Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2010.03.25. 15:46:45
Idézet: pityu - 2010.03.25. 12:53:39
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 12:37:13

Más: A V4 díjazások között lesz még egy kategória, amiről ugyan volt szó, de a kiírásból kimaradt (ezt most pótoljuk): a legtöbb kalandot megoldó karakteré.


Ezt komolyan gondoljátok 10 nappal a szerver vége előtt? Mondjuk én már semmin nem lepődöm meg...


Most komolyan, ezen mi faj neked?
Az, hogy meg egy ember kap egy medalt? Ennyire nagy ur az irigyseg? Senkitol nem vettek el semmit, csak plusz egy meber (az se biztos, hogy plusz egy) kap egy medalt, meg nemi oskovet, ez tenyleg boritja a jatekodat?
Dátum: 2010.03.25. 14:49:00
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 14:33:40
Kócos: a kereskedelem turbózás az italoknál természetesen elhagyható, csak szerettem volna minél univerzálisabbra tenni a dolgot.


Az a baj, hogy a kereskedelem turbo az esetek zomeben nem juttat uj italhoz. Van egy par szint (20-bol max 9, 100. szint folott max 5), amikor igen, de a tobbi esetben a turbo atkerul mashova ami nem jo, fogy a VP, ami adott esetben lehet gond, es varni kell 4-60 percet a visszaturbozasra, vagy oskovet/CSP-t kolteni.
Kompromisszumos javaslat, hogy legyen pipa a turbora vagy nem turbora.

Szinten megemlitenem, hogy nekem a gondom az, hogy rendszeresen elfelejtek italt venni. Aztan masnap meg hianyzik. Ezen segithetne valamilyen automatizmus. Esetleg ha meg nem vettem italt aznap, akkor lelekkufar highlightol?
Ugyvedekhez nem kothto eset, de roppant aktualis. Nekem.

2009. oktober 14-en belemrongyot egy nagyobbacska furgon a Soroksari uton hatulrol. Szamomra egyertelmu volt, hogy ove a felelosseg. O elso nekifutasban azzal vedekezett, hogy 400 kilo arut visz. Aztan rajott, hogy ez nem mentokorulmeny, igy modositott arra, hogy bevagtam ele fektavon belul. Ragaszkodott, hogy hivjunk rendort, ami mint kesobb latni fogjuk senkinek nem valt hasznara.

Rendorok kijottek, ertetlenkedtek, hogy mirt nem ismeri el a felelosseget a figura (idezem: "Megis miben bizik?"), felvettek a papirokat, es kozoltek, hogy 30 napon belul hatarozatot kapunk. Datum: tavaly oktober 14.

Aztan vartunk.
Vartunk.
Megint vartunk.
Karacsony alatt nem vartunk, mert akkor nem dolgoznak.
Iden megint vartunk.
Es vartunk.
Es vartunk.
Aztan vartunk.
Es meg egy kicsit vartunk.
Es vartunk.

Es vegul ma, marcius 25-en megjott a hatarozat, hogy a masik fel a hibas es 15000 Ft birsagot kapott. Neki ezert nem erte meg rendort hivni. Meg a buntetopontok miatt. Nekem meg azert, mert 5 honapig nem tudtam megcsinaltatki a kocsit. Meg szerencse, hogy funkcionalisan csak minimalis kar keletkezett (anyagilag azert tobbszazezres).

Szoval tud valaki egy jo karosszerialakatost delpesten vagy delbudan? Ismeros nem hatrany.
Dátum: 2010.03.25. 13:47:02
Idézet: Timcsike - 2010.03.25. 13:35:20
Már rég be kellett volna hozni egy előfizetői opciót, hasonlóan a prémiumos rendszerhez. Lényege, hogy akinek "él" az előfizetése, annak minden ősköves lehetőség elérhetővé válna további őskő költés nélkül.


Es csatankent cserelned a fokuszkristalyokat, meg az allatfelszerelest, minden csatat leszimulalnal. Nyilvan ez igy nem megvalosithato. A koltseg tobb helyen korlatozast is jelent.
Dátum: 2010.03.25. 13:45:30
Az italvasarlas ne turbozgasson mar. Ha kell a turbo majd en tolom neki. Nem lehetne automara allitani ezt? Bepipalom es ejfelkor hopp megveszi, ami elerheto (nyilvan ha turbo is kell kikapcsolom az automatikat). Mivel eladni is lehet nagy bonyodalom nem lehet belole.

Mas, de ide kapcsolodik: kene a sima italokhoz mennyiseg. 20 ital megvasarlasa 20 confirm ablakkal eleg horror.

Gyakorlas. Jobb lenne, ha pipalgatni kene melyik menjen el. Mi van a bekeszitettekkel? Azok maradnak? Persze egy egyszeru mindet kijelolom gombbal el lehetne erni az eredeti funkciot is.

Elmentett oltozeteknel a ketto edeskeves. 10 a minimum ami kene. Nem baj, ha ezek egy jo resze csak megszerezheto es nem megvasarolhato rogton, de 10 alatt erosen felkaru lenne a fejlesztes.

Tovabbi kenyelmi funkcio otletek: sajtolasnal idomitatlan allatok felul, maximalis kaland eseten leallo vadaszat szinten checkbox-szal.
Dátum: 2010.03.25. 10:50:10
A kviz valaszadas ideje lecsokkent. Nem ertem, hogy miert jo ez most, hogy a kategoriazalas maitt amugy is macerasabb a kvizeles. Es igy mar nem 5, hanem 2 percbe kell befernem. Ezt ha lehet allitsuk vissza 5 percre, mert a mostani rendszernek nem igazan latom elonyet.
Dátum: 2010.03.25. 10:42:32
Mondjuk a Legenda az utolso, amit hianyolok, de allitolag meg vannak irva, csak nincsenek berakva.
Dátum: 2010.03.25. 09:21:18
Idézet: Wuher - 2010.03.19. 13:36:26
Van egy rettenetesen idegesítő bug ami nem engedi a KH-t (és ahogy nézem rendes karaktert sem) támadni amivel jó lenne kezdeni már valamit. Hiába van minden célpont 100%-on (háború miatt) sokszor nem leeht ütni mert azt írja ki, hogy 0 LE-t szereznél tőle.


Bug is, meg nem is. Ez a 0%-ra esett ellenfelnel jelentkezo standard szoveg. Eddig is volt. De most bizonyos esetekben a portyaablak rosszul latja a %-ot, vagy legalabbis nem ugyanugy, ahogy a tamadas gomb. Ez ezon is eszreveheto, amikor 80%-os ellenfelet utsz, de csak 40% jutalom jar erte.
Dátum: 2010.03.25. 09:19:01
Van nekik egy nem tudom opcio.
Kevesen vannak akik nem tudjak.
Dátum: 2010.03.24. 12:00:25
Idézet: Byzon - 2010.03.23. 20:30:47
Idézet: PottomPanna - 2010.03.23. 19:34:02
Mi lenne ha tegyük fel, kvíz rendszerezés és szinek helyett, szövetségi városokról és új eventről beszélgetnénk?


2032. január 17.


Ez lesz a szulinapi ajandekom?
Dátum: 2010.03.23. 14:41:05
Idézet: Diamond - 2010.03.22. 14:12:05
talán mert 2 szintnyi plusz büntetés volt minden egyes szinten amit felhúztunk.

tegnap minden egyes szint +5000LE költség volt,ma éjjeltöl meg +10000 LE jogtalan költség volt minden szinten amit épitettünk


Gondolomn ez V4, de ilyen peldaul V1-en is kiosztasra kerult, ahol ugyan 50K a bunti szintenkent, de abbol se jon ossze a szint 10%-a sem, nemhogy a fele. Raadasul az egyik szovi kapott, a masik nem, szoval nem hinnem, hogy ez az oka.
A felhaborodasodat meg batran rakd el holnapra, nem akarom megkerdojelezni a jovatetel jogossagat, csak az okokra vagyok kivancsi.
Dátum: 2010.03.23. 13:21:24
Idézet: Diamond - 2010.03.22. 15:33:48
Én itt tiltakozom a fórumon,mert ha bármiféle kompenzáció születik egy versenyszerveren azt tegyék nyíltan! Ráadásul gondolhatják hogy nem csak a HB bukott epikus időt a leállásokon.


Kar ezen ragodni, nem ezen fog mulni a nyertes. Sot beirhatnanak 5 epikust tetszoleges szovetsegnek, azon sem mulna.

Roka: Klasszikus HT szabalyok vannak, napi 5K bunti jar a HT szintjeire.
Dátum: 2010.03.23. 13:12:55
Ha viszont szinek szemszogebol kozelitem meg, akkor bezs vagy zold az amit szivesen latnek.
Dátum: 2010.03.23. 13:10:55
En nem annyira a szinre hegyeznem ki a dolgot, mint arra, hogy jo lenne egy hivatal-barát meg egy sávszélesség-barát verzió. Elöbbi lényege, hogy az irodában nem üvölt a monitorról 16 méterről, hogy ez nem munka, az utóbbi meg sebeségre lehetne optimalizálva külcsíny helyett. Az se baj ha a két verzió egybeesik.
Dátum: 2010.03.23. 05:17:26
Javaslat.
Az alabbi felmondatot:
"A jutalmat az ajánlásoknál írjuk jóvá, minden nap végén, akkor, ha a kérdés kategóriabesorolását véglegesítettük."

igy javitani:
"A jutalmat az ajánlásoknál írjuk jóvá, annak a napnak a végén, amikor a kérdés kategóriabesorolását véglegesítettük."
Dátum: 2010.03.22. 14:44:06
Es/vagy kompakt nezet. Pici kepekkel, tulajdonsagok csak mouse-overre, surun elhelyezve.
Dátum: 2010.03.22. 13:55:36
Darksol: mondandom lenyege az, hogy ha mindenki szamara ismert, elore jol propagalt a HT rendszer uj verzioja V4-en, akkor nem a gyengebben epito, kevesebb LE-t termelot fogja segiteni, hanem a jobban taktikazot. Mert nem annak lesz magasabb a szerver vege elott 10 nappal a tornya, aki ugyesebben epit, hanem annak aki rosszul taktikazik (vagy epp jol, mert mar akkor behozhatatlan az elonye).

Nem ugy tortenik a dolog, hogy eloszor jol mindenki felhuzza ameddig birja, majd szolunk, hogy acsi buntiosztas jon, hanem elore tudjuk, hogy az ott biz a pofonfa, es aki jot akar nem razogatja.

Ugyanugy lesz egy erosebb epito, meg egy gyengebb, bar ketsegtelen, hogy a nyers LE termeles mellett nagyobb szerep jutna a taktikanak (es sajnos a gep elott ulesi potencialnak is).
Dátum: 2010.03.22. 13:50:27
A fel szintnyi HT miert jar, illetve miert nem jar?
Dátum: 2010.03.22. 13:47:53
Idézet: Fulijoe1 - 2010.03.22. 13:00:20
De okíthatsz még, alig várom.


Sajnos lehetne, de nem az en dolgom (lett volna).
Inkabb azt javallom, hogy olvasd el a jatekban es forumon fellelheto informaciokat, amit en leirtam az is onnan szarmazik, kiveve a legbolkapott szint/5 (felfele kerekitve) ertek, amit a matematika es azon belul az osztas csodajanak koszonhetoen kiszamoltam.
De orommel latnam a cafolatodat, amiben felmutatsz egy olyan erteket, ami ennek a kepletnek ellentmond, barmikor kesz vegyok felulvizsgalni a kerdeskort.
Dátum: 2010.03.22. 12:41:11
Idézet: dorong - 2010.03.21. 21:49:25
vagy nem így van?


Pontosan igy van.