Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.04.22. 13:26:29
Hát nemtudom...nem látok olyan gombot hogy "LÉ áldozás" akkor kérdezek...ez sem túl bonyolult

De egyébként, csak olvasni kellene : "A templomban levő feladatok teljesítésére 28 napod van. A feladatok teljesítését automatikusan számoljuk, Az Áldozz... kezdetű feladatok az ikonra kattintással teljesíthetőek."

Ez a szöveg ott van, ha a templomra kattintasz.
Dátum: 2012.04.22. 13:21:40
Arra gondolt már valaki, hogy egy lötty ivásáért,szintén az egész karlapot le kell töltetnem? Márpedig pl. pont az event miatt , relatíve gyakran kortyolgatok, és talán nem csak én.Esetleg lehetne egy "helyben fogyasztom" gomb, a vásárlás alatt/mellett.
Dátum: 2012.04.21. 09:05:17
Merthogy minimum 50 csatának lennie kell.Utána vizsgálódik csak a többi feltétel.



"A háború véget ér, amennyiben az egyik szövetség tagjai megszavazzák a kapitulációt, valamint a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztak, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:"
Dátum: 2012.04.20. 21:34:34
Nem lehet valaki pont akkor portyázott rád, és elvitte a többi LÉ-t?
Dátum: 2012.04.20. 08:31:30
Ki az orvosa a Csak egy kis pánik című filmben a gengszter Robert De Nironak?
Billy Joel
Billy Zane
Billy Crystal
Billy Elliot


Ez vajon spec.? Vagy csak nekem tűnik úgy?
Dátum: 2012.04.20. 08:22:23
Ennek az lesz a vége, hogy még a mostaninál is többen kérik le a komplett karakterlapokat, mert akkor sem vagyok hajlandó vakon ,ész nélkül portyázni.Szóval a hatás épp az ellenkezője lesz.

Az rendben van, hogy aki nem fizet, nem kap meg sokmindent ,amit a fizetős igen.De , hogy mostmár azt is elveszik tőlem, amit eddig megkaptam, hacsak nem fizetek mégis...ez azért kicsit erős
Dátum: 2012.04.19. 22:50:43
Khmm...a prém tagság az nem plusz költség?
Dátum: 2012.04.19. 22:44:09
Most normális a tempó.Dicséretes sebességgel reagáltak a panaszomra
Dátum: 2012.04.19. 21:47:29
Nem tudom ki még rajtam kívül,de én úgy portyázom, hogy eddigi csaták, akitől kaszáltam,arra a csatára rányomok,bejön az áldozat statja.Ha itt lenne egy támadás gomb, sőt ,akár már az eddigi csatáim listában, akkor nem kellene megnyitnom a teljes karakterlapját az illetőnek.


Egyébként pedig 8 másodperc most meginni egy löttyöt, onnantól hogy leokézom a ténylegtutimegiszod? gombot , ennyire még sosem volt lassú.
Dátum: 2012.04.18. 13:49:34
Nem látom be miért kellene büntetni azt, aki nem csinálja meg határidőre a templomot.Nem elég neki az, hogy lemarad 1-2 templomnyi táppal a többihez képest?


Sorry......ez nemjó embernek ment... Aurrinak szól.
Dátum: 2012.04.18. 09:43:46
Megfontolni való ötlet volt az időkorlát megszüntetése.Mármint a maximális.Az ,hogy csak 28 naponta kaphassunk újat oké.De ,ne legyen mindenképpen új templom 28 nap után.Ha akarom ,folytathassam a régit. Jópár feladat rögtön csak feleannyira lenne frusztráló,
és kb. kétszer annyian tudnák végigcsinálni.
Dátum: 2012.04.18. 08:38:15
No..akkor mostmár kb. mindenki kidühöngte magát, úgyhogy akár meg is köszönhetnénk a szórakoztatásunkra fordított időt,energiát Miklóséknak.

Kaptunk egy egy szép nagy fejlesztést , aminek éppen a nyílt béta tesztjét végezzük, feltárva az előre nem látott problémákat, amiket szépen kultúráltan (?) jelzünk a fejlesztők felé, akik reagálnak rá, és folyamatosan dolgoznak a javításon.
Ez így szerintem teljesen rendben van ,még ha elfelejtettek is szólni ,hogy ez még a tesztfázis.
Lassan jussunk el odáig ,hogy mielőtt leírnánk habzó szájjal a rettentő problémánkat, kicsit olvassunk vissza, hátha már válasz is van rá.Mert a fórumot olvasni is lehet .

Szóval én a magam részéről köszönöm.

Ez nem egy fizetett hirdetés , csak kicsit belegondoltam milyen lehet a másik oldalon lenni.
Dátum: 2012.04.17. 22:30:32
Azok miért nem lépnek be?
Dátum: 2012.04.17. 22:27:16
Én sem vagyok szabadidős kutató, ráadásul, megátalkodottan ateista nézeteket vallok , mégis tudtam....amúgy meg ott a gugli,ha mégse tudnám.

Könyörgöm , miket kérdezzenek, hogy ne legyen spec, 8 éves gyerek is tudja, stb...???

Hány éves voltál 5 éves korodban? (vagy ezis spec. , mert ezt csak te tudhatod?)

Néha nem ártana gondolkodni...van épp elég tényleg kritikán aluli kérdés.
Dátum: 2012.04.17. 21:13:55
Nem fizetek

Inkább csokit veszek belőle,annak még a gyerekeim is örülnek...néha inog a "léc" ,de ha eddig megálltam , ezután is meg fogom.Inkább bekerül a templom is a "nekemsoselessszolyanom" dobozba.
Dátum: 2012.04.17. 12:44:32
Amennyiben tényleg max. 2 csak őskővel megoldható feladat lesz templomonként, és ezt a kettőt elpasszolhatom LÉ-ért,akkor minden oké részemről.
Nem érdekel mekkora hátrány LÉ-vel kiváltani ezeket, a játék kezdetén már tisztában voltam azzal,hogy ingyenélőként hatalmas hátrányban vagyok , elfogadtam,és elfogadom most is.
Dátum: 2012.04.17. 10:05:01
Igen.2 alkalommal.De nem fizetősként mit kezdek a 3-4 csak őskőért megoldható feladattal??
Dátum: 2012.04.16. 22:51:37
Mi lenne ha a csak őskővel megoldható feladatoknál, számolnánk egy szinttől függő fix LÉ/őskő arányt, és ilyen módon megoldható
lenne a nem pénzért játszók számára is a Templom?
Tehát nem csak két feladatot lehetne passzolni, de csak olyat, ami csak és kizárólag őskővel megoldható.Aki rendszeresen vesz kavicsot,az nyilván nem fog inkább LÉ-t költeni, aki pedig eddig sem vett, nem fog szerintem ezért sem, szóval a bevételt aligha csökkentené jelentősen.
Dátum: 2012.04.16. 21:17:23
A magam részéről hanyagolom a templomot.
Legfőképpen azért , mert ingyenélő vagyok, és így esélyem sincs végigcsinálni, mivel max. 2 két küldit "lőhetnék ki" LÉ-vel, viszont moindkét karakterem templomában legalább három olyan feladat van, amit csak pénzért tudnék megoldani....(állatátnevezés , varázslatba fókuszkristályt ,hosszabbítsd meg a prémed, használj x ősköves italt....stb.)

A kisebb soronkénti-oszloponkénti jutalmak pedig egyáltalán nem érik meg a beleölendő időt ,és erőforrást, sen a 20. , sem pedig a 60. szintű karim esetében.
Kicsit (?) azért csalódott vagyok, mert az előzetesen "elhintett" infók alapján úgy tűnt, olyan fejlesztés lesz, ami NEM csak a fizetős réteg számára elérhető.De nagyon nem hisztizek azért, már megtanultam, "pénz beszél, kutya ugat". Taqlán lesz egyszer fejlesztés , nekünk másodrendű játékosoknak is, addig meg vigasztalódom Landragórral.
Dátum: 2012.04.16. 20:47:56
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Nagyon vártam a templomot, de messze nem ezt vártam.