Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gibbon1985

Oldal: 1
Ja még egy dolog ez bekerülhet?

Malyik az a nép a Gyűrűk urában, amelyik nem hord lábbelit, vastag bőre miatt?
Félszerzet
Törpe
Ember
Tünde

Na szóval ezt hányan tudjtátok? Kedves vitapartnereim.
1 Na figyu, nem alap műveltség? Oké alapjában véve ma az egész magyarországi közigazgatás alá tartozó ÁLTALÁNOS iskolában tanulni kell angolt.
2 Ha rosszul írsz be valamit az nem csak azt jelenti, hogy gépelsz vagy tollal írsz. Ugyanis másolási hiba is létezik. Az is írás, és olyankor nem figyelsz arra, hogy mi van, mert úgy ítélted meg előtte, hogy amit másolsz az jó és nem is vizsgálod.
3 Ha okoskodni akarsz, vagy vitázni velem, nézd végig a kvíz3 panaszos topikot, és döntsd el, hogy melyik kérdést írtad te? Mert azokban nem találsz egy olyat sem amit én írtam, de ha gondolod most el küldöm neked azt a három kérdést, amit elfogadtak és amit utánna töröltek, mert szerintem az, hogy mit szívsz be azt általános iskola 6 osztájában tanultad Biológiából, az aránya a kédésnek pedig 100 ból 20 jó 80 rossz, na szóval amíg ezt emberek nem tudják, addig ne beszéljenek nekem itt a kvíz kérdésekkel kapcsolatban általános műveltségről. De, ha már itt tartunk, akkor most fog kedves ellenzőm belém kötni, hogy akkor, mért írtam olyan kvíz kérdést ami játékkal kapcsolatos. Hát azért, mert gondoltam, ha már volt ilyen kérdés amit én kaptam, akkor én is írok valami hasonlót. Csak amit én kaptam ott felvolt sorolva, hogy "FPS/TPS/RPG/MMORPG". Elnézést, ha valaki megsértődne, nem az anyukáját szidom, ezek létező játék típusok. És ott az wolt hogy a WOW milyen tipusú játék.
És a másik, hogy lehet engem szidni nyugottan nem fog megrogyasztani lelkileg.
4 Nem szeretek veszekedni, és szitkozódni alapesetben nem vagyok ilyen, csak akkor, ha már tényleg ki van valamivel a tököm.
Valamelyik nap, leált a szerver, több cselekvés pontom ment kárba.
Előtte folyamatosan olyan kérdéseket kaptam amikre a jó válasz, és biztos hogy jó vász volt bepontozva és nem az volt a jó válasz.
Mái napig van olyan, hogy hármat ugrik a honlap, a vadászat elején a kvíz kérdések kitöltése közben, mikor ráklikkelek a kész gombra.
Igen ez annyit jelent, hogy rá kattintok, és ahol eddig az volt ki írva, hogy kapsz +10%- ot a 10. vadászatodra ott nem 11. jelenik meg hanem 13. és fent mindíg az van ki írva hogy helytelen válasz a helyes ez x y z lett volna.
Na azt hiszem, hogy megérthető, hogy kibuktam egy kicsit, még arra is, hogy még a küldetést sem tudom olyan könyen megcsinálni.
De rendben, legyen nektek igazatok, és lehet, hogy én voltam a hibás. Kívánom, hogy ti is szívjátok meg annyira a játékkal, mint én most. Majd, akkor utánna leülünk és megbeszéljük.
5 Akkor inestől kezdve én is mondhatom azt, hogy csak azért törlök egy kérdést, mert nekem most az esik jól? És nem is vagyok köteles, vissza adni, ha helyesírási hibás csak? Oks, akkor én is így fogok tenni.
Téged nem kevertelek bele nem is akartalak. Én azokat keverem bele akik olyan kérdéseket engednek át ami óriási baromságok és azokat szidom akik gondolkodás nélkül javítási lehetőséget se adva basznak k a másikkal.
Oks akkor helyesírási hibát tartalmaz, igazad van, kicsit elbaktam, oks, de akkor mért nem arra klikkel. Nem érdekel, ki javítottam volna nem gond, csak mondják azt, hogy helyesírási hibát tartalmaz. Jó igazad van. Innestől kezdve mindenki aki helyesírási hibát követ el, vágjuk le a karját mondjuk az ellentéteset mint amelyik kezével ír. Kezdjük velem. Utánna jöjjön a többi, mit szólsz? Te kimaradsz most, a legutolsó írásod alapján:). Egyébként azt tényleg rosszul írtam, igazából nem is írtam rákerestem google-ön, onnan másoltam, nem is figyeltem, de abban is biztos vagyok, hogy valaki nem ezért vákta ki a kérdésem. Mert aki ennyire figyel, hogy miért hibás a kérdés, akkor vette volna a fáratságot és be kattintja, hogy helyesírási hibát tartalmaz.

Á hagyjuk az egészet, megcsinálom valahogy ezt a küldit, utánna soha többet nem kell ezzel foglalkoznom. Maghagyom ezt kérdés írás lehetőséget a Inteligensebb embereknek. Bár hiányolom Fekete Pákót, ő vinné a pálmát. Akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek igen, az vegye fel és jól szorítsa meg a nyakánál.
Egyébként én aki becsületesen javítom a kérdéseket, ha kapok, tudom, hogy nagyon sokszor google kell, hogy meg tudjam mondani vagy állapítani, hogy ezt más tudhatja-e. Mint az auto márkák esetében plö. De Akik itt ének a technika világában, azok azt ne mondják már nekem, hogy ők aztán nem ismerik az ilyeneket. Mert nem hiszem el. Áljon ide elém és hazudja a szemembe, hogy ő aztán, de tényleg nem. Kiröhögöm. Nem tudom, hogy ezt a mentalitás honnan tanulta meg, a magyarok nagy része, de már a t.....öm tele van az ilyen földművelésből élőkkel.
Nincs indok, ennyi van amit itt látsz.
Dátum: 2009.06.12. 19:20:59
"Elfogadom, hogy van, aki ezt tudja, de aki nem, az hol tud utána olvasni annak, hogy mi az hogy körökre osztott stratégiai játék, meg F2P, PvP, FPS , raid , MMORPG , MUD , SpB, platform, RPG, RTS, Kártya? Mert vagynak kérdések ezekrűl, de nem vala benne az Aranybullában!" Mágusocska írta ezt.
Ezt pedig válaszkén én neki. Ne haragudjon meg a világ, de ha ezeket nem tudja valaki, akkor azt nagyon tudom sajnálni. Egyébként pedig google már nagyon régen létezik, rákeresel annyi találatot fogsz kapni, hogy beledöglesz mire elolvasod az összeset.

Még valami a számítógéppel kapcsolatos, illetve játékkal kapcsolatos kérdések, szinte mind ki vannak dobva. Kérdem én, mint már előzőleg írt hozzászólásomban is kifejtettem egyfajta nézetem, most megint meg kérdezném tényleg ennyi itt a szinvonal, hogy egy fajta kissebség meghatározza, hogy mi kerülhet be és mi nem. Ami rossz meg a normálisabb ember nem tudja azt tegyük bele, mert akkor csak fel mérgelik rajta magukat? Hát ezt nem hiszem el. Szerintem, nem is mostmár biztos vagyok benne, hogy itt is sok olyan ember van mint a parlamentbe. Hozzánem értő.
Minek a rövidítése a T.P.S. pc-s játékok esetében?

Telephone Preference Service
Toshiba Production System
Thirst Person Shooter
Thinking People System

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Meg tudja nekem mondani, valami nagyon okos ember, hogy mért? Angol tudás ennyire rossz? Vagy ennyire senki nem hasznája vagy ismeri a PC-s játékokat? Ne hiszem el! Jól esik másokkal szívózni, akik normális kérdésekkel próbálkoznak? Nem írok már kérdéseket csak egy kibaszott küldetéshez kell. Nem azért nem írok mert a mocskos Forma-1 es kérdések nagyon meg felelnek itt a kultúrának. Az is megfelel, hogy Győzike mikor ment el WC-re és ott mit csinált. Igen kedves olvasó, látod rajtam, hogy ki vagyok bukva. Jól látod! Mert akkor ha nem lehet megcsinálni egy kib...... küldetést, akkor ne tegyék bele a kedves játék készítők. A tököm ki van, hogy tele van a rendszer szar kérdésekkel, a normális kérdéseket pedig rögtön kidobják. Kívánom annak a kedves embernek, aki valaha ide rossz kérdést írt, hogy sorvadjon el. Mocskosul kezdem unni, hogy a normális emberekkel szívóznak. Azt hittem ez egy normális közösség, de kezdem látni, hogy itt is egyre több, a "szívozzunk másokkal, mert attól rosszab lesz nekik" típusú barom.

Tiszteletem
Dátum: 2009.06.12. 13:33:11
Köszi, akkor várok egy napot.
Dátum: 2009.06.12. 13:32:50
Köszi, akkor várok egy napot.
Dátum: 2009.06.12. 13:16:15
Átlagban mennyi idő, míg elfogadnak, egy kvíz kérdést?
Dátum: 2009.06.11. 17:52:42
Lenne egy kérdésem, biztos én vagyok a buta akinek ezt tudnia kéne, de nem tudom.

Mi az: reggel négy lába van, délben kettő, este három?
Szék
Asztal
Az ember*
Nem tudom
Na én becsületesen bevalottam, hogy nem tudom, és kijött az, hogy AZ EMBER oks. De valaki mondja meg, hogy mért az a jó válasz. Mert mocskosul kíváncsi lennék rá.
Oldal: 1