Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Archibald Cunningham

Dátum: 2009.04.11. 06:53:42
Elnézést mindenkitől, ha már szerepelt ez az egész külön-külön, vagy akár egyben is, de nekem kezd tele lenni a hócipőm.

Szóval korábban nem játszottam netes játékokat, nem is a legelején kezdtem, nem is voltam mindig prémium játékos. Kis szöviben kezdtem, saját eszem szerint fejlesztettem a karaktert sokáig, míg pár hónapja Tökéletes gyémánttá váltam

Eleinte nagyom tetszett a játék, mivel viszonyítási alapom sem volt a fanyalgókat nem értettem.

Mára már nagyon sok minden hiányzik, és a játék optimalizálása menet közben sem az igazi.

Indultam mint gyémánt. Nem azért mert béta teszter voltam, hanem mert látszott, hogy az elég jó lesz. Mivel igazam lett, és ezt sokan meglátták nem az előnyöket csökkentettétek, hanem teljesen kiheréltétek az egészet.
Ma ott tartunk, hogy mindenkinek érvényes az összes bónusza portyára, térkapura, epikusra, csak nekünk feleződik térkapuson, epikuson meg semmi, portyát meg mindenki látja, hogy már nem éri meg, kivéve a TOP 20-30 játékost.

Az elején, ahogy logikus is a portyákkal kockáztatni kellett a nagyobb nyereményért. Ma nagyot tudok bukni, de nyerni semmit. (Most a kínzókamra igyekszik ezt pótolni, de messze nem éri utol. Arra a gyémánt bónusz egyébként miért nem vonatkozik?)

Ma ha erős karaktert akarok, akkor lassítom a fejlődésem (Ez a táp?!?) és nem portyázom. Hát gratula.

Végigjártam a szövetségek közül is egy párat voltam barátságos kicsiben, ami sajnos fejlődésben gátolt így továbbálltam, voltam egy másikban amit inkább nem jellemzek, és most a TGY-ben játszom. Úgy a játék ebben is kipörögte magát részemről ezen a fronton. (Ez nem igazi panasz, hanem csak az egyéni összképemhez hozzátartozik.)

Az épületeket kimaxoltuk, mára már muszájból építünk ezt-azt, ami abszolút LE temető. Nincs fejlesztési lehetőség itt sem.

A szakértelmek közül amit érdemes volt kimaxoltam, még a játékidőt csökkentem, meg egy-két kisebb simítást végzek, de igazából ez is kifújt.

A Játékban szerepjáték és együttműködési lehetőség elég kevés, sajnos erre egy példát látok az Azúr-Elit duót, aminek meg a rossz végére kerültem

Egy dolog érdekel még az a nyomorult fertőzés, ami meg szintén szét fogja csapni a játékot, mert ha nem lesz rá érdemleges jutalom, akkor semmit nem ért az egész, ha meg lesz, akkor megint akik LE hiány miatt nem küzdöttek azok fognak még jobban leszakadni.

Na most megyek, iszok egy kávét az feldob, és nem csak így kesergek kora reggel!
Dátum: 2009.04.10. 08:00:39
Mióta Komárom-Esztergom megye székhelye Tatabánya?
1960
1950*
1953
1941

Ez általános műveltség?
Dátum: 2009.04.10. 07:09:50
Milyen álat a degu?
rovar
rágcsáló
hal
emlős

Helyesírás
Dátum: 2009.04.09. 23:05:25
Így jártam egy csatámmal:

Idomított állataid, Overdose, egy 25. szintű obszidiánsörényű pegazus és All in, egy 21. szintű tojásrakó pöfeteg is részt vesznek a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
A pókmágus egy thrax halálcsapás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 479 pontnyit sebzett. Az állataid 73 életpontot sebződtek.
Rohanás közben egy hideg tűz varázslatot idézel. (-135 VP). A pókmágus gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 148 életpontot vesztett.
A pókmágus lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Legendás tőrrel gyorsan alulról támadsz. A pókmágus az utolsó pillanatban félreugrik. Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 1 támadással 20 sebzést okoztak.
A pókmágus egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után a Legendás tőrrel A pókmágus védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 95 sebzés! Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 35 életpontot sebeztek.
A pókmágus egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Melléütött!
Lesújtasz a Legendás tőrrel. Eltaláltad, 130 sebzés! Overdose és All in is támadnak. Célt tévesztettek.
A pókmágus a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le A pókmágus páncéljáról. Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 2 támadással 50 életpontot sebeztek.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Legendás tőrrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 243 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 2 támadással 90 életpontot sebeztek.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 811 sebzést okoztál, és 479 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

Röviden. Kaptam egy varázslatot, ami után maradt 100 valahány ép-m és küzdöttem tovább. Majd nem kaptam több sebet, én sebeztem egy csomót, és a végén mégis kivégzett!

Hogy van ez?

Ha valóban ilyen magas a kivégzése miért nem haltam meg a varázslat után?
Ha azt túléltem akkor mi a fene ölt meg mégis?
Nem egy bukott térkapus csata fog tönkretenni, csak pont kellett volna az LE belőle, hogy még egyet tudjak léptetni a taumomon.
Dátum: 2009.04.07. 19:38:42
Melyik évszakban van december 12?
Nyár
Tél
Tavasz
Ősz

Szánalom. Törölni! Kérdezőt örökre+2 napig eltiltani!
Dátum: 2009.04.07. 18:28:36
Ki volt a magyar honvédség legtehetségesebb hadvezére, és főparancsnoka?
Móga János
Dembinski Henrik
Klapka György
Görgey Artúr*

Ez azért egy kicsit szubjektív! Nem biztos, hogy mindenki így gondolja.
Dátum: 2009.04.04. 07:40:39
Mennyi tudományos osztálya van a Magyar Tudományos Akadémiának?
20
8
3
11*

Általános műveltség? Akkor én biztos tuskó vagyok!
Ezt nem egészen értettem. Ráadásul ilyen jellegű kérdést már tettem is fel, és rendben is volt.

Melyik fimben NEM szerepel Liv Tyler?
Gyűrűk ura
Armageddon
A hihetetlen Hulk
Kill Bill*

Értékelők szerint érdektelen lexikális tudás!
Lexikálisnak szerintem nem lexikális. (pláne a sok évszám között)
Nekem bejön Liv Tyler, így feltételezem hogy a hímnemű többségnek is, ezért nem is érdektelen.

A Kill Bill elég ismert film ahhoz, hogy mindenki tudja abban nem szerepelt, így talán nem is túl nehéz.

Akkor miért is?
Dátum: 2009.03.28. 05:57:27
Hány hengeres motorokat használnak jelenleg a Forma 1-ben?
10
8*
6
12

Ma indul a forma1 ma már 6 henger.

Tavaly 8 henger volt!


Tévedtem. Utánanéztem a 8 henger maradt. Bocsi.
Dátum: 2009.03.26. 06:07:52
Újabb csodás kérdés az általános műveltség területéről:

Mi latinul a szürke harcsa?

Tinca tinca
Silurus glanis *
Capsicum annuum
Esox lucius
Dátum: 2009.03.24. 18:30:22
Milyen irányba tud lépni a vezér (királynő) sakkfigura?

Csak egyenesen.
Csak átlósan.
Egyenesen és átlósan!!!
Nem léphet.


A felkiáltójeleket nem én tettem ki! Ezzel a trükkel sem először találkoztam!
Dátum: 2009.03.24. 18:28:37
Hány "a" betű van az arablabda szóban?

3
2
1
4*


NA NEEEE!
Dátum: 2009.03.24. 06:58:41
Mennyi lélekenergiát kapsz az első küldetés teljesítéséért?

1000
1250
2000
50


Már szerepelt kevésbé szélsőséges számokkal!!!
Dátum: 2009.03.24. 06:11:04
Mi a laurencium jele ?

Le
nincs ilyen
La
Lr*

Ez általános műveltség? Ráadásul ez a sokadik ilyen kérdés!!
Valami agyhalott a komplett mengyelejev táblázatot megkérdezi, mert így nem kell kérdésen gondolkodnia.
Dátum: 2009.03.12. 05:38:41
Mint többen is elmondták, a felejtés ahogy van értelmetlen. A matematikus statisztikus kollegákkal nem akarok vitába szállni, hogy hogyan nem lehet belőle tápot csinálni.

Nekem egy fájdalmam van. Van olyan szakim, amit tudatturbózni akartam, de szimpla fáradságból benéztem, és arra nyomtam, hogy növelek egyet a szintjén. Mivel ez már a 26. szintje volt a szakinak ami 50 szintig turbózható (turbóm 60 már hónapok óta), most van egy tök fölös szintem belőle, amit ha el akarok felejteni, akkor 26 szintnyi felejtés kellene hozzá. Majd biztos van értelme.

Ha naponta annyi szintet lehetne felejteni, amennyi a felejtés, akkor egy egyest esetleg vennék, de így...
Dátum: 2009.03.07. 06:28:34
Hány melle van ideális esetben egy nőnek?

Al Bundy szerint három. Egy a hátán, hogy lassúzás közben is legyen mit fogdosni

Bocs, nem bírtam kihagyni.
Dátum: 2009.03.07. 06:15:35
Ki írta a Nemzeti dalt - t?
CSokonai Vitéz Mihály
Petőfi Sándor
Arany János
Jókai Mór

Primitív, és talán kevés volt a karakter a kérdésben?
Az egészségügy privatizációja tisztulást hozhat. Sokan pórul járnának (ld közbiztonság topic )

A jelenlegi rendszer arra jó, hogy az állami pénzeket korlátlanul lehet rabolni.
A fiamat kutacs ultrahangra kellett vinni, mikor időpontot kértünk a kórházban, rögtön jött a válasz, hogy legkorábban 2 hónappal később van hely, de lehet menni a doktornő maszek rendelésére. Gondoltam rendben így működik az ország, a fiam egészsége az első, fizetek.
A pofátlanság ott jött, hogy aznap délután elmentünk a maszek rendelőbe, ahol nem volt semmi, csak egy asztal székkel, amin a doktornő ült, meg egy ágy, amire a fiamat ültettem. Megnézte, majd kb 1 perccel később közölte, hogy valószínűleg minden rendben, de egy kutacs ultrahangra el kell menni, és másnap reggel bevitt a kórház gépére, ahova előjegyzésre csak két hónappal később lehetett menni. Jelzem csak egy másik gyerek várt ekkor vizsgálatra. Ő a maszek rendelésén nem csinál semmit, de a saját TB-men vett gépre bejuttat. Ezt nem szabad megengedni!!!

Bizony itt is azt vallom, mint közbiztonság, vagy adó ügyben. Megengedhetetlen, hogy egy orvos nevetségesen alacsony pénzért dolgozzon, így bele legyen kényszerítve a hálapénzbe. (Nem véletlenül tanult oly sok évig iszony keményen.) Normális fizetésén felül viszont ne tehesse meg, hogy maszekra használja az állami felszerelést. Ha annyira jó nyisson maszek prakszist.

Példa 2:Az asszony nőgyógyásza maszek. Nem olcsó, de ha elmegy a rendelőjébe van saját ultrahangja, meg mit tudom én mi. Abszolút rendben van, tanult, költött rá, most meg kaszál.
Dátum: 2009.02.28. 12:09:48
Melyik állítás hamis?

Magyarországon legel a gyapjas mamut *
Paraguay és Uruguay nem is létezik
Mexikó nagyobb, mint Kuba
Kínában többen élnek, mint Oroszországban

Az első két válasz hamis! Mivel a másik kettő jó és egyértelmű így tuti nem fog 25% alá menni a válasz, így nem lesz kizárva sose. Nyilvánvalóan szándékoltan rossz a kérdés kib**ból!!! Kérdezőt kizárni!!!
Dátum: 2009.02.28. 06:42:58
Rendőr vagyok az a kedvezményem, hogy közel 20 év múlva 50 évesen elmehetek nyugdíjba. Akkorra az állami nyugdíj nevetségesen alacsony lesz. Én most magas adót fizetek,+magánnyugydíj, önkéntes nyugdíj meg ilyenek, de mivel kevés évet dolgozok ez nem szaporodik annyira, mint aki többet dolgozik.

Akkor mit várnak majd, hogy 60 éves koromig retkes bűnözők után szaladgáljak? Biztos eredményes leszek:)