Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2012.06.27. 17:25:47
Alapvetoen egyetertek. Nekem sokszor bajom van azzal, hogy kikeressem epp melyik a legjobb cuccom valamihez. Idorablo dolog. A manakonsti kivetel, hiszen ott elobb ra kell oltozz, hogy tudjal utana regeneralni varazspontot. A tobbi kivalo gondolat.
Dátum: 2012.06.27. 17:17:10
Azt irja nekem a szakiknal, hogy a magikus regenem maximuma 50. Valojaban persze nem ennyi. Tudna segiteni valaki, hogy mikkel lehet ezt novelni, hogy at tudjam nezni valojaban mekkora, es meddig erdemes novelnem?
Köszi!
Dátum: 2012.06.27. 15:37:09
Mágikus regenerációt nem teljesen értem. Ez ugye úgy használható, hogy karlapon van egy gomb, ami csak akkor jelenik meg, ha már letelt a várakozási idő. Ez most úgy fog változni, hogy a gomb akkor jelenik majd meg, ha már turbóval lehetne használni? Vagy ez csak akkor igaz, ha kiváltottam már a gyorsítást?
Dátum: 2012.06.27. 14:20:25
Hálás köszönetem, az infóért, de engedtessék meg, hogy röhejesnek nevezzem, azt, hogy aki nem jön el fórumra kikeresni ezt az infót annak nem lesz medálja? Ez megint elégtelen szintű megvalósítás.

Idézet: Xenomorf007 - 2012.06.27. 14:03:42
A xenó háborúk menüpontba lépj be, menj végig mindhárom menüponton, majd karakterlap és ott lesz a medál!
(nekem legalábbis odakerült)

Mod.: Kis javítás
Dátum: 2012.06.27. 14:17:19
Jól értem, hogyha ki van kapcsolvaaz autosajtom, mert epp elfogok, es kozben mondjuk idomitok egyet, akkor simandiban vonja a CSP-t?
Ez borzaszto megvalositas! Miert nem lehet kirakni valahova egy beallitast, hogy mibol akarok gyorsitani, es akkor mindig azt hasznalom alapertelmezetten?

Rengeteg idot sporolna ez tenyleg. Boldogan megvennem, csakhogy ki tudja azt fejlbol, hogy mire van allitva a vadaszatom. Ezt igy nagyon konnyu benezni. Legalabb legyen annyi, hogy ha kikapcsolom, akkor nem CSP az alapertelmezett, hanem az ami elotte volt beallitva. 99%, hogy ez mindenkinek jobb lenne így.
Dátum: 2012.06.27. 13:01:27
Idézet: Offsboy - 2012.06.27. 12:04:42
Idomításnál minden alkalommal? (Ritka pillanat lehet hogy valaki egy kattintásra beidomít egy lényt és nem is kell újra használnia, teszem azt egy következő állatnál.)


Idomitas! Teyleg milyen igaza van. Nekem peldaul a turbo annyit lendit idomitasnal, hogy nem 65%-ot, hanem 85%-ot tudok idomitani egy kattintassal. Nem is turbozom soha. Kene beallitas arra is, hogy mit turbozzon automatan, es mit ne.
Dátum: 2012.06.27. 12:56:32
Jól értem, hogyha ki van kapcsolvaaz autosajtom, mert epp elfogok, es kozben mondjuk idomitok egyet, akkor simandiban vonja a CSP-t?
Ez borzaszto megvalositas! Miert nem lehet kirakni valahova egy beallitast, hogy mibol akarok gyorsitani, es akkor mindig azt hasznalom alapertelmezetten?

Rengeteg idot sporolna ez tenyleg. Boldogan megvennem, csakhogy ki tudja azt fejlbol, hogy mire van allitva a vadaszatom. Ezt igy nagyon konnyu benezni. Legalabb legyen annyi, hogy ha kikapcsolom, akkor nem CSP az alapertelmezett, hanem az ami elotte volt beallitva.
Dátum: 2012.06.27. 10:24:33
Idézet: PottomPanna - 2012.06.27. 10:01:02
Nekem van ultraimplant, de már nem kell, vettem jobbat, szeretném eladni, de nem lehet. Lécci, lécci Miklós, had adjam el.


Mi jobb annal?
Dátum: 2012.06.27. 10:23:22
Azt mar tenyleg nem ertem, hogy a huzalozott reflexek miert vannak elorebb a prioritasi listan, mint a xenos nyeremenyek.
Idézet: Craslorg - 2012.06.27. 07:30:24
Aki SK-ban van a topon, jó része bevallottan azért, hogy a KH-s lepattanjon róla és
- SK adta erő- és tau bónusz miatt LE-szívással kombinálva több LE-t szív el,
- tud állni sok-sok LE-vel, mert nem kell félnie, hogy a KH-s esetleg egy győzelem esetén lerabolja.


Pontosan ezeket kene kikuszobolni. A KH elony, de nem viccbol vannak hatranyai is, az SK-zas egy kiskapu, amit be kell csukni. Az, ha SK-st nem tamad a KH kinyit egy masik kiskaput. Tehat nem jutunk vele elorebb. Azon, hogy milyen bonuszt kapjon a KH SK ellen, azon lehet sot talan erdemes is vitatkozni. Kezdesnek peldaul megkaphatna minden KH-s az SK hatasat negyedelo kepesseget. De talan az sem lenne ordogtol valo, ha teljesen nullazna.

Idézet: Craslorg - 2012.06.27. 07:30:24
Kérdezd Marcsát róla, ő miért használja. Egyértelműen emiatt. [...]
Nem igazán értem, hol van a visszaélés?


Tehat a jatek egyik legerosebb karaktere segito kezzel maszkal, azert, hogy ebbol plusz LE bevetelre tegyen szert, es te nem latod, hogy ebben mi a visszaeles? Ezt nem tudom mennyire kene komolyan vennem.
Idézet: Craslorg - 2012.06.26. 11:51:06
Pusztán programozás tekintetében egyszerűbb az első verzió.


Na akkor az egyszeru legyen a visszaelesi lehetoseggel, vagy a bonyolultabb?
Vagy legyen most az elso, aztan amikor eleget reklamaltak a jatekosok a visszaeles miatt, akkor korrigaljuk?

Idézet: Craslorg - 2012.06.26. 11:51:06
Kikapcsolja a támadhatóságot minimum 2 napra.


Ami kozben o sem tamadhat. Ez olyan vedelem, ami kozben o tamadhat. Elso korrekt, masodik inkorrekt.
Idézet: Maci - 2012.06.26. 13:52:41
Offs, a kérdés feltevéssel kábé úgy vannak szerintem a legtöbben, ha lenne templomos küldi rá, hogy helyes kérdést tegyél fel, inkább kiváltanák.

Ha adnak 100. szinten érte 20k-t, talán..


És ha 1-2 őskő lenne a jutalom? Mondjuk a kvízadminok nyilván helyből lemondanának annyi szemét ömlene be.
Idézet: Offsboy - 2012.06.26. 13:42:54
Szerintem egyre nehezebb kérdéseket írni, mivel minden meg van már kérdezve ( ),


Inkabb ugy fogalmaznek, hogy a trivialis kerdesek mar fel vannak teve. De en a besorolhato (tehat friss) kerdesek kozott naponta talalkozom erdekes es otletesekkel. Meg neha masmilyenekkel is sajnos.
Dátum: 2012.06.26. 14:42:55
Emiatt már a helyszínen is nagyon sajnáltalak.
Dátum: 2012.06.26. 12:47:36
Én megértem, hogy nem jut a munkaidőből arra, hogy beírjuk az esemény jutalmakat (bár a kisördög bennem ismét kérdezi, hogy ez miért nem automata) , de azt már kevésbé vágom, hogy miért nem lehet ide leírni, hogy majd szerdán, jövő héten vagy sohanapján kiskedden lesz beírva.

Módosítás: köszönjük az infót, várunk türelemmel.
Idézet: Craslorg - 2012.06.25. 17:44:32
Ja, hogy akkor 10-es szint felett már abszolút nem jelenne meg az állatszintlépés? Ezt nem támogatom. Vagy az állatok menünél legyen egy elérhető opció, ahova tárolja (nem fog terhelni szervert igazán), amit meg lehet nézni. Akár prémiumhoz kötve.


Mire kell neked ez az információ? Mármint, hogy melyik állatod mikor hanyas szintre lépett?
Idézet: Miklós - 2012.06.25. 17:38:07
"SK-s karaktert ne üssön a KH." Ok ez is felkerül a listára.


És akkor simán tudok egyirányú KH védelmet csinálni egy SK-zel? Nem tűnik jó megoldásnak. Inkább a KH kapjon bónuszt SK-s emberek ellen.
Idézet: PottomPanna - 2012.06.26. 09:52:26
Igen a nagykertet traktorral, nálunk is, de a veteményes részen akkor sajátságosan csak nálunk Robival lazítanak.

Mód: Mert nálunk ami a ház mögött van és föld, az kert. Van nagy kert kis kert. Nagykertben van a kukorica, búza, kicsiben a zőccség, kumpi.


A kertunkben borso, paradicsom, krumpli, hagyma, szamoca meg ilyesmi van. Es kicsi. A kukorica-buza szerintem inkabb szantofoldon oshonos.

Hantikalosz: ha az adminnak szoló részt nekem címezted (merthogy admin nem válaszolt a kérdésedre ahogy látom), akkor szerintem a Stihl is egy márkanév, bár az köznevesült.
Dátum: 2012.06.26. 10:16:46
Mondj mar egy karakternevet, meg egy vilagot kérlek.

Közben megtaláltalak V2-n. Valóban nem kaptad meg a medált, bug@vegzetur.hu cimre irj.
Idézet: PottomPanna - 2012.06.26. 09:42:09
Akinek kertje van, annak azért van kapálógépe is, mert ezzel nem a zöldséget szokták gaztalanítani, hanem elsősorban talajt lazítanak vetés előtt. Nálunk legalábbis fálun minden háznál van, ahol van kert.


Falun lakom és van kert. Kapalógép nincs. Veteményes is van, nem csak kerti tó. Talajlazítás traktorral történik.