Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2009.08.25. 10:57:41
Pontosítok: konkrét választ nem adtam, rajtam kívül vannak még 34-en a Szövetségben, s döntés közös.
Dátum: 2009.08.24. 15:30:27
Ne adj szemléleteket a mondandómnak, talán én jobban tudom mit miért írok.
Rávilágítok azokra a tényekre, hogy mások mit (nem) csináltak másképp, válaszolok a burkoltan feltett kérdésekre.

De lehetőleg ne azt fejtegesse már senki sem, hogy miért írom azt, amit...
Nem hiszem, hogy ez lenne a rovat témája.
Dátum: 2009.08.24. 14:51:04
Ha már aránytartás: nem tudom melyik mondatom volt keserű. Döntöttem, hogy melyik cél a fontosabb számomra a sok közül. Mivel mindet lehetetlen lett volna tartani, ezért meghatároztam egy sorrendet, ami nyilván bizonyos "áldozatokkal" járt. Konkrétan 4-5 napi bevételemet építettem el, és ennek ellenére élvezem a játéknak a harcos oldalát is.
Ha netalán a keserűséget titulusokkal kapcsolatos mondataimból szűrted le, akkor tévedtél, tényleg nem érdekel, hogy egy számomra ismeretlen mit lát/gondol..
Dátum: 2009.08.23. 23:31:52
Nézd, ez egy csapatjáték, a szerver célja közösségi, nem pedig egyéni. Ha már sport, akkor: hiába van egy labdarúgó csapatban 11 gólvágód, a meccset el fogod veszíteni, mert a többi komponens hiányzik...
Az, hogy mondjuk nyerhettem volna mondjuk 3 kategóriában is, és nem fogok. Na bumm, tragédia. A barátaim a játékban titulus nélkül is tudják, hogy ki vagyok, milyen eredményeim vannak, hiszen ismernek. Az pedig, hogy egy számomra vadidegen mit gondol rólam, és esetleg nem látja már a nevemből, hogy "hú, ez megnyerte a versenyszerver x kategóriáját", az hidegen hagy.
A sok építésem ellenére is jelenleg egy karakter van a szövetségemen kívül, aki egyelőre még le tud győzni. Egészen keddig..
Dátum: 2009.08.23. 21:32:39
Ha ezt hámozod ki a szavaimból, akkor kérdés nélkül is tudom, hogy magadból indultál ki, és le is ragadtál a kiindulási pontnál.
Dátum: 2009.08.23. 20:41:56
Elárulok egy titkot: Erős harcos karakter voltam V4-en, de az érdekek úgy kívánták kezdjek el építeni. El is kezdtem, közel 1,5M nyers LE-t vontam el a saját fejlődésem elöl, mint sokan mások a szövetségből. Egy kis szemléltetés előtte milyen harcos voltam: szint top1, TÖ: top1, SZÖ: top1, Legtöbb nyert csata: top1, Legtöbb kvíz: top1, legtöbb küldetés: top1
Na ezekből megmaradt a kvízen elért jó helyezésem, a többi statisztika szerint szinte sehol sem vagyok.

A szövetségi építést megszerveztük, félretettük az önös érdekeket, mindenki tette a dolgát. Mivel nem volt elég építő, habozás nélkül álltam be a sorba a többiek mellé.
Ti szövetségi szinten mi tettetek azért, hogy megváltoztassátok a helyzeteteket azon kívül, hogy a saját fórumaitokon sírdogáltatok: "hogyha építek, akkor le fogok gyengülni". "Ha fejlesztem magam, akkor nem tudok építeni". Megmondom mit. Semmit. Na ezért tartotok ott ahol...
Dátum: 2009.08.23. 12:55:50
Tévedsz, mindenkinek ugyanakkora esélye volt az induláskor. Vannak akik hamar felismerték a győzelemhez vezető utat, és áldozatok árán vállalták, hogy végig is mennek rajta. Mi megtettük, senki nem reagált érdemben rá azóta sem. Nem látom, hogy bármilyen összefogás születne ellenünk, nem látom, hogy valamelyik szövetség is csak a kisujját mozdítaná (vagy mozdította volna) azért, hogy a torony ne legyen 10 napig a miénk.

Azon pedig végképp ne csodálkozz, hogy egy előre kihirdetett versenyre sokan a győzelem miatt mennek, nem csak a részvétel miatt.

Összegezve: inkább a saját játékotokat rontjátok el azzal, hogy meg sem próbáltok tenni a kialakult helyzet ellen, csak ujjal mutogattok. Persze ez a könnyebb megoldás, a játék sava-borsa azonban a szervezkedés és ötletelés...
Figyelj, a karaktered lecsicskázása nem egyenlő azzal a sértegetéssel amiről beszélsz. Olvastuk már épp elégszer a panaszod, sokszor elmondtuk mi a baj a kiírásoddal. Ám ha mi még úgy is látnánk, hogy jogtalan a zárolásod sem tudunk mit tenni ez ügyben. Van egy e-mail cím, amire írhatsz bátran, mint az a játékvezetőtől kapott levélben is szerepel.
De már át is kanyarodtunk a jogtalanul zároltak témakörbe, amire szintén van külön topik.

Ha pedig ennyire sért téged mint játékost Zord levele, küldd el valamelyik adminnak, majd elbírálják, vajon tényleg érdemel-e eltiltást.
Dátum: 2009.08.18. 14:27:14
Én nem tartozok abba a táborba, aki irigyli a tápot másoktól, de ha már védelem italára kellene pp-t költeni, LE-t pedig egészségre és mágiára a legerősebbeknek is, akkor már "megérné" szerintem.

De ez úgysem fog megvalósulni, ezért nem is érdemes ötletelni rajta.
Dátum: 2009.08.18. 13:14:23
Ha annyival erősebbek lennének tőletek, mint Ti az 5 szinttel alattatok levőknél, akkor nem feltétlen.
Dátum: 2009.08.18. 12:46:49
Wurgolx 49. szint áprilisban
TrueBlood 58. szint májusban

AranyAlma
Seligen
Liadas
The Saint

Mindenki hónapokkal ezelőtt a TGY-ből.

Pontozzatok még lejjebb. Gyerünk, ne fogjátok vissza magatokat, záporozzanak az egyes értékelések.
Dátum: 2009.08.17. 19:52:57
Gyorsan? Azért az várható volt, hogy ilyen feltételek mellett nem fog fél évig tartani.

Azt pedig végképp nem értem, miért lenne elrontva másnak a játéka általunk.
Bocsánat, de nem igazán látom, hogy bárki is próbált volna komolyan tenni az ellen, hogy 10 napig miénk legyen a torony, arról nem is beszélve, hogy azóta lassan eltelik még egyszer a 10 nap.
De a legfontosabb, azért ne írjuk le a szervert, továbbra is meg lehet előzni minket.

Ha nagy lesz az általános elégedetlenség, és "gazdaságilag" is is szeretné Miklós jövedelmezőbbé tenni a szervert, akkor ki lehet hirdetni 2. és 3. helyezettet is, vagy akár lehet új, másodlagos célt is szabni a szervernek, ami az elsőtől teljesen független.
Dátum: 2009.08.17. 17:46:26
AZ epikus témához: a 30. epikust akkor is lenyomnánk, ha összesen 3-5 ember ütné, olyan gyors a fejlődés üteme.
Dátum: 2009.08.16. 22:02:34
Engem sohasem zavart, ha valaki tápol, más pedig esetleg nem. Arra akartam kilyukadni, hogy akkor kihívás elé kerülne a top, hiszen őket is ütlegelnék felülről, és ugyanúgy védekeznie kellene ellene, mint bárki másnak.
Dátum: 2009.08.16. 14:24:01
Lehet, nem számoltam utána. Sőt, biztos. kKssé megkavarodtam, mert eddig nem ilyen formátumban (% alapja) jelenítette meg a bónuszt az esetek többségében.

Köszi a válaszod.
Dátum: 2009.08.16. 11:02:04
Mióta kvízmedáljaim száma 2-re gyarapodott bugos a vadászat. a bónusz LE-t vagy rosszul írja ki (kevésbé valószínű), vagy pedig levonja a vadásaztaim jutalmából. Példa:

Rövid zivatar örvendezteti meg a kiszáradt földet. A víz előcsalogat néhány lényt a rejtekhelyéről, úgyhogy ez kiváló alkalom vadászatra. Hamarosan felbukkan előtted egy maerju. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 1546 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén. +23 TP A szerzett lélekenergiából 166 a helyes válaszért kapott LE.

Baraty szabadságon ugye. Most akkor mentsem le az összes vadászatom szövegét, vagy mi a teendő szerintetek?
Dátum: 2009.08.15. 20:12:42
Plusz legyen a top felett is 4-5 szinttel.
Dátum: 2009.08.15. 14:51:51
Azért nem nevezem csalásnak, mert ha szigorúan szó szerint értelmezem a szabályokat, akkor is csak megkerülték, de nem hágták át.

De ebbe nem szeretnék magam részéről belefolyni, nem az én tisztem ítélkezni, maximum erkölcsi véleményem lehet, amit pedig megtartok magamnak. Senki felett sincs jogom pálcát törni.
Dátum: 2009.08.15. 14:37:38
Részben értek egyet vele, mert azért 10 hónapig időt és anyag forrásokat nem kímélve játszottak. Csalásnak ezért nem nevezem semmiképp sem, és megoldották volna másképp ha a szükség úgy hozza.

* Őszintén köszönöm az elismerésed a társaim nevében is.
Dátum: 2009.08.15. 14:22:20
Már bekövetkezett...
Nem az én szövetségemről beszélek.