Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tapsi Hapsi

Oldal: 1
Dátum: 2016.09.24. 23:44:12
Tapsi Hapsi V1 - továbbra is átadó
Dátum: 2016.05.23. 22:27:45
mert már régóta fizikai fájdalmat okoz pusztán a játékba való belépés, nemhogy átváltsak ennyi biszbaszt... majd aki átveszi és átváltja annak lesz közel 200as megája
Dátum: 2016.05.23. 17:00:21
Tapsi Hapsi – V1 – lvl 224

Extrák:
-Jóval 2000 feletti szerencse, extrém magas kritikusok
-Fontosabb relikviák: szívósság öv, aranytallér, inspirátor, reflex- és tudáskönyv, mentális burok
-33 bajnoki medál
-136-os megaesszencia + kb. 1000 esszencia
-16 csatlós közel 400 tul bónusszal
-Maxolt „must have”AF képességek (kivéve specializáció) + közel 1700 AF pont
-1 vadászat 20mp és 6 kincs
-600 feletti vadászat ital, közel 700 portya ital és kisebb portya ital
-1000 feletti templomkristály és hűségszilánk
-14 templomi pálca

Negatívumok: nem egy IQ bajnok kari, tulajdonságok átlagosak (de ez a jelenlegi metában talán nem is baj)

Ha komolyan érdekel, írj üzenetet avagy keress meg vu talin

+ Tapsi Hapsi – V6 – lvl 82

Extrák:
- Szintén magas szerencse, magas kritikusok
- Fontosabb relikviák: szívósság öv, tapasztalatkő, kőműveskanál

Negatívumok: minimális őskő ment a kariba
Dátum: 2015.11.26. 15:47:16
Talán ez a legpraktikusabb választás. Avagy vissza lehessen váltani a megaesszenciákat őskőre valamilyen mértékben annak aki ezt igényli. Sajnos valóban már jóval hamarabb korlátozni kellett volna a megákat
Én 2 év alatt küzdöttem fel inspirátorral magam kb.200. helyről a top 50-be, azért, hogy megmérkőzhessek azokkal akiket a legjobbnak gondolok. Azért mert már untam, hogy csak a bajnokikon van némi izgalom. Az akkor még myto nélküli vadászatokkal így is elég sokat gyengültem, hát még ha szingut kitolom mellé. Az biztos, hogy megmérettetés nem lett volna belőle. Szóval nem fognak hirtelen odateleportálni a szintedre az üstökös karakterek még évekig s addig te élvezheted a top-lassítás adta előnyöket. Egyszerűen ennek a játéknak szerintem nincs jövője, ha a felzárkózás esélye lassan már csak 5-10 évben mérhető
az osztó sem rossz ötlet, csak akkor a top-lassítottak is kapjanak egy osztót a szerzett LE-jükre, mert az is egy elcseszett VF
Miért? Ha 6-7 éve játszik akkor ő kiérdemelte örökre az első helyet? Hagyjuk már! Épp elég, hogy éveken át toptápolt, ami viszont valóban behozhatatlan
ez nekem is tetszik
Már hogy ne létezne! Egyszerűen nincs értelme elkezdenie a játékot, mert kb. 5-10 év alatt éri el a top-ot, annak függvényében, hogy mikor jut hozzá az inspirátorhoz nulla kezdeti dukáttal, úgy hogy egyet lehet félévente elvinni a szerintem mostani legtáposabb relikviából. Ha regisztrálnék most és valaki ezt a tudtomra adná azonnal abbahagynám a játékot. Kell valami ellenszer a top-lassítás mellékhatásaira és a már inspirátorral rendelkező delikvensekkel való lépéstartásra, írom ezt azért, mert már így is egyre vérszegényebb játékosállományban ez a végzetúr
pontosan! Túl nagy táp és ez így nem jó, hogy csak pár karakternek van. Nemsokára akkora szakadék lesz azok közt akiknek van és azok közt akiknek nincs, hogy zsínorban jönnek majd a törlések, regisztrációnak meg értelme sincs ezekre a szerverekre. Mindezt főleg a sárga mytok miatt mondom. Nyilván a legmagasabb szintű karik nem biztos, hogy örülnének ennek, de szerintem ők örülhetnek már jó ideje a top-lassításnak ami jóval táposabb. De persze nekem az is jó, hogy 1 év múlva tucatnyian/szerver eljátszogatunk egymással csak akkor a korrektség kedvéért írjuk már ki, hogy "Hééé barom, ne ide regisztrálj, mert ez zsákutca! Menj v5-v6-ra és majd csak ha szétgyúrtad magad akkor válts világot!"
amennyiben lesznek új relikviák , szeretném indítványozni, hogy bekerüljön egy régi relikvia őskőért/kuponért... ez pedig az inspirátor lenne (legalábbis V1,V2,v3-on). Gyorsan hozzáteszem: nekem is megvan, de szerintem esélyt kell adni az új karaktereknek, kiskaraktereknek a felzárkózáshoz és egyébként is az új mytokronit bevezetésével túl nagy előnyt biztosít azon kiváltságosoknak akik rendelkeznek már ezzel a relikkel. Már az előző talin is javasolni akartam, de sajnálatos módon elfeledtem esetleg aki az előző talin ezt választotta azt valamilyen szinten kárpótolni kellene
Oldal: 1