Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.04.09. 20:00:27
amúgy segítek a döntésben, ne üssél
Amúgy ha VP-s cuccban vagyok, akkor valsz nincs nálam LE, esetleg 1K....ha meg rendes ruci van rajtam, akkor az esetek 80%-ában épp epiket ütök. A maradék 20%-ban szintén nincs nálam LE, csak átöltöztem VP-zés után, hogy erősebb legyek, jobban visszapattanjanak a támadók. V1-en sajna nem a legerősebb karim, és epikre gyúrok, amúgy kevesebb idő van a karira, mint régen, mert v2 a fő karakterem, ezért v1-en nem is portyázok, nem töltöm a kínzót, semmi ilyen, csak lelépem a CSP-met, néha térkapuzok, meg epikelek
Dátum: 2010.04.09. 19:57:06
nem, asszem 5perc volt még 15%-ig:) Nagyon gonosz vagy ám:)
Dátum: 2010.04.09. 19:49:46
hi-hi, az lehet...de szerencsére már jó, azért nem szerettem volna ott hagyni a karit 100K-val De most már elköltöttem, úgyh támadhattok:D
Dátum: 2010.04.09. 19:44:56
heyho, Ti be tudtok lépni a játékba? vagy csak én nem? Kb 30-60perce adatbázis kapcsolódási hiba volt, utána meg az oldal nem található, most jött be a főoldal, de a karihoz nem tudok belépni...remélem nem vok ezzel egyedül
Dátum: 2010.04.08. 07:39:50
v2-n a HT-t se kaptuk meg, pedig +1 szintünk volt a másik szövihez képest
Dátum: 2010.04.06. 19:35:02
Én mondom a 3.verziót:)

3 sperma beszélget, megszólal az egyik:
- ha egyszer elérem a petefészket, ellenállhatatlan férfit fogok csinálni
erre a másik:
- ha egyszer elérem a petefészket, oltári jó nőt fogok csinálni
erre megszólal a harmadik:
Srácok, ha ilyen nagy terveitek vannak, jobb ha sietünk, mert még csak a nyelőcsőben vagyunk
Dátum: 2010.04.06. 19:29:00
Arra nem is gondoltál, hogy ugyan lesz ilyen esemény, de nem biztos hogy mászás szaki fogja adni a bónuszt, lehet hogy épp zárnyitás...tehát azért meg kell gondolni, meddig érdemes felhúzni a mászást...
Dátum: 2010.04.06. 17:32:21
kérdésem az lenne, hogy lesz toplista arról ki találta a legtöbb térképdarabot? akár az egész szervert nézve, akár csak kufáronként? tudom hogy nincs egyéni jutalom, de legalább tudjam hogy kiknek köszönhetem, hogy mi nyertünk
Dátum: 2010.04.05. 13:51:12
bár abban igazad van, hogy az egyik világon ha új szövit csinál az ember, akkor így könnyebben össze tudja hozni a kiégett őskővet az energiakristályosítóba. Akkor kiégett nem lenne közösítve, akkor ugyan így menne az őskővásárlás mint most, megadnám melyik válágra veszem a követ, és az azon világon található karakterem kiégett őskőveit változtatja át, de az igazi őskő már a közös bank-ba megy. Így már jó? Bár így is csinálok egy 100-200-as lopásos karit, és ugyanígy el van látva a másik karim is őskővel...tehát akkor nem változik semmi?
Dátum: 2010.04.05. 13:48:26
nekem 20-30-as a lopásom, és már azzal is megvan oldva az őskő utánpótlásom, mindig 350-et veszek, ami nekem elég 2 hónapra simán, és amire letellik a 2 hónap összejön a 30-as lopásból is 350 kavics. Sztem egy bizonyos karakterszint felett 30-40-es lopás nem drága, és érdemes felhúzni.
Dátum: 2010.04.05. 13:43:47
Azt azért nem de az azért más dolog, az őskő az tényleg olyan, hogy v1-en nem veszek kavicsot, de néha jól jönne egy 30kavics, egy új feleszerelés, vagy éppen a mai nap sietek, meg spórolok a CSP-vel akkor őskőért gyorsítok, de nem akarok SMS-ért venni.
Dátum: 2010.04.05. 13:42:21
vannak benne jó ötletek, ami tetszik, hogy egyes hordák egyedibbé tétele, esetlek plusz szakértelmek, tehát minden hordának pár egyedi szakértelem. továbbá mondjuk korlátozások, hogy pl varázsló 2 szinttel előbbi varikat levehet, viszont fegyverből 1 szinttel később. Harcos kari 2 szinttel előrébb levehet pajzsot, páncélt, varázslatot -1 szint. Barbár fegyvert 2 szinttel előbb, varit -2 szint. ezt ki lehetne találni RPG-s oldalát nézve, most csak példákat írtam. Tetszik a kisebb szövetségek, 10-15 fővel. Az a koalíció furin hangzik, de akár még az is. Ami tényleg fontos lenne, hogy legyen kasztok és nagyobb különbségek a kasztok között.
Dátum: 2010.04.05. 13:36:09
nagyon tetszik az ötlet, viszont akkor a kiégett őskővet is közösíteni kellene.
Dátum: 2010.04.04. 18:23:07
vagy ami egyszer felvetődött, hogy hozott LE-hez kötött TP, tehát ha valaki sok LE-t hoz portyában, akkor több TP-t kapjon, ha kevesebbet, akkor kevesebbet...persze szint, ütőtáv figyelembe vételével...csak ötletelek..
Dátum: 2010.04.04. 18:22:12
hát-hát...nem tudom, az igaz hogy a kvíz sokszor idegesítő, meg nem lehet mindenki kvízprofesszor, de ha mindenki egyforma LE-t kapna vadászatból, akkor már tényleg nincs sok különbség karik között a portyázást leszámítva. Sztem kvíz maradhatna. Ellenben:

Fix alap EH, tehát hogy ha valaki nem fejlesztett EH-t, akkor is azért pár száz LE-t kapjon a csatáért...
Dátum: 2010.04.04. 13:13:11
támogatom, gyorsabb is lenne gondolom kicsit a rendszer...
Dátum: 2010.04.04. 12:53:35
Veled is egyet értek, sőt, ez lenne talán a jobb megoldás, de ha mindenképp lenne V5-t, akkor az általam javasolt ötletek megvalósítását díjaznám, és valsz reggelnék.
Dátum: 2010.04.04. 12:51:58
v5-ös koncepciók már születtek, többek között én is ilyen világon indulnék el talán:

- nincs VF és szinguláris
- kreatív affinitás hatásfoka felére csökken(szintenként 1% plusz LE-t ad, max szint 50-es....vagy szintenként 0,5% és max szint 100)
- kivégzés nem ad extra LE-t, vagy legalábbis nem sokat
- opcionálisan mindenkinek INSPIRÁTOR
- manakonstrukció nem lenne
- normál sebességű szerver

most így hirtelen ennyi jutott eszembe, ami nekem tetszene, ezzen esetben talán nem húzodna szét annyira a mezőny, több célpont lenne midnenkinek, továbbá portyázást most is megérni, de már nem annyira, hogy 10-20M LE-s diffek lennének, csak fele...főleg ha kreatív max szintje 100 lenne, és 0,5%ot adna 1 szint. Továbbá a háborúkkal is lehetne valamit kezdeni, hogy jobban megérje, talán mondjuk a vesztes fél kevesebb LE-t veszítene a kótből, győztes 2x annyit kap(vagy akár vesztes ne veszítsen semmit?!)

Én kb ilyen jellegű világba vágnék bele talán megint. Jó lennének esetleg új tárgyak is, de az már gondolom sok plusz. Minden más maradna v1,v2 szabályai szerint.
Dátum: 2010.04.03. 18:35:12
Ez a script undorító...csoda ha az ember nem tud egy értelmes kvízolimpiát megcsinálni azokkal szemben akik ezt használják...
És akkor most jön a dilemma, hogy csaljak én is, vagy nyugodjak bele, hogy soha nem fogok a csalók ellen győzni, sose lesz kvízmedálom:(
Dátum: 2010.04.03. 18:32:42
Én annyit még hadd mondjak el, hogy sokan ötletelnek, hogy melyik kufár bónusz éri meg jobban, de én azt mondom, hogy kár ezen annyira agyalni, számolgatni, mert az senki se tudja kiszámolni, hogy melyik kufár fog nyerni. Lehet hogy kiválaszt valaki egy szte naggyon über táp bónuszt, és utolsók lesznek és kiszűrják a szemét egy végzet medállal. Vagy nem sikerül elég térképet szereznie, hiába győz a kufára. Úgyh ne csak a legnagyobb bónuszt nézzétek, hanem azt is, hogy melyik éri meg jobban esetleg úgyh, hogy ha csak 2.-ak vagy 3.ak lesztek.