Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tile

Oldal: 1
Dátum: 2012.12.04. 09:31:44
Sziasztok !

Régen játszottam és most visszatértem gondolom hátha változott valami. :-)
Erre mi volt ma megtámadott egy 2 szinttel nagyobb 19. szintű kari sebzett belém 900-at én meg 9-et !!!
Nézem 30-as varázslata van fegyvere páncélja az is 30 körüli hát hogy a fenébe ?
Én hogy tudok szerezni 20-30 szinttel nagyobb cuccokat ?!
Dátum: 2008.11.22. 12:13:03
Van egy kis gondom nem tudom törölni a karakteremet. A jelszó tutira jó mert kiléptem és újra beírtam beengedett a játékba de ha rámegyek a karakter törlése gombra és beírom a jelszót mindig azt feleli hogy a mezők kitöltése nem megfelelő. De milyen mezők hiszen csak egy van ?!
Dátum: 2008.11.09. 21:32:49
Háromból két alma az mióta kettő ?
Komolyan mondom aki ilyen szándékosan rossz kérdést küldd be mert nem hiszem hogy 3-2=1 olyan nehéz lenne kiszámolni bannoltám 1 hónapra minimum...
Dátum: 2008.11.04. 07:00:29
Jajj ezt meg kell hogy osszam mindenkivel mai első csatám megtámadtam egy 2 szinttel és 75 tulajdonságponttal kisebbet nem volt láthatatlan és nem is pihent segítőkezet sem kapott.
Ő sebzett rajtam 120-at ugyanannyi kör alatt én meg 60-at na aszem ez tükrözi is a véleményemet a játék erősen random felé hajló harcrendszeréről.
Dátum: 2008.10.07. 12:44:42
Hány híd van Budapesten ?

Szerinte 10 szerintem nem kiváncsi vagyok ti hogy tudjátok persze ez megint attól függ hogyan nézzük.
Idézet: Jeriko - 2008.09.24. 12:56:57
Szia!
Az előbb, FireFox-szal nem tudtam belépni. Az oldal neve (www-vel) könyvjelzőből, tehát nem írtam el, a név és jelszó szintén gép által beírva. Próbálkoztam többször, újraidnított böngészővel kb. 10 alkalommal. Aztán egyszer csak beengedett. Amikor nem engedett be, akkor sem írt ki semmit (hibás név vagy jelszó), egyszerűen újratöltötte az oldalt.


Én is voltam így az elején. Firefoxot használok NoScripttel nem volt elég engedélyeznem az oldalt hanem még a kukikra mis külön bekellett írnom az oldal címét. Ha így dob vissza hogy csak egyet villan és semmi szerintem valami blokkolja a sütik elfogadását nálad a oldalról.
Dátum: 2008.09.24. 08:48:42
Idézet: Dess - 2008.09.24. 08:18:05
Mit jelent az onimózus latin szó?


Az nem o_n_i_m_ozus, hanem o_m_i_n_ozus.


Keress rá a Google-ban és milyen sokan rosszul írják...
Dátum: 2008.09.24. 08:15:10
Van egy kérdésem illetve 2 de lehet az egyiket már kérdeztem. :-)
Az egyik ez a ha játszok akkor nem fórumozhatok ugyanis a kettő egyidőben nem mükszik ez ilyen fog maradni ?
A másik a a pihenésnél írva van a védelemre 10 % de a láthatatlanságnál a +10 mindenre meg még a szintektől is függő pluszok azok %-ok vagy pontok ? Mert itt nincs kiírva hogy %
Dátum: 2008.09.24. 08:09:48
Hadd mondjak valamit erről a kvíz dologról szerintem nagyon belenyúltatok.
Szerintem szűkíteni kellene a kérdéskört mondjuk olyan témákra pl. fantasy könyvek játékok szal amikkel a beho amúgy is foglalkozik reklámnak sem utolsó. :-)
Egy időben a Honfoglalót nagyon nyomtam értsd adatbázist írtam még a kérdésekről válaszokról is a fórumon hetekig elvitatkoztunk egy-egy kérdésen. Annál csak azokon többet amiket a játékosok küldtek be amikor 10-szer is visszadobták a kérdésemet hogy pontosítsam írjam át mert nem egyértelmű. Ott jöttem rá mennyire nehéz egy kérdést és válaszokat is megszerkeszteni úgy hogy minden kritérumnak megfeleljen ni mert a játékosok csak azt látják hogy ez meg ez nem jó ezt is rosszul csinálták meg stb, pedig legtöbbször ők tévednek, mert ott a kérdések elég sok szűrőn átmennek.
De itt még ráadásul a sok lüke játékos ellenőrzés nélkül küldözgeti be az eszement kérdéseit hogy pl. a legutóbbi nb1-es meccs eredménye stb. A másik aki meg kapja az ilyen kérdést szívja a fogát és ő is ilyeneket fog beírogatni bosszúból.
Jó mondjátok hogy ugye előbb utóbb kiszűritek őket de addig sok anyázás fog menni értük szal szerintem ez ilyen formában nagyon nem jó.
Dátum: 2008.09.24. 07:57:18
Hányadik olimpiai aranyérmét szerezte a magyar vizilabda válogatott az olimpián ? A 3- szerinte a jó válasz de mintha valaki ezt már beírta volna ide ez így nem helyes mert régebbről is van aranyunk nem csak ez a mostani egymás utáni 3. A wikipédia szerint 9! olimpiai aranyunk van vízilabdában amivel toronymagasan vezetünk :
http://hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADzilabda_a_ny%C3%A1ri_olimpiai_j%C3%A1t%C3% A9kokon
Dátum: 2008.09.24. 07:27:26
Idézet: Hatsepsut - 2008.09.23. 16:05:52
Tile: Erre csak tippelni tudom, hogy talán éppen az utolsó pillanatban válaszoltál, és már a következő kérdésre lett volna ez a válasz.


Nem, de valami hibádzik elmentem 2 vadászatra 1. kérdés hány tagja van az amerikai esküdtszéknek persze 12 erre kiírja megint hogy rossz 1992 lenne a jó viszont nem kaptam meg a 2. kérdést. tehát valamiért akkor a múltkor is ez volt összevonja a 2 kérdést.
Dátum: 2008.09.23. 15:57:16
Hányadik olimpiai aranyérmét szerezte a magyar vizilabda válogatott az olimpián ?
3,4,5,6 voltak aszem a válaszok erre a rossz tippemre kiírja hogy a helyes válasz 1992.
Dátum: 2008.09.23. 15:42:49
"A láthatatlanság nagyon tuti dolog, +10-et kapsz a tulajdonságaidra, elvben elképzelhető igy is, hogy legyőznek, de 10-ből 8-9 alkalommal te fogsz nyerni. Persze, akkor lassabb a fejlődés."

Miklós ezt most számolni fogom láthatatlanságban vagyok van mithril buzigányom, páncélom és pajzsom is eddig 2x vertek el ha a 10-ből 5x kikapok óvást nyujtok be
Bocs a helyesírási hibákért mert 1 perc körül mindig kidob a fórum
Dátum: 2008.09.23. 14:51:39
Mondja a haverom kipróbálta ezt a pihenést mert már nagyon gyepálták hátha úgy jobb lesz neki hát nem lett ott is 2x elverték. Erre én na majd lopakodóba teszem a karimat ugye nem kell mondanom az eredményt engem is elpi...tak láthatatlan módban is pedig ugyanakkora szintü volt.
Nem lehetne valami igazi védelmet is betenni mert ez azért túlzás hogy nem tudok regenerálódni tökmindegy hogy pihenésben vagy vagy láthatatlan módban vagyok. Mondjuk valami olyat hogy napi 5 órára szupervédelmet kapsz senki sem támadhat meg és te sem támadhatsz senkit valami ilyen.
Dátum: 2008.09.22. 22:58:49
Valami olyan kérdés volt melyik növény nem Amerikából származik a válaszok csokoládé, kukorica, cékla meg még valami. Ne haragudjatok de még most is ezen nevetek...
A csokoládé NEM növény.

"A csokoládé alapanyaga a kakaóbab, amely a 12-18 méter magasra megnövő Theobroma cacao nevű fa termése."
Dátum: 2008.09.12. 09:23:52
Már csak 3 nap esetleg egy pontos időpontot éjjel már vagy meg is reggelizhetünk és csak utána ?
Oldal: 1