Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2012.06.01. 16:43:39
Idézet: Miklós - 2012.06.01. 13:19:43

Idézet: Ywgarrd - 2012.05.31. 15:28:59
*A templom lejártakor automatikusan kezdődjön az új, ne csak a következő belépéskor. - Ez élvezzen prioritást..


Nem emlékszem, hogy rábólintottam volna erre... Elmegyek nyaralni 2 hétre, közben elindul az új templom, mire hazaérek már csak 1 hét van hátra belőle... ezt nagyon nem szeretném.


Valóban nem, de ne egy ilyen kifogáson akadjunk fenn. Erre egy checkbox tökéletes megoldást jelent.
Dátum: 2012.05.31. 20:10:29
Valljuk be, ez így rendjén is van.
Érdekes lenne, ha egy pók amint elérné a 60. szintet valamikor a jövőben, és több mint 1000 AF-ből költekezhetne.
Dátum: 2012.05.31. 15:28:59
Köszönjük az illetékes munkáját, hogy összegyűjtötte precízen a pontokat.

A javaslatok közül a 8. pontnak semmi értelme. Azon kívül, hogy antijátékra ösztökél, egyesek számára fixen teljesíthetetlen is (Pl. nekem, legalábbis nem hiszem, hogy az ütőtávomban bárkinek is lenne 3számjegyű a szakértelme V1-en).
* => alternatív lehetőség: végezd ki 3 ellenfeled.

Egy plusz észrevétel: legyen egy checkbox: akarod-e, hogy templomonként maximum 2 valódi ősköves küldetést kaphass maximum..
(Plusz bevétel behonak, aki akarja kap pár könnyen teljesíthető küldetést cserébe).

*A templom lejártakor automatikusan kezdődjön az új, ne csak a következő belépéskor. - Ez élvezzen prioritást..
Dátum: 2012.05.31. 11:35:14
Lásd előző hsz. Illetve a következő kufár eseményen biztosan nem veszek részt, mert nem lesz elég olyan küldetésem, amihez vadásznom kell. A vadászatot pedig akkor is kerülöm, ha ilyen nagy jutalom jár érte.
Dátum: 2012.05.31. 11:26:33
A fő ok az egyszerű. A xeno event végre egy olyan esemény, amin a Játékstílusom mellett normálisan részt tudok venni. Viszont a LE/TP arányban nekem nagyon nem éri meg kreatív nélküli EH-val, ezért jöjjön csak inkább a 0 LE és TP a csatákból.
A másik ok régre nyúlik vissza. Mielőtt visszaírattam a karakterem, még nem létezett preventorixpikusz, és a TP-vel való tömés miatt megérte még az EH fejlesztése sok kicsi sokra megy alapon (kb. 1,5-2 szintnyit tömtek TP.vel, ami az akkori 12. szintig nem rossz arány...). Viszont ez a csodálatos gyűrű feleslegessé tette számomra a szakértelmet, így már jobban megéri majd valamikor a VF a küldetések miatt. De addig sem akartam az eventből ilyen arányban LE-t és TP-t kapni, ezért még a térkifordító ital előtt jobbnak láttam lefelejteni az EH-t az esemény általam vélt LE/TP tükrében. Így legalább választhatok a trékifordító ital helyett egyéb jutalmat. Gondoltam én..

Viszont ha a kreaff működik rá, akkor a LE/TP már megérné számomra, jobb lett volna nem elfelejteni a szakértelmet, térkifordító italt kérni jutalomnak és azzal variálni.
A történethez hozzátartozik, hogy közel sem maxos EH-m volt (így nem olyan nagy a bukta), de azóta már biztosan meglenne. Ha más nem turbóval..
Dátum: 2012.05.31. 10:44:57
Nem végleges, a fontosabb statok vissza fognak kerülni csak idő kérdése. Miklós megígérte.
Dátum: 2012.05.31. 10:38:36
Ez 100%? Pár napja visszaolvastam, és mintha azt láttam volna, nem számít. Ha rosszul értelmeztem, akkor mérges leszek magamra, mert emiatt felejtettem le az EH-t.
Dátum: 2012.05.30. 21:03:30
Akkor ha nem bánod írok majd pm-et ez ügyben. Én is onnan megyek, feltéve ha ráérek majd akkor.

*Ezt csöppet benéztem. Valójában Lan hsz-ére akartam reagálni. Remélem nincs harag, Panna..
Dátum: 2012.05.28. 17:48:20
Értem. De ha azt vesszük alapul, hogy abban a küldetésben az állatnak kell szintet lépni, az idomítós küldetésben pedig a végzetúrnak kell beidomítani a lényt, akkor nem fogadja el. Mint ahogy az állat gyógyítós küldetésnél sem fogadja el ha epikus kincs/szintlépés által gyógyul a lény maxra. Ott is úgy fogalmaz, hogy "gyógyítsd meg", ebben a küldetésben pedig hogy "idomíts be". Ebből kiindulva viszont nem lehet így teljesíteni a küldetést.
Valaki esetleg kipróbálta már? Az volna a biztos infó.
Dátum: 2012.05.27. 15:06:59
Így már világos. Nem élő aukcióra gondoltam ezeket a tárgyakat, hanem szimplán az aukciós ház cirkulálásába új tételekként. Persze ha kellő mennyiségű új tárgy kerül be, akkor a forgás sebességén lehet emelni.
Dátum: 2012.05.27. 12:34:04
Ezt most nem vágom, miért írtad. Mire gondolsz, hogy érted?
Dátum: 2012.05.27. 11:24:29
Az állatok szeretete templomkristályokból kiváltható cuccal teljesíthető az idomíts be 5 új állatot küldetés?
Dátum: 2012.05.27. 01:05:45
Új tételjavaslatok a trollszarv, a papi amulett és a magitrox alapján:

Wandroid: a vp-d gyorsabban regenerálódik a zafír bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Védelmező amulett: Csatában kevesebbet sebződsz a zafír bónusznak megfelelő mértékben )azzal nem adódik össze)
Őrjöngés aura: nagyobb eséllyel találsz közelharcban rubin bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Vértalizmán: közelharcban nagyobb sebzést okozol a rubin bónusznak megfelelő mértékben (azzal nem adódik össze)
Kufár kitűző: Olcsóbban vásárolhatsz a lélekkufárnál a gyémánt kedvezménnyel megegyező mértékben (azzal nem adódik össze)
Szellempajzs: Kevesebb LE-t vesztesz csatában a gyémánt bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Energiagerjesztő: Több LE-t zsákmányolsz portyában és térkapuban a gyémánt bőnusznak megfelelően (azzal nem adódik össze, kihat a szorzó által érintett területekre is)
Varázsló ékkő: nagyobb eséllyel talál a varázslatod a smaragd bónusznak megfelelően (azzal nem adódik össze)
Managenerátor: több varázspontod van a smaragd bónusznak megfelelő mértékben (azzal nem adódik össze)
Mágus céhtagság: Eggyel magasabb szintű varázslatot vásárolhatsz, mint azt szinted és szakértelmed engedné (smaragd bónusszal nem adódik össze)
Dátum: 2012.05.26. 14:01:27
Nem módosítja, ezzel képbe hoztak. Ezúttal is köszöönm az infót mindenkinek.
De - hipotetikusan - ha csökkentené a támadhatósági százalékot, akkor ha valakivel egymást oda-vissza csapkodná kölcsönös előnyszerzés céljából, nem volna mindegy, hogy a társa csak 80/60/40/20 százalékot kapna.
Dátum: 2012.05.26. 10:52:15
Ha valakivel oda-vissza csapkodást játszik a kreatív bónusz kihasználása (pontosabban a szabállyal való visszaélés...) miatt, akkor a kihívással csökkented a támadhatósági százalékát, ami miatt kevesebbet kapnak érte.

*Közben felvilágosítottak, hogy a kihívás nem számít bele a támadhatósági százalékba.
Dátum: 2012.05.25. 18:50:13
Prémium tagsághoz.
Dátum: 2012.05.25. 17:54:28
Idézet: Jademaster - 2012.05.25. 14:25:35

- Indiana ostorába beletenni a templom által kért tulajdonságok specváltás szerinti növelését a megengedett szintig


Ha már többször elhangzott és összeszedted a gondolatokat, akkor pontosítsunk: ne az indiana ostorához kötődjön ha bekerül egy ilyen fejlesztés, mert azáltal minden alacsony, 19. szintet elért karakter ki lenne rekesztve.
Dátum: 2012.05.24. 20:57:47
Erre nagyon kíváncsi vagyok, úgyhogy ha megteszed, azt nagyon megköszönöm. Ugyan az EH egy jó ideig nekem még felesleges, viszont a későbbiekre való tekintettel kifejezetten jól jön => tudnom kell.
Ha jobbnak látod, nem közszemlére tenni a pontos képletet, akkor is küldd majd el nekem privátban, pls!:)
Dátum: 2012.05.24. 17:00:13
Köszönöm az infókat mindenkinek az érintett témákról.
Sajnos sajtolásom nincs még egyelőre, ezért nem is tudtam, hogy familiárist nem lehet sajtolni. Mindenesetre akkor jól megszívattam magam, amikor a sajtolás küldetésekre előre készülve vettem egy familiárist. Jó, hogy megkérdeztem, így szerencsére még könnyen lehet korrigálni a bakit.
Tanulság:
Mindig tanul az ember, sosem árt előre megkérdezni a dolgok működését.
Dátum: 2012.05.24. 15:45:05
Ugyanabból a familiárisból lehet vásárolni még egyet az előző kisajtolása után?