Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lagolit

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.12. 17:07:44
igen, mert most mindenki rámegy a végzetrnőkre

végülis havidíjas opció se lenne rossz, csak ne legyen több a magasabb mondjuk majd 80-as szintű tárgyak őskő költsége, ne emelkedjen 40 főlé
Dátum: 2009.04.12. 13:52:46
Üdv!

A jéték nekem nagyon tetszik, jók az új épületek a fejlesztések/reformok, ami még talán kellene az a prémium tárgyaknál egyre jobban dráguló őskő ár csökkentés, kezdetben 15 kő volt egy tárgy ára aztán ahogy mentek fel a szintek egyre drágább, most 40-50 között 35 kő, ami már 4 tárgy esetén 40 kő, és akkor a fókuszkristályok nincsenek benne. Miért drágul egyáltalán? Miért nem lehetne egységesen 20-25-ön megtartani? Egyre több a játékos, valószínűleg a prémium tag is több. Kezd eléggé havidíjas játékká válni a Végzetr sajnos :S A 350 kő se lesz elég lassan.
Dátum: 2009.02.17. 19:37:53
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy testvérem szeretne itt játszani, de otthon router van, tehát az IP-nk ugyanaz. Ha nem vagyunk egy szövettségben de a hordánk megegyezik az ugye nem gond, hisz egymást támadni nem tudjuk. Viszont egy világon lennénk. A válaszokat előre is köszönöm.

Tisztelettel,
Lagolit
Dátum: 2009.02.10. 21:07:36
A Jackpot szterintem ha LE-ben nyilvánulna meg az hülyeség lenne, leginkább azért mert oké, egyik szövi gyűjti gyűjti, majd lesz neki 200k, oké mit csinál vele? Semmit! Nem építheti be, lévén akkor nem lenne miért hadat üzenni nekik, csak gyűlne a rengeteg LE feleslegesen, mert csak Jackpot-ként funkcionálna. Esetleg ha időkorlát lenne rajta, mondjuk 2-3 hét múlva elköltheti az adott szövettség, de az meg azért lenne rossz mert akkor valamelyik Top szövettség túlzottam is tápos lenne, így ha újabb háborúk törnek ki közöttükk akkor nagy az esélye, hogy ismét ők nyernek. Viszont ha mondjuk nem LE alapu lenne a dolog, már az Akadémiás fórumban is volt említve egy épület a háború fűszereséséhez, hanem mondjuk Érem/Medál lenne, persze csak presztizs-t adna, nem tulajdonságot mint a Bajnoki Medál, akkor nem lenne rossz, vagy egyfajta CTF dolog. Itt a zászló, hol a zászló játék. Amiből kiindulva, esetleg a Top 5 szövettség között menne és minimális (max. 1%-5%) kútregenerációt adna annak aki birtokolja. Persze elég lenne az is, hogy épp kinél van a zászló.
Dátum: 2009.02.02. 23:03:07
Ady Endrének ki volt a nagy szerelme,ha Léda volt a neve visszafelé fordítva?
Tünde
Léda*
Szilvia
Anna

Nah ez e totálisan rossz kérdés. Először is tudtommal Ady múzsája Adél volt és a Léda versek kötődnek hozzá, más múzsájáról nem tudok, nem hogy nagy szerelméről. Ráadásul a "visszafelé fordítva" kifejezés is elég értelmetlen. Rég törölni kellett volna a rendszerből
Dátum: 2009.01.21. 16:11:57
Üdv!
Az imént találkoztam gy kérdéssel, miszerint "Mikor halt meg az ultolsó magyar király?". Az utolsó királyunk, IV. Károly volt, ő pedig 1922 árp. 1.-én halt meg, a helyes válasznak pedig az 1923 volt megjelölve. Köszönöm, csak ez volt a gondom
A Balaton latin neve (Lacus Pelso) beletartozik az ált. műveltségbe?
Igen szerepel már egy ilyen kérdés, mert nemrég jött elő nekem ugyanez, csak más megfogalmazással.

Amúgy ez meg miért rossz?
"Melyik labdarúgóklub nagyhírű pályája az Old Trafford?

Liverpool
Nottingham Forest
Manchester United <---
Chelsea

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott."

Mellesleg, most mentem vadászni és jött egy olyan kérdés hogy meilyk sör nem belga eredetű (amstel volt a válasz)? Ezt pl egy 14 éves honnan a fenéből tudhatja meg??? Ja meg a sörök eredete meg beletartozik az érdekes lexikális tudásba, mi? XD
Ha meg guglizik, az Old Trafford-ra rákeres és egyből meg is van a második találatnál a Manchester U.
Szóval nagyon érdekesen mennek a kvíz értékelések.
Tudtommal nem csak általános műveltséggel kapcsolatos kérdéseket lehet feltenni. Ez pedig igen egyszerű kérdés volt.
A második küldetésedért mennyi LE-t kapsz?

50
100
1000
2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nah, ebben mi a baj? Simán meg lehet nézni wikidot-on a választ rá még egy 1-es szintűnek is.


Mellesleg már vagy 10 szint óta nem volt lehetőségem kvízeknél, hogy értékeljek. Illetve a kvízeknél ugye felsorolja, hogy eddig miket tettél fel és a helyes válaszok %-os értékét, ott fele annyi a rossz, azaz a 0%-os és 15% alatti, kérdés mint amit számol.
Dátum: 2008.12.02. 15:47:45
Üdv!

Nem tudom, hogy írták e elöttem, de észrevettem, hogy a Végzet Medálja nem működik együtt a Tudaturbóval. Hiába ad +1 -et a Medál, ha rárakom az építésra a Tudaturbót akkor az a +1 eltűnik és nem számolja bele a turbóba.
Valamint a szövettségi foumokon is jól jönne egy hosszászólás módosító gomb.
Ahoz hogy megkapjuk a medált gondolom a karakter sorszámára és a nevére van szükség, ugye?
Dátum: 2008.10.22. 09:43:37
Üdv!

A vizek városáról, Tatáról kétszer van kérdés. Mind a kettőnél Tata a helyes válasz, most jött ki nekem kb. 5 perce a 2 kérdés, egymás után.
Dátum: 2008.10.08. 12:39:01
Köcce megvan
Dátum: 2008.10.08. 12:02:54
Üdv van egy kérdésen egy küldetéssel kapcsolatban, Kutasd fel Drakint! nevűvel. Mégpedig az, hogy ezt hogyan lehet teljesíteni? Vadászattal, kell valami hozzá, állat vagy tárgy?
Előre is köszönömm a választ
Dátum: 2008.10.02. 10:25:42
Köszönöm a választ
Dátum: 2008.10.02. 10:00:16
Üdv!

A Kiégett őskövek csak akkor töltődnek fel ha veszek őskövet? Mivel most is van őskövem és mellette 2 lemerült, mégse töltődnek fel.

Előre is köszönöm a választ.
Oldal: 1