Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - bonca

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.07.03. 12:41:12
Meg a Hatalom Tornyát.
Dátum: 2009.06.29. 16:42:09
Igen, ezt már többször taglaltuk különböző fórumokon, hogy a 20-0, az nem egyenlő a 100%-os győzelemmel, hanem 20 generált csatából 20 győzelmet jelent. Ha 100-at generálna a gép, akkor lehetne látni, hogy volt esetleg 1-5 % esélye, mert 99-1, esetleg 95-1 jönne ki.
Dátum: 2009.06.27. 16:22:28
Lehet, hogy túlmisztifikáluk egy csöppet, de legalább Mi, a VU fórumtársadalom had emlékezzünk meg egy topikban a halhatatlanokról.
Főleg mert egy részük már csak így lehet velünk.

Ez szerintem nagyon jópofa kezdeményezés.
Dátum: 2009.06.27. 15:01:31
Én az eddig javasolt nevekhez még Peturét tenném hozzá.
Remek stratéga, maximálisan segítőkész bármiben, és nem utolsó sorban ritkán, de értelmesen szólal meg a fórumban.
Dátum: 2009.06.22. 22:06:19
Sokaris! Megkérnélek, hogy próbálj kultúráltan nyilatkozni, mint a szövetségi társaid.
Ráérsz kifordulni magadból, majd ha titeket vernek.
Dátum: 2009.06.21. 18:18:36
Idézet: Zaccmester - 2009.06.21. 16:17:57
Azt hiszem elég jól boldogulnak, viszont a KH hogyan jön a képbe? Nincsenek szintben a K&V tagjai a géppel, akkor mi a fenének szabadítja rá a JV hetente? Ez lenne a kérdésem, hol van itt az értelem? Nem adnak semmit (sem LE, sem "élmény"), akkor mi a fenének mennek?


Nem tudom miért keresel értelmet a dolog mögött. Némely szövetséget állítólag játékosok irányítanak, sokszor mégsem lehet felfedezni az értelem szikráját sem némely cselekedetükben.
A te lelkiismereted, engem sem érdekel. Csak azért jeleztem, hogy ne ringasd magad abba a hitbe, hogy vakok vagyunk ott elöl.
Tudjuk Jerikóról, hogy okos fiú, hát kitalálta hozzá ezt a remek fedősztorit. Okos, de a topban sem hülyegyerekek játszanak.
Jerikó és Destiny vesztett LE-je kb. 300-350 K-val több, mint a top20 átlaga. Legalább 15-20 ilyen "segítség" kell ehhez fejenként, ami a mese kategória, mivel a topban is egyet-kettőt fejenként biztos csináltak a karakterek.
Dátum: 2009.06.20. 19:48:30
Hát, winnie...
Bár a politikával kapcsolatos hozzászólásoddal teljesen egyet kell értsek, most már teljesen biztos vagyok benne, hogy vagy bérblogger vagy, vagy Miklós közeli rokona.
Azért engedd meg nekünk Pityu, hogy kételkedjünk ebben...
Dátum: 2009.06.19. 17:59:11
Csak adjál ötleteket!
Majd a következő találkozón totalizatőr rendszerű nyereményezés lesz a kvízen, a lottó analógiájára. Azaz, azt mondják majd, hogy a legjobb válaszadók között kiosztanak 100 őskövet.
Dátum: 2009.06.17. 10:22:15
Szerintem valami 4-600 LE lehet náluk alapból, azaz nem lehet őket lenullázni. Ha valamelyik zsínórban nyer két-három győzelmet, akkor lehet nála több, és ilyenkor többet rabolhatsz, illetve ő is többet visz.
Dátum: 2009.06.14. 19:28:52
Jövő hét pénteken a már győzedelmeskedő szövetségek újra hadat üzennek nekik és várhatóan hétfő délután megkapják a hetedik vereségüket.
Ha nem jön közbe semmi váratlan.
Dátum: 2009.06.14. 19:26:07
Nyugi gyerekek! Nyilván bug, és mivel vasárnap van nem biztos, hogy tudnak róla Miklósék. Hétfőn gondolom minden világ megkapja a maga tárgyait.
Türelem...
Dátum: 2009.06.13. 17:55:15
Én egy párszor már összeszólalkoztam winnie-vel itt a fórumon, úgyhogy talán nem fognak részrehajlással vádolni, de a 2169-es HSZ-ével teljes mértékben egyet tudok érteni.

Mi az, hogy minden tiszteletem X-é, aki döntetlenes cuccban állta, hogy végigdózeroljátok? Ember! Ilyen nincs!
A szövetsége oldalárol megdorgálnám, hogy ha a többiek katakombás áldozatot hoznak, miért kínálja magát fel áldozatnak, az ellenfél oldaláról meg már winnie leírta amit én is gondolok...
Dátum: 2009.06.12. 11:40:23
Kell, hogy legyen méretmódosítójuk a befogott lényeknek is mert a "vadássz le 20 apró lényt" küldinél beszámított egyet-egyet időnként.
Dátum: 2009.06.12. 11:00:51
Itt is megvan az a szórás, ami a vadászatnál. Az átlag LE nagyságrendekkel nagyobb lesz 17-essel, mint 4-essel.
Hát nem is tudom...
Attól félek az epikus ellen nem az idő, hanem az ÉP a szűk keresztmetszet a "kisebb" szöviknek.
De talán a "nagyoknak" is...
Dátum: 2009.06.10. 20:21:38
Bizonyára igazatok van a statisztikátokban, de a spektrális nem a kisebb szörnyek esélyét csökkenti, hanem az értük kapott LE nagyságát. Adott szinten 10-es spektrálissal a kisebb szörnyekből jelentősen kisebb LE-t lehet kinyerni átlagban, mint mondjuk 40-essel.

Az, hogy ma több kisebb szörny jön, mint tegnap, vagy tegnapelőtt ez csupán a randomnak köszönhető. Én speciel hónapok óta maxos spektrálissal vadászom, de még mindig van olyan vadászat-tömb, amiben 1700 LE az átlag, és van 2 K fölötti is. A szórás mintavételi nagyság függvénye. Hiszen gondold el, ha hármasával vizsgálod az átlagot sokkal nagyobb szórást kapsz, mintha ezresével néznéd.
Dátum: 2009.06.10. 12:42:56
Idézet: Mortimer - 2009.06.10. 12:02:29
Látom senki nem ír semmilyen konstruktív javaslatot, így bedobnék én két apróságot.

Az epikus tárgyakra licitálni kincspontokból lehet, és kincspontot azért kap az adott tag, ha tesz a szövetségért. Ez ugye két részből tevődik össze, az építésből és magából az epikus lény elleni küzdelemből. Én betennék egy harmadikat is: minden szövetségi háborúban elért 10 győzelem után szintén kapjon egy kincspontot az adott tag, ezzel jutalmazván az a szövetség ügyének előbbre vitelét.


Nem rossz a gondolat, de az vele a gond, hogy így is azok tudnak sűrűn licitálni a jobb tárgyakra akik erősebbek, azaz többet tudnak építeni, többet sebeznek az epikus lénybe.
Ez tovább nyitná az ollót, főleg, mert a kisebbek, vagy szintjükön gyengébbek háborúban általában mennek a katakombába vagy láthatatlanba, míg az erősek gyűjtik a győzelmeket a szövinek, illetve javaslatod megvalósulása esetén a kincspontokat maguknak, miközben szerintem a katakombába vonulás sok esetben nagyobb áldozatvállalás, mint a harcban való részvétel.
Oldal: 12345678910