Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.02.14. 20:43:03
Esetleg közben katáztál?
Dátum: 2014.02.14. 20:37:16
Ha nullázódik,mennyi idő is, míg visszapörög a maxra? Ezért táp ha nem nullázódik.
Dátum: 2014.02.14. 19:38:26
Mivel az irodalmilag és nyelvtanilag jól felkészült,magas stílusérzékkel megáldott szigorú illetékesek úgy itélték,ez bizony egy jó kérdés.
Dátum: 2014.02.14. 18:54:54
Szerintem egyre többen vagyunk,akik telefonról/tabletről (is) játszunk, ilyen-olyan okból kifolyólag. A jelenlegi "ezerkattintásos" felületen ez kb. olyan élmény,mint szemöldökcsipesszel borotválkozni.

Úgy gondolom,hogy ha azt szeretnék,hogy ennek a játéknak ne csak múltja,hanem jövője is legyen,akkor az ehhez hasonló,a játékot egyszerűbbé,játszhatóbbá tévő pusztán technikai jellegű fejlesztéseknek természetesnek kellene lennie. Plusz pénzeket pedig ténylegesen plusz dolgokért kellene kérni. Elismerem van köztük 1-2 dolog,ami nem ebbe a kategóriába tartozik, pl. :

-A Végzet Templomában az „X egymást követő napon” küldetések nem nullázódnak, ha egy vagy több napot kihagysz.
- A Hűségbónusz nem nullázódik, ha egy nap nem lépsz be.
-A kalandok során a kérdéseket a karaktered automatikusan jól válaszolja meg, és egyből olvasható a teljes kaland.

ezek viszont szerintem olyanok, hogy egyszerűen nem fair, ha pénzért meg lehet venni. Ezek sem " kényelmi funkciók" hanem "tápok", legalábbis a hűségbónuszos, és a templomos mindenképp.
Dátum: 2014.02.14. 18:18:18
Nem lehet,hogy KIÉGETT őskőre gondolt,csak elírta?
Dátum: 2014.02.14. 14:08:53
Nekem az a véleményem,hogy ezek olyan szükséges változások,amiket már rég be kel lett volna vezetni,afféle frissítésként,követve a játék megváltozott struktúráját,fejlõdését,kicsit közelebb hozva azt a ma igényeihez...ingyen és bérmentve.Nem valami plusz kényelmi funkcióként aposztrofálva,hanem minimálisan szükséges frissítésként.

Ha már semmiképp sem megy ingyen,akkor is bõven elég lett volnca prémtagsághoz kötni,ez az újabb kategória semmi más,mint lehúzás.
Dátum: 2014.02.14. 08:03:25
Azért,hogy annak is lehessen vmi molylepkéje,aki nem templommilliomos,és nem elég kigyúrt ahhoz, hogy felmásszon a piramis tetejére...
Vizuális típus vagyok...vidéki kocka Spongyabob gumicsizmában kackiás szakmunkásbajusszal
Ne haragudj,de ez azért elég "erős" érvelés.
Ezen logika mentén nem sok speciálisnak minősülő kérdés maradna szerintem...
Az eddig tapasztalt logikát követve "szájbarágáselmaradás" hibát követtél el... Nem iírtad hogy Budapestrõl van szó,és ezért néhány kedvencem,ha megkapná a kédésr,habzó szájjal írná ide a fórumba hogy "hûdemilyenhibás,mermelyikvárosbaaaa"

Szóval szerintem jó,talán az admin szerint is,csak tart az AranyFogsor díjasoktól.
Dátum: 2014.02.02. 10:36:34

Ne add fel...már volt ahol mindkét körben ugyanaz nyert..ez már fejlődés..
Én már megtanultam a leckét...Bajnoki előtti nap éjféltől,10:00-ig semmiféle aktívkodás nem ajánlott,úgy legfeljebb a kamra léjét bukhatja az ember...
Dátum: 2014.01.31. 17:36:18
Ahogy én látom kérem,ez így összeomolást szenvedett,keretrajzolásilag....
Dátum: 2014.01.31. 08:15:18
Ha vért izzadsz,sem tudsz választani,csak a felsoroltak közül...talán ezért nem érezte fontosnak ezt külön kiemelni.

Mindenestre az utolsó pillanatban sikerült egy erõs hajrával megnyerned a januári Arany Fogsor díjat, gratulálok.
Dátum: 2014.01.28. 15:19:29
Mea culpa...
Dátum: 2014.01.28. 15:15:27
.
Dátum: 2014.01.28. 15:14:28
.
Dátum: 2014.01.28. 15:03:38
"Egy karakter csak olyan epikus tárgyat készíthet be, amelynek a szintje VAGY max. kétszerese az övének, VAGY max. 90 szinttel nagyobb (a két feltétel közül bármelyiket elég teljesíteni)"

A wikiben ott van a tárgyak/epikus kincsek-nél.
Azt az értéket,amit az állandó (nem öltözet,fegyver,stb..)ad a tulajdonságokhoz plusszban. Jellemzően pl. a csatlósok,esetleges relikek stb...





MOD.

Illetve az ezekkel növelt tulösszeget
Biztosan nagyon szomorú lennék,emiatt a brutalitás miatt....legalább annyira, mint amennyire örülni szoktam a 45-ből egy se aránynak

Lehetne igazán kompenzációs gyereknap(hét?)