Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Arvion

Oldal: 12
Kedves Beholder alkalmazottak / tulajdonosok:
1. Miklós: a levél az info@vegzetur.hu-ra ment el
Ez eléggé elszomorító, értékelni tudtunk volna, ha beismered, hogy hibáztál, és bocsánatot kérsz érte. Talán még nem késő most sem?

Már leírtam a véleményem és az álláspontom. Bocsánatot nem kérek olyanért, amit nem csináltam (szándékosság)
2. Baraty:
Csak egy apró adalék: a kufármedálos lgy-termelés bug elvileg az előző találkotó után rövid idővel javítva lett.

Elvileg? Talán? Ki tudja?
3. Dikó István: nem, nem jön a második menet, bármennyire szeretnéd.....Nem én kezdtem a nyilvánosság elé tárni az állítólagos (igen még mindig ezt állítom) Őskőtermelést.
Nem uszítottam senkit, van 1 álláspontom, ami mellett kitartok és Nektek is van valami amit szövegszerkesztőkkel akartok bizonyítani......
Amikor idetettem a levelezést és a véleményem ezt is megírtam:
Ezek után nem lennék meglepve, ha a V2-karim is BAN-ra kerülne és elvennék az ősköveit is vagy a Beholder törölné a karikat és a hozzászólásom.

Bejött....
Csak azt nem tudom megérteni és elfogadni az eljárásotokban, akármennyi postot írtok ide, hogy ezt miért 1 hét eltelte után tettétek meg, miért nem küldtétek el e-mailben, holott kértem. Miért olyan doksit tettetek fel, ami csak a "csalás sorait" tartalmazza és nem screenshotot esetleg magyarázatokkal, vagy kiemelni, hogy itt és itt történt a csalás.
Ha valaki ért egy kicsit a logokhoz és van elég ideje, egy adott logfile-ba bármit be tud tenni, később screenshotot is lehet csinálni.
Ezt ne vegye senki uszításnak! Nem annak szánom....
Jah és köszönöm Dikó-nak, hogy miattam létrehozott egy új kategóriát Megtisztelsz, bár semmi hasonlóság köztem és a Viszkis között.....

Kedves Fórumozók!
Aki akar titulálhat csalónak, kitehet a szövetségből (Ariel) stb. nem fogok sem bunkózni senkivel, sem megsértődni sem itt, sem a privát életben....Kulturáltan szóltam itt is, nem felháborodva, bunkózva.
Mindenki azt gondol, amit akar, joga van hozzá, mint ahogy nekem is jogom van a Beholdernek leírni a véleményem, melyet továbbra is tartok.
Rövid távú céljaim vannak, hosszúak már nincsenek.
Kár, hogy Arviont nem tudom már megkérdezni, hogy látta-e tényleg ezt a pótkocsinyi kavicsot.
Zárolódott a V2-n.

Sztem ő is kiszáll, a végtelen történetből.


Igen kiszálltam és nem, nem láttam azt a több tonnányi kavicsot egyik karinál sem.

Nagyon sajnálom ha vkit megbántottam, vagy úgy érzi megvezettem a fórumon / játékban, az nem volt szándékos.

Megyek, eltolom a "kavicsokat", lehet, hogy el tudom még költeni....

További Jó "csaló nélküli" játékot Mindenkinek!
És miért is bug kihasználás? Mert medállal drágábban adok el vmit, mint amennyiért vettem?
Feltettem a kérdést a levelezésben is: akkor miért van a medál a játékba? Ők adják a bónuszokat, de nem nézik mit okoz?
Ezzel a felfogással Utólag elvehetnék a kincspontokat is azoktól, akik a Ősi Kritikus Sokkoló-val ütötték az epiket, mert tévesen került bele a tüskésbőr?
Nyilvános fórumon megszólalok én is, mivel én voltam az egyik, akit kitiltottak, és a példákat szerintem rám hozták.
Pár dolog, amit sérelmezek és továbbra is fenntartok magammal és a karimmal kapcsolatban:
- NEM szándékosan használtam a bugot, majd a lenti levelezésben részletezem
- screenshotok és levelezésen keresztül bemutatom milyen "elbánásban" részesültem, milyen bizonyítékokkal támasztották alá igazukat
- továbbá azt is, hogy kinek a döntése volt, reagált-e a levelemre, amit Neki címeztem

A történetet megpróbálom összefoglalni röviden, illetve a leveleket is beollózom ide.

Szerintük szándékosan bugot használtam ki.....
*Tiltás oka: *Programhiba kihasználása
A játékvezető megjegyzése:
7 nap, állatfelszerelés gyors eladása sokszor, őskő duplázás

Történet röviden:
Kufár medállal kap a karim x% LGY kedvezményt. Zafír gallár ára. 2450 LGY (kedvezménnyel) és 8 őskő. Eladása: 2500 LGY és 8 őskő -> Ergo infinitive LGY
Továbbá templomi küldetés: Költs el összesen X lélekgyémántot a kufárnál!
Ugyanezzel a módszerrel csináltam:
Vásároltam 10 olyan állatcuccot, amely Őskőbe és LGY-ba került, majd gyorsan eladtam őket, oly módon, hogy nem vártam meg eladáskor, hogy az oldal betöltődjön, hanem gyorsan klikkelgetve eladtam mind a 10-et. Itt jött a probléma állítólag:
E-mailban az alábbi levelet kaptam:
A programhiba az volt, bár ezt te is tudod hiszen kihasználtad, hogy állatfelszereléseket vettél őskőért, majd egyesével eladogattad, gyorsan kattintva egymás után, kihasználva azt, hogy ilyenkor a rendszer néha duplán vette a kattintást, ezzel őskövet termeltél magadnak. -> ezt nem vettem észre, lehet, hogy így volt

Kaptam 1 hét ban-t, elvették az összes Őskövemet (kb 900 az Ősköves akció után) és a kiégetteket is (kb 300 lehetett) -> buktam kb 10KHUF-ot.
Állítólag régóta csinálom (Május óta), több 1000 soros a logom, ahol ezt látják, én nem kaptam semmilyen bizonyítékot (még screenshotot sem) e-mailben, Ők mindent láttak, de semmit sem mutattak, napra mp-re pontosan tudják mikor, mit csinálgattam, de pontosan nem számoltak ki semmit stb.
Minden templom esetében a fenti módszerrel csináltam ezt a küldit itt is és a V2-n is, de csak a V1-est büntették!

Levelezés Dikó Istvánnal:
Szia.

Erdekes, fel sem tunt hogy folyamatosan szaporodik az oskoveid es kiegett oskoveid szama? Na ne.
Tudtal errol, megha allitasod szerint nem is ezert csinaltad (szerintunk ezert) es nem szoltal.
A buntetes merteke nem az en hataskorom volt ebben az esetben, hanem a vezetosege. Egyebkent teljesen egyetertek vele.

Egyebkent meg a visszaeso tolvajt sem szoktak figyelmeztetni hogy ejnye-bejnye talan ezt abba kellene hagyni. Vagy elkapjak, vagy sem, viszont ha elkapjak akkor buntetik. Ennyi.
Ezzel az uggyel kapcsolatban nincs tobb mondanivalom, a buntetest megkaptad, ha letelt az 1 het, automatikusan megszunik a letiltas es jatszhatsz tovabb.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dikó István
Végzetúr játékvezető
info@vegzetur.hu

2012. 10. 29. 19:40 keltezéssel, xxx írta:
> Szia István!
>
> Pár észrevétel , amit ne vegyél kötözködésnek:
> "A programhiba az volt, bár ezt te is tudod hiszen kihasználtad...." - mint írtam az előző levélben is: LGY miatt volt amit csináltam, ősköveket pedig függetlenül attól, hogy mennyi van kb 2 havonta illetve akció esetén vásárolok 5200HUF-ért (ellenőrizd le a befizetéseket, ha akarod). Kufár medál miatt 2450LGY-ért vettem állatfelszerelést, 2500-ért eladtam, ha a kufármedálok ilyen használata (LGY termelés) programhiba, akkor miért vannak kufármedálok a játékban?
>
> "Ezt régóta csinálod, és érdekes módon még nem szóltál egyszer sem, hogy miért is
> szaporodik az ősköveid száma."
> Pontosan mióta is? Őskövekről, vásárlási szokásokról meg fent és lent már írtam.....
>
> "Letiltottunk egy hétre, nem zártunk ki a játékból, egyelőre... Természetesen az ősköveidet, és kiégett ősköveidet elvettük. Lehet többet is mint amennyit ezzel tápóltál, de ezt tudd be tanulópénznek és figyelmeztetésnek."
> Ezt kicsit erősnek érzem...kb 900 őskövem volt, ami kb 10K HUF. Az 1 hét kizárás rendben, ha tényleg vétettem a szabályok ellen, mert nem tudtam erről az őskő duplikációs programhibáról, de fent és az első levélben írtam már.
>
> "Ha az megvigasztal, másnál is felfedeztük ugyanezt a trükközést,
> ugyanilyen büntetést kapott mint te." - nem ez nem vigasztal......
>
> Magyarországon Mindenki ártatlan addig, amíg be nem bizonyosodik bűnössége minden kétséget kizárólag. Számomra a le írt indokok nem tejlesen egyértelműek, de lehet, hogy én vagyok a hülye...
> Illetve a halmozati büntetést (1 hét ban, összes Őskő ->0 és összes kiégett őskő -> 0) visszaesőknél ajánlatos használni.
>
> Illetve még 1 dolog: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.0 -> 13. hozzászólás Miklóstól:
> "Értelmetlenül nem akarunk senkit büntetni, az elsődleges cél a szerver lag megszüntetése. Ha valakinél ilyen problémát észlelünk, első alkalommal csak figyelmeztetés lesz de utána már bant."
> Ha olyan régóta csinálom és tápolom magam, gyorsan egymás után eladva a cuccokat, akkor ez script-nek minősül?
> Ha azt írtad, hogy én nem szóltam egyszer sem, Ti sem figyelmeztettetek egyszer sem, pedig van állítólag ilyen programotok, ami a gyorsan ismétlődő tevékenységeket kiszűri.
>
> Várom válaszod.
>
> Üdv.:
>
> Arvion
>
> -- Eredeti üzenet --
> Feladó: Dikó István <info@vegzetur.hu>
> Címzett: Varga Béla <arvion@vipmail.hu>
> Elküldve: 2012. október 29. 15:31
> Tárgy : Re: Végzetúr - V1 - Arvion(365) Zárolás
>
>
> Szia.
>
> A programhiba az volt, bár ezt te is tudod hiszen kihasználtad, hogy
> állatfelszereléseket vettél őskőért, majd egyesével eladogattad, gyorsan
> kattintva egymás után, kihasználva azt, hogy ilyenkor a rendszer néha
> duplán vette a kattintást, ezzel őskövet termeltél magadnak. Ezt régóta
> csinálod, és érdekes módon még nem szóltál egyszer sem, hogy miért is
> szaporodik az ősköveid száma.
>
> Letiltottunk egy hétre, nem zártunk ki a játékból, egyelőre...
> Természetesen az ősköveidet, és kiégett ősköveidet elvettük. Lehet
> többet is mint amennyit ezzel tápóltál, de ezt tudd be tanulópénznek és
> figyelmeztetésnek.
>
> Ha az megvigasztal, másnál is felfedeztük ugyanezt a trükközést,
> ugyanilyen büntetést kapott mint te.
>
> Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!
>
> Üdvözlettel:
> Dikó István
> Végzetúr játékvezető
> info@vegzetur.hu
>
>
> 2012. 10. 29. 13:42 keltezéssel, Varga Béla írta:
> > Hali!
> >
> > Meglepődve tapasztaltam, hogy a V1-es Arvion nevű karakterem zárolták az
> > alábbi indokra hivatkozva:
> > *Tiltás oka: *Programhiba kihasználása
> > A játékvezető megjegyzése:
> > 7 nap, állatfelszerelés gyors eladása sokszor, őskő duplázás
> >
> > Állatfelszerelést adtam el sokszor egymás után, ez igaz, de hogy az
> > őskővet dupláztam volna....ez nem tűnt fel. Ami miatt ezeket csináltam,
> > hogy van LGY kedvezmény kufár medálból és ezzel növeltem a LGY-ok
> > számát. 2450LGY-ért megvettem, majd 2500ért eladtam. Más is csinálja /
> > csinálta ezt, én is innen tudom,
> >
> > Őskövekről annyit, hogy ha a duplázás a célom, akkor nem veszek
> > 5200HUF-ért ősköveket, majdnem minden második hónapban.....
> >
> > Szeretnék egy részletesebb jelentést, magyarázatot, hogy mivel mit
> > okoztam, mi volt a programhiba, melyet kihasználtam, mert nem igazán
> > értem a JV megjegyzését.....
> > Több online játékkal is játszom és még soha, sehonnan nem tiltottak ki
> > szabálytalanság miatt.....
> >
> > Választ előre is köszönöm.
> >
> > Üdv.:
> >
> > Arvion


Ezután online VU chaten a következő történt:
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
egyszerűen kidobott....
2. próbálkozás:
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_04_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_05_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez okt. 30-án történt. Okt 28-án kapta a V1-es karim a ban-t, de chaten elhangzik, hogy a mai napig csináltam, ergo 30-ig.......
VU chat és segítőkészség közelít a 0-hoz. Nincs telefonos egyeztetés, nincs printscreen stb, amit leírnak az úgy van és kész......

Ezek után írtam 1 levelet Miklósnak, amire NEM reagált. Íme a levél:
Szia Miklós!

Elég sokat beszéltem ezzel kapcsolatban Dikóval. Normális bizonyítékot még nem kaptam, ami minden kétséget kizárólag bizonyítaná, hogy Programhibát használtam ki.
Mint Vezetőtől, várnék Tőled egy kimerítő magyarázatot, esetleg a logot printscrenekkel példaképpen, hogy pontosan mikor mit csináltam, hogyan használtam ki a programhibát, milyen előnyre tettem szert stb.
István szerint több 1000 sor a logom, ahol mutatja, hogy állítólag "szándékosan" kihasználtam a bugot és több 1000 őskőre tettem így szert.
A Neved elhangzott, hogy Te döntöttél a szankcióról. 1 hét ban, összes kiégett és összes őskövet nulláztátok (ezt nem látom, István írta).
Gondolkozz reálisan: aki befektetett a karakterébe 60-70 ezer ft-ot, az szerinted kockáztatná a kitiltását?
Az meg tudomásom szerint nem programhiba, ha a Kufár medállal olcsóbban veszem meg a Zafír nyakéket (2450LGY és 8 Őskő), majd eladom a normál árban (2500LGY és 8Őskő). Bár a chat legvégén István szerint ez is bug volt......
Az meg egyenesen unfair tartom, hogy Ti láttok ott mindent, de screenshotok segítségével semmit nem osztotok meg a "vádlottal", sőt mi több Ősköveinek elvételével büntetitek és kivesztek a zsebéből 10KHUF-ot.
Ez hol van leírva a szabályzatban (ily módon büntethetitek a karaktereket)? Tudomásom szerint pénzbeli büntetést az ügyészség, bíróság, NAV, rendőrség stb. szabhat ki. Beholder melyik ezek közül?

Várom válaszod.

Tisztelettel:

Arvion - V1

Válasz nem érkezett a mai napig sem....Ennyi adatom van nekem.

Itt én nem érzek eddig semmilyen fenyegető hangnemet amire Miklós célozgatott:
Az esetek többségében az illető van annyira gerinces, hogy elismeri a csalást, és elnézést kér. Néhány esetben azonban a csaló az, aki hihetetlenül felháborodik, hogy hogy merik őt büntetni, ő nem is tudott erről, hogy ez csalás, meg különben is, a mi felelősségünk, hogy a játékban ne legyenek bugok, fenyegetődzik stb.


Nyugodtan "kiteregetheted", aki csalt szándékosan, az elfogadja, aki nem az szót emel az igazságtalanságért:
Amikor egy játékost csaláson kapunk, a dolgot nem szoktuk kiteregetni, épp elég szégyen ez számára, nem akarjuk emellett még pellengérre is állítani.


Illetve még 2 dolog:
Bemásoltál 1 "állítólagos" log részletel, ami az én olvasatomban azt bizonyítja, hogy:
2012-05-10 (dátum) 11:38:39(időpont);-160(elköltött Őskő - dbszám * ;zafír gallér(tétel) vásárlás(cselekvés) (20 db)
Hol az eladás? Hol az Őskő növekmény? Hol a karakter azonosító?

Ban után 1-2 nappal kértem screenshotokat a log file-ról. akkor semmit sem kaptam, sőt válaszolni sem válaszoltál....amit meg Dikó művelt és írt az ügyfélszolgálaton azt meg jobb, ha hagyjuk.....
Erre több mint 1 héttel később beteszel ide vmit, amire azt mondod, hogy log file-ból van, bizonyíték (nekem nem, de lehet, hogy hülye vagyok hozzá). Lásd a pár sorral fentebbi kérdéseket.
Tehetsz most már be screenshotokat, de a Beholder "jó" hírét megvédve, már elképzelhetőnek tartom, hogy egy programozó által módosított (saját igazatok bizonyítása miatti) log file-ról készül majd.

Pár kérdés még maradt bennem, amire eddig nincs válasz:
- vki beleölt a kariba 60-70K HUF-ot az évek alatt (vagy többet) és folyamatos fizető, kockáztatná a karakterét?
- V1 és V2 kari ugyanazon tulajdonosé: Miért csak a V1-en volt a BAN és a büntetés?
- Miért 1 héttel később szólal meg Miklós? - levélre nem válaszol......
- Miért nem kaptam rögtön screenshotot a logfile-ról?

Pár reakció és befejezem:
Crimson:
Re: Rövid és hosszútávú céljaid a játékban
Elmondják neki azt, amit már nagyon jól tud? Inkább ő tette volna jobban, ha lapít hőbörgés meg hazudozás helyett.
Szerintem:)

Kikérem magamnak a hazudozást, nem sértegettem senki, tisztelet Mindenki felé megvan. Ha nem ismersz minden részletet, ne nyilatkozz felelőtlenül.

Miklós:
A helyzet az, hogy a játékos cirka 90 alkalommal vett meg 20 darab felszerelést, és adta el őket egyesével. Megszámoltuk... A VT-hez kellett neki ennyi? Véletlenül csinálta, észre sem vette? Ne vicceljetek. Hogy pontosan mennyi őskövet csalt ezzel, pontosan nehéz kiszámolni, de NAGYON SOKAT.

A log mire való? Fent már részleteztem: Eladás? Őskő növekmény? Karakter? Mennyi az a NAGYON SOK?

Utolsó "szösszenetek" a részemről és a témát részemről lezárom:
- Állat felszerelés vétel és eladás LGY költésre -> sokan használják
- AH bug -> duplán kattintva 1 tárgyat ad el, de dupla dukátot kapsz (nem 2-t a bérlet miatt, hanem 4-et!) -> jelezték feléd már 1 ideje
- Landragór 3. fázisa 1 órával hamarabb indult. 3. ütésre kiesett az Epikus kincsesláda -> bug, mert 9 és 10 között ütöttem?
- VT egymás utáni 8 napon belépés a játékba, 5 Lady verseny és 5 épület statisztika több napon keresztül nullázódott -> bug, kompenzáció a karaktereknek?
- a legjobb, hogy a játék eleje óta nem zárolnak senkit multizásért, ha prém (bocsi Mindenkitől aki érintett ebben), de ha szerintük őket őskővel rövidíted meg, ne adj isten nem is szándékosan (annak ellenére, hogy az ő programozásuk a sz*r), mert pl 4 év alatt nem sikerült betenni, hogy lenyíló ablakkal egyszerre többet is el tudj adni ugyanabból a tárgyból, akkor persze utólag is zárolnak, és még az ősköveidet is elveszik, ha pedig bizonyítékokat akarsz, akkor finoman elküldenek a búsba... -> idézet a szövetségi fórumról, amivel egyetértek teljesen.....
- Miklósunk valójában teljesen tudatában van, hogy a VÚ népessége folyamatosan csökken, de a megmaradt játékosokról még az utolsókig igyekszik legombolni, amit le lehet, a lehető legkisebb energia és pénzbefektetéssel. -> belső szövi fórumról vélemény
- Rengeteg nerf vagy csak egyszerűen tovább nem lépés: Annak idején kezdődött a normál küldetések leállásával, az épületeket nem fejleszti már vagy másfél éve (pedig nem sok idő lenne, akárcsak a meglévőket upgradelni, a külső fórumon rengeteg ötlet volt, a V5-ösök pedig teljesen szívnak vele), az ismételhető küldetésekben a vadászatos küldik egyszerűsítése (15 kisebb vadászos és 8 kiégett találósban azt az 1-1 változónak az átírása), Af képességek (bár ez engem nem érint de jó pár játékosnak igen csak hiányoznak hónapok óta). -> belső szövi fórumról vélemény

Bocsi, ha hosszú voltam, de NEM vagyok hajlandó lenyelni a "békát", melyet a számba erőszakoltak!
Miklóstól az lett volna a fair, ha a teljes történetet, levelezést, logot közzé tesz, nem pedig a karakter háta mögött a fórumon próbálja bizonyítani több-kevesebb sikerrel a Beholder igazát.

Ezek után nem lennék meglepve, ha a V2-karim is BAN-ra kerülne és elvennék az ősköveit is vagy a Beholder törölné a karikat és a hozzászólásom.

Köszönöm annak aki végigolvasta a kisregényem és eltekintett az esetleges helyesírási hibáktól. Elnézést azon karakterektől is, akiktől idéztem a belső szövetségi fórumokról. További jó játékot és jó éjszakát.

Témát részemről lezárom, mert semmilyen érdemi fejlődés / előrelépést nem várok a témában a Beholder oldaláról. Őskővásárlás beszüntetve mindkét karakternek, törlés egyenlőre saját szándékból nincs a megismert társaság miatt.

Arvion V1 és V2
Dátum: 2012.04.23. 20:04:33
A következő bajnokira mikortól lehet nevezni?
Mely isten volt Hercules a római mitológiában?

a sport (atlétika) és utazás istene
az Alvilág kapujának őrzője
a gyógyászat és az egészség istene
a tűz és kovácsmesterség istene

Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Mi ebben ami nem értlmezhető?????

Egyesek Kvíz értékelése nagyon szánalmas.....
Melyik évben született II. (Stuart) Mária, Anglia, Írország és Skócia királynője?

1226
1664 - helyes válasz
1879
1912

Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Aki egy kicsit művelt az ki tudja következtetni.......Már amúgy sem lehet válaszolni a legtöbb mostanában feltett kérdésre csak a google segítségével.....

Kérdés csak az, hogy miért kapta ezt az értékelést......
Dátum: 2009.03.04. 12:29:47
Nálam nem igazán működött a Védelem itala...
Pihentem + ital még 10 óráig véd.

Csata:
A csatában összesen 284 sebzést okoztál, és 1082 sebzést kaptál. Ebből összesen 158 sebzés jött 3 állattól.

Tulajdonság összegem: 606, ellenfelemé 722.....
Dátum: 2009.03.03. 21:15:36
37.szinten
A jutalmad 1002 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
A jutalmad 1382 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
A jutalmad 1239 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
A jutalmad 1261 lélekenergia és 23 TP. Csata leírása
36.szinten
A jutalmad 1192 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
A jutalmad 1299 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
A jutalmad 1280 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
A jutalmad 1087 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása

Mondjuk nem tudom, hogy a kreatív affinitás itt játszik-e......
Dátum: 2009.03.02. 18:01:38
Idézet: Pietrus - 2009.03.02. 17:51:45
Mit jelent a "clock" szó?
ott
óra
mokka
lánc


szótár

Milyen Nemzetiségű a Within Temptation?
Svéd
Angol
Holland
Finn

Én vagyok csak ennyire tudatlan, h nem hallottam róluk?


http://hu.wikipedia.org/wiki/Within_Temptation -> itt nagyon sok dolgot meg lehet találni....Innen nézek kérdéseket és többnyire itt keresek. Amúgy holland nemzetiségű, de csak az tudja fejből, aki csípi az együtteset....Ergo nem alapműveltségi kérdés
Dátum: 2009.03.02. 17:49:00
Íme 2 kérdés, ami külön világon szerepel, de Érdektelen lexikális tudás miatt hibás kérdésre értékelték:
Hány tagú a Nightwish együttes?
2
5*
7
3

Mikor alakult a Nightwish együttes?
1996*
1982
2007
1990

Akkor ennyi erővel az összes Harry Potteres kérdést ki lehet venni a kvíz rendszeréből, mindegyik világon....ott még a goggle segítségével sem tudod megválaszolni a kérdések 50%-át, csak ha láttad a filmet......

Miért nem használják az internetes keresőket? Eddig amit nem találtam meg 5 perc alatt azt értékeltem rosszra.....De ezek után érdemes megfontolni, hogy azok mind érdektelenek számomra, amire nem tudom fejből a válasz......
Dátum: 2009.02.23. 15:42:10
A Térkapuból kieső Nyakláncok és Gyűrűk gyakoriságát meg tudja nekem vki mondani?

Sajnos szint*2+6os szerencsével az utóbbi 30-40 Térkapus látogatásomnál semmi sem esett ki...

Az első héten jött 3-4 cucc, azóta semmi...
Dátum: 2009.01.28. 13:58:12
Idézet: Ireiko - 2009.01.28. 12:20:36
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet elkábítani egy ellenfelemet???
Előre is köszi a segítséget.


Elkábítás => Bénítás

Olyan Fókuszkristályt kell a fegyverbe helyezned, ami ilyet ad.
Jelenleg 1 ilyenről tudok: Tört gyémánt - 5 Őskő - Bénítás: +4% - 18.szintű
Dátum: 2009.01.28. 13:55:46
Idézet: Drizztian - 2009.01.28. 11:46:43
Az építéssel kapcsolatosan lenne kérdésem. Az építés szakértelemmel növelt építés hogyan alakítja a szerencsét?Beleszámít a szakértelem vagy nem? Továbbá a Citadella semlegesítés fejleszti-e a szerencsét?Előre is köszönöm a választ.


Az Építési szakértelem nincs hatással a Szerencse fejlődésére
Dátum: 2009.01.06. 22:27:16
Idézet: Dragon HUNter - 2009.01.06. 21:53:49
Idézet: Arvion - 2009.01.06. 21:21:24
Persze, hogy pörög az ÉPd....csak nem fel, hanem le....2 órán belül 3 támadást kaptam 30-31.szintről.....Mindegyik 700 feletti összsebzést nyomott (közben persze pihentem)....Egészségem felnyomtam 50re....és ennek ellenére esélyem sincs, hogy a PortyaPontokat elköltsem......
És lehetőleg ne azok "osztogasság az észt", akik pont ezt csinálják....

Sorry nem akarok senkit megsérteni, akinek nem inge, nem veszi magára.


Akkor ne csak az egészséget emeld, hanem a védelmedet is, akkor nem kapsz annyi sebzést. Mindenáron portyázni szeretnél? Akkor vadászattal növeld a megfelelő tulajdonságodat, hogy csatában ne sebződj akkorát. Ennyi a titok nyítja.


Ne mond....tudom mi a titok nyitja Csak kár a 70 feletti alap védekezést (amire ugye még rájönnek a tárgyak, Szövetség adta bóniszok + pihenés) is simán átütik......
Itt még1x ismételném a gond az amit Tyberius06 is leírt....irreálisan nagyokat sebeznek.....
És a sztorihoz hozzátartozik, hogy magasabb az össztulajdonságaim száma, mint egyes 30-31.szintűnek....csak nem érek vele semmit....
Dátum: 2009.01.06. 21:21:24
Persze, hogy pörög az ÉPd....csak nem fel, hanem le....2 órán belül 3 támadást kaptam 30-31.szintről.....Mindegyik 700 feletti összsebzést nyomott (közben persze pihentem)....Egészségem felnyomtam 50re....és ennek ellenére esélyem sincs, hogy a PortyaPontokat elköltsem......
És lehetőleg ne azok "osztogasság az észt", akik pont ezt csinálják....

Sorry nem akarok senkit megsérteni, akinek nem inge, nem veszi magára.
Dátum: 2009.01.06. 13:53:33
Én is támogatnám, ha vmilyen megszorítást kapnának azon játékosok, akik 5-6szinttel lejjebb lévő karaktereket támadnak. Sajna eléggé fusztrál, hogy állandóan 30-31.szintről támadnak meg, és csatánként 600-800 ÉP-t sebződök, LE-t pedig nem visznek tőlem.
Reggel belépek és nincs életerőm....így kezd elmenni a kedvem, pedig elég sokat költöttem karakteremre.
A portyapontok tekintetében is meg lehetne fogni szerintem ezeket a karaktereket.
1-2 szinttel lejjebb támad -> 1 portyapont
3-4 szinttel lejjebb támad -> 2 portyapont
5-6 szinttel lejjebb támad -> 3 portyapont
Tudom, hogy a portyázás már meg lett "vagdosva", de vmit csinálni kellene.
Dátum: 2008.12.04. 07:38:38
Szerintem hibás kvízkérdés:

Ki volt Agatha Christie férje?
Helyes válasz a kérdező szerint: Nem volt férje
Viszont a neten mást találni: Agatha 40 évesen ismeri meg a fiatal régészt, Max Mallowant, egy, a Közel-Keleten tett látogatás, nyaralás során. 1930. szeptember 11-én összeházasodtak Skócia-ban.
Dátum: 2008.12.03. 15:50:56
Havonta egyszer megrendezésre kerül a bajnoki viadal, amelynek győztese különleges érmet szerezhet, minden érem +1et ad minden tulajdonságodhoz.
A viadalon több kategória is van, mindenki a hozzá hasonló szintűekkel egy csoportban indul.
Minden csata kezdetén az ÉP-d és VP-d maximumról indul, állatod is max ép-ről kezd. A viadalon szerzett sérülés, lélekenergia, tapasztalat nem valós, karaktered nem kapja meg.
Dátum: 2008.12.01. 17:07:22
Mi történik akkor a karakteremmel, ha nem küzdök a Fertőzés ellen?
Dátum: 2008.12.01. 16:51:10
Ahhoz, hogy a befogott állaton LE sajtolást alkalmazzak, be is kell idomítani?
Oldal: 12