Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.04.23. 08:04:51
Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 13:20:30
1. Jópár magas szintű karakter készített "varázsló karaktert". [...] Őket ez kinyírná.


Ezzel nem ertek egyet, az allat felfogasa nem olyan nagy, a magiat is nyilvan nem 1-1-ben kapnad meg. Plusz amennyit az ellenfel felfog, annyit te is felfogsz, azaz nem jartal semmivel sem rosszabul.
Megmondom oszinten en nem is tudtam, hogy nem hat az allat elnyelese a varazslatok ellen.
Dátum: 2009.04.23. 08:03:01
Allat fejlesztes: a "visszaeles" lehetosege most is adott, csak most egyoldalu a fejlodes, ezutan meg ketoldalu lesz. Mivel ez azonban minden portyaban megjelenik (a ketoldalu fejlodes), ezert ez sztem nem gond. Az jol latszik, hogy ebbol az fog elsosorban profitalni, akit sokat tamadnak, ami igy nagyon jol is van, csak tamogatni tudom az elkepzelest. Talan annyi kitetellel, hogy azert a gyozelem eseten legyen magasabb a fejlodes merteke (mondjuk vereseg eseten lehetne 2/3-ad).
Dátum: 2009.04.23. 07:59:19
A varazslatelnyelesre nagy szukseg van. Ha bejon a varazslat, akkor sebzese rettentoen brutalis. Mondjuk az 60-100 pont amit az allat levesz belole, nem fogja ezt alapvetoen megvaltoztatni (amikor mondjuk egy epikus kritikus nelkul 2-3K-t varazsol), de mindenkepp egy jo iranyba tett lepes.
Dátum: 2009.04.22. 22:51:23
Idézet: Mong0ose - 2009.04.22. 19:03:07
A specializáció váltását én 10 őskőn hagynám. Maradjon csak opció és gondolkoztasson el mindenkit a használata.


Ezt kiveve egyetertek. A specializacioval valamit kezdeni kell. Konkretan nem feltetlenul az olcsositas iranyaba mennek el, hanem arra, hogy aki amugy nem kolt oskovet az is valthasson speckot gyakrabban, mert a specko mar nem csak egy kis bonusz, hanem brutalisan nagy kulonbseg, miota van ultraspec.
Egy atlagos jatekos havi 6-8-szor valt speckot, azt tartanam kivanatosnak, ha az aki nem fizet erte, az kb. fele ennyit 3-4 valtast tudna eszkozolni.
Dátum: 2009.04.22. 22:43:41
Idézet: Endyr - 2009.04.22. 14:50:05
Kevesbe fontos de letezo problema specializacio, jelenleg a top jatekosok igenis minden egyes tulajdonsag pontot specializalva koltenek el, mert most mar oriasi a kulonbseg (ertsd 6-8000 LE PONTONKENT) a spec es nem spec noveles kozott. Egyfelekepp nem fogjuk hasznalni, ha be lesz tiltva.


Nem egeszen ertem, hogy a koncepcioval, miszerint az emberek nem mindent specializalva novelnek, hogy fer ossze az ultraspecializacio szakertelem. Kicsit ellentmondast velek felfedezni.
Yasmina: igen en is igy gondoltam, hogy ha ellentengernagy volt, akkor nyilvan tengeresztisztnek tanult.
De tudom, hogy az ellentengernagy, meg aprojektveeto az nem vegzttseg.

Azt lehet tenni, hogy felteszed ujra. De nem garantalom, hogy el lesz fogadva, elvegre elsore is latott benne kivetnivalo valaki.
Idézet: Yasmina - 2009.04.22. 18:57:45
Miért kaptam az alábbi kérdésre érdektelen lexikális tudás miatt rossz értékelést?

Mi volt a végzettsége Vitéz nagybányai Horthy Miklósnak?

tengerésztiszt*
lövésztiszt
tüzértiszt
felderítőtiszt


Ellentengernagy volt. Mar van egy hasonlo kerdes, de sztem elfert volna ez is. Nagybanyait egyebkent kicsivel kell irni?
Idézet: Pumpkin - 2009.04.22. 17:58:51
Na nem mintha nem találkoztam volna ilyen 'Milyen színű HKK-ban egyik vagy másik isten színe" típusú kérdésekkel kb mindegyikre külön-külön.


Bezzeg Bela aranyfokozatu emlekerem.
Idézet: Etoo - 2009.04.22. 16:29:23
A Győri Audi Eto első számú kézilabdakapusa jelenleg(2009 ápr.)?

Pálinger Katalin
Szűcs Gabriella
Tóth Timea
Varga Katalin
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Hat ez egy nagyon rossz kerdes. Egyreszt egy kezilabda klubcsapat elso szamu kapusa onmagaban tul spec. Aki nem a csapat szurkoloja az nem fogja tudni.
Masreszt megjelolsz egy a kerdes szempontjabol indiferens idopontot. Hamar idopontot valasztassz, akkor valamilyen esemeny idopontjat valaszd. Valamilyen kupa elnyerese, vagy a jatekos szerzodesenek idopontja. DE ne ezt a kerdest javitsd, mert az alapgondolat eleve tul spec.

A Bezzeg Bela emlekerem mindenesetre jogos.
El vagy tevedve, ez nem az a topik. Itt max egy Bezzeg Bela emlekermet kaphatsz.
Idézet: Pumpkin - 2009.04.22. 08:54:20
Azt persze mindenki tudja hogy ki nyerte a Valóvilág2-t vagy a Megasztár3at?


Ha nem is, akkor is a tobseg tisztaban van azzal, hogy most miert kapsz egy Bezeg Bela emlekermet.

AMÚGY ITT CSAK PANASZKODNI LEHET (HÁTHA MEGNYUGTAT NÉMIKÉPP), VAGY VOLT MÁR AKI VÉGÜL MEGKAPTA A LE-T, MIVEL SIKERÜLT 'BEBIZONYÍTANIA' HOGY MÁRPEDIG AZ TELJESEN KORREKT KÉRDÉS VOLT???


Megsuketulok ember... halkabban.

Ezen a forumon jatekosok beszelgetnek jatekosokkal, en meg nem nagyon latam olyat, hogy egy jatekos masik jatekosnak LE-t vagy kerdest tudna jovairni.
Az tobbszor elofordult mar, hogy a jo kerdes hibas ertekeles utan a kerdesfeltevot ismetlesre buzditottuk.
Idézet: Gabus - 2009.04.21. 23:40:07
http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/ J53.jpg

Jackson 5 ezen az album borítón amúgy meg ez nem helyesírási hiba max. rossz válasz miatt törlés.
Akkor lehet kellene normális indoklás és nem kétszer tettem fel hanem javítottam ha úgy nézzük mert az előzőt nem fogadták el.

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/ SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/J53.jpg&imgrefurl=http:// rockistory.blogspot.com/2008/05/jackson- 5.html&usg=__JdFzUzOMbHz1bsfkQQ32ZEW0_Fg=&h=300&w=300&sz=18&hl=hu&start=3&um=1&t bnid=n_HJMAoeWjoH5M:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Djackson%2B5%2Balbum% 26hl%3Dhu%26sa%3DG%26um%3D1

A fiúk, miután 1976-ban szakítottak a Motownnal, többé nem használhatták a Jackson 5 nevet és logót. Nevüket ekkor The Jacksons-ra változtatták. Jermaine helyére beszállt a legfiatalabb fiú, Randy Jackson, és még abban az évben új lemezt dobtak piacra. Amerika történetében először volt fekete együttes ilyen sikeres.
http://209.85.129.132/search?q=cache:U_up6QP_I6sJ:hu.wikipedia.org/wiki/ Michael_Jackson+jackson+5&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Utána the jacksons lett de nem ott kezdte a pályafutását ha valaki elolvasná rendesen a kérdést.

1966-ban átvette bátyja, Jermaine helyét és ő lett a csapat énekese. Az együttes neve The Jackson 5-ra változott

szerintem megindokoltam

tisztelettel


Elfogadom megindokoltad. Jo a kerdes. Sajnos nekem 5 perc alatt nincs idom ilyen szintu hatter elemzest vegezni. Azert kerestem ra, mert azt hittem, hogy a 5 ki van irva five-nak, es akkor lattam, hogy The Jackson 5 later known as The Jacksons. No mondtam magamban akkor ez egy prob korrekcio utan jo lesz, de ugy latszik fals / felinfokba botlottam.

Akkor a kerdesfelteves sorrendje forditott volt, mint ahogy ide irtad? Mert akkor nincs is gond, feltetted uja es elfogadtak.
A magyar nyelvben három hangrend van: magas, mély és vegyes. A három szó közül melyikre igaz, hogy szóalakja olyan hangrendű, mint a jelentése?

magas
mély
vegyes
a három közül egyikre sem igaz


Csak gratulalni tudok!
Dátum: 2009.04.22. 08:30:38
Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 08:25:29
Egyébként a megoldást talán tényleg nekünk kellene meghozni. Alig pár tucatnyian vagyunk felül, és csak egymást ütjük - legalábbis nekem a csatáim 95%-át Azúr, Elit, Tyrant teszi ki. Miért nem kötünk egy olyan egyezményt, hogy nem veszünk ősköves felszerelést?


Gyozd meg az epikust es a terkapus moncokat, hogy ok se hasznaljanak ilyesmit. Amig ez nem sikerul, addig en oskovest fogok venni.
Dátum: 2009.04.22. 08:29:21
Idézet: Azirafael - 2009.04.22. 08:27:13
A nullázásokról annyit, h lehet nem kéne Sokan kifejlesztették a kronot.


En is. De egyreszt anak mas jelentossege is van, masreszt ettol nullazni idonkent kell. Peldaul ha este 10-kor tudok elkezdeni terkapuzni es nem akarok ejfelig fentmaradni, hogy elkoltsem a 10 pontomat, akkor sajnos bele kell foratni az oskoveket.
Es nem lenne ingyenes, nem lenne havidijas, csak mondjuk optimalis esetben 0,4 osko az ara.
Dátum: 2009.04.22. 08:27:25
Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 08:18:52
A koronáig nem látok fel, azért nem azt írtam. Petur azért vett belőle 3-mat. A látóköpenyed meg gondolom már 45 körül van.


Nem a korona, 65-on van, az 25-os. Latokopeny "csak" 40.
Dátum: 2009.04.22. 08:26:06
Idézet: Mazlee - 2009.04.22. 08:10:15
én is ezt dobtam fel lehetőségnek... mármint az őskő nélküli cuccok használatát


Ez egy illuzorikus utopia.
Dátum: 2009.04.22. 08:24:17
Idézet: Midian - 2009.04.22. 07:48:29
Említsük még meg a védelem italát és a specializációt is, mint őskőköltési lehetőséget.


Koszonom, kiegeszitettem, es meg a hordavaltas is eszembe jutott kozben.
Dátum: 2009.04.22. 08:15:15
Idézet: Mortimer - 2009.04.22. 07:46:23
A legfelső szinten a legdrágábbak a cuccok, ők költenek a legtöbbet. Kérdés meddig - egyre több nem ősköves tárgyat látok mindenkinél.

Nálam egyébként a 25 ősköves állatcuccok verték ki a biztosítékot - mivel négy állatom van, ezért 100-at kéne költenem, de 2000 forint erre már a tűrési küszöbömön felül van.


Megnyugtatlak, 70-esen van 30 oskoves alatnak valo cucc.
Dátum: 2009.04.22. 08:14:14
En akkor mar nem is szamitok elen allonak? Tudom, hogy csak egy oracskat de teganap este azert ott alltam.

Komolyra forditva: az elen allok hidd el nem fejlesztik ezeket a szakertelmeket, tovabba a szubteri maxra fejlesztve napi 1,5 oskovet termel, a lopas meg semmit, mert azzal csak masoktol veheted el. Ez ha ki lenne fejlsztve sem oldana meg semmit.