Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
esetleg egy szorzót kaphatna a delikvens.
te egy hónap alatt léptél egy szintet akkor te 0, 2-es szorzót kapsz, te pedig 1 hét alatt akkor te 2,2-es szorzót kapsz a következő szintig.
Persze a számokat majd kitalálja az illetékes.

Bár ez aktivitástól is függ, meg ezernyi mástól. Nem szívesen büntetném a VF-eseket emiatt. Csak azért mert ők olyan taktikát választottak. Mert mi van akkor ha épp váltott és megindul a gyors fejlődés útján ? Akkor nem büntetni kéne, hanem jutalmazni...
(már ha a JV-knek ez lenne a tervük).

De szerintem : bár lehetne jobb is, tök fölösleges változtatni az alapokon. Ez a játék azért jó, mert ennyiféle taktika képzelhető el.
A játékkészítők bevállalták, hogy egy ennyire tarka játékot készítenek (ezért minden tiszteletem az övék) de akkor most ne kezdjenek el nyavajogni, hogy ez így nem jó az meg úgy.
Persze lehet különféle szabályokat bevezetni (ehhez indítsatok egy új világot) és aki bevállalja az meg ne panaszkodjon.
Dátum: 2011.05.01. 22:29:38
Sajnos igazad van a top 100 rablóba egyhamar nem fog bekerülni.
Nem baj, ami késik nem múlik.
Dátum: 2011.05.01. 16:01:25
Kíváncsian várom az új táblázatokat.
Főleg egyik szövitársam helyezésére vagyok kíváncsi. Aki nagyon kicsi, de nagyon törekvő.
Dátum: 2011.04.27. 15:14:40
Szeretném javasolni azok nevében akik már elég magas szintűek, de a szintjükön nem a legerősebbek, hogy az élmezőnyhöz tartozók (mondjuk a felső 2-5 %) láthassa egyszerre, hogy éppen kiket lehet támadni, ne csak azt a pár embert akit listáz a gép.
Vagy legyen egy gomb amivel lehet második, harmadik oldalra lapozni, ha az elsőn éppen nem találok magamnak való ellenfelet.
Dátum: 2011.04.22. 23:11:30
Az se rossz.
Ha nagy állatok jönnek több lesz a LE-ád.
Ha kicsi jön akkor meg elkészül a küldi, és fölveheted a különbözetet.
Dátum: 2011.04.21. 15:19:25
A portyabeállítások tehát hogy mennyi portyapontot kapsz naponta befolyásolja azt, hogy az event alatt mennyit és merre támadhatok ?
Tehát ha olyan a beállításom, hogy csak fölfelé támadhatok (eventen kívül) akkor az esemény alatt támadhatok attól még lefelé ? Elvileg a két dolognak nem kéne hatással lenni egymásra, de egy dolog az elv és megint más (lehet) a gyakorlat.
Dátum: 2011.04.15. 11:45:14
Mikor lesz a következő végzetúr tali ?
Az eddigieken nem voltam ott, de a következőre elmennék ha valamelyik szombaton csinálnák.
Dátum: 2011.04.13. 12:44:02
Keressetek rá ha érdekel:
http://legjobbutajovobe.5mp.eu/web.php?a=legjobbutajovobe
Egyenlőre többre nem telt. De talán majd idővel...
Dátum: 2011.04.11. 08:20:35
Csak annyiban zavar, hogy HÁTHA betesznek még egy-két küldit a végére.
pl. legyen az egészségértéked a legmagasabb az összes tulajdonságod közül. Vagy ugyanez mágiából...
Építs be 1 millió LE-t a szövetséged épületeibe...

meg aztán a döntetlenes küldi is megvan még, meg az, hogy vásárolj 2 szinttel magasabb cuccot mint a jelenlegi szinted, (mert nem fogom lecserélni a legalább 15 szinttel magasabb cuccaimat). meg ez a xenós.

Aztán bár egész jó játék azt azért mégsem mondhatom, hogy kiforrott, ezért aztán elképzelhető , hogy csúszik 1-2 évet az új xenós küldi, mert olyan zseniális gondolatai vannak a fejlesztőknek. Szóval... mégis csak amondó lennék vegyék ki azt a xenóst. Ha kell majd visszateszik. Néhány kattintás az egész.
Dátum: 2011.04.08. 16:11:02
Akkor majd tegyék be újra ! de ha 5 évig nem lesz ismét xenós buli akkor addig ott marad ?
Vagy akkor hozzatok létre egy alternatív kategóriát ahova az ilyen eseményeken teljesíthető küldik kerülnek.
Dátum: 2011.04.08. 15:03:52
Elérkeztem ahhoz a küldihez, hogy arass 50 győzelmet a xenókirálynő fölött úgy, hogy CSP-t költesz rá !
Hol találom most a Xenókirálynőt ?
Így eventen kívül ?

Vegyétek már ki légycici.

Köszi.
Dátum: 2011.03.22. 18:18:39
mindig 2-3000-rel indulok portyázni.
Már csak azért is mert egy csatával előtte szereztem több mint 2000-LE-t.
Dátum: 2011.03.22. 13:53:41
A mai nap csak négy portyám volt .
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=csataleiras&csata=8670140
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=csataleiras&csata=8670205
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=csataleiras&csata=8670212
Dátum: 2011.03.22. 13:21:44
Az utolsó 3 portyámból alig-alig csöpögött a LE
150 sem jött össze pedig az energiahasznosításom 65-ös !
Ez valamilyen új fejlesztés eredménye vagy szimplán hiba ?
Dátum: 2011.03.21. 21:55:59
Nem tudom felvetette-e már valaki (nem olvastam végig mind a 175 oldalt) de tudnám ajánlani a bank nevű épületet.
Ha egy szövetségnek föl van húzva, akkor a tagok bizonyos mennyiségű kiégett kavicsot rááldozva a másik adag kiégett kavicsaikat el tudnák helyezni a bankban.
pl: ha építettél eddig a szövetségi épületekbe 10 kiégett őskövet, akkor 3-at nem tudnak ellopni tőled, mert azt a bank széfjében elhelyezheted.
Persze más arány is lehet, ezen nem fogunk összeveszni.
Ez talán azért is lenne jó, mert akkor ha a játékosnak van már biztonságban 100 kiégett ősköve nagyobb valószínűséggel vesz őskövet (ami ugye a kiégetteket is valódivá változtatja).
Ez nektek is üzlet lenne.
Dátum: 2011.03.19. 22:46:22
Akkor kicsit bővebben kifejteném miről akartam írni.

Tehát:
minden játékos kitalál egy varázstárgyat amit szerinte a legjobban tud majd hasznosítani.
Például egy építő karakter egy olyan csizmát ami megduplázza az építésbe fektetett lélekenergiát. Erről a tárgyról a JV megírja, hogy milyen feltételekkel szerezheti meg pl: szint x 10 vadászat (vagy győztes portya) lélekenergiájából építsen hatalom tornyát. Ha nem kért sokat (a JV szerint) akkor legyen könnyen megszerezhető, főleg akkor ha a hatása az idővel csökken. Például egy +20-as Támadásnövelés egy 10. szintű karakternek nagyon jó, míg egy 100-as szintű már lecseréli, mert nem elég jó neki. Ha viszont sokat kért mondjuk 4 db 25%-os lélekszívó, visszaváltható, különböző tárgyakba berakható fókuszkristályt, akkor legyen majdnem lehetetlen a megszerzése.
Ez alatt azt érteném, hogy ha van 10 játékos aki ezt kéri akkor egy tudja csak megszerezni. a másik 9 meg hiába törje magát.
Bocs, majd legközelebb.
A mohóság nyerje el a méltó büntetését.
Ezt lehetne lélekgyémántokhoz, LE-hez vagy ahogy McMad javasolta valamilyen gyöngyökhöz kötni ezt rábízom a játék fejlesztőire.
De a 2. ilyen eventnél már a nevezők láthatják, hogy mit lehet megszerezni, a fórumon pedig olvassák, hogy mit nem pedig mennyire törte magát a játékos érte és ki érdemelné meg jobban ha nem ő ? Ez elgondolkodtathatja őket, hogy érdemes-e mohónak lenni...
A szegény végzetúr ekkor eldönti, hogy kell-e neki tényleg ez a tárgy vagy sem.
Ha igen akkor rárajtol és küzd érte.

De ne legyen semmi sem őskőhöz kötve, hiszen ezt a játékot többségében nem őskövező karakterek játszák. Amihez meg egyébként is hozzá lehet jutni az Aukciós Házban azt azért lehessen könnyebben megszerezni.
Aztán meg lehetséges, hogy azt írja a JV hogy ezt a tárgyat meg lehet ugyan szerezni, de nem fegyverbe, hanem csak pajzsba lehet berakni. Vagy nem visszaváltható. Vagy lehetetlent kérsz (nem lehet teljes fölszerelésben felúszni a vízesésen).

Bár az se lenne rossz, ha ez állandó event lenne és teszem azt az Akadémia üres szintjeihez kötődne.
Ha van 5 db xyz típusú gradulátumod akkor ha beáldozod a pajzsod hatékonysága pqr százalékkal megnő. A következő pajzshatékonyság növeléshez pedig 10 db xyz típusú gradulátum kellene...

Ezt is Miklóséknak kéne eldöntenie belefér-e az elképzelésükbe.
Csak megjegyzem a kvízadminnak a saját szakterületén nagyobb hatalma van mint a megyei bíróságon a bírónak.
Ugyanis a bírói ítélet ellen lehet fellebbezni.
Egy ilyen apróság miatt biztosan fellebbeznék, és nem azért a lélekenergiáért ami egyébként egy vadászatból összejön.
De azért ha az a nyitott bicska az én kezemben lett volna...
Kedves Awenhai !
A nevek mögé csak most tettem az író nevét és a mű címét. a kérdésfeltevésben azok nem szerepeltek. Akkor túl könnyű lett volna a kérdés. Szerintem.
A mondatkezdő nagybetű hiánya...hát igen az tényleg hiba, de a helyesírás miatt még nem... eh mindegy ! A kérdésértékelő másik bal lábbal kelt föl és kész.
felsorolt regényalakok közül melyikük szerepel Jules Verne egyik regényében ?

Sándor Mátyás (ez volna a jó válasz)
Rózsa Sándor (Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor a lovát ugratja -címszereplő)
Berend Iván (Jókai Mór: Fekete gyémántok -főhős)
Ladó Gyula Lajos (Fekete István: Tüskevár -főhős)

Rossz kérdés
Mi lehetett ezzel a gond ?
Talán lemaradt az "A" betű az elejéről ? De akkor meg kellett volna maradnia a kérdésfeltevési jognak mert ugyebár helyesírási hibát tartalmaz. Passz. Mindenesetre nem írok több kérdést egy jó darabig.

U.I.: a nevek mögé csak most tettem az író nevét és a mű címét. a kérdésfeltevésben azok nem szerepeltek.
Dátum: 2011.03.14. 22:51:59
Adnék egy ötletet aminek szerintem mindenki örülne (játékos részről) viszont sok munka volna vele, és nem biztos, hogy bele lehet illeszteni az elképzeléseitekbe.

Tehát:
minden játékos kitalál egy varázstárgyat amit szerinte a legjobban tud majd hasznosítani.
Például egy olyan csizmát ami megduplázza az építésbe fektetett lélekenergiát. Erről a tárgyról a JV megírja, hogy milyen feltételekkel szerezheti meg pl: szint x 10 vadászat (vagy győztes portya) lélekenergiájából építsen hatalom tornyát.
A szegény végzetúr ekkor eldönti, hogy kell-e neki tényleg ez a tárgy vagy sem.
Ha igen akkor rárajtol és küzd érte.
Ha valami lehetetlen dolgot kér akkor legyen piszok nehéz a feladat, de ha megcsinálta, akkor kapja meg !
Oldal: 1234567891011