Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Iceman_96

Dátum: 2015.10.26. 08:38:15
A következő tárgyak(at) találtad: 2 Platina, Fehér kristályital, 2 Csatlóskristály, 1 AF pont, hűségszilánk, Kisebb térkapu stimulátor, Kisebb portyázás itala
Dátum: 2015.10.23. 00:08:30
A következő tárgyak(at) találtad: Sorsjegy, 2 szubplazma, A vadászat itala, 1 energiatégla, 1 kiégett őskő, 1 AF pont, templomkristály, Lélekgyémánt csomagocska
Dátum: 2015.10.22. 15:24:33
Idézet: Dozer - 2015.10.22. 05:56:22

16-os tétel... ezért szerintem nagy versengés lenne, látok benne akkora potenciált mint pl az aranytallérban. Miért ne lehetne még egy ilyen tétel? (Persze csak akkor ha a +% közelharci sebzésen túl, növeli a templom adta fő jutalmat is, másképp nem annyira erős...


Nem kellene tovább növelni a sebzést. Baromira elszálltunk már így is. Nem véletlenül lett 20 a maximuma a templomi medáloknak.
Dátum: 2015.10.21. 21:25:28
Idézet: Dozer - 2015.10.18. 21:33:55
Sziasztok!
Nos többször volt mar szó az aukciós tárgyak illetve lélekkufárnál vásárolható relikviák bővítéséről s gondoltam megosztom veletek az ötleteimet legyenek akar jók, akar haszontalanok.
A tételeknek nem adtam nevet, csupán a leírásukat teszem közzé

1. Mágikus regeneráció újrahasználati idejét csökkenti 20%-kal.
2. Szubtéri érzékelés maximuma megnő 10-zel
3. Epikus specializáció szakértelmed ezentúl szakértelem szint*10 regenerációt is ad. (csak epikus illetve entitás ellen)
4. Fizikai gyengítés LE költsége 10%-kal csökken (Nem vásárolható az 5. relikvia)
5. Mágikus gyengítés LE költsége 10%-kal csökken (Nem vásárolható a 4. relikvia)
6. Manakonstrukcios építésed dupla hatékonysággal működik
7. Specializációd újrahasználati ideje 5 nappal csökken
8. +1% esély esszencia találására
9. Nullás fertőzéssel támadhatsz hordatársaidra is. (Csak 30 PP-s beállításnál érvényes)
10. Sisakok szilánkköltsége 10%-kal csökken
11. Csatlóskristályod 10%-kal több Tp-t ad
12. Naponta kapsz egy sorsjegyet
13. Ősköves manaitalaid 20%-kal több varázspontot adnak
14. Portyázás italaid 5 helyett 7 PP-t adnak
15. Vadaszat italaid 5 helyett 7 CSP-t adnak
16. +1 templomi medálod lehet (Újra vásárolható, kizárólag AH-s ritka tétel!)
17. Szövetségi bajnokságnál minden támadásod kettőnek számít
18. Kínzókamrából bejövő LE-re +20%-ot ad.

Ezek nagy része nem nagy előnyt biztosító tétel/relikvia hanem inkább színesítő jelleggel bír.
Jöhetnek a kritikák.



9-es és 16-os pont nagyon rossz ötlet.
És a 11-es sem feltétlen jó ötlet.
Nagyon jó hogy új ötleteken gondolkoztok de egyenlőre a régi sorban lévő fontosabb kisebb-nagyobb fejlesztések legyenek meg.
Dátum: 2015.10.20. 06:26:42
A következő tárgyak(at) találtad: Isteni ital, 2 Energiakoncentrátum, A vadászat itala, 2 szubplazma, 2 mytokronit csomag, 1 sisakszilánk
Dátum: 2015.10.17. 10:27:16
A következő tárgyak(at) találtad: 1 energiatégla, Lélekgyémánt csomagocska, Fehér kristályital, arany Univerzum ládikó, hűségszilánk, mytokronit csomag

arany Univerzum ládikó: A következő tárgyak(at) találtad: Kryxónium fókusz
Dátum: 2015.10.17. 10:22:18
Beírtam a wikibe a 330-as kincstáblát is.

http://vegzetur.wikidot.com/ekincs
Új fókuszkristályokat is lehetne egyébként betenni mert már igen el vannak maradva...
Dátum: 2015.10.15. 06:24:29
A következő tárgyak(at) találtad: mytokronit csomag, 2 szubplazma, 1 energiatégla, 1 kiégett őskő, 1 aranydukát
Dátum: 2015.10.13. 06:40:08
A következő tárgyak(at) találtad: 2 A vadászat itala, 1 sisakszilánk, 1 kiégett őskő, Lélekgyémánt csomagocska, szubplazma
Dátum: 2015.10.11. 20:54:24
Játszanál normálisan mint minden más játékos...
Dátum: 2015.10.11. 20:01:46
A változatosság miatt illetve az olyanok miatt mint te Offs meg Ariel én bevezetném hogy havi 250 a maximum ismételhető amit meg szabad csinálni...
Visszatérve a tárgyakhoz. Egy magasabb szintű játékostól aki már nem tud szintjének megfelelő cuccot venni összegyűjtöttem hogy miből mekkora a legmagasabb szintű tárgy. Melléjük írtam hogy mekkora karakterszint kell hogy ha 14 kufárszinttel feljebb látással számolunk ami a maximum ha nem számoljuk bele a varázslatokhoz való hordabónuszt illetve nem aktív a kereskedelem esszencia.

Földanya Manifesztációja Szükséges szint: 252
Típus: fegyver
Szint: 266

Eredendő Őspáncél Szükséges szint: 250
Típus: páncél
Szint: 264

Isteni Ultrapajzs Szükséges szint: 267
Típus: pajzs
Szint: 281

kozmikus térrendezés Szükséges szint: 247
Típus: varázslat
261

Isteni Perfektum Szükséges szint: 206
Típus: csizma
Szint: 220

titánium lordsisak Szükséges szint: 250
Típus: sisak
Szint: 264


Ezután benéztem az első 3 világra hány olyan karakter van aki már most nem tudja megvenni magának a legjobb tárgyakat.

V1: 5 játékos van aki legalább 250-es szintű, és 1 aki 243-as.
V2: 1 játékos van aki 245-ös szintű.
V3: 2 játékos van aki legalább 250-es, és egy 245-ös szintű.

Szóval 7 játékos van aki majdnem minden tárgyból nem tud magának szintben megfelelőt venni és 3 aki kis időn belül ugyan ide jut.
Szóval nem tudom ki hogy van vele de szerintem ezzel kellene elsődlegesen foglalkoznia a vezetőségnek.
Egyáltalán nem is kell felzárkózni. Nem azért játszik valaki x évig hogy utána utolérje valaki aki sok évvel később kezdte a játékot. Vagy ha mégis, akkor az tegye azt szingulárissal.
Annyit áruljatok el miért akarjátok mindenképpen felzárkóztatni a kisebb játékosokat? Aki később kezdi a játékot az ne akarjon benne lenni a top x-ben... Továbbra is azt tudom mondani hogy ez olyan mint ha egy óvodás kitalálná hogy holnaptól egyetemre jár és kihagyja az általánost és közép iskolát hogy időt nyerhessen...

Ha nerfelni akarjátok az inspirátort ám legyen de ne zárkóztassuk már fel a kicsiket a nagyokhoz!!!

*szerk:
Akinek nem tetszik a jelenlegi rendszer mennyen v5-6-ra...
Illetve ott a szinguláris ismeretek. Ha fel akarnak zárkózni fejlesszék ki aztán hajrá. De ne adjunk mindenkinek a kezébe akármilyen típusú inspirátort.
Dátum: 2015.10.11. 09:30:59
A következő tárgyak(at) találtad: 1 energiatégla, A vadászat itala, Fehér kristályital
Először meg kellene teremteni a feltételeket és csak utána kellene felgyorsítani a kisebb játékosokat.... (Mondjuk továbbra sem értem miért kell felzárkóztatni a kisebb játékosokat a sokkal több éve játszó nagy játékosok mellé) Gondolok itt arra hogy van egy rakás magas szintű karakter aki nem tud vagy fél éven belül el jut oda hogy ne tudjon venni magának magasabb szintű cuccot. Egyszerűen Miklósék szarnak bele abba hogy mindig mindenki megtudja venni magának az akkora szintű cuccot amit meg kellene tudjon vennie magának. Most berakták az új pajzsokat ez szép és jó de keveset raktak be. Vú tali előtti napon össze is fogom írni hogy pontosan hány karaktert érint ez a probléma. Új fegyver-páncél-pajzs-varázslat-csizma-sisak berakása lenne az elsődleges feladat aminek minden más fejlesztéssel szemben elsőbbséget kellene hogy élvezzen.
Nem is értem hogy hogy gondolhatják komolyan hogy ezzel a problémával nem foglalkoznak komolyan. Már ha csak 1 karakter lenne mint pl Sy Web v3-on aki már konkrétan legalább 4 éve ott tart hogy nem tudja megvenni a szintjéhez illő cuccokat már akkor csak miatta kellett volna azonnal új cuccokat gyártani.
Dátum: 2015.10.10. 22:43:08
A következő tárgyak(at) találtad: 1 kiégett őskő, mytokronit csomag, szubplazma
Rosszul tudsz dolgokat. Az ősköves felszerelések nem tűnnek el.
Csak az őskövek, ősköves italok és a gradulátumok illetve fókuszkristályok tűnnek el ha átadnak egy karaktert.

Épp ezért csak el kell használni és költeni ezeket. Semmi nehézség nincs ebben.