Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Idézet: Stormie - 2009.08.16. 09:14:45
Mea culpa. Tehát 'specifikus' és pontatlan volt a kérdés, nem a válasz volt rossz.

Az rendben, hogy kijavítják a kérdés-válaszokat, hogy a készítői ne tévesszenek meg másokat, ahogyan én is elböktem a régi, emlékeim szerint írt kérdéssel, de azért abba belefutni a játék elején, hogy elveszik a jogot, hogy a hibámat helyrehozva írhassak egy másikat és ne vesszen el a lehetőségem újabb 100 helyes válaszig, hát nem túl lélekvidámító.

No mindegy, ezen már segíteni nem lehet. Türelmesen kivárom a következő lehetőséget és majd keresek valami olyan kérdést, ami elég hétköznapi, de mégsem túl primitív...

Köszönöm a válaszokat.

Stormie


Korrekt hozzaallas, es javaslom, hogy "teszteld le" a kerdest a megfelelo topikban, mert utolag mar senki nem tud segiteni rajtad, de elore joparan lelkesen teszik ezt.
Idézet: Tarnak - 2009.08.16. 12:04:44
Sziasztok!
Ez a kérdésem hibásnak bizonyult, csak azt szeretném megtudni, hogy miért?
Nem kérdőjelezem meg a dőntést.

A Csillagkapu c. sorozatban mely fajok alkotják a négy faj szövetségét?

asgard, nox, ősök, furling
hutt,bucka lakók,evok ,jedik
törp, elf, ember, félszerzetek
Árnyak, emberek, centaurik,vorlon

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Szepen osszerakott kerdes, de sajnos egy SF vilag ilyen szintu ismerete nem tekintheto az altalanos muvetseg reszenek. Gondolom specet kaptal ra.
Mas is kerdezte mar ezt, ott emlekeim szerint nem voltak ilyen ugyesen oszerakott valaszok.
Dátum: 2009.08.16. 07:41:13
V3: 4% !!!
Bar itt az adat maga is hibas volt, szaraz szamszeru adatra egyebkent se kerdezz mert erdektelen lexikalis lesz az ertekeles.
Dátum: 2009.08.16. 07:17:45
Ket gratulaciot szeretnek kiosztani:

Egyreszt a dijazottaknak, de ezen belul is elsosorban Riusnak, aki most nem is tudom talan 15 medalnal tartana, ha lehetne.

Masreszt a Beholdernek, mert ez kivetelesen szepen meg volt oldva. Nem is remenykedtem benne.

helyes válaszok Összidő (másodperc) jutalom
1. Rain 50 463 3 kvíz medál
2. Rius 50 524 már 12 medálja van.
3. Asciu Gamano 50 565 2 kvíz medál
4. Gloria 50 583 1 kvíz medál
Dátum: 2009.08.16. 07:01:29
Ha tovabb akarjatok tapolni a topot, engem nem zavar. De rajtam kivul kinek jo ez?
Dátum: 2009.08.15. 18:54:01
Idézet: Miklós - 2009.08.15. 15:50:20
Szóval szvsz az élmezőnyön kivül nem nagyon kivánja senki hosszútávon a nyakába a KH-t, legfeljebb kipróbálás szinten, szerepjátékból, rövid időre.


A voksolas szerint akarja 30 ember es nem akarja 16 ember. Pillanatnyilag.
A valaszaiddal konkretan nam tudom mi lehetett az ertekelo gondja, en a kerdesben erzek inkabb egy kis defektust. Az eleje mintha nemmagyarul lenne.
Dátum: 2009.08.15. 18:49:02
En azt nem akarom megmondani, hogy ez most tap-e, vagy sem a kozepmezonynek, az elmezonynek bizonyosan az.
De azt szeretnem kerni, hogy az, hogy akar adunk, akar nem adunk a kozepmezonynek ilyen tapot, kihivast stb., azert cserebe az elmezonytol semmiekpp ne vegyuk mar el.
Dátum: 2009.08.15. 14:25:58
Idézet: Kundi - 2009.08.15. 14:07:31
Én amondó vagyok, hogy egy +1 szubtéri érzékelés-es medálnál azért valszeg jobb lesz a jutalom, de nem sokkall.

Sztem a LE fele se lesz visszakapva.

És 1 Milla LE 30 szint mulva már semmit se fog érni, tehát bármekkora befektetés elhanyagolható a végtelenre tervezettség miatt. Szerintem.


Kifelejted a jatek minden szintjen fellelheto pozitiv visszacsatolast. Egyreszt. Masreszt mindig a szintben korulotted allokhoz fogod merni magad, es itt bizony kijon az 1 milla LE. Tovabbmegyek. Ha 50-es szinten 600 vadaszatbol jon ki egy milla LE, akkor az meg 100-as szinten is (ami az 50-es szintrol belathatatlanul messze van) 300 vadaszat kell hozza.
Dátum: 2009.08.15. 14:23:39
Idézet: Ezüstszél - 2009.08.15. 08:55:20
Számomra nem annyira meglepő.
Itt a fórumon én még nem láttam zafírt azon tépelődni, hogy vajon megéri-e ez az egész, vagy nem. Gyémánt és smaragd karakterek gazdái viszont elég nagy mennyiségben fejezték ki kételyeiket az eseménnyel kapcsolatban.
Mi zafírok töltjük ezerrel, és ha meg is felezed a zafírok eredményét, még akkor is több 10ezerrel felette van bármelyik másik hordának. Majdnem másfél hete zajlik a dolog, simán bekapcsolódhatott volna a többi horda is, és a létszámfölényükkel be lehetett volna hozni a zafírokat.
Igaz, hogy a zafírok közül sok van a topban, de gyémánt, és smaragd még több van a topban. Sőt, a zafír töltés összesen több, mint a smaragd és a gyémánt együtt, pedig őbelőlük van a legtöbb. Én már bőven 500k felett töltöttem, pedig csak 39-es szinten kezdtem.
Gyanítom, hogy sok smaragdnak és gyémántnak elvették a kedvét azok, akik a saját hordájukból leszólták az event-et.


Bar ez pont em a V3-ra igaz, de Miklosek valahogy a motivacios faktort hagytak ki az egeszbol.
Ha odaadsz 20 embernek 1 teglat, es 4 embernek 5 teglat fejenkent, hogy epitsenek hazat, hiaba van ugyanannyi alapanyaguk nem egyenlo esellyel vagnak neki a feladatnak. Mert ha csak 1 teglad van az alulmotival, sot demoralizal.
Namost ha a V3-on a rubinoknak jutott a legtobb tegla fejenkent, akkor azt persze ezzel nem tudom magyarazni. Sot semmivel nem tudom.
Dátum: 2009.08.15. 14:19:34
Mar csak egy picivel van 10% felett a V3 ma este akar meg is lehet, de legkesobb holnap.
Idézet: Mucika - 2009.08.15. 12:10:23
Melyik hazai várost emlegetik a Dunántúl Athénjeként?


Szerintem Athénjaként.
Idézet: Atlas - 2009.08.15. 12:20:02
?Primitiv?Akkor mért nem fogadták el XD na mindegy.Nem érdekel.


Mert csak az ertelmes, szep kerdeseket fogadjak el.
Idézet: Blazek - 2009.08.14. 23:02:53
csak Kocos mondta, h bárki is hülye, vagy hülyének tart bárkit.
én annyit jeleztem, h mindez kukacoskodás, és beragasztott nálam egy küldetést. ennyi, ettől még lehettek ti is piszok okosak, meg én is.


Gyonyoru csusztatas. "vagy"
Kabatlopasi ugybe keveredtem.
Valoban a kakan is lehet csomot talalni, a kipun viszont nehez elveteni.
Idézet: Mokelumata - 2009.08.14. 21:08:13
Mivel számoltak legrégebben?

számológép
abacus
pénzügyminiszter
pálcikák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezt a kérdést egy sikeres " kvíz"játékból vettem ,oda elég okos emberek írják és válogatják a kérdéseket!!!!!!!
Nem tudom ki dönti el, hogy mi marad és mi megy, de úgy veszem észre egy időután nem szívesen ad lélekenergiát a rendszer


Akkor ugy tunik a Vegzetur kvize ennel valamivel szinvonalasabb. A penzugyminiszter valasz lehetoseg, meg a ket azonos valaszlehetoseg (bar gondolom a palcikak a jo valasz, nem az abacus) egyike sem igazan meltanyolhato.
Azzal pedig nem buszkelkednek, hogy masolt a kerdesed. Nem kizaro ok (kiveve ha szerzoi jog vedi), de nem is dicsoseg.
Sajnos nagyon sokan gondoljak azt, hogy ha 3 valasz nem igaz, akkor mar jo is. Oriasi tevedes. Ezt lehet nem elfogadni de attol meg igaz lesz. Igenyes kerdeseket kell felrakni normalis valaszokkal. Bizonygathatod ameddig tetszik, hogy itt rajtad kivul mindenki hulye, de ettol nem fognak megvaltozni a kviz ertekelesenek szabalyai. Vagy alkalmazkodsz hozzajuk, vagy lemondasz a kerdesek irasarol.
Dátum: 2009.08.14. 20:56:26
Idézet: Miklós - 2009.08.14. 20:26:31
A 3x sebesség sajna nem annyiból állt, hogy egy számot átirtunk 24-ről 8-ra, millió dolog függ időzitéstől. Ezek jelentős részét persze átjavitottuk, kisebb részéről pedig (pl. italok vásárlása), úgy döntöttünk, hogy maradjon az eredeti sebesség. Pár dolgot viszont egyszerüen elfelejtettünk átjavitani, és a béta tesztnél se derült ki: ilyen a térkapu 1 órás újrahasználata, vagy a specializációra a 30 nap. Ezeket feljegyzem, javitani fogjuk.

A nyerési feltétel nem változott, tehát 30 epikus ellenfél, és 10 napi birtoklás (nem feltétlenül egyfolytában, hanem összesen). Ha a gyors világ véget ér, lesz egy eredményhirdetés, nyereményosztás, egy jó darabig kint lesznek a végeredmények, a fórumon átbeszéljük, hogy jó volt-e igy, kell-e valamit változtatni stb, és utána a világot újrainditjuk, cirka 3-4 héttel az előző vége után.


A Beta teszten a specko 30 napja az napi 3-asaval porgott emlekeim szerint.
Idézet: Blazek - 2009.08.14. 15:06:36
csak kérdezem: Bukarest mennyivel jobb város az olimpia szempontjából pl? ráadásul harmadszor? annyira irigyellek benneteket, h ez a legnagyobb problémátok ebben a kvízben. csak az a baj, h ezzel keresztbe tettetek a küldetésnek, mivel újabb 100at nem fogok vadászni ezért.


Bukarest egy vilagvaros, Salgotarjan egy kis videki porfeszek. Ez a kulonbseg. Nem megsertodni rajta kedves Salgotarjaniak, en egy swokkal kisebb telepulesen lakom, amit ugyan varosnak hivnak, de maximum egy termetesebb falu.
Meg lehet nezni, hogy milyen varosok rendeztek eddig olimpiat, csupa millios metropolisz. Bukarest ezert rendben van. Persze szebb lett volna, ha mondjuk olyan varosokat sorosz, ahol tobb olimpia volt mar (Los Angeles? Parizs? Athen! - nem tudom fejbol), de a szebb lett volna es az nem elfogadhato kozott azert van egy szeles szakadek.

A kuldetesedhez kerj segitseget a megfelelo topikban, hogy elkeruld a csalodasokat. Sok lelkes ember szivesen segit.