelhetne.

Emellett még egy csomó hangulati elemet be lehetne tenni mind a két oldalnak:

- Tudatturbót hatékonyabban (kevesebb vp-ért) tudnák használni a sterilek, fertőzöttek ép-ből is válthatnának turbót.
- Sterilek állatai nagyobb elnyelést adnak 10-20%-kal, fertőzöttek állatai 10-20%-kal többet sebeznek. (Itt a lényeg, hogy nagyjából egyensúlyban legyen a két oldal)
- Lélekkufárnál a fertőzöttek a fegyvert és a varázslatot, a sterilek a pajzsot és a vértet vehetnék meg olcsóbban (esetleg a másik oldalt drágábban).
- stb.
Dátum: 2010.06.20. 12:18:08
Azért lenne relikvia. És igen, azért lenne táp. (Akkor lehet annyival gyengíteni, hogy x-szel nagyobb az ütőtávod felfelé, mint másoknak.)
Dátum: 2010.06.20. 12:11:35
Hidd el lenne rá igény. Én is sokszor találkozom vele, hogy akit ütni szeretnék már kiért a hatótávomból.

Magas kivégzéssel, komoly stintkülönbségből is elkaphatsz valakit, ráadásul vissza sem tud ütni, ha kamrázod. Tápos lenne.
Dátum: 2010.06.20. 11:44:20
Szlovákia - Paraguay: 2-2
Olaszország - Új-Zéland: 2-0
Brazília - Elefántcsontpart: 1-1
Dátum: 2010.06.18. 08:22:24
Németország - Szerbia 3:1
Szlovénia - Egyesült Államok 0:2
Anglia - Algéria 3:1
Dátum: 2010.06.17. 10:00:21
Argentína - Dél-Korea 1-1
Görögország - Nigéria 0-1
Franciaország - Mexikó 2-1
Dátum: 2010.06.16. 09:33:05
Fogalmazzunk úgy, hogy az én tippjeim eddig nem annyira állták meg a helyüket.

Honduras - Chile 2:1 (Mindig van egy meglepetés, azonban a tornán idáig rendre az esélyesebb csapat nyert, vagy x lett.)
Spanyolország - Svájc 2:0 (Ugyanaz elsz, mint a Holland - Dán meccs.)
Dél-Afrika - Uruguay 0:2 (Forlán és Suarez egy ilyen védelmet megesznek.)
Dátum: 2010.06.15. 14:32:59
Nekem is sikerült elfelejteni tippelni a szlovák-meccsre...

Portugália-Elefántcsontpart 3-2
Brazília-Észak-Korea 3-0
Dátum: 2010.06.15. 00:03:14
A vitához nincs kedvem hozzászólni, csak egy tévinfót szeretnék eloszlatni. A játék elején, alacsony szinten a portyázó karaktereknek nem célja, hogy tönkre verjék áldozatukat. A cél az, hogy keveset sebezve, sok ép-t hagyva végezzék ki ellenfelüket.

A másik, hogy itt még nem is lehet tönkre verni valakit. Itt még nincsenek komoly varázslatsebzések (amik magas szinten 70-80% épről is azonnal agyonlőnek), csak egy állat van, vagy annyi se, és csak 3-4 közelharci kör.

Szóval aki azt mondja, hogy alacsony szinten azért megy el az új játékosok kedve a játéktól, mert sosincs ép-jük, az nem tudja milyen a játék alacsony szinten. (15. szint alattról beszélek most.)
Dátum: 2010.06.14. 23:56:00
Nem kell az olaszokat félteni. 2006-ban is volt egy 1-1-es döntetlenjük az USA-val a csoport meccsek alatt, nem is játszottak igazán jól, aztán mégis eldöcögtek egy darabig. Ha a következő két könnyebbnek ígérkező meccsen valamelyik csatáruk rátalál a góllövő cipőjére akkor gyorsan a 8 között lehetnek. Onnan meg már, csak szerencse kérdése.
Dátum: 2010.06.14. 14:53:50
Mivel elfelejtettem délelőtt tippelni, így a holland meccsről lemaradtam.

Japán - Kamerun 1:3
Olaszország - Paraguay 2:1
Dátum: 2010.06.14. 11:15:30
Azt kellene már észrevenni, hogy egy pók karaktert nem azért fejleszt egy játékos, hogy hű de nagyon gonosz legyen és mások játékát tönkre vágja, hanem hogy eredményes legyen. Egy olyan játékban, ami az erősebb kutya ba**ik elvre épül érthető, hogy mindenki erősebb kutya szeretne lenni. Jelenleg egy féle eredményes stratégia van, ha valaki az elején csak portyázik. Azért kár lenne büntetni valakit, mert megpróbál a tudásához mérten a lehető legjobban játszani.
Dátum: 2010.06.13. 10:41:36
Ezt már többször, többen javasolták. Nagyon jó ötlet, épület is lehetne hozzá, a portyázást is javítaná, de a JV ha jól emlékszem, még soha nem reagált erre az ötletre.
Dátum: 2010.06.13. 10:36:49
Mai tippek:

Algéria-Szlovénia 2-2
Szerbia-Ghána 2-1
Németország-Ausztrália 2-1