Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Sysy28 - 2009.04.26. 01:50:21
Sziasztok!
Írtam egy kérdést.Elutasították!
Íme:
Melyik nem az állatokkal kapcsolatos szakértelem?
1.:Meggyőzőkészség,rossz
2.:Vezetőkészség,rossz
3.:Másodlagos támadás,jó
4.:Sebgyógyítás,rossz
A válasz:
A feltett kvíz kérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás:Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

De vajon miért?


Mert elso szintu frissen indult kari gazdaja nem tudhatja.
Dátum: 2009.04.27. 15:31:31
Idézet: Darah - 2009.04.27. 15:07:59
Szerinted biztosan nincs. Ti a TOP-on vagytok, frászt fogtok másik szövit építeni, aki nincs ott, az meg jól jár. Szerinted.
Szerintem meg nagyfokú hülyéneknézés az viszont van. Csak ez a topic nem erről szól.

Tehát nem az a megoldás, hogy a kicsiknek nőjön vissza rögvest az ÉP-je, mert attól nekik marhára nem lesz jobb, a Húsvéti akció frankón mutatta mekkora jó ötlet is az azonnali visszagyógyítás.
Rögtön le is mondtam a túlfejlesztéséről.


Nem ertem az elso mondataid. Marmint tenyleg nem, fejtsd ki legyszives.
A gyuloletes topikban azt irtam, hogy ha tul sokan vannak a gyemantok, es mindenki oket gyuloli, akkor at kell menni egy masik klanba. Csatlakozni egy mar meglevo szovihez, igy nincs meg az a hatrany, hogy ujra kell mindent epitni. csak az ortornyot kell hirtelen felhuzni, de az lehetseges (volt mar ra pelda). Azt is irtam, hogy ez a top szamara nem kivitelezheto, ertheto okokbol, ha gondolod reszletezem, hogy miert, sztem nem kell.
Tovabbra sincs ellentmondas, ez nem ertelmetlenseg, nem kell duplan epitkezni, es a vegen meg jol is jon ki belole az a szovi, aki ezt meglepi. Csak talalni kell egy megfelelo fogado szovetseget.

Kerlek konkretizald mi is volt a baj a visszagyogyulassal, mert igy most nem vagom.
Dátum: 2009.04.27. 15:22:03
Idézet: Ricardo - 2009.04.27. 14:50:48
Akkor viszont fogadd el, hogy TOP játékos vagy és emiatt nem tudsz annyit portyázni, nincs lehetőséged újabb dolgokat építeni, stb. Aki nem TOP az meg elfogadja, hogy nincs annyi klánbónusza, nincsen sok ép-je, stb. Mindenki küzd valamivel.


Hade bocsanatot kivanok!
1/ Igen en elfogadom, hogy nincs annyi lehetosegem portyazni. Tudtam, hogy ez ezzel jar, lehetosegeimhez merten teszek is ellene.
2/ Nem fogadom el, ha valaki a jelenlegi lehetosegeket tovabb akarja kurtitani, amivel nyilvanvaloan belekop a levesembe.
3/ Szamolok az elore bejelentett fejlesztesekkel, amik ezt a gondot megoldjak majd jol.
4/ Nem vagyok felelos azert, mert a jatek fejlesztese bizonyos pontokon lemaradt, ezek mielobbi potlasa (uj epuletek, uj szakertelmek, esetleg egy teljesen uj fejlesztesi irany?) elkerulhetetlen.

Nem kene osszemosni a bevallalt hatranyt (amit nyilvan a masik oldalon jelentkezo elonyokert cserebe vallaltam be), es az elmaradt fejlesztest, amit meg nem vallaltam be soha. Tudom arrol is en tehetek, hogy nincs uj kuldim, minek rohanok vele. lehet, hogy azert, mert ez a celom.
Dátum: 2009.04.27. 14:50:07
Idézet: Darah - 2009.04.27. 14:47:23
De a gyémántok váltsanak csak hordát, hagyják ott a szövijeiket, mert attól erősebbek lesznek.
Értjük...


Igy igaz. Tudom, hogy probalod ellentmodas latszatat kelteni a ketto kozott, de megnyugtatlak: nincs.
Dátum: 2009.04.27. 14:44:17
Idézet: Ricardo - 2009.04.27. 14:28:06
Esetleg feküdjetek rá az aukciós házra (igen, merjetek csp-t bukni), vagy például lépjen ki mindenki a szövetségből és építsétek fel újra a klánotokat ha már nincs mit építeni. stb.


Ezzel az a baj, hogy ha az elen halado jatekosok hajlandoak lennenek celtalan, mokas, antitapos dolgokat cselekedni, akkor nem lennenek elen halado jatekosok. Erted...
Dátum: 2009.04.27. 14:43:00
Idézet: Ricardo - 2009.04.27. 14:28:06
Én azt veszem észre, hogy a TOP klánok legmagasabb szintű tagjai a saját csapdájukba estek bele. Túlságosan maximalisták voltak, túlságosan is a verseny megnyerése volt a cél, és közben elfelejtettek játszani. Most elértek arra a szintre, hogy már ultrabrutálmegagigatápok, de nincs mit építeni, nincs kivel harcolni, nincsen semmilyen cél a játékban.


Huuu de nagyon nem ertek egyet.
Nehogy mar a jatekos legyen a hibas, amiert jol jatszik. (A jol itt nezopont kerdese.)
A jatekvezetes a hibas, amiert ugy rakja be az epuleteket, hogy azok koltsege nem no kellokeppen. Most ott tartunk, hogy egy 45-os karikkal kimaxolt szovi 3 het alatt minden fontosabb epuletet ki tud maxolni ha akar. Nem en lottem be a vadaszatert jaro LE-t, nem en lottem be az epuletek koltseget, nem en talaltam ki a manakonstrukciot. Miert en vagyok a hibas erte?

Raadasul egy csomo olyan dolog van, amit nagyon egyszeru lenne kiterjeszteni ugy, hogy hosszu tavu celt adjon.

Spektralis uralom: Uj szakertelem, 60-as tanulas kell hozza. Minden 5. szintje ad +1%-et a vadaszat hatekonysagahoz, maximalis szint 500.

Lelekenergia szipolyozas: Uj szakertelem, szintenkent 4%-ot ad a sajtolas hatekonysagahoz. Maximalis szint 300.

Egybol lenne mit fejleszteni. Nem eredmenyeznek komoly elszalast, mert iszonyat sokara hozza vissza a befektetest.

Vagy epulet: minden 3. szintje ad +1 CSP-t egy szovetseg tagjainak. 5 milliorol indul, es minden szint 20%-kal dragabb mint az elozo szint, max 15-os szint. (Az utolso szint 64 millio LE.)

Ez harom dolog csak es boven adna kihivast. Es egy fikarcnyi uj otletet nem raktam bele.
Dátum: 2009.04.27. 14:25:52
Idézet: Otoaak - 2009.04.22. 11:34:13
Ha valaki 5-6 szinttel lefele támad még -20% mellett is csak minimális esélye van a védekezőnek a győzelemre. Ez nem csak a top-ról szól hanem mindenkiről aki eléri ezt a határt szintben. A magasabb szintű karakter számára ez szinte teljes kockázatmentességet jelent. Lassan de biztosan haladunk a felé a trend felé, hogy a portya semmivel sem lesz kockázatosabb tevékenység a vadászatnál. Ha a végzetúr valóban PvP játék akkor ez megengedhetetlen. Én nem hiszem, hogy ilyen "súlycsoport" különbség mellett lenne értelme PvP-ről beszélni, érdekes és élvezetes PvP csak hasonló erősségű játékosok között elképzelhető.


En meg azt nem hiszem, hogy tudnad, hogy ez a topon mennyire nem igaz. Ott a karakterek zomeben egyszerre indultak, volt aki rament a TP-re es most 55-58. szintu, es volt olyan aki kerulte a TP-t, o meg 48-52. szintu. A kapott TP mennyisegetol fuggetenul ugyanannyi CSP-t koltottek (fuzio fejlesztesi utemet leszamitva), hasonlo mennyisegu LE-bol gazdalkodnak. Igen itt siman van olyan, hogy 2-3 szinttel alacsonyabb kari ugyanolyan eros mint te, vagy akar erosebb. Siman van olyan, hogy a -4/-5-os kari idonkent elver (nem tul gyakran, de 10-20% esellyel). A karakterek elenyeszo kisebbsegetol eltekintve, -10%-on nagy batorsag portyazni.

Itt a szint ugyanis nem attol fugg, hogy ki mikor indult, mint mondjuk a kozepmezonyben, ezert onmagaban nem jelent harci folenyt (lasd Aranmyalma).

Tehat amig a kozepmezonyre, illetve az uldozobolyra igazak allitasaid addig a topon ezek borulnak.

Ugyanakkor azt is megkerdeznem, hogy vajon te szoktal-e olyanokra portyazni akik ellen mondjuk 12-8-at hoz a szimulacio? vagy mesz inkabb arra aki ellen tuti nyersz?
Dátum: 2009.04.27. 14:10:31
Idézet: Jeriko - 2009.04.27. 13:49:10
2) Az egész hatósugár dolog onnan indul ki, hogy a magasabb szintű könnyen legyőzi az alsacsonyabb szintűt, akinek elvész az ÉP-je, így nem tud térkapuzni, portyázni stb. Ezt szerintem lehetne úgyis orvosolni, hogy ha magasabb szintű (TÖ-jű, stb.) támad alacsonyabbra és legyőzi, akkor a másiknak a harc után begyógyulnak a sebei TELJESEN. Így megmarad az ÉP-je, gyakorlatilag semmi kár nem éri (LE-re mindez nem vonatkozik, azt védje meg ő, egy vele azonos szintű is megtámadhatná).
lehet, első hallásra hülyeségnek hangzik, de rengeteg probléma megoldódna.


Ez 90%-osan egyezik korabbi javaslatommal ami a mereszsegrol szolt. Ezert csak egyeterteni tudok vele.
Dátum: 2009.04.27. 14:05:52
A hozzaszolasokbol egy dolog mindeenkeppen leszurheto. Sokan keszultek igy vagy ugy, tehat lenne igeny arra, hogy a bajnoki idopontja jo elore meg legyen hirdetve. (vö. 2 hetes jelentkezési periódus)
Dátum: 2009.04.27. 14:04:00
Idézet: Meridiath - 2009.04.27. 11:03:20
Ezt nyilván a május 1 miatti kényszer szülte, szerintem ezen most nem kéne már tovább változtatni, különben csúsznak a következők is. Gondolom nem cél a munkapéntekek miatt hogy 3 hét teljen el két bajnoki között.
A későbbiekre maradhatna a hónap első péntekje, az szimpi.


Miert kene, hogy csusszon a kovetkezo?
majus 8.
junius 5.
julius 3.
augusztus 7.
szeptember 4.
oktober 2.
november 6.
december 4.
Idézet: tomika - 2009.04.27. 12:56:56
Idézet: Cyron - 2009.04.27. 11:54:04
Na ez az amire nem vágyom, a visszavágóra!
Semmi értelme a háborúnak, nem véletlenül vonultunk vissza a hadszintérről.


Ha valakinek eleg a vadaszat-terkapu-epikus-ultraspec-transzplantacio az miert jatszik egy PVP jatekkal?


Mellenyultal. Pont az a legnagyobb baj a haboruban, hogy nem lehet portyazni. Mert taktikailag mindenki elbujik. 15% ala, lathatatlansag, vedelem ital moge vagy katakombaba. Mind1, egyre megy, a lenyeg, hogy rettenetesen taktikus es ver unalmas. A legkevesbe elvezetes hete volt a jateknak az elmult. Szamomra nyilvan.

Mindezek ellenere koszonom a TGY-nek a korrekt kuzdelmet, es fejhajtas a szovetsegem elott, akik ismet bebizonyitottak, miert ez a legjobb szovi. Ismetelten: Szamomra nyilvan.
Dátum: 2009.04.27. 10:40:59
Idézet: Ricardo - 2009.04.27. 10:24:47
Szerintem a hónap első péntekje időpont tökéletes volt eddig, mindenki tudott hozzá alkalmazkodni. Mivel magasabb szinteken már nincsenek pók karakterek, ezért akik a verseny kalkulált időpontjára akarták kihegyezni magukat, azok most buktak 150-200 csp-t.

Ha most már nem is lehet változtatni, javaslom, hogy júniustól térjünk vissza az eredeti időpontra, és fixáljuk le akár decemberig az összes időpontot.


Teljesen egyetertek.
Semmilyen benefitet nem tudok tarsitani a hetfoi idoponthoz.
Dátum: 2009.04.27. 10:10:14
Idézet: Baraty - 2009.04.27. 09:58:37
Idézet: Bumburnyak - 2009.04.23. 11:30:20
Baraty: mikor lesz a következő viadal? illetve mikortól lehet rá nevezni?

A következő viadal május 4.-én, hétfőn lesz, és kb holnap déltől lehet majd rá nevezni.


???
Most miert hetfon?
Eddig mindig penteken volt, lehetett vele szamolni. Miert jo az, hogy ezt felrugjatok?
Dátum: 2009.04.27. 10:06:33
En nagyobb LE ar novekedessel szamoltam. Ugyanakkor a sebzescsokkentest nem ertem.
Melyik egy létező ízeltlábú az alábbiak közül?
múzeumbogár
könyvtármoly
konzervatóriumtücsök
orfeumpillangó
Idézet: CaveMaN - 2009.04.27. 07:28:13
Mert aki lepontozta nem nézi a tartalmat, csak a hozzászólót

Írjatok Baratynak. Ismerős lesz neki a probléma.


Nyilvan elobb irtam neki, aztan jottem csak ide. Egyebkent 8:06-kor veget ert a haboru.

Kozben ertesultem rola, hogy nem hibajavitas miatt nyertunk, hanem leglett a 100 kulonbseg.
En nemreg azt hallottam, hogy az uj helyesirasi szotarban a mar az árbóc verzio is(?) helyes lesz. Ez azota elvileg megjelent. Tud valaki biztosat?
Dátum: 2009.04.27. 06:07:15
Idézet: winnie - 2009.04.27. 00:12:11
Idézet: Sharpa - 2009.04.26. 22:16:34
Pont én vagyok az aki nem kerül hátrányba viszont rajtam kivül illetve az első x ember kivételével mindenki, tekintve hogy nekik több LE lesz majd az a cucc ami nekünk olcsóbb volt.


akik elöl van úgyis megvesz minden ősköveset, mert nem tudja, mi jön utána. aki később jön nem biztos, hogy megveszi, mert neki jelent valamit az őskő (még, ha a plusz LE nem is) és inkább vár egy-két szintet a talán jobb pluszokat adó cuccra.


Vagy nem voltam meg soha elol, vagy baromira nem igy mukodik.

Nagyon jok a modositasok, nagyon orulunk nekik, koszonjuk!
Ez csupan egy aprobb szepseghiba, hogy nem szabadott volna modositani ugy targyak LE koltseget, hogy azokat valaki mar megvette.
Sharpa 3 cuccot vett meg amit meg nem latok, az kozel 100K. Es en meg a "nyertesek" koze tartozom ezzel.
Dátum: 2009.04.27. 05:49:35
Hirtelen 25 oskoves 60-as cuccokat latok, 9 oskobe kerulnek.
Na oriasi! Bugos a haboru csarnok. 81 kulonbseg mellett nem nyertunk egy het utan.