Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.02.02. 11:16:37
Idézet: Kagemusha - 2009.02.02. 06:52:22
Maximum mennyi időre lehet elköldeni egyszerre a végzeturunkat vadászni?
1 óra 20 perc (16 vadászat)
1 óra 40 perc (20 vadászat)
40 perc (8 vadászat)
3 óra 30 perc (42 vadászat)

Neked! Nekem vadászatonként 10 másodperccel rövidebb a megfelelô szakértelem birtokában... és ez még csökkenni is fog tovább!


Az idezet jo, 0-as szakival indulsz igy a maximum mindenkinek az eseteben ugyanannyi.
Plusz ugye odairta a vadaszatok szamat is.

A baj azzal van, hogy mar szerepelt.
Dátum: 2009.02.02. 08:10:24
Idézet: Mortimer - 2009.02.01. 16:21:44
visszacsatolás: ha bejön, a sebzésed 35%át sebződöd te is.
lélekszívás: LE-t szív el az áldozattól, csata közben, minden találatnál.


Es mindketto fent van Wikiben.
Dátum: 2009.02.01. 20:32:30
Ki játszott a főszerepet az Egy szoknya egy nadrág c. magyar film újrafeldolgozásában?
Szabó Győző
Kern András
Bajor Imre
Rudolf Péter


Értem én, hogy tegnap volt, de megnézni nem sikerült? Csak mert két felsorolt szereplő is főszerepet jászik. Rudolf és Bajor. Ja igen ez a 30 hibatlan valasz sorban c. küldi 29. kérdése. No mind1, tippelek Rudolfra, talán jellegzeteseb volt.

Huhh meguszva!

Küldi siker!:)

Kérdést azért töröljük.
Dátum: 2009.02.01. 19:13:06
Idézet: Soleil - 2009.02.01. 17:16:48
azt meg tudja mondani valaki, hogy a 20TP-s küldetést hanyadik szinten lehet megoldani? azt tudom, hogy 25-en nem (100%-os 29. szintűt megverve is "csak" 17 TP-t kaptam). Mikotzól van értelme próbálkozni?


Egy referencia pont:
Azonos szintu legyozeseert nagyjabol szint/2 TP jar. Felfele utve egyre tobb, lefele pedig -1nel van egy nagy ugras (szint/3 TP kb. a -1es) majd szintenkent meg jellemzoen -1.
Szingularitas nelkul sztem 30-rol 35-re tuti mevan a 20 TP.
Persze mar egy 10-es szingularias is sokat lendit a dolgon.
Dátum: 2009.02.01. 18:19:29
No kicsit felturboztam a Wikit. 45-ig fent vannak a targyak, 75-ig a küldik.
Kicsit atalakitotam a szornyek alapszintjet tartalmazo tablazatot, joban latszik melyik szintrol hianyzik info. Ezenkivul probakepp ide hozzaadtam egy szerkeszto excelt. Nem akarok tul sok magyarazatot fuzni hozza, mert sztem magatol ertetodo. A tablazatot ertelemszeruen ki kell tolteni, es a G oszopbol lehet masolni a kesz wiki tablazatot.
Ami fontos: ures mezoknek egy szokozt kell tartalmaznia!

Van ilyenem targyakra is, ha ez bevalik, azt is kozzeteszem valamilyen formaban.
Dátum: 2009.01.31. 17:02:56
Tudom, hogy ez csak egy reszmegoldas, de nem segitene a probleman, ha a sajtolasbol is sorba lehetne rakni tobbet? Es orankent automatikusan sajtolodnanak a lenyek...
Dátum: 2009.01.31. 09:15:45
A licitálás csak akkor nem jo megoldas, ha a szövetség érdekeinek való megfelelést a kincspontok nem irjak le jol. De tobbnyire eleg jol leirjak.
Dátum: 2009.01.31. 09:11:12
Ki volt Batman ellensége?
Joker
a centrifuga
Robin
Anakin Skywalker


EKH
Dátum: 2009.01.30. 23:41:36
Idézet: Endyr - 2009.01.30. 11:47:08
Idézet: Mortimer - 2009.01.30. 11:20:34
néha kedvezni kell a kisebb, bénább szövetségekben lévőknek is


viszont egy kisebb, benabb szovetseg, akinek 20 tagja van az eletben nem ut le 20 epikust


Ez konkretan marhasag. Az elen levo ket jatekos 49-es szintu lennyel csatazik a terkapuban. Rendszerint legyozi. Az elso epikus 50-es szintu. Azt kell hogy mondjam, hogy az elso epikust 3db 40-es szintu kari lenyomja, gyogyitas nelkul 3-4 or alatt. Es a kis szovetsegek tagjai is fel fognak lepni 40-re.
Tehat lehet, hogy kesobb jutnak el 20 epikus legyureseig, de el fognak jutni.
Dátum: 2009.01.30. 22:09:29
Ki Játszik a Sárkány Közbelép Című Filmben?
Tommy Lee
Brandon Lee
Bruce Lee
Krump Lee


EKH

Ki nem ta'veren Az Idő Kereke sorozatban?
Gawyn
Rand
Perrin
Mat


Spec.
Dátum: 2009.01.30. 21:03:53
Folytasd az idézetet Petőfitől: Talpra...
te lusta diszno!
????
magyar!
ne aludj!


EKH
Dátum: 2009.01.30. 17:15:41
Az Apokalipszisnak hány lovasa van ?


Szóköz többlet. De egyébként jó.

Melyik Magyarorszáb legrégebbi újságja?


A Népszavát fogadja el, sztem a Magyar Hírlap régebbi. Igaz a régi MH nem ugyanaz, mint a mai, de már a XIX. század közepén volt.
Dátum: 2009.01.30. 11:50:01
Mennyi kis sajt van egy medvesajt csomagolásban?
12
8 *
6
10


Van hatos is meg nyolcas is.
http://www.macibolt.hu/pag/medve_sajt.php

Milyen állat a kazuár?
majom
nincs ilyen állat
madár
macskaféle


TV
Dátum: 2009.01.30. 10:58:08
Le kell lombozzam a remenykedoket (ha meg van ilyen):
Nem teljesul a kuldetes, ha mar vasaroltal korabban.
Dátum: 2009.01.30. 10:35:50
Idézet: Ariel - 2009.01.30. 10:00:15
A kronokompenzációs megoldásnak két gyengéje van.
Az egyik, hogy mivel csak kényelmi funkciót ad és a karaktert nem tápolja, így sokan nem fogják kifejleszteni, hisz millió más dolog van amire LE-t költeni kell, hogy versenyképes maradjon a karakter.
A másik, hogy olyan szintre fejleszteni, hogy valóban érezhető hatása lenyen nem olcsó, így csak egy szűk réteg engedheti meg magának.

A javaslat, amit én írtam, bárki számára könnyen elérhető lenne, nem kell hozzá komoly "befektetés" így nem terheli meg azokat a karaktereket akik nincsenek a top100-ban, és kevés idejük van a játékra.


Az elsovel egyetertek, de eki tobb idot szan a karakterre, a mindig taposabb lesz, es ez sztem meg mindig csukja az ollot, tehat jo iranyba hat.
20-as szintre fejleszteni egy szakertelmet manapsag olcsonak tekintheto. Ha 20-as szinten van a szakertelem, akkor 40 perc a cooldown, ami azt jelenti, hogy az eddig jatekre forditando idok a 2/3-adukra csokkenek.

Valakinek a tolabol volt szerencsem olvasni, hogy 5 terkapupont az 5 ora. Mivel az elso az nem kerul idobe, igy ha egyszerre tolod le, akkor is 4 ora, ha 2 belepessel oldodmeg (reggel es este), akkor 1+2, tehat osszesen 3 ora.
20-as szintu kompenzacioval ezek az idok 2:40-re illetve 2 órára csökkennek.

Nem irod le mi a te javaslatod?
Idézet: Ranger - 2009.01.29. 18:35:05
Hi!
Ebben kérdésben szerintetek mi a rossz?
Miért azt a kiértékelést kapta hogy rossz és csak 1 speciális érdekeltségű kör tudja megmondani???
Beírja a böngészőbe aztán kész...
Mert szerintem ennél könnyebb kérdést nehezen találni...
"Az alábbi google oldalak közül melyik NEM létezik?

google.hu
google.br
google.org
google.de

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."


Mitol kvizkerdes ez?
Dátum: 2009.01.29. 19:56:27
Az epikusnal jo lenne a gyorsitas, de gond is van vele. Merthogy a koztes egy orat sokan pihenesre, gyogyulasra hasznaljak. Ha ez eltunik, akkor azok akik nem engedhetik meg az oskoves italt maguknak, komoly hatranyba kerulnek. Athidalo megoldaskent azt javasolnam (es ez ezoknak is hasznos lehet, akik ritkabban lepnek be), hogy a pihenes egy azonali hataskent is elhasznalhato legyen, ami egy, masfel vagy ket oranyi pihenes hatasat nyujtja azonnal. Ja igen ez azoknak is elonyos lehet akik hiaba lonek be egy hosszu pihit, mert kozben bekapnak 3 tamadast, es mire csinalnanak valami ugyanugy nincs EP-juk, mint elotte.
Ha ez megvalosul, akkkor mar realis lehet egy uj epulet, mely szintenkent 2-5 perccel csokkenti az epikus ellen beviheto utesek kozotti varakozasi idot.
Dátum: 2009.01.29. 19:45:08
Felhivnam a figyelmet arra, hogy barmilyen olyan jellegu valtozas ami arra kenyszeriti a jatekosokat, hogy a LE-juket egy ideig rablasnak kiteve taroljak VAGY hatranyt szenvedjenek a jatek csucsragadozoinak kedvez. En ugy latom Miklosnak eltokelt szandeka, hogy a rablasokat lehetsegesse tegye, de nem latom, hogy mi ennek az elonye a Gyemant horda bonuszanak (ami szerintem polarizalodas miatt szemmel lethetoen hibasan lett kitalalva) ujboli eletrekeltesen kivul azt nem latom.
Idézet: Nosferatu81 - 2009.01.29. 13:33:34
Érdekes a focis kérdéseimre mind jó értékelést kaptam....szerintem hasonló kategória!
Ennyi erővel minden egyes különböző műfajú kérdésre csak egy réteg tud válaszolni helyesen!
Pl. a szerepjátékos kérdés...soha életemben nem játszottam papíron szerepjátékot és fogalmam sem volt,hogy ki mitudomén milyen király gyilkosa....


Kerlek azt probald megerteni miert nem volt jo ez a kerdesed, ne azon erolkodj, hogy hogyan tudnad mondvacsinalt okokkal menegetni magad.
Nekem inkabb azzal van problemam, hogy ki mikor fogja kiterjeszteni a csapasok koret? Ha hadat uzensz megcsaplak, ha sok LE-t rabolsz megcsaplak, ha epikusozas kozben portyazol megcsaplak, ha barmikor megtamadsz megcsaplak. Nincs semmilyen korlat arra nezve, hogy a zsarolas koret meddig lehet kitolni. EZ az ami zamomra elsosorban aggalyos.
A haboru idovel amugy is megszunik.