Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2010.09.29. 14:44:07
Idézet: Aurri - 2010.09.28. 20:13:06
--> Auto gyógyital és auto varázsital vásárlás különszedése kényelmi funkcióból. Akinek csak az egyik kell, annak a funkció jelenleg értelmetlen.


Nincs is auto italvasarlas. Azt valamelyik scripted csinalja.
De viszont kene. Beallitasok oldal:
minden nap elso belepeskor
oskoves gyogyitalt vasarolok [ ]
oskoves varazsitalt vasarolok [ ]

--> Auto dukátvásárlás funkció (1/2) kényelmi funkció esetén.

Aukcios hazban minden nap
1 dukaetert dolgozom ( )
2 dukatert dolgozom ( )
nem dolgozom ( )
Szinten beallitasok oldal.

Illetve egy tovabbi otlet. Statuszsorba ki lejhetne irni az aktualis kuldetest. A piheneses moka is johetne ide, ami egeszen kivalo otlet.
Dátum: 2010.09.29. 13:44:54
Idézet: Darksol - 2010.09.29. 10:10:46
Sokáig csitítottam, de egyre inkább igazat adok Eliteninjának, a VF-es vonalat megpróbáljátok teljesen ellehetetleníteni a TP maxoló, szinthuszár taktikához képest, amely utóbbinak prominens képviselői (találjátok ki, kire célzok) valahogyan mindig több megértésre találnak a játékvezetés részéről, mint a többiek...


Azert gondolom, hogy az ilyen jellegu "mutogatok valakire, de nem mondom meg kire" kommentek nem tartoznak a korrekt kommunikacio korebe, mert akaratlanul is felreertik az emberek, sajat gondolataikat helyettesitik be, es egeszen masra gondolnak mint akire te. A fenti esetben peldaul egy feluletes olvaso azt hiheti, hogy peldaul rolam beszelsz. Mindketten tudjuk, hogy nem, hiszen nem voltam rest es visszakerestem, mit is irtam a temaban majd egy honapja:

Idézet: Kocos - 2010.08.31. 20:13:18
Ami a megszuntetest illeti, ez meg sokkal rosszabb, mintha a VF szunne meg. Mert amig a VF-et majdnem mindenki tolja ezt sokkal kevesebben teszik meg, igy sokkal kezzelfoghatobb elonyt jelent.


Bar arra nem sikerult rajonnom, hogy kire celzol, amikor azt mondod, hogy a "...TP maxoló, szinthuszár taktikához képest, amely utóbbinak prominens képviselői (találjátok ki, kire célzok) valahogyan mindig több megértésre találnak a játékvezetés részéről", hiszen alapvetoen 2 jatekos vetette fel a nerf szuksegesseget:

Amúgy szerintem a láthatatlan sajtot kéne megszüntetni, sokan nem unnának bele a láthatatlan vadászatba.

Egyetértek. Én is muszájból csinálom, semmi kedvem hozzá. Mellesleg ha ez nem bug, akkor nem tudom mi.


Es egyikuk sem az altalad emlitett taktikat koveti.

De ez mind1 is. Kerlek nevesitsd kire gondolsz, hogy elkeruljuk a felreerteseket.

Par erdekesseg a forum archivumabol.
Idézet: Miklós - 2010.08.31. 19:08:30
A láthatatlan sajtolósdiról, amikor ez először felmerült, kézenfekvő volt a megoldás, hogy a sajtolásért is fele LE járjon láthatatlanságban, de akkor a "játékosok nem szeretik a nerfet, ne bántsuk őket ha nem muszáj" lobbi győzött. De ha már az ezt használó játékosok is azt mondják, hogy túlzás, tőlem simán helyrerakhatjuk...


Hmmm. Tenyleg ezt mondjak? Gyorsan atfutottam az akkori vitat. Nos meg fogtok lepodni, senki nem tamogatta az otletet. Ellenben a ket eredeti javaslattevo kesobb igy nyilatkozott:
Minden maradhat a régiben (vadászat ügyben), csak pár ilyen őrült van, mint én. Ne szívjon a többség.

Igazából én a láthatatlan sajt ilyetén maradása mellet voksolok.
Dátum: 2010.09.29. 13:03:24
Idézet: Darah - 2010.09.29. 11:03:33
Szürke lélekrabló (entitás)
Vámpírfókusz (entitás)
Láthatatlan köpeny (aukció)

Nerf-nerf-nerf.

Még valamit esetleg?


Van erre egy igen kivalo szofordulat, csak lanyok/asszonyok nem igazan alkalmazhatjak hitelesen. Gyakran emlegetik egy sved valtoortol vett idezetkent is.
Dátum: 2010.09.29. 12:48:22
Idézet: Birka - 2010.09.29. 10:22:43
szerintem pont ez is a cél, hogy a láthatatlanságot tényleg csak védekezésre használhassák.


Na abban is a ló túloldalára estünk

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=wart_vegzetur_online_jatek_16228568_csataja


Ez hol a lo tuloldala? A jatek elejen gyakorlatilag hozzaszagolni is lehetetlen volt a lathatatlan ellenfelekhez. Aztan volt egy koztes idoszak, amikor nagy szo volt, ha lathatatlan ellenfelet el tudtal kapni, manapsag meg ha nem eros igazan eros karirol van szo, akkor siman el lehet kapni.
A fenti peldaban is csak azert nem nyertel, mert az ellenfelednek volt +1 kore. Tovabba meggyozodesem, hogy a random is nagyon ellened szolt.

A lathatatlansagnak az a celja (szerintem), hogy kozel lehetetlen legyen megverni kozben. Ezt a fenti csata nem igazan tamasztja ala.
Dátum: 2010.09.29. 08:46:47
Idézet: Joke - 2010.09.29. 07:25:56
hali kűldtem 3 smst és egy darab kővet se kaptam,megkérdeztem hogy miért nem . az volt a válasz hogy mert a Joke szolgáltatás ismeretlen.Pedig már tőltőttem és akkor elfogadta,most mi van?uszott a kő is meg az sms is?ez igy gáz,hogyan tudnám vissza szerezni valamelyiket?


Tekintve, hogy a neved Joke, en arra tippelnek, hogy az SMS-be nem jo szoveget irtal. Nem lehetseges?
Dátum: 2010.09.28. 17:46:10
Azt hiszem, hogy kijelenthetjuk, hogy ez egy bug, es tudatturbonal (legalabb akkor, ha meggyozokeszsegrol vagy arra turbozol), az aktualis moral erteket rogziteni kell(ene), mint csatanal vagy epp gyogyitasnal. (Be kell iktatni egy +0 moralvaltozast, ha jol sejtem.)

Igaz ezzel a masik iranyu kikapu is megszunik. Hogy ejszaka leesik a moral, es reggel felrakod a turbot meggyozore, es ujra jokedvuk kerekedik. bar nem biztos, hogy ez egyatalan mukodik most.

Mar csak a kerdes marad nyitva, hogy miert ezt a topikot valasztottad kedves Viskos a hibajelzesre-fejlesztesi javaslatra (ahogy nezzuk).
Dátum: 2010.09.28. 08:07:27
Idézet: Birka - 2010.09.28. 07:55:53
Az egész olimpia azon múlik, hogy szerencsés szériát fog-e ki az ember


Reszben. Fugg azert attol is, hogy mennyi olyan szeria letezik, ami fekszik neked.
A random viszont mindig benne volt a dologban, nem is lehet kiszurni.
Dátum: 2010.09.27. 13:45:21
Keresem a "hellblade" nevu karaktert. Erdeklodnek, hogy torolt-e vagy csak nevet valtott, mert toplistaban nem lelem.

Koszonom, meglett. Itt jegyzem meg, hogy hasznos lenne egy olyan fukcio, amivel meg lehet talalni a nevet valtott karaktert a regi neve alapjan.
Idézet: Leader - 2010.09.25. 10:53:22
Bocsi, de ha a politika egyáltalán nem érdekel, akkor sem gondolom, hogy GÁ megválasztásának napra pontos dátuma általános.


Ja azt nem mondtad, hogy napra pontos. Azzal egyetertek. Felteve, hogy az evek amugy egyezoek.

Ha szimplán csak év lenne, az elfogadható szerintem, de napra pontosan már nem általános.


Egyetertunk.

Ugyanez a zenei kérdésnél. Akit nem érdekel, annál a szóló, duó, trió még általános, de a több fős egyáltalán nem:)


"Buszken" allithatom, hogy soha nem reszesultem kulonosebb zenei kepzesben, ezt megis teljesen alap dolognak erzem. Majd megkerdezek par embert.

De említhetnék számtalan főszereplős fimlkérdést is, ami egyáltalán nem általános:) Főleg olyannak nem, aki nem hülyíti magát tv-vel és filmekkel:)


Ebben is egyetertek, van bent jopar olyan ami nem resze az altalanos muveltsegnek. Ez persze nem azon dol el, hogy te nezel-e filmeket, hanem a szinvonalon. Vannak olyan filmek amik a muveltseg temakorebe tartoznak, mig a tobbsege nyilvan egyszeru szorakoztatoipari termek.
Dátum: 2010.09.26. 20:26:06
Idézet: Freez - 2010.09.26. 10:26:32
Úgy emlékszem Lélekkút katalizátor.


Illetve egeszen pontosan feleves verzio ebbol is.
Dátum: 2010.09.26. 12:17:16
Meg szabad kerdezni, hogy magas szinten hogyan vannak a kategoria hatarok?
Idézet: Kurusaki Ichigo - 2010.09.25. 08:31:26
Tudomásomal ez egy játék és nem nyelvtan óra itt senki nem nézi hogy ki hogyan ír de vannak egysek akiknekmáiájuk a helyes írási kényszer ennyit erről


Rosszindulat nelkul. Tevedsz. Az eletben mindig, mindenhol, mindenki meg fog itelni a helyesirasod alapjan. Mosakodni sem kotelezo. Ha budos vagy megis kineznek a tarsasagbol. A helyesiras is ilyen dolog.
Idézet: Leader - 2010.09.25. 10:38:56
Legalábbis sokkal általánosabb, mint pl. Gönz Árpi köztársasági elnökségének megválasztása, vagy a kvintett, kvartettes kérdés:)


Valahol nagyon eltevedtel. Lehet, hogy aprobetus reszben erdekessegkepp meg vannak emlitve a Pun haboruk tortenelemora soran, de ez ettol meg nem lesz altalanos muvetseg sot. Roppant tavol all tole.
Ellenben az altalad hozott peldak pont mind az altalanos muveltseg korebe tartoznak.
Idézet: Semelyik - 2010.09.24. 18:06:51
(És ha még egy megjegyzést elfogadsz: idézőjel helyett szerintem szebb, ha a kifejezés szót használod.)


Hat ha meg az "az" szot "takar"-ra is cserelned az maga lenne a tomor gyonyor.
Dátum: 2010.09.24. 13:15:47
Idézet: Snakey - 2010.09.24. 12:53:52
lehetseges, hogy a magiaelnyelo


Sot, egeszen biztos.
Dátum: 2010.09.24. 13:14:59
Idézet: Eardog - 2010.09.24. 12:10:01
Még egy fontos kérdés.

Az event-nél ott van ugye hordánkénti összesített LE, hogy mennyi LE-t költöttek az aktiválásra.... a kérdés, hogy ebbe bele van számolva 2 CSP is, amit ráköltünk a sárkányokra? Mert ha azt nem számoljuk, akkor akik a darabszámra mennek, azoknál kevesebb az LE betöltés, mint aki csak LE-t tölt???


Hogy lehetne a 2 CSP-t beleszamolni? Valamilyen szinthez kotott allandoval szorozva?
Nincs beleszamolva csak az amit kiir, hogy ennyit toltottel.
Dátum: 2010.09.24. 08:36:03
Idézet: Endyr - 2010.09.24. 08:30:18
Mondjuk en spec elvezem ezeket a csatakat meg ha 2 szinttel magasabb is es 3/4-et o nyeri. Vegre nem csak az egyik fel durvan elkeni a masikat.


Hanem mindketto.
Dátum: 2010.09.24. 08:25:06
Idézet: Wuher - 2010.09.24. 06:03:20
Igen mar en is rajottem, hogy szarul fejlesztettem a karaktert (mar tobben panaszkodtak, foleg az AL-bol) A lelekszivasrol koszi a tippet, en meg arra is gondoltam, hogy a magas ero miatt lehet 4 allattal kellene mennem. Nem tudom ez mikor jott be de egy ideje az nyeri a portyat aki tobbet sebez.


Mondjuk van egy masik szabaly is erre. Aki kevesebbet sebzodik az nyer.
De megallapodhatunk abban, hogy az a legpraktikusabb, ha ugy nyersz, hogy tobbet sebzel ES kevesebbet sebzodsz.
Idézet: Borsalino - 2010.09.24. 07:26:49
Ez volt a kérdésem és rá a válasz! Melyik országban találhatóak a Mazury-tavak?

Csehország
Lengyelország
Oroszország
Finnország

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Mi ebben a rossz?


Talan a Mazury tavak kotojel nelkul irando. Bar nem vagyok meggyozodve errol.
Dátum: 2010.09.23. 22:26:33
Idézet: masterv - 2010.09.23. 21:54:58
Öööö... Bocs, de nem aznap reggel lett meghirdetve az event? Na mindegy,ezt hagyjuk.


Aznap ugyan, de 16:23-kor lett meghirdetve az event. Szoval nem.