Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Dátum: 2011.02.08. 21:51:17
http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Itt mindent megtudsz az állatokról.
Dátum: 2011.02.08. 21:31:53
Alapból tudsz 1 állatot "tárolni" ,a szakértelem 5. szintjé már 2-őt.
Harcba vinni pedig: Hordázás szakértelem:
A hordázás szakértelem lehetővé teszi, hogy több állatot vigyél a harcba. 10. szinten plusz 1, 30. szinten +2, a 60. maximális szinten pedig +3 állatot jelölhetsz ki harcolni. Ha több állatot viszel harcba, akkor mindegyik támadni fog, többet fognak sebezni, de az elnyeléseik nem adódnak össze, hanem átlagolódnak. A győztes csata végén pedig mindegyik kap morált és tapasztalati pontot. Két állatnál az egyhez képest mindkettő 80%-nyi, három állatnál pedig az egy állat által kapott tapasztalati pont 60%-át kapja mindegyik. (4 állatnál 50%)

Tanulás szint: 38
Maximális szint: 60
Dátum: 2011.02.08. 19:29:38
Idézet: Cic24 - 2011.02.08. 19:14:43


Mikor mondott le a kaliforniai kormányzóságáról Arnold Schwarzenegger?


A közelmúltban
Tavaly
2 éve
Nem mondott le

Ebben szerintem az a hiba hogy nem konkrétak az időpontok. Tehát fél év múlva nem lesz használható a kérdés.
a válaszokat írd át szerintem és akkor jó lesz.
Dátum: 2011.02.08. 19:20:21
Igen tisztába vagyok vele hogy mi változott.
Csak sajnos nincs a fórumokon, olyan gomb hogy "szarkasztikus", bár egy smilet oda nyomhattam volna az igaz.
Magára a reakciókra írtam hogy eddig az volt a baj hogy ütik és fogy most meg az hogy hiába ütik nem fogy. Bár az ütik és nem fogy egyértelműen jobb ,mert így több mindenkinek meglesz a 400 győzelem.
Dátum: 2011.02.08. 19:11:20
Idézet: Csmyky - 2011.02.08. 19:07:17
Van hibás kérdés valami színnel kapcsolatos és a hibás válasz az hogy fehér


Nem ez a kérdés nem hibás ,és ezt meg is indokoltam a megfelelő topicban:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,296.5720

Lásd 5721. hozzászólás.
SuperEgo23 sajnos még így se látja Moordarath a hiba faktort.
Moordarath most tessék figyelni:

Melyik játékot játsszák a legkevesebb golyóval?
1: snooker
2: karambol
3: pool
4: rex

így tessék beküldeni a kérdést 2 darab s betűvel a játsszák szóban, és akkor elméletileg megoldódik a problematikája a dolognak. És tessen megköszönni Semelyik kollégának hogy rájagyütte az megoldásra. Ésssss ne tessék csodálkozni ha lepontozták mert 3x már leírták a hibát a kérdésében. Ha továbbra se meggy írja meg és újra átnézzük a 6 éves tervet.
Dátum: 2011.02.08. 18:51:16
Nagyon jó ez az event:
2 napja: úristen úristen üssétek mert mindjárt vége az eventnek.
ma meg: úristen úristen üssétek mert sose lesz vége az eventnek.
Dátum: 2011.02.08. 17:03:54
Idézet: Drachus - 2011.02.08. 15:21:17
na most 1 csomó kérdés felk....rt, de csak 1 jut eszembe, ami a legjobban kiverte a biztosítékot

Milyen színt kapunk ha összekeverjük a vörös, kék és zöld színeket?

Én barnára tippeltem, ami aztán be is bizonyosodott, hogy az, mert festékkel kipróbáltam! Erre a helyes válasz erre a nagyon ügyes kérdésre, hogy FEHÉR!! na ne ba....fel! törölni vagy javítani


Jerrylee én erre válaszoltam és nem a másik színes kérdésre
Dátum: 2011.02.08. 15:30:04
Drachus. Ez a válasz helyes. (Nem én írtam a kérdést.)
Mivel úgy szól a kérdés hogy színeket és nem festékeket.
És mivel én digitális képfeldolgozás tárgyból alaposan megtanultam (de fizikából is tanítják csak az már régebben volt), ezért tudom hogy a szín az nem más mint a tárgyakról a szemünkbe jutó fény. És azért más színűek a tárgyak mert a fény hullámhossza más és más színek eseten különbözik.

lásd itt:
http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl: AdditiveColorMixing.png&filetimestamp=20080816051331
Dátum: 2011.02.08. 15:15:12
De Craslorg-nak igen
Dátum: 2011.02.08. 13:27:47
Hali.
Gondolom állat alatt térkapus tárgyat értesz
46 térkapupontból 3x csináltam meg múlt héten a küldetést. szint x 3.35 most a szerencsém.
Szerintem ehhez nem nyúltak vagy csak nagyon nagy szerencsém volt.
Dátum: 2011.02.07. 19:31:51
Be van idomítva? Vitted magaddal a csatában? Nincs 100%-on a morálja?
Dátum: 2011.02.07. 19:17:17
Vagy:
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek
Dátum: 2011.02.07. 19:15:39
És így is működik a transzplantáció szakértelem.
25-ön (nem turbózva a transzplantot) 15990 LE egy szakértelmem fejlesztése (lényegtelen hogy melyik)
50-en (turbózva van a transzplant) már csak 13628 LE ugyanazon szakértelmem fejlesztése.
Tehát a játék és a wiki is jól írja:

A transzplantáció szakértelem nemhogy nem növeli a többi szakértelem fejlesztési költségét, de egyenesen csökkenti azt: szintenként 0.5%-kal.

Éssss:
A transzplantáció szakértelem - a többitől eltérően - nem növeli a szakértelmek fejlesztési költségét.
Ez a része is így működik
Dátum: 2011.02.06. 18:47:12
Eleve az egy hasznos dolog lenne ,ha volna egy ChangeLog magán a játékon belül (pl az extráknál).
Sokan nem fórumoznak, így ők is információt kaphatnának mi változott épp a játékban.
Nem kellene számszerűsíteni a dolgot hogy pl.: a lélekenergia sajtolásban az x változó kapott egy plusz 1-et csak annyit hogy a lélekenergia sajtolás változott vagy ilyesmi.
Vagy olyan hogy a Xenó hétfőn indul.
Ez több dologra is jó hatással lenne:
-Sokan vannak akiknek a taktikáján 1-1 változás sokat módosít esetleg ellehetetleníti az adott taktikát.
-Javulna a készítőkről kialakult kép is mert egyből látszódna hogy igenis foglalkoznak a játékkal így szerintem 0-ra csökkenne az olyan elmés fórum hozzászólások hogy ez meg ez az admin ilyen és olyan és hogy szarnak bele a játékba stb. stb.
-a fontosabb szavazás kérdésekre fellehetne itt hívni a figyelmet(adott esetben pl hogy legyen-e kisebb KH is)pl "KH szavazás és egy link a megfelelő topicba" így talán többen elhinnék hogy nem 1-2 ember véleményétől változik meg a játék.


És egy kis off rész:Attól hogy minősítenek itt játékosok más játékosokat(pl. Nulla játékos vagy, Köszönjük meg a nyomorult patkányának.) attól maga a hazaszólás elveszíti az értékét/mondanivalóját. Lelehet írni kulturáltan is hogy nem értesz vele egyet vagy hogy nem kedveled , de azért a "húha anyád" szintjére nem kellene lesüllyedni.
Dátum: 2011.02.06. 14:00:20
Idézet: Craslorg - 2011.02.03. 14:50:24
40. szinttől kalandokat végezhetsz és ott lesz szükséges a próbákhoz.


Nem volt pofám hozzá hogy csak másoljam Craslorg-ot
Dátum: 2011.02.06. 10:54:15
Cras bátyánk jól mondja.
Kiegészíteném annyival hogy:

Idézet: Turljanszkij - 2011.02.06. 07:00:34
milyen mértékben lehet fejleszteni?


Magát az idomítást elég 1-es szintre fejleszteni. Turbózható így fél óránként 200 LÉ-vel tudsz idomítani (persze nem árt ha idő milliomos vagy)

Ha az állat fejlesztésére gondoltál akkor:
Ha olyan szövetségbe vagy aminek van Kennel épülete akkor ott tudod gyakoroltatni a blökiket.
Ha portyás kari vagy akkor viszed magad portyázni és győzte csata után kapja a tp-t.
Ha nem portyázol sokat akkor lehetőséged van 30. színtől kihívásozni is lásd:
http://vegzetur.wikidot.com/kihivas
Dátum: 2011.02.04. 14:58:12
3-7 ezerig kb. Nagy átlagban 4-6 ezer között adna.
Dátum: 2010.12.16. 15:49:13
Döntetlenes Küldetéshez keresek társat
V3 45-ös szint
Játékban küldj egy üzenetet Helion-nak
Nem tudom hogy ide való-e, de nem találtam neki másik topicot:(Bár a viccek topicba is elférne én jót nevettem rajta)

A 3. világban lévő karakteremmel (Helion, smaragd) történt ma ez az esett.
Megtámadott egy Kamasuke(Rubin) nevezetű játékos (és nyert), ezzel ugye még nincs is semmi probléma. Majd utána jött ez az üzenet: "Álj be a szövetségbe a neve Wolf ÁLJ BEE!"
A válaszom ez volt:
1. Állj be! így kell leírni 2 l. (általános iskola)
2. Én smaragdos vagyok ti pedig rubinosok ( nem tudok csatlakozni).
3. Nem is szeretnék ilyen szövetségbe tartozni, köszi.

Mire ő így reagált:"Kabbe te gyík.Kit érdekel hogy kell írni!"

Lehet hogy mindennaposak az ilyen üzenetváltások, de azért kicsit felháborító szerintem.