Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2009.05.16. 10:14:06
Idézet: Darah - 2009.05.16. 07:43:45
Igenhalkan megkérdezném valakitől, mirefel jár az ismételt küldetésekért aranydukát is?
Eddig három, mostmár beszigorítás gyanánt "csak" egy?


Azt hiszem, hogy ez egyfata koncepcio a jatekban, hogy kapsz egy kihivst teljesited es utana jutalom van. Ha nem lenne a vegen jutalom, akkor nem allnal neki a kihivasnak. Persze tudom, hogy van aki igen, mert van aki szorakozasbol jatszik, dehat en kotelessegbol, igy ez engem nem erint.
Dátum: 2009.05.15. 20:42:39
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.15. 09:56:48
Kocos, ezt eddig miért nem tetted meg fel?

Egyébként Schumacher tudtommal svájcban él, ahol nincs nyilvántartva az autóverszenyzés, mint foglalkozás, ergo munkanélküli (volt és talán most is az) a hivatalos státusza.
A sors egy furcsa fintora, hogy az egyik legjobban kereső sportoló jogosult a munkanélküli segélyre.


Azert mert a fovaros tiltott szo. Meg azert, mert eleg nehez (na jo a jo valasz tulajdonkeppen konnyu).

Cserebe ma feltettem egy olyat, amire mindenki akit megkerdeztem azonnal torolnit akart adni. Aztan amikor elarultam, hogy az en kerdesem, akkor elkezdtek gondolkodni rajta. Vegul rajottek, hogy jo. Tuti, hogy kiesik 25%-on, de annyira tetszik, hogy nem birtam veszni hagyni.

Schumacher: az stimmel, hogy Svájcban él, de ugyanakkor UNESCO nagykövet is. Második-harmadik ligában focizik.
Dátum: 2009.05.15. 20:39:34
Melyik nem egy létező fogalom?
e-business
e-béd
e-learning
e-mail

Mikor van a téli napéjegyenlőség?
december 21.
december 22.
december 23.
nincs is ilyen
Idézet: Miklós - 2009.05.14. 17:45:47
Leinád: Tehát? 6,4milliárdos ötös nyereménynél már pozitív lenne a várható nyeremény. De amíg kevesebb - sokkal kevesebb - addig bukóban vagy, vagyis igazam van... Ez nem jelenti azt, hogy nem érdemes lottózni. Ha a szórakozásért, izgalomért játszol, akkor rendben van. Ha csak azért, hogy talán hátha nyerek, akkor viszont rossz hírem van, veszteni fogsz....


Soha nem lesz pozitiv a varhato nyeremeny, mert minel nagyobb a nyeremenyalap, annal tobben vesznek szelvenyt. Tehat hiaba vettek mondjuk 100000 szelvenyt azon a heten, amikor csak 500 millios volt az 5-os, ha 10-szer ennyi fogy 5 milliardnal, akkor a varhato nyeremeny gyakorlatilag nem valtozik.
Dátum: 2009.05.15. 17:58:32
Idézet: Szabinho - 2009.05.15. 17:54:16
v2-n a paralizoid (15%kábítás) lemaradt...


Hmmm. V2-on mindig lemarad egy targy?
Dátum: 2009.05.15. 16:40:35
Idézet: Baraty - 2009.05.05. 16:19:25
Az aukción szerezhető állat-felszerelések (ill. később lesznek fókuszkristályok is) megmaradnak, ha elengeded/kisajtolod az állatot, eladod a tárgyat, vagy másik tárgyat adsz az állatnak.


Igaz ez akkor is, ha uj fokuszkristalyt rakok a targyba?
Dátum: 2009.05.15. 16:37:55
Koszonom a gyors valaszt.
Dátum: 2009.05.15. 16:30:17
A Paralizoid fokuszkristaly mibe helyezheto be?
Dátum: 2009.05.14. 17:48:44
Idézet: Varaszlo - 2009.05.14. 09:58:06
Ez azért mocsokság volt Miklósék részéről, mert megintcsak a top-ot tápolta a LE+kristály ÉS még dukáttal is.

Tök mind1 hogy 2 v. 3 naponta lehet megcsinálni egy ilyen küldetést, a lényeg hogy ezeket a középréteg soha nem fogja behozni. /hónapok mire elérnek a 100 küldetéshez./

Mondom ez úgy hogy már csak 3 küldetés hiányzik nekem is a 100hoz, tehát nem magam mellett hanem ellen beszélek.


Mindenki el fog jutni a kuldetesekig, tehat ez maximum egy konstans elonyt tud adni. Megintcsak azt merem allitani, hogy a kozepreteg amikor odaer ahol most a top van sokkal tobb ismetelheto kuldije lesz teljesitve.
Plusz ha differencialva lesznek a jutalmak, akkor lehetseges, hogy jobban megeri majd belevagni nehezebb kuldikbe, ami egyelore nem igaz, tehat itt is szerezhetnek majd elonyt a tophoz kepest.
Plusz ne feledjuk el, hogy az ismtelheto kuldik a normal kuldik helyett vannak, de sokkal kevesebb LE-t adnak (harmad annyit).
Idézet: Texex - 2009.05.14. 15:57:53
Kvízben:

Mit nevezünk nehézvíznek?

A vizet szén-dioxiddal elegyítik, az így keletkező anyagot nevezik nehézvíznek.
A víz két hidrogénatomját, két deutérium izotópra cserélik. Ezt nevezzük nehézvíznek.
A víz oxigén atomját, ózon molekulává alakítják. Ez a nehézvíz.
Az édesvíz könnyebb a tengervíznél, mert nincs benne annyi só. Ezért nehézvíznek hívják kémikusok.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Mit nevezünk nehézvíznek?

A vizet szén-dioxiddal elegyítik, az így keletkező anyagot nevezik nehézvíznek.
A víz két hidrogénatomját, két deutérium izotópra cserélik. Ezt nevezzük nehéz víznek.
A víz oxigén atomját, ózon molekulává alakítják. Ez a nehéz víz.
Az édesvíz könnyebb a tengervíznél, mert nincs benne annyi só.Ezért nehézvíznek hívják kémikusok.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

események

Ma, 15:26 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Ma, 08:44 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.


Most akkor mi van? Az eseményekben kérték a javítást amit meg tettem, visszaküldtem. Erre vissza jött hogy már szerepel?


Elnezest az en hibam, azt lattam, hogy mar szerepelt, de azt hittem, hogy elsore el lett fogadva. Kerlek tedd fel ujra.
Dátum: 2009.05.14. 09:27:31
Idézet: Mazlee - 2009.05.14. 07:32:06
főleg ha épp megcsinálod az 5 állatbeidomítós alap küldtést... utána hirtelen lehet ezt is leadni többször

én a bénításost is megcsináltam 1x. az is 1 nap volt. nekem csp-m halmozódott fel a hétvége után igy a vadászós napon a kisebb állatleölős-be fogtam bele. de 210csp pechemre csak 19re volt elég :S


Nekem tegnap ugy az elso 80-bol 0 jott. Utana meg egy 30-40-et toltam, ott felporgott es jott 3. Aztan eldobtam a p***be.
Dátum: 2009.05.14. 09:25:59
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.14. 07:29:53
Utolértelek, de a rendszer valamiért nem rak eléd a listában.


Elobb indultal, nem?
Karakterszam szerinti csokkeno a masodlagos rendezes kuldiben.
Dátum: 2009.05.14. 09:23:03
Idézet: Seligen - 2009.05.14. 00:03:56
Esetleg honorálható lenne, plusz jutalommal, a nem a legkönnyebben összehozható pár küldetést ismételgető.
Külön jutalom járhatna a teljes repertoár teljesítésére, amely akár nőhetne második teljesítésre, illetve a jutalom csökkenhetne, ha ugyanaz az ismételhető küldetés végződik el zsinórban másodszor.
Ez, úgy hiszem motivációt nyújtana, hogy a nehezebbekkel is küszködjünk.


Ez tervben van. Azert, mert az elol haladok gyorsan elertek a kuldisor veget (nem volt azetr az olyan gyors), muszaj volt berakniuk egyenjutalommal, de a kesobbiekben differencialt jutalom varhato.
En voltam.
Elso szinten, kezdok altal nem ismert info.
Dátum: 2009.05.13. 18:03:19
Megnyugodtam.
Dátum: 2009.05.13. 17:32:53
Idézet: CaveMaN - 2009.05.13. 17:22:46
Amennyiben a szinguláris elfelejtése annak számít, akkor igen.


Nem samit annak. Igy viszont ordas nagy taktikai hibanak tunik, hogy bevaltasz CSP-t dukatra. Legalabbis az eddigi karakterepitesed es a napvilagot latott aukcios targyak fenyeben.

Mas:
amikor elindult az aukcio en erosen hittem benne, hogy a CSP bevaltas leszaz udvozito ut, amit a top nem engedhet meg maganak, ezert a kozepmezony par honap alatt (2-3 max, emibol egy mar el is telt) olyan elonyt fog szerezni, hogy a top nem szolhat bele a licitalasba.
Sajnos azota tobb olyan teny is ismerte valt, ami erosn ketsegesse teszi, hogy ezt Miklos is igy gondolta-e. Jelenleg valoszinubbnek tunik, hogyaz aukcio idovel sok csalodott jatekost fog kitermelni. Mind a licitalasi potencial, mind a megszerezheto targyak hasznossagat illetoen.
Dátum: 2009.05.13. 17:21:12
Idézet: CaveMaN - 2009.05.12. 10:00:06
Nemtom, én a második oldal elején igénybe veszem, gondolom vannak tőlem feljebb is akik szintén, maximum nem verik nagydobra


Node te visszafogott fejlodsz is, nem?
Dátum: 2009.05.13. 13:50:20
Idézet: Zaccmester - 2009.05.12. 14:07:53
Remélem tesz hozzá ugyanennyi épületet is, ami hetekkel-hónapokkal előbb tápolta őket...


No varj, az, hogy valamit valaki elobb szerez meg, z az o ugyessege, ha az a fejlodesenk azonos szakaszaban masnak is elerheto, akkor az nem a top25 tapja, hanem mindenkie.

Sot ha mar ebbe belemegyunk, akkor mg lehet nezni, hogy a top25 mikor tudott transzplantalni, mikor tudott ultraspecializalodni, es azt latjuk, hogy mivel nem volt akademia, sokkal magasabb szinten jutottak ezekhez hozza. Nem ketseges, hogy a masodik harmadik stb. generacio visszafogott fejlodes nelkul is joval erosebb lesz azonos szinten mint a top (es itt most nem Sharparol beszelek, hanem a realis 54-55. szintu toprol, aki nem yurt TP-re).
Dátum: 2009.05.13. 13:46:22
Idézet: Blazek - 2009.05.12. 13:59:04
erre születik 150 új szabály+szakértelem+horda, meg mittudoménmégi, ami meg a top 25-öt tápolja, arra meg soha nem mondja senki, h jajj, ne legyen mert őket erősíti


En tobb hozzaszolast is olvastam akar itt, akar mas topikokban (lasd Jeriko vs. LE vedelem eltorlese), ami arrol szolt, hogy a top25-ot ne tapoluk feleslegesen. Tudnal konkretumokat mondani, hogy mik azok a szabalyok szakertelmek, amik a top25 szamara elonyosebbek, mint masnak?
Dátum: 2009.05.13. 10:46:10
Peldaul.

Bar mostanra mar megvarialtuk annyira, hogy tapasztalataink szerint nem nagyon tudja senki. Van aki rahibazik.